RoyaL-KnightS کلن MW3

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
ورود به لول 17 روتبریک می گم. بزودی می ریم 18!

دوستان هم کلنی کسی گلدش داشت تموم می شد تو تاپیکی که رو امضاء گذاشتم!!!

آخرین ویرایش:

Hesan7

کاربر سایت
Jul 7, 2012
11
نام
Hesan
lol کاری نداره. فقط زمان هر چلنجو بدون و بخون ببین کاری که میخواهد چیه! مثلا از ساعت 10شب امشب چلنج MOST ADS KILLS شروع میشه! یعنی شما از ساعت 10به بعد باید تو 10تا بازی فرقی نداره که چی باشه ، بیشترین KILL رو با RED DOT بگیری. آخر بازی هم که میای تو لابی تو BARRAKS قسمت ACCOLADS باید یه یه اکولید MOST ADS KILL گرفته باشی. 10بار این کارو بکن تا چلنج در حات GOLD کامل بشه.:D

مرسي :)

---------- نوشته در 06:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها خواستين با كلناي ديگه بازي كنين به منم بگين

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان کسی میتونه مپ ترمینالو برای من فایلشو اپدیت کنه ؟ نحوه ی کارش اینه اول مپو تو فلش مموری بریزید بعدش با هوریزون درگ کنه ینی تو کامپیتر فایلو بریزه بعدش اون فایلو برام تو هر اپلود سنتری اپلود کنه ؟ ممنون از کسی که انجام بده 65 mg بیشتر نیست من نمیتونم از لایو دان کنم منون چون اکسباکسم قاط میزنه

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
بابا شماهم کلن درست کردید فقط واسه چلنج و لول اپ کردن یه مسابقه ای با دیگر کلن ها بدیم یا یه مسابقه ی داخلی بین اعضای کلن بدیم یه کاری بکنید دیگه.

shahin009

کاربر سایت
Sep 12, 2012
1
بابا شماهم کلن درست کردید فقط واسه چلنج و لول اپ کردن یه مسابقه ای با دیگر کلن ها بدیم یا یه مسابقه ی داخلی بین اعضای کلن بدیم یه کاری بکنید دیگه.

شما گیمرتگ ایکس باکستو بگو تا واست کلن مچ بذارم...

---------- نوشته در 07:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسایی که تو یه سری پستی که الان توسط ناظم انجمن حذف شده حرف اضافه زدند از کلن افتادند بیرون...........

من همون SpirantDuck7م. می خوام کلن رو خلوت کنم. کسی اعتراض داره؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

----------------------------------------------------------------------

صرفا جهت اطلاع:

دوستان زیر از کلن اخراج شدند:
Seserpesar دلیل اخراج: فحاشی به من (بعدا تو لایو هم خدمتش می رسم.)
mohsen9586 (این el-nino نیست یه نفر دیگه است) دلیل اخراج: رتیو پایین
Amin8600 دلیل اخراج: حرف اضافه زدن.
Dark Legend AK دلیل اخراج: نوب بودن.
و 3 نفر دیگه که الان یادم نمیاد. دلیل اخراج:یا رتیوشون پایین بوده یا من ازشون خوشم نمیومد.
حالا اگه کسی اعتراض داره یا خودش از کلن محترمانه بره بیرون یا بگه من با تیپا بفرستمش بیرون.

پ.ن:در ضمن از امروز فقط و فقط کسایی که Ratio بالای 1 دارند ثبت نام می شند.
راستی یه چیزی هم بگم. تو این چند وقته آقایان emaad و Gamer و Dark Face و Fmirdamadi و moh3en برای کلن خیلی زحمت کشیدند ازشون تشکر می کنم. اگه رتیوشون از 0 هم بیاد پایین اخراجشون نمی کنم.
درضمن کسایی که الان اخراج کردند به هیچ وجه به کلن باز نخواهند گشت!!! ما تایتل و امبلم مفت نداریم به کسی بدیم.

((حالا فهمیدین من کیم؟؟؟))

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash

راستی کسایی که تو یه سری پستی که الان توسط ناظم انجمن حذف شده حرف اضافه زدند از کلن افتادند بیرون...........

واقعا برات متاسفم!!!!! اگه خودته اول درست معرفی می کردی اون پستارو هم کسی نمی ذاشت!!!! از اولشو طرف حساب ما ostagar بود !! می تونسی بگی کی هستی الکی هم کسی رو بیرون نمینداختی بیرون واسه سوال پرسیدن! !

shahin0010

کاربر سایت
Sep 13, 2012
9
واقعا برات متاسفم!!!!! اگه خودته اول درست معرفی می کردی اون پستارو هم کسی نمی ذاشت!!!! از اولشو طرف حساب ما ostagar بود !! می تونسی بگی کی هستی الکی هم کسی رو بیرون نمینداختی بیرون واسه سوال پرسیدن! !

حتی اگه اون من هم نبودم شما حق نداشتی اینجوری صحبت کنی. اگه اوون من نبودم خودم می دونستم چطوری بذارم تو کاسش.
الان طرف حساب همه منم. Ostagar فقط کلن رو واز کرد. و براتون چلنج می خره واسه لول آپ. من مسئول اجرای قوانین هستم...
شما هم دیگه به کلن برنخواهی گشت لطفا دیگه تو این تاپیک پستی نده/
------------------------------------------------------
دوستان هم کلنی: ورود به لول 18 رو تبریک می گم.....

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
حتی اگه اون من هم نبودم شما حق نداشتی اینجوری صحبت کنی. اگه اوون من نبودم خودم می دونستم چطوری بذارم تو کاسش.
الان طرف حساب همه منم. Ostagar فقط کلن رو واز کرد. و براتون چلنج می خره واسه لول آپ. من مسئول اجرای قوانین هستم...
شما هم دیگه به کلن برنخواهی گشت لطفا دیگه تو این تاپیک پستی نده/
------------------------------------------------------
دوستان هم کلنی: ورود به لول 18 رو تبریک می گم.....

:-o:)) همچین می گی اونطوری حرف زدی انگار فحش ******* دادم بهت :)) من گفتم: کلن لیدر جدید شمایی؟؟؟؟/:)

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
شما گیمرتگ ایکس باکستو بگو تا واست کلن مچ بذارم...

---------- نوشته در 07:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

----------------------------------------------------------------------

صرفا جهت اطلاع:

دوستان زیر از کلن اخراج شدند:
Seserpesar دلیل اخراج: فحاشی به من (بعدا تو لایو هم خدمتش می رسم.)
mohsen9586 (این el-nino نیست یه نفر دیگه است) دلیل اخراج: رتیو پایین
Amin8600 دلیل اخراج: حرف اضافه زدن.
Dark Legend AK دلیل اخراج: نوب بودن.
و 3 نفر دیگه که الان یادم نمیاد. دلیل اخراج:یا رتیوشون پایین بوده یا من ازشون خوشم نمیومد.
حالا اگه کسی اعتراض داره یا خودش از کلن محترمانه بره بیرون یا بگه من با تیپا بفرستمش بیرون.

پ.ن:در ضمن از امروز فقط و فقط کسایی که Ratio بالای 1 دارند ثبت نام می شند.
راستی یه چیزی هم بگم. تو این چند وقته آقایان emaad و Gamer و Dark Face و Fmirdamadi و moh3en برای کلن خیلی زحمت کشیدند ازشون تشکر می کنم. اگه رتیوشون از 0 هم بیاد پایین اخراجشون نمی کنم.
درضمن کسایی که الان اخراج کردند به هیچ وجه به کلن باز نخواهند گشت!!! ما تایتل و امبلم مفت نداریم به کسی بدیم.

((حالا فهمیدین من کیم؟؟؟))

مامور مخصوص حاکم بزرگ . . . شاهین!!!!:d
بازم اسم منو اشتباه نوشتید:((
moh3n97

shahin0010

کاربر سایت
Sep 13, 2012
9
مامور مخصوص حاکم بزرگ . . . شاهین!!!!:d

بعضی از آدما دخالت نکردن و ... تو خونشون نیست. باید همین رفتار رو باهاشون کرد. حالا کلن از وجود این نخاله ها خالی می شه. ممنون از تو که اینقدر شعور به خرج دادی و تو اوون دعوا شرکت نکردی. تو یه Member واقعی واسه کلنی.
اتفاقا این اتفاق باعث شد افراد کلنم رو خوب بشناسم....

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

بازم اسم منو اشتباه نوشتید:((
moh3n97
:d:d:d:d:d

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 PM ارسال شده بود ----------

:-o:)) همچین می گی اونطوری حرف زدی انگار فحش ******* دادم بهت :)) من گفتم: کلن لیدر جدید شمایی؟؟؟؟/:)

آره منم در ضمن جدید نیستم. از همون رو اون مسئول جمع کردن شما من بودم، هستم و خواهم بود. الان حال نمی کنم تو کلنم باشی....

---------- نوشته در 08:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

امروز داشتیم با بچه ها جلوی کلن Risky سرچ اند دیستروی بازی می کردیم. کلنشون بد نیست منتها توان مقاومت جلوی منو ندارند. با Scar-L و Smaw لهشون کردم. توی تمام بازی ها فرگ اول منو Ali Wilson9 بودیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر