PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
نیو دیتیل:
7 سال پیش مراحل توسعه بازی آغاز شده و کمپانی SIE تمام طول این سالها از این پروژه حمایت کرده
سبک بازی هم همونطور که تو پست اول نوشته شده اکشن RPG جهان بازه که در پایان دوره 300 ساله باکوماتسو اتفاق میوفته و شما رو در دنیایی مملو از تاریخ غرق میکنه
این عنوان بلندپروازانه ترین و چالش برانگیزترین پروژه تاریخ Team Ninja عه🔥
داستان بازی چند لایه اس و شخصیت هایی که باهاشون ملاقات میکنید انگیزه های خاص خودشون رو دارن و میتونید تصمیم بگیرید طرفشون باشید یا مقابلشون
7 سال بی سرو صدا داشتن اینو ساپورت مالی می کردن

• Like
Reactions: J. Constantine

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی منتظر این بازی ام...چقد هم تاریخ عرضش خوبه تو تعطیلات عید=D>
فقط گرافیکش خیلی تو دوق میزد...امیدوارم خروجی نهایی بهتر بشه

اینا کلا در بند گرافیک نیستن و فکر کنم تلاشیم نمیکنن :D
هر دو نی‌اوه و وو لانگ هیچ کدوم گرافیک خاصی نداره. یعنی نسخه اول نی‌اوه رو هم بذاریم کنار، ۲تا عنوان دیگه پیشرفت چشمگیری نداشتن نسبت بهش. ولی خب ازونور توی گیم‌پلی سنگ تموم میذارن. رونین هم قطعا ازین قاعده مستثنا نیستش. فقط کنجکاوم ببینم با درجه سختی و دث پنالتی چه میکنن چون بازی جهان‌باز شده.

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
افرادی که بازی Rise of the Ronin را پیش‌خرید کنند، یک عدد زره Iga Ninja، یک عدد کاتانای Iga Ninja و ۴ سبک مبارزه‌ای دریافت خواهند کرد. این ۴ سبک مبارزه به شرح زیر است:

Hayabusa-ryu for Katana
Hayabusa-ryu for Naginata
Nioh-ryu for Katana
Aisu Kage-ryu for Katana
تم پاداش‌ها مربوط به ریو هایابوسا (Ryu Hayabusa) شخصیت اصلی و نمادین سری بازی‌های Ninja Gaiden است. همچنین دو سبک مبارزاتی از سری Nioh وجود دارد که افزوده خوبی محسوب می‌شود. در هر صورت بازیکنان با پیش‌خرید بازی یک پاداش بسیار خوب دریافت خواهند کرد.
بازیکنان می‌توانند از تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) بازی Rise of the Ronin را پیش‌خرید کنند. نسخه‌ی استاندارد این بازی با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رود و نسخه‌ی Digital Deluxe آن ۸۰ دلار قیمت دارد. محتوای اضافی این نسخه شامل وسیله Iga Ninja، شمشیرهای Toyokuni، زره Bando Warrior، ست لباس رسمی ژاپنی یک آرتبوک دیجیتال و موسیقی متن است.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
گرافیک بازی تو نمایش اولیه انقدر خوب بود که من تعجب کردم سازنده چطور تونسته به چنین جهش گرافیکی نسبت به بازی اخیر خودش برسه. و اینکه چطور گرافیک بازی قبلیشون انقدر معمولی بود.
با نمایش جدید به جواب سوالم رسیدم بازی خوب به نظر میرسه نه عالی فقط خوب.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی سولز لایکه یا هک ان اسلشه دقیقا؟

پایه و اساس فرمول گیم‌پلی و کامبتش که دقیقا همون NioHعه. توی تریلر هم مشخص بود. المان‌های سولزلایک هم قطعا داره مثل باقی عناوینشون ولی اینکه دوزش چقدر باشه با توجه به جهان‌باز شدن، مشخص نیست! ولی به زودی اطلاعات میدن چون خیلی دور نیستیم از بازی.

• Like
Reactions: Jaw and mikami.pro

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
منتظر دمو بازیم فقط ببینم تیم نینجا چی پخته واسمون. کوآپ بازی هم جالب میزنه

فقط ای کاش همزمان با dragons dogma 2 ریلیز نمیکردن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
من تریلرش رو که میدیدم چیزی که داد میزد صداگذاریهای ضعیف شخصیتها بود که طبق معمول بازیهای قبلی افتضاح بود.
تنها امیدم اینه که یک سنگی ، چوبی خورده باشه تو سر رییس استودیو و رفته باشن یک نفر که بتونه دوخط داستان بنویسه رو آورده باشن بالاسر پروژه.
واقعا عجیبه که چرا نمیخوان دوقرون خرج این دوتا عامل کنن.
اونهم وقتی بازیهاشون اینقدر فروش میکنن.

حالا قبلیها رو میگفتیم خیلی سولزبورن هستن و داستان اونچنانی نمیخوان تا وقتی گیم پلی میتونه کار رو در بیاره (که اون هم خودش جای بحث داره ولی بگذریم)
اما سر این بازی واقعا ته بیشعوریه اگه همون مسیر رو رفته باشن.

با این که چشمم آب نمیخوره ولی دوباره انتظار میکشم شاید این دفعه با دفعات قبل فرق داشته باشه.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
یکم ماهیت این بازی برام گنگ ٬ ما تو این سبک بهترین هارو دیدیم و خیلی هم از تاریخ عرضه شون نمیگذره ٬ برام سوال که چرا باید هی سامورایی و شمشیر زنی ببینیم. امیدوارم چیز خاصی برای عرضه داشته باشه این عنوان

• Like
Reactions: jdepp and amonre

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان و همراهان گرامی
تیم نینجا ثابت کرده که هرچی بسازه، هر مشکلی هم که داشته باشه، ولی باید مطمعن بود که گیمپلی عالیی خواهد داشت ، اینم چون انحصاری سونی هست و سونی روش نظارت داره قطعا بازی خوبی خواهد بود، بیخودی نگران نباشید
من یادمه اون موقع که nioh معرفی شد من خیلی هیت دادم به بازی و اصلا خوشم نیومد، بعد دموی قابل بازیش هم بازی کردم و باز بدم اومد، ولی بعد نسخه ی کامل که اومد از سر بی بازی بودن، گرفتم بازیش کردم و الان سری nioh برا من جزو بهترین بازی های عمرم شدن (از لحاظ گیمپلی)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
یکم ماهیت این بازی برام گنگ ٬ ما تو این سبک بهترین هارو دیدیم و خیلی هم از تاریخ عرضه شون نمیگذره ٬ برام سوال که چرا باید هی سامورایی و شمشیر زنی ببینیم. امیدوارم چیز خاصی برای عرضه داشته باشه این عنوان
هی نمیبینیم آخریش گوست او سوشیما بود که 2020 اومد. تا رونین بیاد 4 سال داره میگذره.

• Like
Reactions: Skylar

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
این حجم از دانگرید واقعا برای یوبی هم قفل بود !!!
چه قدر نمایش اخیرش افتضاح بود
با توجه به حجم زیاد تبلیغاتی که سونی برای این بازی کرده باید دید اخرش چی از اب درمیاد با توجه به این همه تبلیغات اگه کمتر از ۸۵ بشه متاش با توجه به کامیونیتی سونی که متا پرست هم هستن قطعا یک شکست برای سونی به حساب میاد

• Like
Reactions: Milad.Samavati

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر