Resistance 3

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خوب دو روزه بازی رو شروع کردم.
واقعا برام لذت بخشه :d کم پیش میاد رو کنسول انقدر هیجان داشته باشم و لذت ببرم.

امتیازاتی که به این بازی داده شده به نظرم یکم بی انصافیه ، من به شخصه به این بازی امتیاز 9 میدم.

راستی من که دستگاهم ریجن 2 هست ، بازی هم ریجن 2 هست و اکانتمم UK گذاشتم بی مشکل عوض کردن اکانت میتونم آنلاین بزنم دیگه ؟
اره عزيز مشكلي نيست . شما اكانت us هم داشته باشي مشكلي نداري فقط كافيه توي يكي از اكانت هاي كنسول ات اون كد رو زده باشي ;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
اره عزيز مشكلي نيست . شما اكانت us هم داشته باشي مشكلي نداري فقط كافيه توي يكي از اكانت هاي كنسول ات اون كد رو زده باشي ;)

آره رفیق اوکی شد
فقط اگه اکانتت US باشه یا همون Region 1 که نمیتونی با بازی Region 2 آنلاین بزنی ;-)

میگم اگه خودت داری پایه CoOp هستی ؟

من رو ادد کن Romexo1911

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
آره رفیق اوکی شد
فقط اگه اکانتت US باشه یا همون Region 1 که نمیتونی با بازی Region 2 آنلاین بزنی ;-)

من رو ادد کن Romexo1911
ربطی نداره بازیت هر ریجنی باشه میتونی با هر اکانتی انلاین بزنی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
ربطی نداره بازیت هر ریجنی باشه میتونی با هر اکانتی انلاین بزنی

جدا ؟
عجیبه :D
ولی مهم نیست ما که همه مشخصات رو Region 2 PAL ردیف کردیم که دیگه خیالمون تخت باشه ;-)

ولی من از بعضی ها شنیدم که میگفتم اگه ریجن کنسول ، بازی و اکانت هر کدوم با هم فرق کنن دوره آنلاین رو باید خط کشید !

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
جدا ؟
عجیبه :D
ولی مهم نیست ما که همه مشخصات رو Region 2 PAL ردیف کردیم که دیگه خیالمون تخت باشه ;-)

ولی من از بعضی ها شنیدم که میگفتم اگه ریجن کنسول ، بازی و اکانت هر کدوم با هم فرق کنن دوره آنلاین رو باید خط کشید !
اون طرف چرت گفته:dمن قبلا با کنسول ریجن 3 تو اکانت ریجن 1 با بازی ریجن 2 آنلاین راحت بازی میکردم :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
آره رفیق اوکی شد

من رو ادد کن Romexo1911
دوست عزیز من 2و3 روز دیگه مشکل اینترنتم حل میشه حتما اد میکنم ...............در مورد اکانت اینا هم فقط برای دانلود DLC هست که باید اکانتت با بازیت یکی باشه وگرنه بقیش مشکلی نداره .........من خودمم دستگاهم ریجن3 بازیام ریجن2 اکانتم ریجن 1 مثل این دوستمون

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
انلاین بازی یه جورایی کلاسیک هستش اما لذت بخشه...مخصوصا مپ زندان خیلی هیجانی میشه...فقط یکی از پرک های بازی هست که طرف غیب میشه بعد یهو چند متر اونطرف تر ظاهر میشه(انگار نیترو میزنه) بد جوری تو مخی میشه-شاید اگه لول من هم بالا بره و این قابلیت رو بدست بیارم دیگه چیز بدی نباشه!!

• Like
Reactions: dr.ice

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خط داستانی بازی حدودا چند ساعته ؟ کسی میدونه ؟
انصافا همه حال بازی یه طرف Co-op بازی یه طرف :d

تقریبا 6 ساعته(کاش بیشتر بود)
co cp بازی هرچقدر هم که زیبا باشه اما کامل نیست...اگه میشد چهارتایی رفت مطمئنا یه بازی به یادماندنی میشد 8-|

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
تقریبا 6 ساعته(کاش بیشتر بود)
co cp بازی هرچقدر هم که زیبا باشه اما کامل نیست...اگه میشد چهارتایی رفت مطمئنا یه بازی به یادماندنی میشد 8-|

همش 6 ساعت ؟ آخه این چه وضعیه ؟ 2 که خیلی بیشتر بود. بابا من شنیده بودم این بازی single player قوی داره !
دموشو گرفتم بهترین ویژگیش به نظرم فریم خوب بازیه . معمولا" تو بازی های کنسولی من همیشه با فریم مشکل دارم ولی این خوبه دور و بر 30 نیس . دشمناشم خیلی خفن تر شدن :d اون گولاخه که آخر دمو میاد خیلی باحال بود
سیستم health bar هم خیلی خوشحال شدم دیدم. این روزا دیگه کسی از این کارا نمی کنه . ولی 6 ساعت خیلی کمه بابا

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
همش 6 ساعت ؟ آخه این چه وضعیه ؟ 2 که خیلی بیشتر بود. بابا من شنیده بودم این بازی single player قوی داره !
دموشو گرفتم بهترین ویژگیش به نظرم فریم خوب بازیه . معمولا" تو بازی های کنسولی من همیشه با فریم مشکل دارم ولی این خوبه دور و بر 30 نیس . دشمناشم خیلی خفن تر شدن :d اون گولاخه که آخر دمو میاد خیلی باحال بود
سیستم health bar هم خیلی خوشحال شدم دیدم. این روزا دیگه کسی از این کارا نمی کنه . ولی 6 ساعت خیلی کمه بابا
البته رو درجه سختی hard بری 1و2 ساعتی بیشتر میشه چون باید خیلی حساب شده جلو بری

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
آره 7-6 ساعت بیشتر نیست اما اشتباه نشنیدی.single player بازی واقعاً قویه،level design عالی ای داره و از همه مهمتر تنوع در شیوه جلو رفتن در بازی یا همون approach بازیباز به بازی هست که ارزش تکرار بازی رو بالا میبره.من بازیو هم روی Casual،هم روی Hard و هم روی Superhuman رفتم و به هیچ وجه برام خسته کننده نبود.به جز اینها از تم Survival بازی و روایت داستانی بسیار خوبش(علیرغم داشتن یک داستان متوسط) هم لذت بردم.همه اینها باعث شده که Resistance 3 یکی از بهترین FPS هایی باشه که تو 3-2 سال اخیر بازی کردم.

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
بازی من Region ALL هست . دفترچشو ایناش فرق داره کسی تا حالا این رجیون رو دیده بود :d

m62prnv2qg5jfycl6euj.png

ylkrifprsk10kjjrtzy.jpg

woq0zkpetmp9idt8so8s.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر