RPCS3 | PS3 Emulator

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
سلام دوستان
من تنظیمات بهتر برای اجرای God of war 3 می‌خوام cpu a،md 8350 فرکانس 4.2 هست گرافیک rx460 ولی هرکاری میکنم بیشتر از 8 یا 9فرم نمی ده کسب نم دونه چجوری میتونم کمی فرم بالا ببرم از آخرین ورژن نرم افزار rps3 0.12 استفاده میکنم
سلام ای ام دی زیر سری زن اصن جواب نمیده برادر برا گاو هم زن 2

mahdiamd

کاربر سایت
Mar 9, 2017
41
از پچ هایی که برای بازی گذاشتن استفاده می کنید؟ ولی فکر می کنم سیستمتون ضعیف باشه عزیز
ممنون
چجوری میتونم از سیو بازی تو نرم افزار میکنم سیو داخل پوشه تو قسمت سیو بازی میزنم ولی لود می‌کنه تصویر بهم میزیع و از بازی گیر می‌کنه برای گاد آف 3

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
از کجا میتونم پچ ها بگیرم آدرس نداری تشکر پچ خوب میتونی معرفی کنی
https://wiki.rpcs3.net/index.php?title=Help:Game_Patches
این صفحه توضیحات رو داده
مختصرش می شه این:

Using game patches

The simplest way to enables patches in RPCS3 is as follows:

1. Boot RPCS3
  2. Select Manage > Game Patches to access the Patch Manager.
  3. Click the Download latest patches button and the emulator will automatically fetch the latest version of available patches.
  4. Navigate to the patch you wish to enable and tick the checkbox corresponding to the patch. You may want to tick the check box Only show owned games to make navigation simpler.
  5. Click Save and boot the game.

mahdiamd

کاربر سایت
Mar 9, 2017
41
Up
ممنون
چجوری میتونم از سیو بازی تو نرم افزار میکنم سیو داخل پوشه تو قسمت سیو بازی میزنم ولی لود می‌کنه تصویر بهم میزیع و از بازی گیر می‌کنه برای گاد آف 3
سیو بازی من تو قسمت HDD.0 میرزم و در قسمت load بازی هم میاد ولی هر کدام از سیو ها را لود میکنم بازی از تبلیغات اولیه شروع میشه و تصاویر بهم میرزنه احتمالا از خود سیو بازی هست یا مشکل چیز دیگه هست کسی هست از سیو بازی به صورت سالم استفاده کرده از کجا دانلود کنم سالم باشه سیو ها

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان لینک دانلود مستقیمی از God of war origin collection دارین؟
شامل ghost of sparta و chains of Olympus میشه

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بنظرتون کی Tlou برای سیستمای پایین تر قابل بازی میشه؟ :D یادمه یکی دو سال پیش بزور 2 فریم میتونستن بگیرن دیروز شانسی یادش افتادم اومدم ببینم چقد بهینه کردنش میگن این آپدیتا آخر خیلی بهتر شده طرف با 2080 ـو 9900KF رو 4کی 30 فریم میگرفت.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
دوستان از من بازی demon souls این ارور رو میده مشکل از کجاست؟ بازیا دیگه اوکی هستن

Attachments

• Untit3led.png
    Untit3led.png
    10.5 KB · مشاهده: 13
  • Untitled.png
    Untitled.png
    8.3 KB · مشاهده: 10

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
دوستان از من بازی demon souls این ارور رو میده مشکل از کجاست؟ بازیا دیگه اوکی هستن
فایل rap بگیر بنداز توی شبیه ساز ببین اجرا میشه. نسخه ای من استفاده میکردم دیسک بود.
از این قسمت بازی رو نصب کن.

Screenshot (67).jpg

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
فایل rap بگیر بنداز توی شبیه ساز ببین اجرا میشه. نسخه ای من استفاده میکردم دیسک بود.
از این قسمت بازی رو نصب کردن.

View attachment 180896
نصب هست موقع بوت این ارور رو میده. RAP هم ریختم. همین فایلی که تو عکسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر