PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
نگاه دوستمون گفت فارق از سبک
که اگه بخوایم سبک رو درنظر بگیریم این سبک بخاطر سرعت و هیجان بیشترش خب شاید توجه بیشتری به سمتش باشه
اما فقط یه ریمیک خوشگل و تمیز با متای ۹۰ و تحسین تمام منتقد ها در تعریف واقعی یک ریمیک در تضاده! اونم عنوانی که نسخه قدیمی هم قابل ستایش بوده و مکانیزم هایی داشته که هنوز خیلیا دلیل کنسل شدنش رو نمیدونن
از انتقال حس زنده بودن باسی که میکشی
فقط باس fool's idol چقدر طراحی و نحوه کشتن زیبایی داره که همش مدیونه این ریمیکه
یا سیستم تندیسی که مختص به این عنوانه و دیگه تکرار نشد
ریترنال یه شاهکاره در نوع خودش اما فقط برای فان نه عنوانی که همیشه یادت بمونه

منم بدون در نظر گرفتن سبک گفتم ریترنال بهتره خیلی سادس. کاری به متا هم ندارم و نظر و تجربه‌ی خودم رو میگم. اصولا استفاده از متا کلا بحث رو میبره تو حاشیه. اینکه شما خوشت اومده از دیمن مشکلی نداره و اینکه منم خوشم نیمده بازم مشکلی نداره. اتفاقا ریترنال بازی‌ای هستش که قراره تو ذهن خیلیا واسه مدت خیلی طولانی بمونه دقیقا به خاطر همون فان بودنش، ارزش تکرار شدیدا بالا و چیز جدیدی که در اختیار گیمر قرار میداد. از بازیای هاوس‌مارکی حتی رزوگان هم تو ذهن عده‌ی زیادی مونده‌، ریترنال که جای خود داره.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
منم بدون در نظر گرفتن سبک گفتم ریترنال بهتره خیلی سادس. کاری به متا هم ندارم و نظر و تجربه‌ی خودم رو میگم. اصولا استفاده از متا کلا بحث رو میبره تو حاشیه. اینکه شما خوشت اومده از دیمن مشکلی نداره و اینکه منم خوشم نیمده بازم مشکلی نداره. اتفاقا ریترنال بازی‌ای هستش که قراره تو ذهن خیلیا واسه مدت خیلی طولانی بمونه دقیقا به خاطر همون فان بودنش، ارزش تکرار شدیدا بالا و چیز جدیدی که در اختیار گیمر قرار میداد. از بازیای هاوس‌مارکی حتی رزوگان هم تو ذهن عده‌ی زیادی مونده‌، ریترنال که جای خود داره.
دوست گرامی من کاری ندارم شما چرا از دیمن خوشت نمیاد
شما گفتی دیمن همچین بازیه منم گفتم اینطور نیست دلیل نقدی هم اوردم که حداقل سایه سنگینی متای ۹۰ (اونم یه جورایی برای بازی لانچ که بیشترین فشار رو منتقدا میارن رو همچین عنواین) بر سر متای ۸۰ باید یه چیزایی باشه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
شما گفتی دیمن همچین بازیه منم گفتم اینطور نیست دلیل نقدی هم اوردم که حداقل سایه سنگینی متای ۹۰ (اونم یه جورایی برای بازی لانچ که بیشترین فشار رو منتقدا میارن رو همچین عنواین) بر سر متای ۸۰ باید یه چیزایی باشه
ایشون نظر شخصیشو گفت و تاکید کرد که دیمن برای شخص خودش چیز جدیدی قابل ارائه نداشت، هیچ جا نیومد بازی رو زیر سوال ببره.

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
چرا دعوا میکنین جفتشون عالین جفتشونم رو سرویس سونی هست حالا هر کسی نسبت به سلیقش هر کدوم رو میخواد بازی کنه:D (من که میگم جفتشو بازی کنین فوق العاده هستن) اصلا نمیدونم چرا بازی سولز بورن داره با روگ لایک مقایسه میشه!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

البته این عزیز نظر شخصی خودشو گفت. ولی امکان نداره سولز باز باشی و دیمن سولز رو بازی نکنی یا خوشت نیاد. یکی از بهترین ها تو سری سولزه نسخه ریمیک از نظر تکنیکی و هنری شاهکاره.

دوستان من میخوام بازی رو شروع کنم اپدیت جدید قابلیت سیو رو اضافه کرده به بازی ؟ یه توضیح کوچیکی میدین

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
البته این عزیز نظر شخصی خودشو گفت. ولی امکان نداره سولز باز باشی و دیمن سولز رو بازی نکنی یا خوشت نیاد. یکی از بهترین ها تو سری سولزه نسخه ریمیک از نظر تکنیکی و هنری شاهکاره.

دوستان من میخوام بازی رو شروع کنم اپدیت جدید قابلیت سیو رو اضافه کرده به بازی ؟ یه توضیح کوچیکی میدین
سیو یا چک پوینت اضافه نشده، فقط یه قابلیت گذاشتن که میشه بیرون از درگیری بازی رو Suspend Cycle کرد و بازی رو بست و وقتی برگردی به بازی از همونجا شروع میشه. طبیعتا این قابلیت چک پوینت نیست و وقتی بمیری هم دوباره از اول شروع میشه

• Like
Reactions: Lions Gate

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

علاوه بر صحبتای دوستمون، اینم باید در نظر داشته باشی که تو هر ران یا سایکل فقط یک بار میتونی بازیت رو Suspend کنی. وقتی دوباره برگردی برای ادامه دادن دیگه امکان استفاده ازش وجود نداره. البته اگر زمان کافی داشته باشی برای بازی کردن همون یک بار هم کافیه مخصوصا اینکه وقتی قلق بازی دستت بیاد سریعتر پیش میری.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
من ریترنال رو پیشنهاد میدم چون چیزی شبیه بهش نداریم
خودم دیمن سولز رو بعد چند ساعت ول کردم چون چیز جدیدی نداشت واسم. فقط ریمیک خیلی خوشگل و تمیزی بود که گرافیک زیبا همراه با ۶۰فریم ثابت تحویل میداد. در نهایت به سلیقه‌ی خودت مربوط میشه.
شما که بعد از چندساعت DS رو رها کردی، چطور این مورد رو معیار سنجش برای مقایسه قرار می دی؟! کار ندارم از بازی در همون ابتدا خوشت نیومده و با سلیقت جور نبوده ولی اینکه بیای عنوانی که تجربه چند ساعته داشتی رو پروندشو به این شکل ببندی، از نظر من منطقی پشتش نیست. DS ارزش تکرارش بشدت بالاست و با هر بار اتمام بازی با چالش بیشتری در گیم پلی مواجه می شی. چه ریترنال چه DS رسالت خودشونو در همه موارد به بهترین شکل حفظ کردن. حتی اگر متا رو در نظر نگیریم کمو کاستی ای ندارن و برای کسانی که علاقه مند به این سبک هستن مطمئنا هر دو مورد تجربه بسیار لذت بخش و جذابی خواهد بود. روی پلاس هم هر دو عنوان وجود داره

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
من واقعا چند بار پستم رو خوندم و حقیقتا نمیدونم کجاشو اشتباه و نامفهوم نوشتم که اینقدر بر خورده به دوستان! پرسیدن کدوم رو پیشنهاد میدید گفتم ریترنال و در ادامه خیلی واضح و خوانا نوشتم " دیمنز سولز چیزی جدیدی نداشت واسم" و در آخر جملم گفتم "در نهایت به سلیقه‌ی خودت مربوط میشه". کسی پرونده‌ی بازی رو نبسته و اینکه همچین برداشت بچگانه‌ای کردید مشکل من نیست. نظر من مشکلی داشته باشه دوستمون خیلی راحت ایگنورش میکنه و تمام. نمیدونم چرا عادت کردید تو تمام تاپیکا جنگ راه بندازید و یه جوری جواب بدید که انگار بحث حیثیت در میونه! حالا باز خدا بهم رحم که در جبهه‌ی سونی شمشیر میزنم! از یه چیزی بی اهمیت چه داستانی درست میکنید انصافا.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
امروز باس آخر بازی رو هم زدم و حسرت خوردم چرا این بازی انقدر کوتاه بود درسته که بخش سه بازی مونده ولی دیگه باسی نمونده که بزنی حقیقتا یکی از بهترین تجربه ها بود تنها ایراد بازی هم نحوه روایت داستان بود که مجبورم برم از یوتیوب ببینم
برای راحت شدن بازی هم فقط کافیه همه ی اتاق ها رو بگردی و خط سلامتی رو بالا ببری اگه قبل زدن باس یک ساعت فارم کنی بازی خیلی ساده میشه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بازی رو میخوام تازه شروع کنم
ی سوال دارم:بعد از کشتن هر باس اگر بمیرم بازی بعد از اون باس شروع میشه یا میاد از اول بازی؟

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
دوستان بازی رو میخوام تازه شروع کنم
ی سوال دارم:بعد از کشتن هر باس اگر بمیرم بازی بعد از اون باس شروع میشه یا میاد از اول بازی؟
چرخه از اول تکرار میشه ولی دیگه نیاز به کشتن باس نیست و میانبر برات باز میشه که بری بایوم بعدی

oldgamer2

کاربر سایت
Oct 30, 2019
28
نام
احمد
بالاخره تونستم Phrike رو بزنم. بعد از ۴۸ بار مردن😁
واقعا در پوست خودم نمیگنجم خیلی کیف داد.
تا الان رو بدون راهنما رفتم ولی اینجوری خیلی وقت میبره و باید بمیرم تا دستم بیاد چیکار باید بکنم و چی به چیه
سایت داخلی ای هست که راهنمای جامع بازی و آیتم ها و زدن باس های بازی رو گذاشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر