PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
View attachment 254161

دقیقا وقتی وارد فاز ۵ میشی بازی از نظر سختی یه جهش عجیبی میکنه! واقعا رکوردایی که توی لیدربورد میبینم باور نکردنین. قبلا تا فاز ۲۱ هم داشت توش. دیشبم بعد مدت‌ها برگشتم سراغ بازی اما هپچنان نتونستم وارد فاز ۶ بشم. دیگه الان بازی جدید ندارم باید بچسبم بهش ببینم تهش به کجا میرسم :D ولی عجب اعتیاد وحشتناکی داره این لعنتی. هر بار وارد بازی میشم یادم میندازه که چرا همچنان بهترین بازی این نسله واسم. گیم‌پلی وحشتناک سریع و جذاب و نفسگیر مخصوصا این برج سیسیفوس همه چی رو چند لول بهتر کرده. واقعا بعضی اتاق‌ها اجازه نمیدن حتی نفس بکشی چه برسه به اینکه وایسی سر جات. ولی ازونور خیلی خرتو پرت بهت میده و پروفیشنسی هم که تا ۴۵ برده بالا اصلا نمیشه دل کند از بازی. خلاصه که جادوی بی‌نظیری داره این بازی
شما با این رومی که رسیدین امتیازتون باید خیلی بیشتر از اینا باشه من با هفت روم کمتر بیشتر از دوبرابر امتیاز گرفتم، حیفه وقتی تا اینجا می‌تونین برسین امتیاز پایین باشه، به نظرم وقتی روم رو تموم می‌کنین سریع به روم بالاتر نمیرید که تصاعد امتیاز رو از دست ندین.

Attachments

• IMG_20220507_135405.jpg
    IMG_20220507_135405.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 25

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
شما با این رومی که رسیدین امتیازتون باید خیلی بیشتر از اینا باشه من با هفت روم کمتر بیشتر از دوبرابر امتیاز گرفتم، حیفه وقتی تا اینجا می‌تونین برسین امتیاز پایین باشه، به نظرم وقتی روم رو تموم می‌کنین سریع به روم بالاتر نمیرید که تصاعد امتیاز رو از دست ندین.

آره من خیلی حواسم به امتیاز نی مخصوصا اینکه تو پارتی هم با بچه‌ها حرف میزنیم قشنگ یه وقتایی حواسم پرت میشه و الکی تو اتاق خالی دور خودم میچرخم

• Like
Reactions: Grey Warden

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
باس دوم رو هم زدم بدبختی نمیدونستم یک میانبر داره😲 کلی راه میرفتم تا برسم

خیلی سخته من فعلا بیخیالش شدم شایدنسخه پی سی بیاد رو برم 😭 واقعا وقتشو ندارم

ولی واقعا تبریک میگم به کسایی که این بازی رو تموم کردن 👍

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
به نظر گیم پلی جذابی داره. اتمسفریک و ترسناک هم هست!
خیلی بازی روان هستش
برای همینم اعتیاد آور
منم تازه 30 گیگ آپدیت دانلود کردم برم از این قابلیت اضافه شده استفاده کنم حداقل بشه کنسول خاموش کرد یا وسطش یه چی دیگه پلی داد#:-S

• Like
Reactions: Parmidgamergirl

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان بازی را تازه گرفتم یه سوال داشتم با این آپدیت جدید هر زمانی بخای میشه از بازی امد بیرون ودوباره از همونجا شروع بشه؟یا محدودیت داره؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان بازی را تازه گرفتم یه سوال داشتم با این آپدیت جدید هر زمانی بخای میشه از بازی امد بیرون ودوباره از همونجا شروع بشه؟یا محدودیت داره؟

هر جایی که مبارزه‌ای در جریان نباشه میتونی از بازی خارج شی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
من تازه بازیو گرفتم اگر ویدیویی چیزی یوتیوبی پیشنهاد میکنید برای Starter Tip ممنون میشم :D

ویدئو لازم نداری فقط باید دل بدی و یاد بگیری همین :D
از مُردن هم نا امید نشو چون کاملا طبیعیه و بخش جدا نشدنیه بازی هستش
سوالی بود بپرس. لذت ببر از بازی که واسه خیلیا از جمله خودم بهترین بازی نسل بوده تا اینجا :D

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
من تازه بازیو گرفتم اگر ویدیویی چیزی یوتیوبی پیشنهاد میکنید برای Starter Tip ممنون میشم :D
اینقدر میمیری و دوباره شروع میکنی همچی خودت یاد میگیری سریع :D به ویدیو نیازی نیست

فقط بازی کن لذت ببر که عالیه و بازی همونطوری که هست قبول کن نه چیزی که باید باشه
حتما آپدیت دانلود کن که قابلیت suspend میده خیلی بهتر میشه شرایط
ether هارو (بازی کنی آشنا میشی چی هستن) الکی استفاده نکن

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
بازی های سولزبورن به پای این آب خوردن حساب میشن اونجا حداقل میشه فارم کرد این اصلا اجازه نفس کشیدن نمیده بعد از 5 ساعت به هیچ جا نرسیدم دستم هم درد گرفت

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی های سولزبورن به پای این آب خوردن حساب میشن اونجا حداقل میشه فارم کرد این اصلا اجازه نفس کشیدن نمیده بعد از 5 ساعت به هیچ جا نرسیدم دستم هم درد گرفت

الان تو مرحله‌ای هستی که باید مقاومت کنی و نا امید نشی :D
به باسش رسیدی؟ اگه با انمی‌ها مشکل داری باید سعی کنی حرکاتشونو یاد بگیری و هر وقت لازمه بهشون نزدیک شی و وقتی هم لازمه ازشون دور شی. مثلا دوست درختمون واقعا لازمه تا بهش نزدیک شب و با melee استگر بکنیش و در سریعترین زمان ممکن بکشیش. هر جا اینارو دیدی بذارش تو اولویت. باقی انمی‌ها هم همینطورن. همیشه هم حواست به مینی مپ باشه تا محاصره نشی. اگه آیتمای ملفانکشن دار برمیداری سعی کن بیخیالشون بشی چون خیلی ریسکشون بیشتر از ریواردشونه اما پاراسایت‌هارو حتما استفاده کن اگه اوکی بودن. بعد هر بار مردن حتما ببین که مشکل کجا بوده تا زودتر ردیفش کنی.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
الان تو مرحله‌ای هستی که باید مقاومت کنی و نا امید نشی :D
به باسش رسیدی؟ اگه با انمی‌ها مشکل داری باید سعی کنی حرکاتشونو یاد بگیری و هر وقت لازمه بهشون نزدیک شی و وقتی هم لازمه ازشون دور شی. مثلا دوست درختمون واقعا لازمه تا بهش نزدیک شب و با melee استگر بکنیش و در سریعترین زمان ممکن بکشیش. هر جا اینارو دیدی بذارش تو اولویت. باقی انمی‌ها هم همینطورن. همیشه هم حواست به مینی مپ باشه تا محاصره نشی. اگه آیتمای ملفانکشن دار برمیداری سعی کن بیخیالشون بشی چون خیلی ریسکشون بیشتر از ریواردشونه اما پاراسایت‌هارو حتما استفاده کن اگه اوکی بودن. بعد هر بار مردن حتما ببین که مشکل کجا بوده تا زودتر ردیفش کنی.
آره رسیدم به باس اول ولی چرا سه بار باید بکشیش؟ همیشه توی جون سومش میمیرم
اگه اون درخت نارنجیا منظورته که اصلا سعی میکنم نزدیک نشم چون one hit میکنه آدم رو.پرسایت ها رو که حتما برمیدارم ولی صندوق ها رو باز نمیکنم.قبل این بازی دیمن سولز رو تموم کردم ولی به اندازه این سخت نبود حتی valley of defilement
فعلا بازی رو گذاشتم کنار تا با حوصله برم سراغش این روزا هم ممکنه برق بره دیگه بدتر واقعا آدم سنش میره بالا حوصلش کم میشه اولین تجربه ی روگ لایکم بود ولی بازی به شدت اعتیاد آور و اتمسفریک بود همین که محیط بازی مرتب عوض میشه خیلی جذابش میکنه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
آره رسیدم به باس اول ولی چرا سه بار باید بکشیش؟ همیشه توی جون سومش میمیرم

تمام باس‌ها تو این بازی ۳تا هلث/فاز دارن
هر فاز که بری بالاتر خوشگلتر و شلوغ‌تر میشه حملاتشون :D

• Like
Reactions: Thanos and ezio252