Resident Evil 4 | PC

حالا شما چتونه ريختين به هم ..........:confused::confused:

يكي ديگه ميخواد بده بيرون شما دعواش رو ميكنين.... :confused::confused:;);)
من صد بار گفتم هر كي PS2 دم دست داره يجوري گير بياره بازيش كنه هر كي هم نداره بيخودي انتظار نسخه ي pc نكشه؟؟؟؟؟؟؟؟

نه اين كه نياد ولي فعلا هر چي تاريخ انتشار ميبينين الكيه.
من نميدونم ديگه جز UBI بيعرضه كسي ديگه نبود مسئوليتش رو بر عهده بگيره :confused:
اگه داده بودن به من تا حالا 100 بازي ريليز كرده بودم.
آهان راسي يادم نبود اين UBI ميخواد فانتوم بسازه. خوب فانتوم كه الكي نيست وقت ميبره;)

واسه اون دوست عزیزم بگم...
الان ایران کجاست؟؟؟؟
جهان سوم هم رده کشور های لکنته ای مثل عراق آفریقا افغانستان....
حالا شما برو به گذشته 10000 سال پیش افتخار کن....
که همونشم دارن یه عده **** ازمون میگیرن....

برای چی الکی باشه الان هرچی سایت معتبر بری تایید کردن . دیگه بخواد عقب بندازه که باید گِل بگیره درشو.;)

من از اين تاريخا زياد ديدم و شنيدم......... ;););)

حالا اين تاريخ كه تو ميگي مياد منظورت كدوم تاريخه؟؟؟؟؟؟؟؟ :confused::confused:

حالا شما چتونه ريختين به هم ..........:confused::confused:

يكي ديگه ميخواد بده بيرون شما دعواش رو ميكنين.... :confused::confused:;);)
من صد بار گفتم هر كي PS2 دم دست داره يجوري گير بياره بازيش كنه هر كي هم نداره بيخودي انتظار نسخه ي pc نكشه؟؟؟؟؟؟؟؟

نه اين كه نياد ولي فعلا هر چي تاريخ انتشار ميبينين الكيه.
من نميدونم ديگه جز UBI بيعرضه كسي ديگه نبود مسئوليتش رو بر عهده بگيره :confused:
اگه داده بودن به من تا حالا 100 بازي ريليز كرده بودم.
آهان راسي يادم نبود اين UBI ميخواد فانتوم بسازه. خوب فانتوم كه الكي نيست وقت ميبره;)
خيلي باهالي .

برای چی الکی باشه الان هرچی سایت معتبر بری تایید کردن . دیگه بخواد عقب بندازه که باید گِل بگیره درشو.;)
نگران نباش . نه گل مي گيره و نه سر موقع مي ده

واسه اون دوست عزیزم بگم...
الان ایران کجاست؟؟؟؟
جهان سوم هم رده کشور های لکنته ای مثل عراق آفریقا افغانستان....
حالا شما برو به گذشته 10000 سال پیش افتخار کن....
که همونشم دارن یه عده **** ازمون میگیرن....
بحثو چرا سياسي مي كني شريك ؟

اتفاقا اگر ملت ما یه کم کار کردن رو از این ژاپنی ها یاد بگیرن الان وضیعیت ملت ما این نمیشه....
در ضمن من قصد خرید ps2 ندارم .... چون دو سال پیش فروختمش الانم 360 دارم
خوب كردي . در ضمن . ژاپني ها رو با ملت غيور و پهلوان پرور (به گفته ي سقراط) ايران مقايسه نكن رئيس .
ژاپني ها هميشه جزوه بدبخت ترين و بيچاره ترين مملكت هاي جهان بودند . اصلا شما تا حالا توي تاريخ چيزي از ژاپن شنيدي ؟ هيچ چيه هيچ چي . ولي من بهت مي گم .

اين ادماي بي ...... ميگن برترين نژاد انسان روي زمين بايد چشم تنگ ها باشن . به اينجور ادما ميگن فاشيست . كه هر چي و هر كس باشه رو با خشونت مي زنن .
به هر حال سزاي كارشون رو توي جنگ جهاني ديدن . از اون روز به بعد بود كه ديگه ژاپن دروازه هاي مملكت رو بست و گفت هر كي هر چي مي خواد خودش درست كنه .

اينا تا چندين سال پيش اصلا فوتبال نداشتن . يه سريال كارتوني فوتبالسيتها ساختن . ملتشون هم فكر كردن فوتبال خيلي خبره . ريختن توش . حالا هم كه مي بينه شاخه آسياس .
هميشه و هميشه گنده تر از دهن خودش حرف مي زده و هميشه هم مي زدن توي سرش اما ادم نمي شده . هميشه به كشور بزرگي مثل چين حمله مي كرده . كه چي ؟ شايد بتونه از اين جزيره بياد بيرون .

حالا شما اينها رو با ما مقايسه كردي ؟ من كه شبيه اين شكلكه شدم .:confused:

اينا تا چندين سال پيش اصلا فوتبال نداشتن . يه سريال كارتوني فوتبالسيتها ساختن . ملتشون هم فكر كردن فوتبال خيلي خبره . ريختن توش . حالا هم كه مي بينه شاخه آسياس .
عزیزم ...شما خودت میگی ...خودت جواب خودتو میدی...
ملتی که با ساختن یه کارتون اینقدر پیشرفت میکنن... اصلا ولش بابا بحث بی فایده هست...
مشا میهن پرستی ... من الان از میهنم متنفرم

من نمیدونم چرا شما بین این همه کشور پیشرفته این ژاپن را مثال زدید آخه ژاپن چی داره هر چی داره از امریکاست . تا قبل از هیروشیما که امریکا یه حالی بهشون داد ژاپن چیزی نبود الان اگه امریکا پولاشو بخواد با سوداش از ژاپن بکشه بیرون که از نقشه پاک میشه. البته این بحث هیچ ربطی به تاپیک نداره به جای اینکه چند تا عکس از بازی بذاریم تاپیک جذابتر بشه سر ژاپن نشستیم بحث میکنیم.;)

هیچ عکس از بازی منتشر نشده:biggrin1:

راستی تو این لینک تاریخ ریلیز در استرالیا رو زده 22 فبریه 2006 که خیلی وقته ازش گزشته(تقریبا 1 سال) ولی هنوز خبری ازش نیست...;)
شاید این 23 فبریه 2007 هم سرکاری باشه
17.gif

راستی تو این لینک تاریخ ریلیز در استرالیا رو زده 22 فبریه 2006 که خیلی وقته ازش گزشته(تقریبا 1 سال) ولی هنوز خبری ازش نیست...;)
شاید این 23 فبریه 2007 هم سرکاری باشه
17.gif

شاید برای استرالیا اشتباه تایپی داره . :confused:
اگرم نیمد که تا اون موقه اینقدر بازی قشنگ میاد که اینو یادمون میره.:)

اگر تو استرالیا امده باشه پس چرا برای جاهای دیگرو 1 سال عقب انداخته ؟ والا ما که از کارای این یوبی سر در نمیاریم .:-"
فکر نکنم سر کاری باشه آخه چند وقتی هم تو coming soon سایت یوبی امده بود.:blink1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or