PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
اساتید بنده بازیو تموم کردم دارن تیکه‌های خورشید رو پیدا میکنم هم تو Biom اول هم چهارم میخوام برم خونه مینویسه Dark. :D مشکل چیه؟

• Like
Reactions: Thanos

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
اساتید بنده بازیو تموم کردم دارن تیکه‌های خورشید رو پیدا میکنم هم تو Biom اول هم چهارم میخوام برم خونه مینویسه Dark. :D مشکل چیه؟
سان فرگمنتات تکمیل نشده تکمیل که شد میتونی بری اخرین پارت رو برای خونه ببینی و یه ایتم مهم بگیری

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان من تازه بازیو شروع کردن هنوز باس یکم نزدم اول اومدم پاکش کنم پیام بچها تو فروم پشیمونم کرد که الان من یک معتاد هستم 😁
بازی به شدت انلاینش جذابه
یه سوال چه آیتمی الویت داره برای برداشتن؟
اسمای ایتما دقیق یادم نیست که بگم کدوم بهتره شما پیشنهاد بدید

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان من تازه بازیو شروع کردن هنوز باس یکم نزدم اول اومدم پاکش کنم پیام بچها تو فروم پشیمونم کرد که الان من یک معتاد هستم 😁
اولویت با آیتم هایی هست که خط سلامتی رو افزایش بدن همه تمرکز شما باید این باشه که خط سلامتی رو حداقل دوبرابر کنی بعد بری سراغ کشتن باس
پول هم جمع میکنی اول از فروشگاه آیتم سلامتی بخر بعد دمیج اسلحه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد

آیتم که هر چی میبینی بردار :D البته روی ملفانکشن‌ها ریسک نکن فعلا تا زمانی که قلق بازی دستت بیاد. پاراسایت‌های خوب خیلی میتونن کمکت کنن. هر چی زودتر بتونی قلق بازی رو بگیری و دمیج نخوری تا بتونی از تمام هیل استون‌ها برای بزرگ کردن هلث‌بارت استفاده کنی، خیلی بهتره و شدیدا کمک میکنه بهت تا بازی رو جلو ببری. حتما حواست باشی وقتی انمی‌هارو میکشی بری جلو و ابولیت که دراپ میکنن رو جمع کنی و اگه به خوبی این کارو بکنی تو هر بایوم اونقدری ابولیت جمع میکنی که راحت هر آیتمی میخوای رو از استور بخری. البته کار خیلی راحتی نیس چون هم باید حواست باشی طرف رو کجا میکشی و چطور میتونی بدون دمیج خوردن بهش برسی ولی وقتی دستت راه بیفتی همیشه در حرکتی و خیلی راحت بعد کشتن انمی‌ها سریع از رو جنازشون رد میشی و ابولیت رو جمع میکنی. به نظرم همیشه یه آرتیفکت سکند چنس (یه بار بعد مردن دوباره ریوایو میشی) داشته باش. وقتی تازه بازی رو شروع میکنی خیلی به کار میان. در آخر اینکه سلاحی که باهاش راحتی رو پیدا کن و Traitهای مختلف رو واسش باز کنی تا بهترو سریعتر بتونی باس و انمی‌هارو بکشی.

بالاخره تونستم Phrike رو بزنم. بعد از ۴۸ بار مردن😁
واقعا در پوست خودم نمیگنجم خیلی کیف داد.
تا الان رو بدون راهنما رفتم ولی اینجوری خیلی وقت میبره و باید بمیرم تا دستم بیاد چیکار باید بکنم و چی به چیه
سایت داخلی ای هست که راهنمای جامع بازی و آیتم ها و زدن باس های بازی رو گذاشته باشه؟

به نظرم هر چقدر هم راهنمایی زدن باس ببینی بازم در نهایت بستگی به خودت داره. چون این بازی یه تجربه‌ی یکسان برای همه نیست. ممکنه یه ویدئو ببینی طرف با بهترین ترکیب آیتم و اسلحه خیلی راحت یه باسی رو میزنه ولی شما چیزایی که تو بازیت پیدا میکنی کاملا متفاوت هستن.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آقا آسون‌ترین راه برای رسوندن Proficiency به لول ۳۰ چیه؟ من پاره شدم از Biom سوم شروع میکنم تا آخر ششم بازم رو ۲۷ و ۲۸ هستم. :D

تو یوتیوب دیدم که میشه از اون هشت پا کوچیکا که به صورت نامحدود تولید میشن اواخر بازی استفاده کنم اما هر چی میکشمشون یه ذره ام بالا نمیره در صورتی که برای طرف تو ویدیو بالا میره :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا آسون‌ترین راه برای رسوندن Proficiency به لول ۳۰ چیه؟ من پاره شدم از Biom سوم شروع میکنم تا آخر ششم بازم رو ۲۷ و ۲۸ هستم. :D

تو یوتیوب دیدم که میشه از اون هشت پا کوچیکا که به صورت نامحدود تولید میشن اواخر بازی استفاده کنم اما هر چی میکشمشون یه ذره ام بالا نمیره در صورتی که برای طرف تو ویدیو بالا میره :D

من خودم با همون روش رسوندمش ۳۰ :D اینکه چرا واست جواب نمیده عجیبه ولی خب شاید چندتا آرتیفکت یا پاراسایت برای افزایش پروفیشنسی برداری، تاثیر داشته باشه.

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام دوستان یه سوال نوبانه دارم
من باس دومم زدم
دیگه جانی در کف نمانده بود دادیم رفت تو مپ ۳
الان اومدم اول بازی
حالا سوال اینه بخوام برم مپ سوم باید چیکار‌ کنم؟
نگید باید دنبال دروازه مپ ۳ بگردم تو مرحله سقوط فضاپیما و شورتکاتی در کار نیست که یراست بریم مپ سوم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
من باس دومم زدم
الان اومدم اول بازی
نگید باید دنبال دروازه مپ ۳ بگردم تو مرحله سقوط فضاپیما و شورتکاتی در کار نیست که یراست بریم مپ سوم

باید تو همون بایوم اول دنبال پورتالی باشه که میبرتت به بایوم سوم.
حالا ممکنه پورتال رو همون اولش پیدا کنی یا اینکه باید بری جلوتر تا ببینیش

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
من باس دومم زدم
الان اومدم اول بازی
یه محوطه تو منطقه ۱ هست که یه ربات فکستنی داره میلوله توش. پشت سرش نمایی از یه ساختمون خیلی بلند میبینی. با سلاحی که بعد باس دوم گرفتی grapple hook بزن بپر سمت منطقه سه

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال

ممکنه اینو توی آپدیت آخری patch کرده باشن.

من خودم اون اوایل که بازی میکردم، یه run رو فقط با این هدف رفتم که proficiencyم رو ببرم بالا. منظورم از این که میگم "با این هدف" رفتم اینه که بیشتر مواقع artifact یا parasite هایی که میگرفتم بیشتر مربوط به قدرت اسلحه‌م یا خط خون و این چیزا بود. یا هر boostی که انتخاب میکردم مربوط به این چیزا بود. اما اون runی که برای proficiency رفتم، هر چی augmentation که مربوط به proficiency بود رو میخریدم و هر artifact و parasiteی که کمک میکرد proficiency سریع‌تر بره بالا رو برمیداشتم و اینجوری بود که تقریبا اوایل biome ششم بدون دردسر proficiencyم رسید به ۳۰. به نظرم اون اوایل که بازی هنوز برات چالش‌برانگیزه، یه run رو تمرکزت رو بذاری برای این کار، بدون دردسر موفق میشی.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
چقدر این بازی چالش برانگیز و لذت بخش و اعتیاد آوره:x تا الان باس سوم رو زدم.
بایوم سه واقعا سخت بود دیگه یجا با خودم گفتم شاید از من گذشته و باید بیخیال شم، ولی مگه میشه:D هرچقد میخواستم برم سراغ بازی دیگه‌ای، مخصوصا یه چیز ملو و آرامش بخش مثل Stray اصن دست و دلم نمیرفت، نیاز به آدرنالین داشتم:D ترکیب گیم‌پلی سرعتی هیجانی فوق العاده (منو یاد دووم سوم‌شخص میندازه) و این چرخه‌ی لعنتی خود دراگ هستش، نمیتونی ولش کنی.
اون اوایل که بازی اومده بود چون زیاد تجربه و علاقه‌ای به سبک روگ‌لایک نداشتم نرفتم سراغش. واقعا اشتباه میکردم:D شاید بهترین بازی 2021 همین بوده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
ممکنه اینو توی آپدیت آخری patch کرده باشن.

من خودم اون اوایل که بازی میکردم، یه run رو فقط با این هدف رفتم که proficiencyم رو ببرم بالا. منظورم از این که میگم "با این هدف" رفتم اینه که بیشتر مواقع artifact یا parasite هایی که میگرفتم بیشتر مربوط به قدرت اسلحه‌م یا خط خون و این چیزا بود. یا هر boostی که انتخاب میکردم مربوط به این چیزا بود. اما اون runی که برای proficiency رفتم، هر چی augmentation که مربوط به proficiency بود رو میخریدم و هر artifact و parasiteی که کمک میکرد proficiency سریع‌تر بره بالا رو برمیداشتم و اینجوری بود که تقریبا اوایل biome ششم بدون دردسر proficiencyم رسید به ۳۰. به نظرم اون اوایل که بازی هنوز برات چالش‌برانگیزه، یه run رو تمرکزت رو بذاری برای این کار، بدون دردسر موفق میشی.

چقدر این بازی چالش برانگیز و لذت بخش و اعتیاد آوره:x تا الان باس سوم رو زدم.
بایوم سه واقعا سخت بود دیگه یجا با خودم گفتم شاید از من گذشته و باید بیخیال شم، ولی مگه میشه:D هرچقد میخواستم برم سراغ بازی دیگه‌ای، مخصوصا یه چیز ملو و آرامش بخش مثل Stray اصن دست و دلم نمیرفت، نیاز به آدرنالین داشتم:D ترکیب گیم‌پلی سرعتی هیجانی فوق العاده (منو یاد دووم سوم‌شخص میندازه) و این چرخه‌ی لعنتی خود دراگ هستش، نمیتونی ولش کنی.
اون اوایل که بازی اومده بود چون زیاد تجربه و علاقه‌ای به سبک روگ‌لایک نداشتم نرفتم سراغش. واقعا اشتباه میکردم:D شاید بهترین بازی 2021 همین بوده.

بعد از تموم کردن بازی حتما یه سر سراغ بخش Survival بازی برید!
هم اینکه اونجا هم بخش داستانی داره!
و هم اینکه بهترین جا برای گرفتن تروفی proficiency هست!
اون بخش فکر کنم lvl capش 45 هست
و زرت زرت میره بالا :))

و یک سره اکشن هست، راحت هم قابلیت سلاح ها باز میشه:-"

اون سلاح hollow seeker اگر اشتباه نکنم، تودش چیت کد ترین سلاح بازیه:-"
اگر portal beam یا portal torret هم براش داشته باشید که تقریبا میشه گفت هیچی جلو دارتون نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر