RoyaL-KnightS کلن MW3

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
خیلی ضعیف هستن. فقط ادعان!!!! علاقه ی زیادی هم به کلن مچ دارن!
راستی یه خواهش: اگه میشه hitman rock رو اخراج نکنید. البته فقط یه خواهشه.

آخرین ویرایش:

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
شما گیمرتگ ایکس باکستو بگو تا واست کلن مچ بذارم...

---------- نوشته در 07:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسایی که تو یه سری پستی که الان توسط ناظم انجمن حذف شده حرف اضافه زدند از کلن افتادند بیرون...........

من همون SpirantDuck7م. می خوام کلن رو خلوت کنم. کسی اعتراض داره؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

----------------------------------------------------------------------

صرفا جهت اطلاع:

دوستان زیر از کلن اخراج شدند:
Seserpesar دلیل اخراج: فحاشی به من (بعدا تو لایو هم خدمتش می رسم.)
mohsen9586 (این el-nino نیست یه نفر دیگه است) دلیل اخراج: رتیو پایین
Amin8600 دلیل اخراج: حرف اضافه زدن.
Dark Legend AK دلیل اخراج: نوب بودن.
و 3 نفر دیگه که الان یادم نمیاد. دلیل اخراج:یا رتیوشون پایین بوده یا من ازشون خوشم نمیومد.
حالا اگه کسی اعتراض داره یا خودش از کلن محترمانه بره بیرون یا بگه من با تیپا بفرستمش بیرون.

پ.ن:در ضمن از امروز فقط و فقط کسایی که Ratio بالای 1 دارند ثبت نام می شند.
راستی یه چیزی هم بگم. تو این چند وقته آقایان emaad و Gamer و Dark Face و Fmirdamadi و moh3en برای کلن خیلی زحمت کشیدند ازشون تشکر می کنم. اگه رتیوشون از 0 هم بیاد پایین اخراجشون نمی کنم.
درضمن کسایی که الان اخراج کردند به هیچ وجه به کلن باز نخواهند گشت!!! ما تایتل و امبلم مفت نداریم به کسی بدیم.

((حالا فهمیدین من کیم؟؟؟))
شما اون یارو رو اخراج کنید که پر رو حرف زد من که خودم داشتم در مییومدم دارم میرم یه کلن دیگه انشاالله جلوی یکدیگر می افتیم که ببینید بازیم چطوره.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
با تشکر از شاهین و علی ها و تمام اعضای کلن به خاطر زحماتشون من به دلایلی یه 3-4 روز نبودم دیدم چند تا چلنج رو حتی برنز نگرفتیم انشالا ازهمین امروز دوباره چلنجا رو میترکونیم با هم و برای پیشرفت بیشتر کلن تلاش میکنیم.امیدوارم با تدابیری که شاهین جان عزیز می اندیشند آرامش به کلن برگرده.سپاسگزارم

shahin0010

کاربر سایت
Sep 13, 2012
9
شما اون یارو رو اخراج کنید که پر رو حرف زد من که خودم داشتم در مییومدم دارم میرم یه کلن دیگه انشاالله جلوی یکدیگر می افتیم که ببینید بازیم چطوره.

اولا Ali Wilson9 مثل داداش می مونه واسه من. هیچ کس حق نداره حرف اضافی پشت سرش بزنه. در ضمن....

وای وای ترسیدم... تو رو خدا رفتی تو یه کلن دیگه به من رحم کن منو نکش!!!!!!!!!!!!
نوبایی مثل شما همون بهتر که با تیپپپپپپپپپا برن بیرون.....

AwesoM SHAHiN

کاربر سایت
Sep 15, 2012
4
دوستان بذارید یه چیزیو بگم بهتون. از این به بعد منو با پروفایل هایی خواهید دید که نامش:
shahin00xx
xxxxx SHAHiN
iTz xxxxxx Pro.هستند.
چون هر روز ممکنه من یه پروفایل بن کنم.
:d

---------- نوشته در 08:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

راستی من همون
SpirantDuck7 ام.....
---------------------------------
hitman-rocker با توجه به بررسی هایی که کردم شما اجازه ی برگشت به کلن رو داری. اگه خواستی بیای Application پر کن...

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
دوستان بذارید یه چیزیو بگم بهتون. از این به بعد منو با پروفایل هایی خواهید دید که نامش:
shahin00xx
xxxxx SHAHiN
iTz xxxxxx Pro.هستند.
چون هر روز ممکنه من یه پروفایل بن کنم.
:d

---------- نوشته در 08:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

راستی من همون
SpirantDuck7 ام.....
---------------------------------
hitman-rocker با توجه به بررسی هایی که کردم شما اجازه ی برگشت به کلن رو داری. اگه خواستی بیای Application پر کن...

نظرت چیه تو امضا هات اسمتو بنویسی؟:d

AwesoM SHAHiN

کاربر سایت
Sep 15, 2012
4
نظرت چیه تو امضا هات اسمتو بنویسی؟:d

اجازه داری 5 خط امضاء بنویسی اما

اگه بخوام تمام پروفایل هایی که بن کردم، می کنم و خواهم کرد و پروفایل هایی که آماده واسه استفاده رو دارم رو بنویسم،

جا نمی شه!!!!!!!!!!

MORTAL SIN

کاربر سایت
Sep 16, 2012
1
سلام به بچه ها من همونGoTH x XerXes لیدر کلن IMMORTAL ARMY قذیم MORTAL SIN d جذیذ هستمگ

---------- نوشته در 07:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 AM ارسال شده بود ----------

متحد شدن کلن MORTAL SIN & ROYAL KNIGHT رو تبریک میگم من تایتل کلن رو میزنم رویال اند مورتال شما هم همینو بزنین کلن تگ هم در موردش میحرفیم . از دوسته خودم ostagar و spirantduk ممنونم .

AwesoM SHAHiN

کاربر سایت
Sep 15, 2012
4
سلام به بچه ها من همونGoTH x XerXes لیدر کلن IMMORTAL ARMY قذیم MORTAL SIN d جذیذ هستمگ

---------- نوشته در 07:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 AM ارسال شده بود ----------

متحد شدن کلن MORTAL SIN & ROYAL KNIGHT رو تبریک میگم من تایتل کلن رو میزنم رویال اند مورتال شما هم همینو بزنین کلن تگ هم در موردش میحرفیم . از دوسته خودم ostagar و spirantduk ممنونم .

یه سوال؟
ما دقیقا کی متحد شدیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر