Resistance 3

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
بازی خیلی عالیه واقعا حیف این بازی که انقدر کم فروش کرد . این همه میرن چرت و پرت های MW و Battle 3 رو میخرن ملت فقط به خاطر هایپ الکی و بازی های درجه یکی مثل این رو از دست میدن .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
بازی خیلی عالیه واقعا حیف این بازی که انقدر کم فروش کرد . این همه میرن چرت و پرت های MW و Battle 3 رو میخرن ملت فقط به خاطر هایپ الکی و بازی های درجه یکی مثل این رو از دست میدن .

میشه امار دقیقا بدید چقدر فروش کرده !!!
احتمال هست با این روند روش کم رو psnعرضه بشه ؟؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازیش چه جوریه یکی روی psp بود خیلی الکی بود
نگو! :D
چیش الکی بود؟ اون psp بود الان من هر بازی ایش رو که میبینم (به جز خدای جنگ و Peace walker ) اصلا نمیتونم گرافیکش رو تحمل کنم!

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

به نظر میرسه فروش این بازی توی ایران ،به تعداد انگشتهای دست هم نرسیده!!

چه بازیی رو از دست دادین :confused:
منظورت رو نفهمیدم...یعنی کم اومده تو تهران ؟ یا کسی نمیخره؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
میشه امار دقیقا بدید چقدر فروش کرده !!!
احتمال هست با این روند روش کم رو psnعرضه بشه ؟؟
آمار دقیق ندارم ولی هفته های اول گفتن بازی فقط 300 هزار نسخه فروخته . الان خیلی باید بیشتر شده باشه ولی بازم کمه واسه بازی به این خوبی .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
فروش بازی خیلی کم بوده در حدی که من dlc بازی رو که گرفتم یه مد جدید باز میشه و خیلی طول میکشه که تکمیل بشیم
ولی خدایی خیلی ظلمه :dبازی از همه لحاظ کامله ...مپ های مولتی پلیر به بهترین نحو ممکن طراحی شدن و خبری از کمپ کردن هم نیست
perk ها و kill streak ها تنوع بی نظیری دارن و خیلی هم جالب و خیلی هم بدرد بخورد
در کل موقع بازی کردن یه حس راحتی و باحالی به ادم دست میده که تو هر بازی همچین چیزی نیست:d
به نظر من اگه سونی تاریخ ریلیز بازی رو تو وقت دیگه مینداخت شاید فروش خیلی بهتری میکرد
احتمال میدم سونی رو این بازی مانور خوبی نداد حالا برای چی نمیدونم:d
این بازی رو به دوستان FPS باز پیشنهاد میکنم ....یکی از بهترین فرانچایز های سونی

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منم هنوز بازیش نکردم و تو کفشم !! بچه ها اما اینو میدونم یه بازیه کامله و گرافیکش نظیر نداره و بنظر من از کلیزون 3 بهتره؟!! حس تنهایی و درموندگی رو تو این بازی تجربه میکنید !!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
منم هنوز بازیش نکردم و تو کفشم !! بچه ها اما اینو میدونم یه بازیه کامله و گرافیکش نظیر نداره و بنظر من از کلیزون 3 بهتره؟!! حس تنهایی و درموندگی رو تو این بازی تجربه میکنید !!
اصلا با Killzone 3 مقایسه نکن

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
منظورت رو نفهمیدم...یعنی کم اومده تو تهران ؟ یا کسی نمیخره؟

مطمئنا توی تهران که گیر میاد به راحتی.، به نظرم گزینه ی دوم درسته ;)

حسرت co op این بازی موند به دلم :sad:

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176

اولا کاملا اشتباه که صلیقه مردم رو مسخره کنید
دوما شما زحمت بکش bf3 روی ps3 بازی کن بعد بگو اشغاله ( پیشنهاد میکنم مپ Kharg Island)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اولا کاملا اشتباه که صلیقه مردم رو مسخره کنید
دوما شما زحمت بکش bf3 روی ps3 بازی کن بعد بگو اشغاله ( پیشنهاد میکنم مپ Kharg Island)
من اصلا اهمیتی نمیدم به بازی هایی مثل بتل 3 یا مدرن 3 که ملت واسشون سرو کله میشکنن . اونا 10 ملیون نسخه فروش کنن اونوقت رزیستنس به این خوبی 1 ملیون ؟ زور داره خب . در ضمن رزیستنس 3 تو هم زمینه ها کامل ـه . داستان . موزیک . گیم پلی و آنلاین و Co Op و مثل بعضی از بازی ها Meh و خواب آور نیست . در مورد بتل 3 و مدرن هم هیچ بحثی ندارم چون به نظرم زیر 500 هزار نسخه ارزش دارن بفروشن نه بیشتر :D
پ.ن :در مورد اون دو تا بازی هم خواهشا بحثی نشه که جواب نمیدم چون به تاپیک ربطی نداره و از نظر من رزیستنس خیلی بهتر از اوناست .

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
من اصلا اهمیتی نمیدم به بازی هایی مثل بتل 3 یا مدرن 3 که ملت واسشون سرو کله میشکنن . اونا 10 ملیون نسخه فروش کنن اونوقت رزیستنس به این خوبی 1 ملیون ؟ زور داره خب . در ضمن رزیستنس 3 تو هم زمینه ها کامل ـه . داستان . موزیک . گیم پلی و آنلاین و Co Op و مثل بعضی از بازی ها Meh و خواب آور نیست . در مورد بتل 3 و مدرن هم هیچ بحثی ندارم چون به نظرم زیر 500 هزار نسخه ارزش دارن بفروشن نه بیشتر :D
پ.ن :در مورد اون دو تا بازی هم خواهشا بحثی نشه که جواب نمیدم چون به تاپیک ربطی نداره و از نظر من رزیستنس خیلی بهتر از اوناست .

خوب خودتم میگی این نظر شماست
نظر شما هم برای خیلی ها غیر قابل قبول و خنده داره چون کلا اینجور بازیها رو بیشتر از 1 ماه نمیشه بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر