rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
با سیتم قوی که صد ها بار قوی تر از سخت افزار این کنسول هست ولی آیا سخت افزاری هست که صد ها بار از PS3 قوی تر باشه؟

به نکته ی خوبی اشاره کردید، سیستم خوب یا همون سیستم عالی!!! همه که سیستم عالی ندارن، یه بنده ی خدا مثل من میخواد با یه سیستم نسبتا خوب بتونه بازی ها رو به خوبی اجرا کنه؛ مثلا الان من نسبت به چند سال پیش که بازی های PS2 رو شبیه سازی میکردم سرعت خیلی بیشتری میگیرم با همون سیستم! ما انتظار داریم با همین سیستم عادی بتونیم بازی ها رو به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم و میبینید که با پیشرفت شبیه سازها این اتفاق داره میفته.
به همین خاطر هم هست که بنده و جناب paradaimix میگیم که اجرای گیم های PS3 برای قشر متوسط جامعه مانند افرادی مثل من و ایشون و خیلی های دیگه توهم به حساب میاد!

این خواسته شما غیر معقول هست. شما هیچ وقت نمیتونی با این سیستم ها امروزی اگر این کنسول EMU بشه بازی کنی. مثل این میمونه بخوایی با گرافیک 6400 بری بازی ویچر بازی کنی و توقع داشته باشی برنامه نویسی این بازی جوری باشه که بتونی با این سیستم بازی کنی نه عزیز هر چیزی با تناسب به روند زمان پیش میره اگر PS3 قوی هست باید سیستمت رو برای اجرای بازیهای اون ارتقا بدی. مثل اپدیدت کردن فریمور میمونه.. شما نباید توقع داشته باشید کنسولی که سالها وقت صرف اون شد که هک بشه به همین راحتی بیاد با یه Emelator چند مگی اون در سیستم های خونگی بشه راحت بازی کرد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
این خواسته شما غیر معقول هست. شما هیچ وقت نمیتونی با این سیستم ها امروزی اگر این کنسول EMU بشه بازی کنی. مثل این میمونه بخوایی با گرافیک 6400 بری بازی ویچر بازی کنی و توقع داشته باشی برنامه نویسی این بازی جوری باشه که بتونی با این سیستم بازی کنی نه عزیز هر چیزی با تناسب به روند زمان پیش میره اگر PS3 قوی هست باید سیستمت رو برای اجرای بازیهای اون ارتقا بدی. مثل اپدیدت کردن فریمور میمونه.. شما نباید توقع داشته باشید کنسولی که سالها وقت صرف اون شد که هک بشه به همین راحتی بیاد با یه Emelator چند مگی اون در سیستم های خونگی بشه راحت بازی کرد.
متن پست قبلی من:
به همین خاطر هم هست که بنده و جناب paradaimix میگیم که اجرای گیم های PS3 برای قشر متوسط جامعه مانند افرادی مثل من و ایشون و خیلی های دیگه توهم به حساب میاد!
بقیه ی حرف هام هم در جواب بحث PS2 بود نه PS3.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253

دوست عزیز لطفا بی خیال شو و دیگه ادامه نده. کارت 5870HD کارت ضعیفی نیست که نشه II God of War رو بالای 60 فریم گرفت. تو حرفات هم غیر مستقیم اشاره کردی که امولاتور درست و حسابی PS3 کاری بس دشوار و تقریبا غیر ممکن هست.
در ضمن 2 سال پیش یک نفر با سر هم کردن 16 عدد PS3 یکی از 100 ابر رایانه برتر شد!

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
من تمام حرفم در مورد شبیه ساز PS3 هست. حالا شماها دارید چی رو بحث میکنید من نمیدونم موفق باشید

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آقا فرهاد ما قصد ناراحت کردن شما رو نداشتیم بخدا؛ فقط داشتیم دوستانه بحث میکردیم و در هر صورت عذرخواهی میکنم اگه شما رو ناراحت کردم. این هم واسه رفع سوء تفاهم (بحث در مورد PS2):
متن شما:
در ضمن شبیه ساز PS2 به راحتی بازی‌هارو اجرا میکنه اگر یک سیستم نسبتا خوب داشته باشید. 60 فریم که سهل هستش شما راحت میتونی 100 فریم هم بگیری...
پاسخ من:
به نکته ی خوبی اشاره کردید، سیستم خوب یا همون سیستم عالی!!! همه که سیستم عالی ندارن، یه بنده ی خدا مثل من میخواد با یه سیستم نسبتا خوب بتونه بازی ها رو به خوبی اجرا کنه؛ مثلا الان من نسبت به چند سال پیش که بازی های PS2 رو شبیه سازی میکردم سرعت خیلی بیشتری میگیرم با همون سیستم! ما انتظار داریم با همین سیستم عادی بتونیم بازی ها رو به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم و میبینید که با پیشرفت شبیه سازها این اتفاق داره میفته.

من تمام حرفم در مورد شبیه ساز PS3 هست. حالا شماها دارید چی رو بحث میکنید من نمیدونم موفق باشید
مرسی، شما هم موفق باشید. بهتره که این بحث رو تمومش کنیم، ارزش دوستی ما توی این سایت بیش از یه امیولیتور و یا کنسول هستش.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
اوضاع این شبیه ساز چطور هست؟ میتونه چیزی اجرا بکنه؟ بی صبرانه منتظر هستم تا خدای جنگ سه رو باهاش اجرا بکنم :d

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
تا جایی که می دونم پیشرفت خاصی نداشته... خیلی بهش امیدی نداشته باشید......

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اوضاع این شبیه ساز چطور هست؟ میتونه چیزی اجرا بکنه؟ بی صبرانه منتظر هستم تا خدای جنگ سه رو باهاش اجرا بکنم :d
حداقل 6-7 سال زمان میخواد تا شبیه ساز های پلی 3 به اون مرحله برسند که بتونند خدای جنگ رو با فریم مناسب اجرا کنند
پس زیاد عجله مکنید و منتظر نمونید

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
ببخشین من یه تازه کارمو چیزی سرم نمیشه ولی به نظرتون اگه برنامه مثل سیستم عامل به صورت boot باشه سرعت عمل و کیفیتش بیشتر نمیشه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ببخشین من یه تازه کارمو چیزی سرم نمیشه ولی به نظرتون اگه برنامه مثل سیستم عامل به صورت boot باشه سرعت عمل و کیفیتش بیشتر نمیشه
سلام دوست عزیز؛
برنامه هایی که این برنامه نویس ها می نویسن، به کمک برنامه هایی که یه سری شرکت های بزرگ مثل Microsoft میسازن اجرا میشن (مثلا ویندوز). این کاری که شما میگی خیلی هزینه بر هستش و کار هرکس هم نیست! اگه به فرض محال، روزی تیمی بخواد همچین سرمایه گذاری عظیمی انجام بده، باید به همراه اون شبیه ساز یه سیستم عامل هم طراحی کنه که فکر نمیکنم همچین چیزی ممکن باشه!

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
بله، حق با شماست؛ اما ای کاش میگفتی که منابع باید چقدر بیشتر باشه! شما یا آخرین سیستم موجود توی بازار رو دارید، یا ... ! من با سیستمم (Gaming Rig رو ببینید) بازی های PS2 رو دارم به زور اجرا میکنم، حالا دیگه برسه به PS3!!!

حرف شما درست هستش، اما دیگه نه 1 مگ!!!! حداقل باید 5، 6 مگ باشه (بدون پلاگین ها).

منتظر PS3 هم نشینید؛ آخه اگه بیاد هم فکر نمیکنم بازی کردن با سرعت 3-4 فریم بر ثانیه لذتی داشته باشه!

چرا شبیه سازش دقیقا یک مگ یا کمتر بود ! میخواید براتون آپلود کنم ؟

سیستم من هم اینه :

64 گیگ رم Crosair Vengeance Red 1866 hrtz
دو تا Evga GTX 680 به صورت SLI
دو تا CPU Xeon e5 2620
مینم همasus z9ped8 ws هستش .
سیستم عامل ویندوز 8 پرو .

بعد میخواستم منتظر PS3 بشینم که Ps3 نمیخریدم :D

---------- نوشته در 06:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 AM ارسال شده بود ----------

در حال حاضر فقط یک شبیه ساز برای PS3 وجود داره که اون هم فقط میتونه HomeBrew ها رو اجرا کنه .

حداقل 6-7 سال زمان میخواد تا شبیه ساز های پلی 3 به اون مرحله برسند که بتونند خدای جنگ رو با فریم مناسب اجرا کنند
پس زیاد عجله مکنید و منتظر نمونید

اول اجراش بکنه حالا :)) فریم پیش کش :))

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
تا اون موقعی که این شبیه ساز بتونه God Of War 3 رو راحت اجرا کنه احتمالا سه چهار نسخه ی دیگه از گاد آف وار اومده ! :-s

کلا شبیه سازا خیلی کند پیشرفت میکنن !!! همینشم خیلیه ...

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
کسی اگه دیسک یا ایمج ps3 داره اینو هم تست کنه.
(فولدر شبیه ساز باید در درایو C باشه)
PS3 Emulator 1.9.4 (1)

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
جهت اطلاع : http://forum.bazicenter.com/thread17546/page14/#post2948637

به جای بررسی این شبیه سازها در توسعه خود زبان ها وقت بزارید موفق تر و موثر تر خواهید بود. والا به خدا PC مگه کم چیزیه که یک PS رو باهاش مقایسه کنید و کارت های گرافیکی غول رو اینهمه تحقیر کنید ؟ :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر