سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
بازی رو خیلی وقته گرفتم ولی تایم‌ زیادی پلی ندادم‌ وقتم خیلی محدود بوده،
توی خونه ی بانو دیمیترسکیو گیر کردم ،
میدونم باید دختر هاش رو بکشم ولی نمیدونم چطوری یکیشون رو شانسی بوسیله نور خورشید بخاطر ماهیت ومپایر بودنشون کشتم بقیه رو موندم چه کنم ، از معمای اصلی که ۴ بخش هستش هم فقط یه پارت ش رو تکمیل کردم.
کلا کمک کنید :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی رو خیلی وقته گرفتم ولی تایم‌ زیادی پلی ندادم‌ وقتم خیلی محدود بوده،
توی خونه ی بانو دیمیترسکیو گیر کردم ،
میدونم باید دختر هاش رو بکشم ولی نمیدونم چطوری یکیشون رو شانسی بوسیله نور خورشید بخاطر ماهیت ومپایر بودنشون کشتم بقیه رو موندم چه کنم ، از معمای اصلی که ۴ بخش هستش هم فقط یه پارت ش رو تکمیل کردم.
کلا کمک کنید :D
سلام. این سه بانو وقتی در معرض هوای تازه و سرد قرار بگیرن میمیرن پس هر جایی نمیشه اینا رو بکشی. سه جا با این سه بزرگوار میتونید مبارزه کنید و دخلشون رو بیارید. یکیش رو که انجام دادید. در طور پیشروی در این مرحله با اون دو تای دیگه هم برخورد میکنید که یکی با استفاده از اهرم روی یک ستون باید هوای سرد رو به داخل اتاق بیارید تا بتونید بکشیدش و یکی دیگه رو هم باید دیوار رو منفجر کنیدو هر سه این بزرگواران مینی باس های بازی هستند و فقط در مکانهای خاص قابل کشته شدن هستند

• Like
Reactions: AM!R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,195
نام
∂αнмα
نمیدونم کیا تو مراسم TGA متوجه شدن ولی تو اجرای اخر یـ صحنه از Opening اولیه بازی از دهکه نشون داده میشه که اتان سوم شخص داره به منظره نگاه میکنه که خوب در نگاه اول به نظر میاد صرفا فقط واسه نمایش TGA این کار رو کردن ولی انگار قرار یـ خبرایی بشه چون لحظاتی پیش جف کیلی اینو پست کرد :

View attachment 236159

امیدوارم اگه قرار باشه دوربین سوم شخص دریافت کنه یـ چیز درست حسابی باشه صرفا فقط یـ سوئیچ کردن خشک و خالی نباشه . هرچند بعید بدونم دوباره بخوان از نو کات سین های بازی رو ادیت کنن !!!

دهن سرویس :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
نسخه Village برعکس رزیدنت 7 اونقدر ترسناک نبود و میطلبید یک مد سوم شخص داشته باشه که از نوع تفنگ نگهداشتنش تو دست مشخصه مثل رزیدنت 2 هست. خوبه ارزش تکرار رو میبره بالا

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,156

دهن سرویس :D

دقیقا اولین چیزی که توی استریم با دیدن مود سوم شخص یادم اومد این تیکه توی تریلر پایانی TGA بود :D موندم چجوری کپکام رو راضی کرده از چند ماه قبل این فوتیج رو در اختیارش قرار بدن.

تریلر DLC و اضافه شدن مد سوم شخص و اون کرکترها و استیج های مرسناریز هم جالب بود. مخصوصا اینکه DLC قراره فقط سوم شخص باشه. حدس میزنم یکی از دلایل اضافه کردن سوم شخص به کمپین اصلی بازی همین DLC باشه.

بنظرم موضوع جالبی هم انتخاب کردند هر چند احتمالا لوکیشن یا کرکتر جدید و قابل توجهی نمیبینیم چون از تریلر هم مشخص بود کاملا از است های بازی اصلی استفاده کردند.

با این تفاسیر به احتمال زیاد RE9 سوم شخص باشه یا حداقل هر دو زوایه رو داشته باشه.

سوال اصلی اینجاست کات سینا رو چیکار کردن ؟؟؟

اره مخصوصا اینکه توی تریلر باز هم چهره ایتن رو نشون ندادند :D احتمالا مثل بازی های سوم شخص اخیر کنترل ازاد دوربین حین گیمپلی نداشته باشیم و این موضوع چهره همچنان یه راز باقی بمونه :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,900
نام
نریمان
همونطور که احمد گفت خیلی کنجکاوم ببینم راه حلشون برای کات سین ها و یه سری از Encounter ها تو مود سوم شخص چیه.

از DLC هم حقیقتا خیلی خوشم نیومد، زیادی سایلنت هیل میزنه. کاش همون DLC ادا که مدت ها شایعه‌اش بود رو کار میکردن.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,684
نام
طاها
کلا یک بسته الحاقی داستانی بعد این همه وقت سکوت می دهند که مربوط به رز هست و جالب نمی زد . بیشتر توهمی بود

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
622
من دلم می خواست یه dlc در مورد elena باشه و boss آخر هم پدرش باشه . میتونستن قسمت های ترسناک و جالبی از توش دربیارن. دوست داشتم بیشتر از این دو به خصوص elena ببینم .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,195
نام
∂αнмα
اره مخصوصا اینکه توی تریلر باز هم چهره ایتن رو نشون ندادند :D احتمالا مثل بازی های سوم شخص اخیر کنترل ازاد دوربین حین گیمپلی نداشته باشیم و این موضوع چهره همچنان یه راز باقی بمونه :D
همچین چیزی نشده :D اگه مثل نسخه های قبلی باشه اخرش باید پشت سرمون رو ببینیم واسه همین قیافش رو میبینیم. اینی که هنوز قیافش رو نشون نمیدن رو احتمال میدم میخوان ملت رو واسه DLC داستانی سورپرایز کنن خلاصه Face Reveal رو نگه داشتن واسه خود Rose بعد اون مود سوم شخص انلاک میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر