RPCS3 | PS3 Emulator

mgm123

کاربر سایت
Jun 19, 2019
12
بعد مدت ها شبیه سازو دوباره اجرا کردم. واقعا باور کردنی نیست دارم بازی god of war 3 رو با فریم ریت بالا بدون اسلوموشن تموم می کنم. واقعا دمشون گرم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من Last of us ـو چند وقت پیش نصب کردم، کلی مشکلات مختلف داشت که همش با فایل پچ و چیت انجین برطرف شد الان نه مشکل گرافیکی داره نه فریم، خیلی اوکی اجرا میشه فقط نمیدونم کرشاشو چیکار کنم، رندم میپره بیرون، جالبه اوایل زیاد اینطوری نمیشد الان که حدود 4-5 ساعتی بازی کردم زیاد تر شده.

این بازی کلا هنوز خیلی مشکل داره مدام تا 20 فریم میاد پایین باید صبر کنی 60 فریم بازی کنیم تا ارزش داشته باشه

اما مشکل کرشش هم من به کلی حل کردم دیگه کرش نمی کنه اما هی چیت بزنی افت فریم بگیری فعلا ارزش نداره

• Like
Reactions: majidred2011

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
بعد مدت ها شبیه سازو دوباره اجرا کردم. واقعا باور کردنی نیست دارم بازی god of war 3 رو با فریم ریت بالا بدون اسلوموشن تموم می کنم. واقعا دمشون گرم
همونطور که دوستمون گفت شبیه ساز گاهی اوقات وسط بازی بسته میشه برای من هر نیم یا یک ساعت یکبار
احتمالا تو اپدیت های جدید باگ بوده که به زودی برطرف میشه

من هم مثل شما الان دارم گاد بازی میکنم (به مبارزه با هرکول رسیدم)
حرف نداره بازی بین 30-60 فریم هست اکثرا 35-40
اونم با رزولیشن 4K

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این بازی کلا هنوز خیلی مشکل داره مدام تا 20 فریم میاد پایین باید صبر کنی 60 فریم بازی کنیم تا ارزش داشته باشه

اما مشکل کرشش هم من به کلی حل کردم دیگه کرش نمی کنه اما هی چیت بزنی افت فریم بگیری فعلا ارزش نداره
با افت فریمش مشکلی ندارم :D نمیدونم چه سیستمی داری اما فیکس 60 فریم با شبیه ساز اونم رو بازیای آخر نسلی پر گرافیک تا دو سال دیگه هم شاید میسر نشه مگه اینکه سیستم قویی داشته باشی.
من خودم بازیای عادی زیر 60 میاد اذیت میشم اما شبیه ساز چون انتظاریم ندارم ازش با 20 ـم راضیم، فضاهای بسته تر که تا 40 ـم میره بنظرم اوکیه. خود بازی هم اینقد شاهکاره اصلا به چیز دیگه فک نمیکنم فوقش دو سال دیگه که 20 فریم رفت روش دوباره آدم تموم میکنه :D

فقط این کرشاش رو میتونی بگی چجوری حل کردی؟

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
همونطور که دوستمون گفت شبیه ساز گاهی اوقات وسط بازی بسته میشه برای من هر نیم یا یک ساعت یکبار
احتمالا تو اپدیت های جدید باگ بوده که به زودی برطرف میشه

من هم مثل شما الان دارم گاد بازی میکنم (به مبارزه با هرکول رسیدم)
حرف نداره بازی بین 30-60 فریم هست اکثرا 35-40
اونم با رزولیشن 4K
مشخصات سیستم و cpu رو میگید
و ورژن نرم افزارو
خیلی دوس دارم gow3 رو بدون مشکل با فریم معقول بازی کنم

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

• Like
Reactions: Persia Tech

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
مشخصات سیستم و cpu رو میگید
و ورژن نرم افزارو
خیلی دوس دارم gow3 رو بدون مشکل با فریم معقول بازی کنم

cpu ryzen 3900x البته به دلایلی کلاکش رو اوردم پایین روی 4 گیگاهرتز
اخرین ورژن نرم افزار
رم 8
گرافیک 780ti nvidia
پچ های خود نرم افزار برای گاد اف وار 3
ا
از خود پلی استیشن گرافیکش بیشتر و رونتر هست بازی

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
با افت فریمش مشکلی ندارم :D نمیدونم چه سیستمی داری اما فیکس 60 فریم با شبیه ساز اونم رو بازیای آخر نسلی پر گرافیک تا دو سال دیگه هم شاید میسر نشه مگه اینکه سیستم قویی داشته باشی.
من خودم بازیای عادی زیر 60 میاد اذیت میشم اما شبیه ساز چون انتظاریم ندارم ازش با 20 ـم راضیم، فضاهای بسته تر که تا 40 ـم میره بنظرم اوکیه. خود بازی هم اینقد شاهکاره اصلا به چیز دیگه فک نمیکنم فوقش دو سال دیگه که 20 فریم رفت روش دوباره آدم تموم میکنه :D

فقط این کرشاش رو میتونی بگی چجوری حل کردی؟

گذاشتم gt5 gt6 با mgs4 هم به زودی می ذارم البته این بازی ها خیلی بهتر اجرا می شن gow asc با gow 3 هم می ذارم البته شبیه ساز فقط به اینا محدود نمی شن کلی بازی های تاپ دیگه هست که روی pc نیومده خیلیم عالی اجرا می شه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

گذاشتم gt5 gt6 با mgs4 هم به زودی می ذارم البته این بازی ها خیلی بهتر اجرا می شن gow asc با gow 3 هم می ذارم البته شبیه ساز فقط به اینا محدود نمی شن کلی بازی های تاپ دیگه هست که روی pc نیومده خیلیم عالی اجرا می شه
تنظیماتم همیناس، فقط SPU Cache و SPU Loop ـم خاموش کردم، هزار بار تست کردم هیچ تاثیری رو فریم ریت نداره برام عجیبه. حتی Enable Thread Schedular ـم که نوشته برای سی پی یو های رایزن هم روشن میکنم با اینکه طبق چیزی که گفته باید بهتر باشه شدید خراب میکنه پرفورمنسو.
البته Driver delay ـم قبلا 200 بود الان پایین تر گذاشتم دوباره میبرم بالا شاید فریز و کرشش کمتر شد.
فقط چرا لاک 30 فریم گذاشتی؟ با 9900k فک کنم راحت فضاهای غیر باز تا 50 فریم بده.

آنچارتدا رو هم تست کردی؟ وضعش از tlou بهتره؟

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
یه سوال، این شبیه ساز به سیستم قوی نیاز داره؟ فریم هم برام مهم نیست فقط اجرا بشه. چون لپ تاپ من در حد اجرای بازی های نسل ۷ هست (نسل ۸ نمیکشه). میتونه بازی مثل Infamous 2 رو اجرا کنه؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
تنظیماتم همیناس، فقط SPU Cache و SPU Loop ـم خاموش کردم، هزار بار تست کردم هیچ تاثیری رو فریم ریت نداره برام عجیبه. حتی Enable Thread Schedular ـم که نوشته برای سی پی یو های رایزن هم روشن میکنم با اینکه طبق چیزی که گفته باید بهتر باشه شدید خراب میکنه پرفورمنسو.
البته Driver delay ـم قبلا 200 بود الان پایین تر گذاشتم دوباره میبرم بالا شاید فریز و کرشش کمتر شد.
فقط چرا لاک 30 فریم گذاشتی؟ با 9900k فک کنم راحت فضاهای غیر باز تا 50 فریم بده.

آنچارتدا رو هم تست کردی؟ وضعش از tlou بهتره؟

باید حتما 200 باشه لایبرری فیرمور هم چک کن باید تیک بزنی اگه کرش می کنه از 250 یا بالاتر بذارش
کلا برای amd ها نه این شبیه ساز که اکثرا بدتر کار می کنن یکی از دلایلی که سمتش نمی رم همینه
30 گذاشتم چون این بازی فریم نمی ده بدتر استاتر می ندازه به جون بازی اما کسایی که چی سینک تا 20 فریم دارن می تونن بازش کنن یا حداقل زمانی که بازی خیلی از جاهاش بین 45 تا 60 بده مشابه متال گیر باشه فریم باز یا 60 بدک نیست
انچارتد 2 اصلا فریم نمی ده اما 3 باز بهتره اما 1 که هیچ مشکلی نداره
یه سوال، این شبیه ساز به سیستم قوی نیاز داره؟ فریم هم برام مهم نیست فقط اجرا بشه. چون لپ تاپ من در حد اجرای بازی های نسل ۷ هست (نسل ۸ نمیکشه). میتونه بازی مثل Infamous 2 رو اجرا کنه؟
تقریبا داره 6700 اینا تقریبا می خواد دیگه نه این بازی 1 جاهاییش خیلی بد فریم می ده مگه راضی به فریم 17 18 بشید(البته بستگی داره من تا 60 فریم می گیرم ازش بستگی به لوکیشن داره) اما خود بازی نه نیم ساعتی رفتم مشکلی خاصی نبود

• Like
Reactions: majidred2011

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
من گاد اف وار 3 تموم کردم روی 4K و بین 30-60 فریم
همه چی عالی بود هیچ مشکلی بازی نداشت نه گرافیکی نه باگی

بازی بدون هیچ مشکلی از اول تا اخرش قابل بازی هست

الان انچارتد 1 شروع کردم تا اینجا که همه چیز خوب بوده
بازی تموم شد خبر اون رو هم میدم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
متال گیر 4 هم اضافه شد دقت کنید با نسخه اصلی هم می تونید بازی کنید اما ابتداش کل بازی رو کش می گیره که حداقل 45 دقیقه زمان لازم داره اما نسخه کاستوم علاوه بر فریم بیشتر نبود کرش کش 5 دقیقه ای داره که البته به جاش برخی جاهای بازی کش می گیره که حتی روی هارد هم که الان داره بازی اجرا می شه استاتر نمی ندازه اما بهتره روی ssd باشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
متال گیر 4 هم اضافه شد دقت کنید با نسخه اصلی هم می تونید بازی کنید اما ابتداش کل بازی رو کش می گیره که حداقل 45 دقیقه زمان لازم داره اما نسخه کاستوم علاوه بر فریم بیشتر نبود کرش کش 5 دقیقه ای داره که البته به جاش برخی جاهای بازی کش می گیره که حتی روی هارد هم که الان داره بازی اجرا می شه استاتر نمی ندازه اما بهتره روی ssd باشه
پس gow3 چیشد دوست عزیز؟

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر