PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
هر جایی که مبارزه‌ای در جریان نباشه میتونی از بازی خارج شی
من خارج شدم پرید باید استارت رو بزنین بعد suspend cycle رو بزنین تا سیو کنه من باس اول رو زدم رفتم اکت بعدی بعد بستم اومدم دیدم عهه ریترن شدم :-t :))
خدایی من موندم ما با این نت داغون میریم به خارجیا کمک میکنیم بد اونا میان هی میمیرین چ وضعشه ن جیتر داری ن لگ داری ن پکت لاست داری داداش دش کن دیگه وایمیسته منو نگا میکنه:-?? :))
ولی خدایی اتمسفرش خیلی خفنه بنظرم ترسناک اونجوری نی جامپ اسکیر نداره ولی واویلا از محیطاش چقدر خوبههه البته ادم انقدر درگیر دش کردن و ادرنالین و ریلود اسحلش میشه ک نمسیسم بیاد جلو ادم میگی برو کنار ادرنالینم صفر میشه اگه هیت بشم :))

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
بعضی پرسایت ها خیلی بنفیت دارن بخون اگر خیلی به ضررت بود برندار چست هارو هم با ادر تطهیر کن:D نترس خلاصه پیدا میشه چیزی ک مالفانکشنتو باهاش درست کنی درختا چیزی نیستن ک یه غولایی میاد بعدا تو همه روما بگرد همه چیرو بزن پرافیشنسی ببر بالا تمام اسحله هایی ک میده لولشون میره بالا یه اسلحه تو اکت دوآزاد کردم هیول کاستوم شده هاش مخصوصا درختاروذوب میکنه:D
اصن یه جوری داره حال میده نمیدونم اینو برم یا رد دد:))
پرافیشنسی اسلحه ها توی سایکلها باقی میمونه یا اونم از بین میره ؟
واقعا این سرویس جدید پلاس انقدر بازی خوب داره آدم نمیدونه چی بازی کنه

• Like
Reactions: Thanos

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
پرافیشنسی اسلحه ها توی سایکلها باقی میمونه یا اونم از بین میره ؟
واقعا این سرویس جدید پلاس انقدر بازی خوب داره آدم نمیدونه چی بازی کنه

وقتی بمیری از بین میرن ولی دور بعد اگه بخوای راش بدی و بایوم اول رو اسکیپ کنی، دقیقا تو شروع بایوم دوم یه آیتم گذاشته که پروفیشنسی رو تا مقدار زیادی میاره بالا و به سطح بایوم دوم میرسونه

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
واقعا این بازی طلاست. توش‌که میری، میتونی از دنیا فاصله بگیری، یا اگر هم فکرت درگیر باشه، لطمه ای به گیم پلی ات وارد نمیشه و ضمن فکر کردن به مشکلاتت میتونی همچنان وقت بگذرونی. وارد هر منطقه میشی، شروع میکنی به سلاخی. در عین حال که سریعه آرامش بخش هم هست. پیشنهاد میکنم همگی تجربه ش کنید‌. من قبلا یه بار رفتم و پاکش کردم و اکانتشو فروختم ولی دیدم ps5 بدون این بازی غیرقابل تحمله واسم. دوباره خریدمش به امید پلات کردن.

واسه زدن باس ها حتی الامکان اسلات هاتون رو با آیتم های مربوط به افزایش خون (integrity) پر کنید. الگوی حرکتی شونو یاد بگیرین، بقیه ش تمرین و داشتن یه اسلحه قویه.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان من تازه بازی رو دانلود کردم قبلا hades رو بازی کردم توی این سبک این سخت تره ؟
چرا نمیتونم آنلاین بشم هی ارور‌ میده. هیلتره ؟

برای کو آپ حتما باید فرند داشته باشم یا رندوم وصل میشه به پلیرای دیگه ؟

• Like
Reactions: Thanos

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
سلام دوستان من تازه بازی رو دانلود کردم قبلا hades رو بازی کردم توی این سبک این سخت تره ؟
چرا نمیتونم آنلاین بشم هی ارور‌ میده. هیلتره ؟

برای کو آپ حتما باید فرند داشته باشم یا رندوم وصل میشه به پلیرای دیگه ؟
سلام و درود
درسته جفتشون روگ لایک هستن مقایسه زیاد درست نی چون این سه بعدی و شوتر third person هست ولی هیدیز دو بعدیه بنظرم شما تسلط خیلی بیشتری تو دو بعدی داری(البته من هیدیز رو با پی سی بازی کردم با موس و کیبورد خیلی راحت تره)
DNS بزن نتا داغونه 1.1.1.1 1.0.0.1
ن رندوم هم وصل میکنه

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام و درود
درسته جفتشون روگ لایک هستن مقایسه زیاد درست نی چون این سه بعدی و شوتر third person هست ولی هیدیز دو بعدیه بنظرم شما تسلط خیلی بیشتری تو دو بعدی داری(البته من هیدیز رو با پی سی بازی کردم با موس و کیبورد خیلی راحت تره)
ن رندوم هم وصل میکنه
ممنون
تازه شروع کردم به شدتتتتتتت جذب بازی شدم فوق العاده س
اصلا با همه بازیایی که کردم فرق داره 🤩🤩😍😍😍😍

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خب من هم با اینکه دانلود بازی کامل نشده دیگه امروز بعد دندان پزشکی با فک بی حس نشستم بازی کردم. بعد از کشته شدن توسط اون نره خر اول بازی دیگه یه کله رفتم و نمردم تا به Phrike رسیدم و با یه چسه جون اواخر فاز سوم مردم، نمیدونستم تو فاز سوم لیزرش که افقی میزنه برمیگرده :D

یکم تعداد آیتم‌های بازی و انواعش زیاده گیج میشم ولی به شدت مشحره درجه یکه استفاده از دوال سنس هم خداست.

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
خب من هم با اینکه دانلود بازی کامل نشده دیگه امروز بعد دندان پزشکی با فک بی حس نشستم بازی کردم. بعد از کشته شدن توسط اون نره خر اول بازی دیگه یه کله رفتم و نمردم تا به Phrike رسیدم و با یه چسه جون اواخر فاز سوم مردم، نمیدونستم تو فاز سوم لیزرش که افقی میزنه برمیگرده :D

یکم تعداد آیتم‌های بازی و انواعش زیاده گیج میشم ولی به شدت مشحره درجه یکه استفاده از دوال سنس هم خداست.
تمام تمرکزت بزار رو دش هات دمیج نخوری ادرنالین مکس خیلی کمکه بعد رزین هایی ک برمیداری اگر اچ پیت نرفته باشه لباستو اپگرید میکنه اچ پیت بیشتر میشه ایتم ها هم ک یه سری ارتیفکت هست که همشون خوبن بقیشم مثل پرسایت ها توضیح داره مثبت و منفیش یکم بری دستت میاد(مثلا استرونات که توی فبریکتور ها میتونی بخریش اون باعث میشه بعد مردنت درجا زنده بشی یه شانس بهت میده یه ژنوتک دیوایس هم هست با 6 تا ایتر میتونی یه بار بعد مردن زنده بشی اینا خیلی مهمن داشتنشون) میگن این بازی رو حالت سه بعدی خیلی بهتره من تنظیمات سه بعدی فعال کردم رو تی وی خیلی خوب نبود فک کنم بازیو باید نگه داری تا یه هدفون 3d 360 بگیریم:D
باس فقط باس موزیکال عزیزمونB-) هنر از سر و روش میباره :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام و درود
ن رندوم هم وصل میکنه
درود
هفته پیش با این dnsراحت با دوستم باز یکردیم دیسب امدیم وصل بشیم هر کاری کردیم نشد !
کسی میدونه مشکل کجاست

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
مسیر رسیدن به باس سوم واقعا طولانیه حتی بعد از باز شدن پل :((

برای باس دوم یه شورت کات خیلی خفن داشت بد عادت شدم.
تا می تونی از بازی لذت ببر اصلا از قصد مسیرتو دور تر کن که بازی طولانی تر شه چون اینجور بازیاا واقعاا هر چندسال یه بار تکرار میشه
برا باس سوم تو میتونی مستقیم از بایوم یک بری بایوم سه و اونجا با هیچکس درگیر نشی و فرار کنی ( به اصطلاح همه درگیری هار‌و اسکیپ کنی ) و سریع خودتو برسونی به برج.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
یادم نمیاد از وقتی بازی می‌کنم یه بازی را انقدر دوست داشته بوده باشم ولی از تموم کردنش عاجز مونده باشم .خیلی بازی ها را نیم ساعت یکساعت آدم تست میکنه یا چرته بیخیالش میشه یا سبکشو دوست نداره پاکش میکنه میره.اما پارسال که تو لانچ ریترنالو خریدم با اینکه عاشقش بودم اما تا بایوم سوم بیشتر نتونستم برم و دستها را به علامت تسلیم بردم بالا و دیسکشو فروختم ولی همیشه با خودم فکر میکردم که یه روزی برمیگردم و تمومش میکنم که به لطف پلاس اکسترا این فرصت نصیبم شد و در کمال تعجب توی حدود ۲۰ ساعت بازی را دیشب تموم کردم .بازم بایوم ۳ برام سخت‌ترین بود و بعد از زدن باسش تا فاینال باس یه ضرب رفتم .
عجب تجربه لذت بخشی بود و واقعا این بازی گوتی سال ۲۰۲۱ باید می‌بود که حقش خورده شد.
فقط موندم پلاتش کنم یا نه چون صد درصد کردن همه بایوم ها واقعا کار سختی از نظر حوصله داشتنه و بازی هم که هر ران رندم جنریت میشه.
بی‌صبرانه منتظر بازی بعدی هاوس مارک هستم.:D

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
برای انلاین بازی کردن DNS چی بزنم؟ چند بار رفتم انلاین چند روز پیش الان نمیره
8.8.8.8 8.8.4.4
1.1.1.1 1.0.0.1 پیشنهاد اول همیشه cloudflare
9.9.9.9 149.112.112.112
البته ممکنه به خاطر نت تایپت باشه اگر پیدا نمیکنه نت تایپ ۳ متاسفانه این بازی چون باید هاست بشی نت تایپ مهمه مال منم ۳ هست اگر کمک خواستی ایدی بزار بیام کمک
پیدا میکنه ها ولی یکم پیدا کردن نت تایپ های ۳ دیگه و یکم اذیت کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر