rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا به درک این بیاد من حاظرم آنچارتد با 10 فریم بازی کنم :D
خوب شد هنوز ps3 نخریدما :D

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
حالا چرا جوش میزنید ؟ هیچ کاری غیر ممکن نیست :D

اما من یادمه شبیه ساز PS1 نزدیک 3 مگ اینا بود :D این اونوقت 600 کیلوبایت ؟ :D

همون PS2 هم هنوزم که هنوزه درست حسابی نمیشه با امولاتور بازی کرد کلی دردسر داره تازه افت فریم داره بعضی وقتا =))
بهداد چی میگی
شبیه ساز PS2 من 1 سال پیش باهاش GOW 2 رو HD تموم کردم
مال PS3 هم امیدی هست 2 ساال دیگه بشه با یه سیستم خفن MGS4 رو با کلی باگ و کرش 20 فریم گرفت:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
تو GOW خیلی کار کردن . کلا بازی GOW رو واسه PC پورت کردن . جان من رو full hd اوردین ؟؟!!! اخه ps2 1080p ساپورت میکنه ؟! . چرا خودتونو اذیت میکنین . نمیشه جان من . یک ps3 بخرین بره پی کارش . PS2 که PS2 بود اون همه طول کشید هنوزم درست نیست واسش . حالا این ps3 غول رو چی بگم

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فعلاً فقط لوگو رو بوت میکنه

چه کاره خفنی می کنه !! :d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
تو GOW خیلی کار کردن . کلا بازی GOW رو واسه PC پورت کردن . جان من رو full hd اوردین ؟؟!!! اخه ps2 1080p ساپورت میکنه ؟! . چرا خودتونو اذیت میکنین . نمیشه جان من . یک ps3 بخرین بره پی کارش . PS2 که PS2 بود اون همه طول کشید هنوزم درست نیست واسش . حالا این ps3 غول رو چی بگم
دوست عزیز همه ی شبیه ساز ها این قابلیت رو دارن که بازی ها رو با کیفیت تصویری بالاتری نسبت به کنسول اصلی اجرا کنند. قابلیت اجرای بازی در رزولوشن 1080p و استفاده از AA و AF همه در شبیه سازها وجود دارن و چیز عجیبی نیست و نیازی نیست که کنسول ساپورت کنه.
خیلی از بازی های Wii در Res 480p اجرا میشن اما همین بازی ها رو میشه با Dolphin در Res 1080p بازی کرد ..
شبیه سازی یه کنسول نسل هفتمی مثل PS3 هم مسلما یه پروژه ی طولانی، سخت و طاقت فرسا هستش اما به هر حال روش حساب کنید. تا 4 سال دیگه به مرحله ی قابل استفاده میرسه:d

• Like
Reactions: aliatlas

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ورژن جدید این امولاتور ریلیز شد

آخرین تغییرات به شرح زیر می باشد

rpcs3 SVN Changelog:
r22
Rpcs3:
- Rewrote decoder/interpreter/disasm.
- Fixed crash in disasm mode.

ElfLoader:
- Implemented loading flags from .opd section (elf64).

CompilerELF:
- Implemented building sections.
- Added more opcodes.

می توانید از لینک زیر دانلود کنید

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
امیدوارم پست بعدی که ازت میبینم تعدادی عنوان رو هم کنارش intro یا ingame اضافه کرده باشی. ;)

mehdi_jey

کاربر سایت
Oct 31, 2009
45
نام
مهدی
اصلا فایده نداره و ادامش هم مسخرست.;);)
به قول یکی از کاربرا که کامنت گداشته باید کامپیوتر ناسا رو داشته باشیم تا بدون مشکل اجرا شه
تازه اگه بشه =)):)):))
تازه این مخصوص هکراست نه کابران که تست کنند;);)

من خودم شخصا یادم میاد موقعی که ps2 اومد چند وقت بعدش خبر درست شدن امولاتورشم اومد و من یک کامنت خوندم که دقیقا حرف شما بود :D

نکنه همون شخص شما بودی ؟!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
هر موقع PS5 لانچ شد می تونيد با اين شبيه ساز بازیای PS3 رو بازی كنيد=)) (2)
اصلا نمی فهميد كه PS3 هنوز هك كامل نشده و فريمورش چه پيچيدگی های داره و طراحی پردازنده و كارت گرافيكش چقدر پيچيده ست كه سازنده های بازی سختشونه براش بازی بسازن...چه ربطی به قدرت PC تون داره آخه؟

areoli

کاربر سایت
Oct 2, 2011
2
هکرها

اگاه باشید وبدانید که این شبیه ساز تادو سال دیگر مثل بقیه شبیه سازها به داخل کامپیوترها راه میابد یه کم صبور باشید واین عادت حاضر خوری وعجول بودن را فراموش کنید..موفق باشید---.>:):)):x

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
تا ده سال دیگه ان شا الله میاد=))ما نمیتونیم با شبیه ساز ps2 درست و حسابی بازی کنیم حالاps3 به کنار

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
امکان نداره، مگر تا 3 سال آینده (حداقل).
دوستان توجه کنند، هک کردن و کپی خور کردن زمین تا آسمون با روی PC پورت کردن فرق میکنه.
اگه قرار به لوگو لود کردنه، که من یه دمو میسازم دقیقا مثل لوگوی شروعی PS3 :))، حالا من به کنار داداش کوچیکم :d
ای X360 بازها، اینقدر بشینید منتظر امیولیتور PS3 تا Uncharted 5 هم بیاید :)) (قابل توجه X360 بازها: باید موقعی که به انحصاری های زپرتی X360 می اندیشیدید و اون رو خریدید باید فکر اینجاش رو میکردین، پشیمونی دیگه سودی نداره >:) )

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
حتی اگر شبیه ساز ps3 همین فردا هم بیاد با این سیستم هایی که ما داریم همون منوی اولش هم نمیاد چه برسه به خود بازی !

شبیه ساز ps2 زمانی کامل شد که چندین سال از عرضه ی ps3 می گذشت ، مطمعناً شبیه ساز ps3 هم زمانی کامل میشه که چندین سال از عرضه ی ps4 گذشته باشه ، البته اگه بتونن !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر