Resident Evil 4 | PC

bebin to fekr kon man taze karam bazi ke omade jra pakhshe nemishe bedlil moshkeli ke dare ta ze in kasi ra migam to topkhone cd kol topkhona ra on pakhsh mikone baba hefeiii

حالا ما میگیم این بازی مشکلم داره میدونی چند تا مهندس تو شرکت یوبی داره کار میکنه اگه نتونند این مشکل حل کنند که باید در شرکت گِل بگیرن.:groupwave:
بعد اونایی که تو توپخونه هستند بازی پخش میکنند بازی ساز که نیستند بیان عیب ایراد بازی ها رو کشف کنند.

نه بابا . ول كنيد اين بچه بازي ها رو .
به نظر من شركت سازنده بازي اويل 4 مي خواست اول تا اونجايي كه مي شه سودش رو از كنسول ببره بعدش اگه پول كم اوردن بازي رو زاقارت كنن براي پي سي هم بدن بيرون . بدون توجه به اين كه ممكه خيلي از كيفيت هاي بازي براي پابليش شدنش از بين بره .
ژاپني هاي لعنتي فقط به فكر سود و پول هستند .

نه بابا . ول كنيد اين بچه بازي ها رو .
به نظر من شركت سازنده بازي اويل 4 مي خواست اول تا اونجايي كه مي شه سودش رو از كنسول ببره بعدش اگه پول كم اوردن بازي رو زاقارت كنن براي پي سي هم بدن بيرون . بدون توجه به اين كه ممكه خيلي از كيفيت هاي بازي براي پابليش شدنش از بين بره .
ژاپني هاي لعنتي فقط به فكر سود و پول هستند .

نه عزیز کپکام سودشو تو کنسول کرده بازی های که از شرکت کپکام برای PC کانورت میشه خوب از آب در امده نمونه اش DMC هست.

bebin to fekr kon man taze karam bazi ke omade jra pakhshe nemishe bedlil moshkeli ke dare ta ze in kasi ra migam to topkhone cd kol topkhona ra on pakhsh mikone baba hefeiii
اولا فکر نمیکنم.. مطمئن هستم که تازه کاری!!! گرفتی چی میگم؟؟؟
تو هم برو توپخونه رو با اون دوستت بچسب!!!! میتونم سوال کنم کدوم شرکت از این شرکت های بازی کپی کن ایرانی تو توپخونه کار میکنن؟؟؟؟
اصل کاری تکین هست که تو ولیعصر کار میکنه....
شما واست همون توپ خونه باید منبع خبری باشه که اسب رو رنگ میکنن به جای لامبورگینی میندازن به مردم... LIKE YOU

شماره 5 بیاد ما بازم نمیتونیم بازی کنیم چون Ps3 میخواد که عده ی کمی شاید داشته باشند.
من که میتونم بازی کنم.... البته اگر تا اون موقع این 360 رو نفرستاده باشم هوا :-"

حالا ما میگیم این بازی مشکلم داره میدونی چند تا مهندس تو شرکت یوبی داره کار میکنه اگه نتونند این مشکل حل کنند که باید در شرکت گِل بگیرن.
مطمئن باش روی بازی کار خاصی انجام نشده... یه پورت ساده بوده که 2 ماه بیشتر کار نمیبرده.... ولی به خاطر سیاست فروش... دارن این کارا رو میکنن

شرکت کپکام برای PC کانورت میشه خوب از آب در امده نمونه اش DMC هست
Scorpion جان... شما روی ps2 بازی dmc رو انجام دادی؟؟؟
نسخه pc به نظر من افتضاحی بیش نبود!!!!!!

خلاصه در این تاپیک رو تخته کنید تا 4 اسفند ببینیم ایندفعه یوبی چی کار کرده!!!

دوستان من یه پیشنهاد برای کسانی دارم که احتمالا کارت گرافیک قوی ندارن
چون احتمالا این بازی هم مثل بازیهای MGS PES که از ps2 تبدیل شدن کارت نسبتا قوی میخواد به جای اینکه این همه صبر کنن واسه بازی حالا بیاد نیاد بعدش هم که اومد آیا بیاد نیاد بیاین برین با 130 140 هزار تومن یه ps2 بگیرین راحت شین تقریبا هرچند بازم از یه کارت نسبتا قوی در حال حاضر کمتره

من میگم یه کار کنین بذارین هم زمان با شماره پنجش باهم بازی کنید.

اي ول دقيقا بايد همين كار رو بكنه يوبي........
تا وقتي پنجش مياد بايد به فكر چارش باشه. ولي ميترسم نصف پنج و نصفي هم از چهار رو بكنم قاطي هم يه بازي جديد بيرون بدن :p:p:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or