PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
این حجم از دانگرید واقعا برای یوبی هم قفل بود !!!
چه قدر نمایش اخیرش افتضاح بود
با توجه به حجم زیاد تبلیغاتی که سونی برای این بازی کرده باید دید اخرش چی از اب درمیاد با توجه به این همه تبلیغات اگه کمتر از ۸۵ بشه متاش با توجه به کامیونیتی سونی که متا پرست هم هستن قطعا یک شکست برای سونی به حساب میاد
۸۵ دیگه خیلی کمه. پایین‌تر از ۹۲ رو می‌شه برای این بازی یه شکست مطلق در نظر گرفت و باید انتظار حملات انتحاری به تشکیلات سونی رو داشته باشیم.

فقط اون حجم تبلیغات که دو بار هم توی پست بهش اشاره شده! :D
بازی «مبارزه در خلیج عدن» تبلیغاتش بیشتر از این بنده خدا بود! :D ماشاالله انقدر حجم تبلیغات و هایپ بازی بالاست که بعد از یک سال و خورده‌ای، تاپیکش تازه با پست من به صفحه سوم رسید!

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
۸۵ دیگه خیلی کمه. پایین‌تر از ۹۲ رو می‌شه برای این بازی یه شکست مطلق در نظر گرفت و باید انتظار حملات انتحاری به تشکیلات سونی رو داشته باشیم.

فقط اون حجم تبلیغات که دو بار هم توی پست بهش اشاره شده! :D
بازی «مبارزه در خلیج عدن» تبلیغاتش بیشتر از این بنده خدا بود! :D ماشاالله انقدر حجم تبلیغات و هایپ بازی بالاست که بعد از یک سال و خورده‌ای، تاپیکش تازه با پست من به صفحه سوم رسید!
من فکر میکردم این تاپیک واسه اون گیم TMNT ه که معرفیش کرده بودن :D :)) تازه فهمیدم همچین چیزی وجود داره :D

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
یکسری اطلاعات جدید از بازی طی مصاحبه کارگردان بازی با گیم اینفورمر و فامیتسو رسیده که خلاصه شو میزارم اینجا:

- پروژه بعد از Nioh 1 شروع شده

- بازی ۳ تا درجه سختی داره

- بازی دوتا کارکتر اصلی داره که میتونید خودتون بسازید.

- بازی سه تا شهر اصلی داره: Yokohama, Edo (Tokyo), Kyoto

- المان های فانتزی تو این بازی وجود نداره و واقع گرایانه تره

- کارکتر های مختلفی تو بازی هست که میتونید باهاشون رابطه (Bond) تشکیل بدین که روی داستان بازی تاثیر داره و آزادی انتخاب دیالوگ های مختلف و کشتن یا دفاع کردن از هدف هاتون وجود داره

- بازی دارای پایان های مختلف هست

- گیمپلی المان هایی شبیه به Nioh داره و parry کردن هم قسمت مهمی از گیمپلیه

- به سیستم لول آپ Karma اشاره کردن که همون سولز هست که بعد از مردن از دست میره ولی سیستم exp هم وجود داره که از بین نمیره

مثل اینکه دمویی هم در کار نیست :(

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
این تایید شدن درجه سختی خبر خوبی بود واقعا. چندتا از دوستام فقط به خاطر سختی نی‌اوه، بیخیالش شدن با اینکه دوسش داشتن. من خودمم همیشه حال و حوصله سختی ندارم مگر اینکه بازیش خیلی بگیرتم که خب نی‌اوه ۱ و ۲ جز اون دسته بودن. ولی برای رونین که یه آی‌پی جدیدم هست و البته جهان‌باز هم شده، اضافه کردن درجه سختی خیلی حرکت خوبی بود. پلیر بیشتر و فروش بیشتر و عده‌ی بیشتری که میتونن از بازی لذت ببرن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
من بشدت با گیم پلی بازی حال کردم
اون حس واقع گرایانه تر بازی به همراه خشونت و کمبوهای نرم و استفاده همزمان از سلاح گرم و سرد و مخفی کاری گیم پلی بازی رو بشدت لذت بخش کرده.
فقط میمونه بحث گرافیک که اونم درسته نسل 9 ای نیست ولی تو تریلر آخری تر و تمیزتر بود و به نظرم بد نبود
تاریخ انتشارشم نزدیکه و میشه بزودی تجربش کرد.

.

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
941
نام
Ahmad
به عنوان یه پیرمرد که عاشق تنچو بودم و همیشه دلتنگش هستم،یه خورده از اون وایب رو داشت و خوشحالم کرد.چند بار ازم پرسیدن معنی این نام کاربری چیه! :D
اتمسفر بازی و گیم پلی خیلی خوب به نظر میاد.
موسیقی اینترو تنچو 2 اونقدر خوبه که هنوز هم گوش میدم بهش:

View attachment Tenchu 2- Birth of Stealth Assassins.mp4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
هر چی تریلر رو بیشتر میبینم بیشتر خوشم میاد :D گیم‌پلی بازی خیلی بهتر و کامل‌تر شده. علاوه بر اینکه ترکیبی از بازیای قبلیشونه، کلی خرتو پرت جدیدم داره که البته فقط بخش کوچیکیش رو توی تریلر میبینیم. این استفاده گرپل هوک برای مخفی‌کاری و وسط مبارزات، خیلی چیز خوبیه. سرعت عوض کردن سلاح و استنس هم شدیدا زیاد شده نسبت به نی‌اوه. یه جورایی هیچ تاخیری وجود نداره. خیلی راحت وسط کمبو زدن سلاح/استنس رو عوض میکرد و ادامه میداد به اتک زدن. با سلاح گرمش هم میتونس پری کنه و ازش برای کلوز کامبت هم استفاده کنه.

اون نمایی که از شهر و ساختموناش میده هم خیلی دوس داشتم. حس خوبی داشت. شهرش هم به نظر خوب و زنده میاد. کرکترای خوب و همراه با وُیس‌اکتورهای معروف جاپونی هم داره. اینکه بالاخره از شر اون لول دیزاین تکراری و قدیمی نی‌اوه خلاصمون کردن و یه بازی جهان‌باز ساختن، بهترین اتفاق ممکن بود. یه نیمچه تصویری هم از بعضی ماموریت‌ها بهمون دادن که جالب بود. یه جا وسط میدون جنگ بودیم یا گروهی حمله میکردیم به یه منطقه. اون نمایی که تو شب داره با گرپل هوک میره و اون پشت هم دارن آتیش‌بازی میکنن خیلی چیز خوبی بود. اگه خیلی خوب از فضای تاریخی جاپون و پتانسیلش استفاده کنن، قطعا علاوه بر کامبت، تو باقی زمینه‌ها هم موفق میشه.

در نهایت یه حس سوشیمایی هم به من میده. چه محیطش چه کابمتش. طبیعی هم هست البته. ولی خب این مورد یه نکته مثبت دیگه هم برای من به حساب میاد. دوس دارم بدونم سیستم کواپ بازی چطوریاس. نی‌اوه که خیلی خوب و راحت میشد جوین شد و لذتشو برد و خیلی هم فان بود. اینجام اگه بشه به صورت کواپ تو محیط بازی چرخید، خیلی خوش میگذره.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
این تایید شدن درجه سختی خبر خوبی بود واقعا. چندتا از دوستام فقط به خاطر سختی نی‌اوه، بیخیالش شدن با اینکه دوسش داشتن. من خودمم همیشه حال و حوصله سختی ندارم مگر اینکه بازیش خیلی بگیرتم که خب نی‌اوه ۱ و ۲ جز اون دسته بودن. ولی برای رونین که یه آی‌پی جدیدم هست و البته جهان‌باز هم شده، اضافه کردن درجه سختی خیلی حرکت خوبی بود. پلیر بیشتر و فروش بیشتر و عده‌ی بیشتری که میتونن از بازی لذت ببرن.
داداش ببخشید ناراحت نشی ولی نیوه سخت بود؟! هر دو شمارشو بدون استفاده از یوتیوب دوبار تموم کردیم سختی نداشت این در حالی بود که واسه سکیرو حتی با استفاده از یوتیوب دهنم سرویس شد سر کشتن باساش ! نیوه المان های ار پی جی داشت و میتونستی بیلد بسازی و راحت باهاش باس های بازی رو قیمه کنی !

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
تیم نینجا کارش رو بلده و مطمعنا بازی گیمپلی خوبی خواهد داشت.
من عاشق نیوه بودم مخصوصا شماره دوش . سیستم لوت بازی فوق العاده بود . امیدوارم یه چیزی تو اون مایه ها تحویل بچه های سونی فن بدن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من عاشق نیوه بودم مخصوصا شماره دوش . سیستم لوت بازی فوق العاده بود . امیدوارم یه چیزی تو اون مایه ها تحویل بچه های سونی فن بدن
اصلا اعتیادی که تو سیستم لوت بازی nioh بود تو هیچ بازی نیست ( البته تو دیبلو هست) انگار nioh نسخه سوم شخص دیابلو بود
گیمپلی nioh برا من در کنار باری های پلاتینیوم گیمز جزو بهترینها بود

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
اصلا اعتیادی که تو سیستم لوت بازی nioh بود تو هیچ بازی نیست ( البته تو دیبلو هست) انگار nioh نسخه سوم شخص دیابلو بود
گیمپلی nioh برا من در کنار باری های پلاتینیوم گیمز جزو بهترینها بود

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
آفرین معلومه گیمری . حرفتو قبول دارم داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر