RPCS3 | PS3 Emulator

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
دقیقا
کلا جز وقت تلف کردن چیزی نیست.
داداش الان میتونی قشنگ gow3 رو روش تموم کنی
من نینجا گیدن 1 و 2 رو روش کامل بازی کردم و نینجا گیدن 3 هم عالی داره روش اجرا میشه
dead to right هم عالی اجرا میکنه
کلی بازی قابل بازی داره

• Like
Reactions: s.1

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
یک نکته جالبی در مورد این شبیه ساز پشتیبانی از قابلیت sixaxis هست.
البته فعلا فقط با دسته اصل Ps4 از این قابلیت پشتیبانی میکنه.

sobhan.hayati

عضو جدید
Dec 1, 2020
2
سلام دوست عزی من طبق تمام نوشته های شما شبیه ساز رو با آخرین آپدیت فریمورش دانلود کردم شبیه ساز رو آماده کردم. همونطور که گفتین از PSnstuff دو بازی خدای جنگ 3 و رزیدنت اویل 5 را با دانلود منیجر دانلود کردم فایل دانلود شده رو اینستال پکیج کردم اومد رو صفحه شبیه ساز ولی هرچی دو کلیک میکنم رو بازی و یا کلیک راست و تمام گزینه ها رو یکی یکی امتحان کردم بازی اجرا نمیشه. الان نزدیک به دو روزه. لطفا راهنماییم کنین. یا حتی اگه مقدور بود براتون لطفا این شماره تماس منه یه تک بزنین خودم باهاتون تماس تصویری میگیرم که اونجوری بهتر بتونین راهنماییم کنین. البته اگه مقدوره براتون لطفا و زحمتی نیست.ممنون. اسکرین شات گرفتم از پیغام خطا وقتی دوبار کلیک میکنم و بازی اجرا نمیشه و براتون فرستادم. شماره تماس : 09184568004

Attachments

• Screenshot (2).png
    Screenshot (2).png
    352.9 KB · مشاهده: 30

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
سلام دوست عزی من طبق تمام نوشته های شما شبیه ساز رو با آخرین آپدیت فریمورش دانلود کردم شبیه ساز رو آماده کردم. همونطور که گفتین از PSnstuff دو بازی خدای جنگ 3 و رزیدنت اویل 5 را با دانلود منیجر دانلود کردم فایل دانلود شده رو اینستال پکیج کردم اومد رو صفحه شبیه ساز ولی هرچی دو کلیک میکنم رو بازی و یا کلیک راست و تمام گزینه ها رو یکی یکی امتحان کردم بازی اجرا نمیشه. الان نزدیک به دو روزه. لطفا راهنماییم کنین. یا حتی اگه مقدور بود براتون لطفا این شماره تماس منه یه تک بزنین خودم باهاتون تماس تصویری میگیرم که اونجوری بهتر بتونین راهنماییم کنین. البته اگه مقدوره براتون لطفا و زحمتی نیست.ممنون. اسکرین شات گرفتم از پیغام خطا وقتی دوبار کلیک میکنم و بازی اجرا نمیشه و براتون فرستادم. شماره تماس : 09184568004
اسم یکی از پوشه ها فارسیه،اون رو به انگلیسی تبدیل کن و دوباره امتحان کن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوست عزیز مشکل شما اینجاست که نسخه ی غیر کپی بازیها رو دانلود کردید که از پکیج ها درون کنسول ارجینال استفاده می کنند
برای اجرای این فایل ها شما نیاز به rap بازی دارید
باید از بازی هایی که داخل برنامه مولتی من اجرا میشوند استفاده کنید
سایت downloadha خیلی از بازی های ps3 رو داره میتونید استفاده کنید

sobhan.hayati

عضو جدید
Dec 1, 2020
2
دوست عزیز مشکل شما اینجاست که نسخه ی غیر کپی بازیها رو دانلود کردید که از پکیج ها درون کنسول ارجینال استفاده می کنند
برای اجرای این فایل ها شما نیاز به rap بازی دارید
باید از بازی هایی که داخل برنامه مولتی من اجرا میشوند استفاده کنید
سایت downloadha خیلی از بازی های ps3 رو داره میتونید استفاده کنید
دوست عزی همین کارو کردم و از سایت دانلودها بازی های دانته و رزیدنت اویل 5 و آنچارتد 1 رو دانلود کردم و نصب کردم فقط حین اجرا مشکا گرافیکی دارن و گیر میکنن هر یک ثانیه یک بار میشه لطفا بگین چجوری تنظیمات گرافیکی شبیه ساز ( cpu , gpu , ..... ) درست کنم

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
شما فایل Rap رو باید دانلود کنید به همراه بازی
rap.jpg

بعد از زدن دکمه Save Rap فایل Rap در پوشه exdata قرار میگیره
psnstuff_ver_03.05.04\exdata

حالا فایل رو کپی کنید و درون فولدر شبیه ساز قرار بدید
این مسیر
Rpcs3\dev_hdd0\home\00000001\exdata

بازی اجرا میشه

در مورد مشکلت سرعت شما مشخصات سیستمتون از جمله رم گرافیک و سی پی یوتون رو نگفتید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوست عزی همین کارو کردم و از سایت دانلودها بازی های دانته و رزیدنت اویل 5 و آنچارتد 1 رو دانلود کردم و نصب کردم فقط حین اجرا مشکا گرافیکی دارن و گیر میکنن هر یک ثانیه یک بار میشه لطفا بگین چجوری تنظیمات گرافیکی شبیه ساز ( cpu , gpu , ..... ) درست کنم
اویل پنج که نسخه ی pc داره با بهترین گرافیک اجرا میشه نیاز نیست با امولاتور برید
برای نسخه آنچارتد یک هنوز کامل قابل بازی نیست و وضعیت بازی INGAME هستش

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
دوستان این psnstuff ـو گرفتم رو update app یا database میزنی میگه no server available سرچم که میکنی هیچی! چیکار باید کرد؟
نیاز نیست کار خاصی کنید
تمام لینک ها و فایل های RAP داخل خود نرم افزار هست
فقط کافی ID یا اسم بازی را وارد کنید

• Like
Reactions: majidred2011

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پیشرفت های خیلی خوبی در نرم افزار به دست اوردم که به زودی به کانال اضافه می شه متال گیر 4 لست گاد انچارتد همگی جزوشون هستن
سابسکرایب کنید تا ازشون با خبر بشید

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
پیشرفت های خیلی خوبی در نرم افزار به دست اوردم که به زودی به کانال اضافه می شه متال گیر 4 لست گاد انچارتد همگی جزوشون هستن
سابسکرایب کنید تا ازشون با خبر بشید
من Last of us ـو چند وقت پیش نصب کردم، کلی مشکلات مختلف داشت که همش با فایل پچ و چیت انجین برطرف شد الان نه مشکل گرافیکی داره نه فریم، خیلی اوکی اجرا میشه فقط نمیدونم کرشاشو چیکار کنم، رندم میپره بیرون، جالبه اوایل زیاد اینطوری نمیشد الان که حدود 4-5 ساعتی بازی کردم زیاد تر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر