PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
خب ازونور هم ما میگیم ملت چرا واسه بازی هایپ نمیشن :D درسته بازی گرافیک خفنی نداره و ولی اصلا قبول ندارم بازی در حد نسل ۷ هستش. واسه طرفدارای تیم نینجا خصوصا کسانی که با سری نی‌اوه وقت گذروندن، این بازی خیلی خیلی جذابه. دلیل اولش اینکه بازی کاملا متفاوت هستش نسبت به کارای قبلیشون که لول دیزاین خطی و تکراری داشت. چیزایی که تا الان دیدیم، مپ بازی شدیدا خوشگل طراحی شده. فضای شهری و سازه‌های شهر رو خوب دراوردن. دلیل دومش هم گیم‌پلی بازیای اینا هستش که حتی دوستان هم گفتن. وو لانگ شاید معمولی‌ترین بازیشون به حساب بیاد اما همونم کامبت خیلی خوبی داره. دلیل سوم هم داستان و کرکترای بازی هستن و بالاخره این شانس رو داریم که به داستان خوب رو داخل بازی اینا تجربه کنیم.

در کل اصلا عجیب نیست که یه عده‌ای گرافیک واسشون اولویت نباشه و غرق گیم‌پلی و دنیای بازی بشن و لذتشو ببرن. مقدار بازیایی که گرافیک به روزی ندارن یا کلا استایل گرافیکیشون پیکسلی هستش ولی اینقدر درگیرت میکنن که گرافیک هم واست قشنگ میشه، کم نیست. ازونور بازیای زیادی هم هستن که گرافیک خفنی دارن ولی به زور میشه بازیشون کرد چون باقی چیزا کاملا تو دیواره. میشه هر دو اینارو کنار هم داشت ولی خب همه توان مالی و نیروی انسانیش رو ندارن. جاچونی جماعت هم که کلا نگاهش به گرافیک نسبت به غریبا فرق داره.

موفق باشیم.
داریم درمورد یه بازی انحصاری حرف میزنیم ، این بازی حتی نزدیک به استانداردهای نسل ۹ نیست چه برسه به یه بازی انحصاری ps5 ، گیم‌پلی رو هم فعلا صب کنیم بازی عرضه شه ببینیم چی از آب در میاد و دیگه اینکه نوید جان من فقط درمورد گرافیک بازی که از نظر عموم گیمرا اصلا قشنگ نیست حرف زدم ، من میگم میشد خیلی خیلی بهتر از این کار کنن ، آقا واقعا هر نسلی یه استاندارد داره که باید رعایت بشه ، اینی که میاین چشم بسته میگین گرافیک تیم نینجا همینه و ما گیم‌پلی رو فقط میخوام درست نیست ، شما طرفدار سرسخت آیفون باشی و بگی آیفون رو بخاطر کارایی و کیفیت ساختش دوس دارم ! الان اگه با نمایشگر HD ready تولید کنه قبولش میکنی؟ الان دوس داری 5s داشته باشی یا ۱۵ ؟
فک کن tekken 8 رو با گرافیک پایین تر بزنن بعد طرفداراش بیان بگن خب مهم گیم‌پلیه !
هر نسلی باید استانداردش رعایت بشه
که تو این بازی رعایت نشده

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
یه فرقی داره بین "بازی های فلان استودیو رو برای گرافیک زدن" ، تا داشتن حداقل های استاندارد:D

کسی انتظار نداره اینا TLOU تحویل بدن(که خودش مال 4سال پیشه تازه:D ) ولی خدایی نباید تنبلی کنند و بازی گرافیک عهد عتیقی تحویل بدن!

یه وقتی میبینی یه بازی گرافیکش ساده ست، ولی طراحی هنری خیلی خفنی داره میپوشونه
ولی این واقعا هیچ که هیچ تو این بخش:D

گیم پلی خفن و اعتیاد آوره قبول! اما نباید از بخش های دیگه ی یک بازی هم گذشت:D و تا ابد هرچی بسازن با وضعیت بازی موفق ده سال پیششون، بگیم نه اوکیه! خیلی هم خوبه! اصلا شیرینی بازی های اینا به گرافیک کمشه و ... ! ( مورد داشتیم بازیی چند ماه پیش اومد که ملت میگفتن شیرینی بازی از این سازنده به باگ هاشه:-" )

بیاییم ماله ها را کنار بگذاریم! برای فرام، برای تیم نینجا ، برای بتسدا ، برای Atlus :-" (بین اینا باز فرام بخش هنری رو خوب داره:-" )
اخه به نظر من اونقدر هم که تو سرش میزنن گرافیکش پایین نیست .یکم اون تریلری که تو برنامه گیم اوارد بود به نظر دانگرید شده میومد ولی یکی دو تا تریلر جدید تو این یکی دو هفته دادن بد نیست.
حالا نمیدونم نظر شخصیه هر کس متفاوته ولی من که به شخصه مدت هاست پری اوردرش کردم و به نظرم یه عید رویایی باهاش دارم

• Like
Reactions: SMM9 and Tatsumaru

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
داریم درمورد یه بازی انحصاری حرف میزنیم ، این بازی حتی نزدیک به استانداردهای نسل ۹ نیست چه برسه به یه بازی انحصاری ps5 ، گیم‌پلی رو هم فعلا صب کنیم بازی عرضه شه ببینیم چی از آب در میاد و دیگه اینکه نوید جان من فقط درمورد گرافیک بازی که از نظر عموم گیمرا اصلا قشنگ نیست حرف زدم ، من میگم میشد خیلی خیلی بهتر از این کار کنن ، آقا واقعا هر نسلی یه استاندارد داره که باید رعایت بشه ، اینی که میاین چشم بسته میگین گرافیک تیم نینجا همینه و ما گیم‌پلی رو فقط میخوام درست نیست ، شما طرفدار سرسخت آیفون باشی و بگی آیفون رو بخاطر کارایی و کیفیت ساختش دوس دارم ! الان اگه با نمایشگر HD ready تولید کنه قبولش میکنی؟ الان دوس داری 5s داشته باشی یا ۱۵ ؟
فک کن tekken 8 رو با گرافیک پایین تر بزنن بعد طرفداراش بیان بگن خب مهم گیم‌پلیه !
هر نسلی باید استانداردش رعایت بشه
که تو این بازی رعایت نشده

آره میشد بهتر بشه. خیلی هم میشد بهتر بشه ولی خب نشده دیگه چیکارشون کنم. یا انجینشو ندارن و نمیخوان به روزش کنن یا نمیتونن. من حقیقتش نمیدونم مشکلشون چیه. حالا اینجا همه از گرافیک پایین میگن، من خودم مشکل اصلی با بازی انیمیشنای تکراری و قدیمی هستش که دقیقا از سری نی‌اوه کپی کردن داخل رونین. این تاثیرش خیلی بیشتر از گرافیکه به نظرم. شاید بشه گفت تمام انحصاری‌های PS گرافیک و گیم‌پلی عالی رو کنار هم داشتن ولی خب اینا کلا تو بحث گرافیک نمیتونن پا به پای باقی بازیای انحصاری پیش بیان. نسل پیش همینطور بود الانم همینطور مونده. بحث ماله کشی هم نیست. من منکر این نمیشم که گرافیکش ردیفه و هر کی مشکل داره، اشتباه میکنه ولی خب به عنوان کسی که کارای اینارو دوس داره میتونم ندید بگیرمش. اگه مثلا میگید تحریم کنید نخرید که درست کنن گرافیک بازیاشونو، که خب شدنی نیست. به نظر خودم از نظر هنری لااقل تو چیزایی که دیدیم تونستن موفق باشین. این گرافیک فنی بالا با جزئیات زیاد در حد بازیای غربی، چیزیه که کلا باید تو طرز فکر و نگاه سازنده‌های جاپونی جا بیفته. حالا این اتفاق بیفته یا نه، دیگه دست ما نیستش.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یه فرقی داره بین "بازی های فلان استودیو رو برای گرافیک زدن" ، تا داشتن حداقل های استاندارد:D

کسی انتظار نداره اینا TLOU تحویل بدن(که خودش مال 4سال پیشه تازه:D ) ولی خدایی نباید تنبلی کنند و بازی گرافیک عهد عتیقی تحویل بدن!

یه وقتی میبینی یه بازی گرافیکش ساده ست، ولی طراحی هنری خیلی خفنی داره میپوشونه
ولی این واقعا هیچ که هیچ تو این بخش:D

گیم پلی خفن و اعتیاد آوره قبول! اما نباید از بخش های دیگه ی یک بازی هم گذشت:D و تا ابد هرچی بسازن با وضعیت بازی موفق ده سال پیششون، بگیم نه اوکیه! خیلی هم خوبه! اصلا شیرینی بازی های اینا به گرافیک کمشه و ... ! ( مورد داشتیم بازیی چند ماه پیش اومد که ملت میگفتن شیرینی بازی از این سازنده به باگ هاشه:-" )

بیاییم ماله ها را کنار بگذاریم! برای فرام، برای تیم نینجا ، برای بتسدا ، برای Atlus :-" (بین اینا باز فرام بخش هنری رو خوب داره:-" )
اون نهاری که الان میخوری یا خوردی نوش جونت ، حلالت باشه :D

آخه اگه فقط گرافیک بود میگفتم مهم نیست ، که واقعا هم نیست اگه اون بخش ها رو در حد فحش به پلیر نسازی.

بازیهای اینها غیر همین بخش مبارزات و لوپ گیم پلی نسبتا خوب هیچی دیگه نداره.
اتمسفر ، طراحی مراحل ، صداگذاری ، شخصیت پردازی ، داستان و الی آخر.

اون عوامل رو که تا بازی نکنیم درست نیست در موردش نظر بدیم ولی خب این لیست از نبودها تو همه بازیهاشون داره پشت به پشت تکرار میشه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا ما که نگفتیم گرافیک هور هستیم که فقط گرافیک مهم باشه . اتفاقا کلی بازی با گرافیک معمولی هست یا حتی همون Ni oh یا وولانگ انگار گرافیکشون خوشگل تر بود شاید چون فضای اون بازی ها واقع گرایانه نبود و خلاصه دنیای بازی فانتزی و دارک بود گرافیک هنری اونجا خودش رو نشون میداد و من یادم نمیاد کسی از گرافیک اونا ایرادی گرفته باشه ولی گرافیک این رونین به معنای واقعی کلمه افتضاحه خدا وکیلی برید نگاه کنید اسبش یه جوری میدوعه انگار نسل PS3 ـه یا درخت ها یا کلا بعضی چیزاش ورای فاجعه ست . بعضی چیزا دفاع کردن نداره که هی میگید اینا بازی های تیم نینجا ندیدن تا حالا .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
با تمام احترام به تیم نینجا و همه ی ساخته های با ارزشش،. که خیلی هم فن این استدیو هستم و همه ی بازیهاش رو عاشقم حتی ضعیف ترین بازیش wo long رو هم خیلی دوست دارم.
ولی این رایز او رونین خیلی خورد تو ذوقم با این گرافیکش. من منتظر یه چیزی در حد گاست او سوشیما بودم، ولی واقعا میبینم که از نظر گرافیکی در حد همون wo long هست. گیمپلی هم فکر میکنم ضعیف تر از nioh هست،
Nioh یه گیمپلی جادویی و شاهکار داشت برامن، این حتی اگه در حد اون باشه، این جهان باز بودن بازی و مطمعنا یه سری کارهای جانبی اضافه و تکراری و نخود سیاه، خواهد داشت که باعث میشه تو جمع بندی در حد nioh سرگرم کننده نباشه،
البته تا بازی نیاد نمیشه نظر داد، ولی فکر میکنم متای بازی همون نهایت 80 بشه،
البته امیدوارم هممون اشتباه کرده باشیم و با یه بازی شاهکار طرف باشیم، کلا سطح انتظارتون رو بیارید پایین تا تو ذوقتون نخوره
با همه ی این اوصاف، تیم نینجا و پلاتینیوم گیم برا من بهترین گیمپلی ها رو داره بازیاشون

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من مشکلم گرافیک نیست و اصلا ترجیح میدم همه بازیا گرافیکشون بره تو دوران PS2 ولی از نظر گیم پلی پیشرفت کنن و یه چیز جدیدی ارائه کنن.
ولی این اپن ورلد بازیو هر چقدر بیشتر نشون میدن من بیشتر ناامید میشم. انگار بازی فقط همون مبارزات خفن رو داره...
گشت و گذار تو محیطا جالب به نظر نمیرسه، انگار قبلا 100 بار همین رو بازی کردم. همش در حال جمع کردن آیتم و جابه‌جایی از یه نقطه به نقطه دیگه...یه چندتا کوئست خوب نشون بدن، یکمی تعامل با شخصیت ها داشته باشن...کلا این جهان بازش خیلی خسته کننده به نظر میرسه.
حالا شاید صرفا تریلراش خوب نیست و بازی نهایی بهتر باشه ولی من که فعلا زیاد مشتاقش نیستم و بعید میدونم بازی با سلیقه من جور باشه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
به نظر من وحشتناک‌ترین چیز در مورد این گیم اینه تاریخ انتشارش با هیولایی به نام دراگون دوگما 2 تو یه روزه، خیلی میترسم زیر سایه ی دراگون دوگما 2 گم بشه، چون معمولا بازی های کپکام کیفیت خیلی بالایی دارم،
تیم نینجا امیدوارم طرفدارا رو شگفت زده کنی،
دلم لک زده برا گیمپلی ناب مثل سری nioh،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: m.d.makan

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من تریلر دوتا دونه ازش دیدم و بنظرم که مبارزاتش خیلی خفنه و در حد سکیرو قراره حال بده. اتمسفرش هم که تو همون حال و هوای سکیرو و گوست آف سوشیماست. گرافیک هم که تو این سبک بازی ها در حد خودش قابل قبوله و نیازی بهش نیست. فقط اکسپلوریشن اوکی باشه و خسته کننده نشه دیگه حله.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
انصافا تریلر آخریه تو سطح خیلی بالاتری از کامنتهای اینجاست.
در مقایسه با وولانگ این بازی چند لول بالاتره و تیم نینجا بر عکس وولانگ همه خودش رو واسه بازی گذاشته.

به جز گرافیک نکته منفی دیگه ای تو نمایشهای بازی دیده نمیشه.

ای کاش یه تیم سامورایی هم بود که یه بازی مثل سامورایی چشم آبی میساخت.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
والا چیزی که ما میبینیم ی گیم پلی معتاد کننده ی دیگس که ترکیبش با اوپن ورلد میتونه قدم بزرگ بعدی باشه.
نمیدونم توی کدوم بازی تیم نینجا از گرافیک به عنوان نقطه قوت یاد شده که الان دنبال گرافیک پیشرفته میگردین.گرافیک هم در قالب کارهای تیم نینجا خوبه و قابل قبول ، Ni oh ها و حتی بازی آخرشون وولانگ هم تو مبحث گرافیک هیچ حرف خاصی برای گفتن نداشتن

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
چه درست چه غلط، کسی که میاد سمت بازیای تیم نینجا می‌دونه با چی طرفه حالا میخواد نسل ۸ باشه یا نسل ۹! مولفه اصلی بازیای اینا گیم پلی اعتیاد آور و جذابیه که هیچ‌جا نمیشه شبیهش رو پیدا کرد. بازیای FS رو‌ مثلا کسی بخاطرش گرافیکش بازی کرده مگه؟ همین الدن رینگ تو بحث فنی (نه هنری) هنوز که هنوزه یه نسل عقبه ولی کسی اهمیتی داشته براش؟!
Nioh 1 و 2 هم زمان خودشون نه گرافیکی داشتن نه رنگ و لعاب قشنگی ولی هرکی بازی کرد معتادش شد.
دوستانی که از GOT مثال میزنن، اون بازی هرچقدر تو بحث گرافیک هنری زیبا بود ولی گیم پلیش حرفی در مقابل بازیای تیم نینجا داره مگه؟ خیلی از مکانیک‌هاشم که از همون نیمه اول بازی حالت تکرار به خودش می‌گرفت وای به حال نیمه دومش.
مقایسه اینام با باقی استودیوهای سونی عجیب‌ترین چیزیه که دیدم. بودجه و موتور و تیمی که استودیوهای سونی دارن در حد نصفشم تیم نینجا نه داشته و نه داره!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستانی که هنوز NioH بازی نکردن دیگه الان وقتشه، تا متوجه بشن چه لعبتنی در انتظارشونه :D
واقعا مشتاقم ببینم اوپن‌ورلد رو چطور درآوردن. نگران انیمیشن اسب هم نباشید قطعا تا سال ۲۰۲۴ بهتر خواهد شد :D
من nioh رو بازی نکردم ولی همچنان چشمم دنبال یه بازی مثل tenchu هست

• Like
Reactions: Tatsumaru and jdepp

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
انصافا تریلر آخریه تو سطح خیلی بالاتری از کامنتهای اینجاست.
در مقایسه با وولانگ این بازی چند لول بالاتره و تیم نینجا بر عکس وولانگ همه خودش رو واسه بازی گذاشته.

به جز گرافیک نکته منفی دیگه ای تو نمایشهای بازی دیده نمیشه.

ای کاش یه تیم سامورایی هم بود که یه بازی مثل سامورایی چشم آبی میساخت.
ارجاعت میدم به تریلرهای نزدیک به انتشار Wo Long که واقعا هایپ برانگیز بود، حتی تریلر داستانیش.

اما این انصافا گرافیکی از Wo Long بهتره.
ولی خب با همین تریلر هم چند تا از اون مواردی که ضعف بازیهای اینهاست (بالاتر گفتم) واقعا به چشم میاد.
من همیشه با بازیهای اینها مشکل داشتم ولی همه اونها رو هم بازی کردم حتی اون فاینال فانتزیه رو :-&
حتما بازیهاشون یک چیزی داره که هم غر میزنم و هم هر بار میگردم بازیهای جدیدترشون رو بازی میکنم.

از نگاه خودم من بیشتر دلم میسوزه و افسوس میخورم که چرا این نقاط قوت رو با استخدام یک نویسنده بهتر یا تیم صداگذاری حرفه ای تر تکمیل نمیکنن؟
این مورد رو درک نمیکنم که طرفدارهای افراطی میگن همینی که هست ، این استودیو بازیهاش همینه و طرفدارها همین رو میخوان.
با احترام به نظرم این بدترین نوع توجیه برای پول خرج نکردن استودیوعه ، اونهم از سمت یک پلیر.
اونهم وقتی که بازیهاشون به نسبت خوب میفروشن.

با این حال مطمئنم بازی در حد استانداردهای استودیو موفق میشه چون نقاط قوتشون که بخش مبارزات باشه به نظر میرسه خیلی بهتر از ساخته آخرشونه.
گرافیکی هم تر و تمیزتر از Wo Long شده ، اگه گرافیک نهایی بخشهای گیم پلی از همین تریلر باشه.
مپهاش هم از اون بازی زیباتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر