Resistance 3

BlackDeath

کاربر سایت
Nov 27, 2011
137
فعلا پاکش نکن یک بار دستگاهتو ریستور دیفالت کن بعد دوباره ببین صفحه سیاه میاد اگه سیاه شد باید از نو دان کنی پچ 1.05 هم تازه اومده

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب بعد از ماه ها ، بازی رو تموم کردم ! گیم پلی خیلی خوب و هیجان انگیزی داشت . گرافیکش به نسبت خوب بود ولی ایرادات تکنیکی کمی نداشت ! انیمیشن ها هم جای کار بیشتری داشتند . کلا از نسخه های قبلی بهتر بود ولی به نظرم بهترین قسمت بازی از چپتر 6 تا 15 بود !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شاهکار بود... 4 هم میاااد؟؟
ببین Insomniac گفته ما دیگه نمیسازیم
نسخه Vita رو که Nihilistic داره میسازه همون که Playstation move heroes رو ساخت و زیاد موفق نبود
اما به نظرم نسخه ی Vita فوق العاده شده و احتمالا 4 اش رو واسه نسل بعد ادامه بدن...احتمالش زیاده در کل

---------- نوشته در 10:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

نه دیگه ... شرکت سازندش گفته دیگه Resistance نمیسازه !
خب این به این معنی نیست که Resistance = bye bye

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب بعد از ماه ها ، بازی رو تموم کردم ! گیم پلی خیلی خوب و هیجان انگیزی داشت . گرافیکش به نسبت خوب بود ولی ایرادات تکنیکی کمی نداشت ! انیمیشن ها هم جای کار بیشتری داشتند . کلا از نسخه های قبلی بهتر بود ولی به نظرم بهترین قسمت بازی از چپتر 6 تا 15 بود !
اتفاقا از نظر انیمیشن خیلی عالی بود. یه نمونه ـش مثلا وقتی دشمنا میخواستن از رو یه بلندی بپرن پایین اول خم میشدن ، دستشون رو به لبه میگرفتن بعد میپریدن.
گرافیک تکنیکی هم عالی نبود ولی ایراد آنچنانی هم نداشت. حتی بعضی جاها خیلی خوب بود. مثلا اون مرحله ی بارونی که به معنای واقعی شلوغ و پر از افکت بود.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
خب بازیرو تموم کردم
اصلا" پایانش به دلم نیومد خیلی بد بود
در ضمن بازی کوتاه بود (دقیقا" مثل اینفیموس2 که زود تموم شد و پایان بدی داشت)
بازی هیجان خوبی داشت و گیم پلی خوب و گرافیک خوب
موفق باشید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
من این بازیو تا اخراش رفته بودم که به دلیلی باید هارد دستگاهم رو خالی میکردم و قبلش یه کپی از سیو های رزیستنس گرفتم ولی بعد از فرمت هارد و کپی کردن دوباره سیو بازی میگه این سیو ها ماله یه یوزر دیگه هست و باید از اول شروع کنی در ضمن اسم یوزر دستگاهم رو همونی گذاشتم که قبلا بود و فرقی با اون نداره
کسی میتونه به من بدبخت کمک کنه تا از این خماری درام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر