Resistance 3

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
حتما بازی رو آپدیت کن . بازی سر تا پا باگ داره ولی آپدیت اش کنی اکثر مشکل ها برطرف میشه
واسش حدود یه 700 مگابایتی آپدیت اومد ...

سرتا سر باگ؟؟ :-o

بازی فقط یه باگ تو قسمت مولتی داشت که با یه اپدیت 20 مگی بر طرف شد #:-s

بعضی از کاراکترها(مثل malikov) وبعضی از art works ها قفل هستن و نوشته باید توی سایت myresistance.net اونها رو بدست بیاری...اما توی سایت چیزی بدست نیاوردم!!

کسی اطلاع داره چجوری میشه شخصیتها رو ازاد کرد؟ :-/؟

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
آقا من امروز دموی سینگلش رو که تازه اومده بازی کردم
جلق الخالق !!!!
پیشرفت گرافیکی مقاومت 2 به 3 از آنچارتد2 به 3 بیشتره گرافیکش واقعا بینظیر و زیباست!!!
گیم پلی هم خیلی خوب و با حاله
هر وقت 30-40 تومن شد حتما میگیرمش

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
این مولتی چه جوری فعال میشه....
این کد داخل بازی برای چیه؟؟؟؟

این کد برای فعال شدن قسمت انلاین هستش...شما باید برید به قسمت استور و یه فایل چند کیلوبایتی رو دانلود کنید و بعد اینستال کنید تا مولتی پلیر بازی فعال بشه

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
این کد برای فعال شدن قسمت انلاین هستش...شما باید برید به قسمت استور و یه فایل چند کیلوبایتی رو دانلود کنید و بعد اینستال کنید تا مولتی پلیر بازی فعال بشه
آقا میلاد برای من ریجن 3 کره است ولی انگار اکانت کره نمیشه ساخت و تو اکانت هنگ کنگ هم شناسایی نمیشه.....
راستی دفترچه هم کره ای و من هم 2 کد دارم کدومش باید استفاده بشه.......

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
آقا میلاد برای من ریجن 3 کره است ولی انگار اکانت کره نمیشه ساخت و تو اکانت هنگ کنگ هم شناسایی نمیشه.....
راستی دفترچه هم کره ای و من هم 2 کد دارم کدومش باید استفاده بشه.......

ای وای...چرا نسخه ی کره ای خریدی پسر؟؟؟

چندتا از بچه های دیگه هم نسخه ی کره ای بازی رو خریدن و به مشکل خوردن...اونطور که این دوستامون میگفتن غیر از کد بازی باید یک کد دیگه هم وارد کنی(که من سر در نیاوردم موضوع چیه) و این که میگی 2 تا کد داره فکر کنم باید هر دو رو امتحان کنی و مشکلی پیش نمیاد...

الان این پک بازی رو که نگاه میکنم(دیسک من ریجن 2 هستش) روی جلد دفترچه یه کد هست که تشکیل شده از سه بخش چهار عددی:xxxx-xxxx-xxxx...و غیر این کدی نداره.

حالا شما برو توی store و بعد روی قسمت سرچ(بالا سمت راست) بزن:resistance 3 و بعد روی گزینه ی:Network pass و بعد download و اینجا باید اون کدی رو که روی قاب بازی هست(همون که روی قسمت پایینی لبه ی نازک قاب هست) رو نگاه کنی و همون گزینه رو دانلود کنی...این رویه ی طبیعی دانلود هستش...

حالا این که میگی 2 تا کد داره خب امتحان کن معلوم میشه بلاخره...در ضمن از این به بعد سعی کن دیسک ریجن 1 یا 2 بگیری...اولا به خاطر همین مصیبت ها...ثانیا به این خاطر که دیسک ریجن 3 مربوط میشه به اسیا...یعنی شما با کشورهای اسیای شرقی جوین میشی که این باعث نا مطلوب شدن وضعیت اینترنت میشه!!

یه اپدیت 400 مگابایتی برای این بازی اومده که شامل چند مد جدید و مپ جدید میشه...تم قسمت انلاین (جایی که یه نقشه میومد روی صفحه) هم عوض شده!! من که فعلا متوجه همینا شدم!! اگه چیز دیگه ای هست بگید :d

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,279
نام
محمد
OMFG :D بازی رو اولین بار که گذاشتم مثل چیز خورد تو ذوقم . گرافیک . بافت ها . تکسچر ها و انیمیشن ها اصلا خوب نیستن . بازی اصلا تاره یه جوری . فاصله 2 متری رو که نگاه میکنی همه چیز تار و دندونه داره ولی یه 2 ساعت بازی کردم نظرم عوض شد . موزیک بازی عالیه . شخصیت اصلیه بازی خیلی باحال و دوست داشتنیه و گرافیک هنری بازی خیلی خوبه به خاطر همین وقتی بازی میکنی با اینکه داری میبینی آبجکت ها و غیرو بیکیفیت هستن ولی از گرافیک بازی لذت میبری . داستان بازی به نظرم خوبه و از همه عالی تر بخش شوتینگ و گیم پلی بازیه که خیلی لذت بخش و عالیه . ملت در خرید این بازی شک نکنید چون تا جایی که راه داشته کامله بازی . Co op Offline داره . Co op online داره . مالتی پلیر خیلی خوب داره . 3D و Move هم ساپورت میکنه . بازی Extras هم داره واسه نگاه دوباره به کلیپ ها و فیلم ها و جورنال و غیرو ....

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,279
نام
محمد
coop کل بخش داستانیه یا مراحل جدا داره؟
من هنوز Co op رو بازی نکردم ولی تو بخش داستانی Split Screen داره و چون تو همون قسمت نوشته دسته شماره 2 دکمه استارت رو بزنه .Co op آنلاین هم داره بخش داستانیش ولی نمیدونم همون مراحله یا نه . ولی 90% باید همون مراحل باشه یعنی میشه ماموریت هایی که بازی کردیم رو رو 3 حالت بازی کنیم . یه مدل که تنهایی خودمون . یه مدل هم Split screen با یه نفر و یه مدل هم Online Co op

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من هنوز نگرفتم
یه چندتا تریلر دیدم ازش
گرافیکش حرف نداره! یکی از بهترین های PS3 عه واقعا
اونقدر هم که محمد میگه بد نیست :D تکسچر ها در حد متوسط هست ولی یه نورپردازی شاخ داره :D از دو تا قبلی ها هم طبیعتاً بهتره دیگه :D البته گرافیک رو میگم بقیه چیزها نه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر