Resident Evil 4 | PC

فکر میکنم واسه استرلیا هم نیومده!
چون اگه اومد بود ملت دانلود میکردن و میفروختن واسه ایران که فرق نمیکنه بازی ریلیز کجا باشه;)

منم به همین نتیجه رسیدم چون ویندوز ویستا زود تر تو استرالیا عرضه شد هفته بعدش تو بازار ایران کرک شدشو داشتن میفروختن.:cheesygri

من تو ps2 پسر داییم بازی کردم خیلی حال میده ها ولی تو ps2 خیلی رزولیشن پایینی هست انگار Anti A منفی 8 دوست دارم رو 1024 بازی کنم اینجوری خیلی حال میده

عزیزم ...شما خودت میگی ...خودت جواب خودتو میدی...
ملتی که با ساختن یه کارتون اینقدر پیشرفت میکنن... اصلا ولش بابا بحث بی فایده هست...
مشا میهن پرستی ... من الان از میهنم متنفرم
ببين دوست من . ملتي كه با ساخت يه كارتون اينقدر پيشرفت كنه خيلي راحت هم مي تونه با ساخت يه كارتون به فنا بره .
منظورم رو مي فهمي ؟ تا قبل از جنگ جهاني دوم ملت ژاپن چيزي نداشتن ولي انسانيت داشتن و اينقدر عكس هاي ....... ازشون نبود . تا چارتا فيلم ص.ح.ن.ه دار ساختن فكر كردن لباس براي خانومها چيز گرونيه . بعدش هم همه ي لباس ها رو ريختن دور و الان متاسفانه در كمتر از 100 سال وضعيت به جايي رسيد كه تمام سايتهاي س.ك.س.ي پر شده از عكس هاي اينا . اين ديگه واضحه و همه مي تونن امتحان كنن ببينن .

در ضمن . كسي كه توي همه رشته اي دست داشته باشه و هيچ چيز ندونه به هيچ جا نمي رسه . دليل ضريب هوشي ژاپني ها فقط به سنت قديميشون بر مي گرده كه اون هم خوردن زياد ماهي و ميگو و محصولات و غذاهاي درياييه .

من نمیدونم چرا شما بین این همه کشور پیشرفته این ژاپن را مثال زدید آخه ژاپن چی داره هر چی داره از امریکاست . تا قبل از هیروشیما که امریکا یه حالی بهشون داد ژاپن چیزی نبود الان اگه امریکا پولاشو بخواد با سوداش از ژاپن بکشه بیرون که از نقشه پاک میشه. البته این بحث هیچ ربطی به تاپیک نداره به جای اینکه چند تا عکس از بازی بذاریم تاپیک جذابتر بشه سر ژاپن نشستیم بحث میکنیم.;)
خوبه بالاخره يكي پيدا شد حرف حق زد . ممنون دوست من .

بچه ها . بياين همين جا اين بحث بي فايده و پوچ رو تموم كنيم . اوك ؟
ولي خداييش ژاپني ها پول دوستن . ملت هاي ديگه مشتري دوست . :cheesygri

واسه اون دوست عزیزم بگم...
الان ایران کجاست؟؟؟؟
جهان سوم هم رده کشور های لکنته ای مثل عراق آفریقا افغانستان....
حالا شما برو به گذشته 10000 سال پیش افتخار کن....
که همونشم دارن یه عده **** ازمون میگیرن....
دوست گرامي شما مثل اينكه يك مطلبي را درست مطالعه نكرديد بله بايد هم به گذشته پرافتخار خودمان افتخار كنيم و گفتم اگر امروز مي بينيد كه ما به اين روز افتاديم دليل آن را گفتم بزرگترين چيزي كه ملتها را حفظ مي كند فرهنگ آن ملتها هست و ملتي كه فرهنگش سوخته ديگر انتظاري بيشتري نمي شود از آن ملت داشت ولي ملت ما خودش هم مقصر هست و يكبار ديگر هم گفتم تنها راه نجات ما برگشتن به فرهنگ پدري خودمان و به دور انداختن فرهنگ تازي هست

از این معتبر تر میخوای؟؟:)
http://www.gamespot.com/pc/adventur...mode=versions&om_act=convert&om_clk=gssummary
Release Date: Feb 23, 2007

آي گوشم ..............
چرا ميزني حالا.............. :(:( من منظورم اينه كه درسته كه تاريخ عرضه برا آمريكا و استراليا و اروپا اينا باشه (تازه اگه دوباره عوض نشه) ولي عزيزم اين كه نيومده مثلا بگه:

:biggrin1:release date in iran: 22 aban

حالا اينم قبول دارم من هيچي از اين چيزا حاليم نيست ولي من قول ميدم تاريخش براي كشور ما زمين تا آسمون فرق داره............ ما كه رفتيم رو PS2 تو كلوپ :eek: بازيش كرديم و اگه بخواستم به انتظار يوبي بشينم تا حالا دق كرده بودم.........:(:(:(

سلام چند وقت پیش تو هاردم اسم شخصیت بازی اویل 4 پیدا کردم گفتم براتون بزارم بچه هایی که آشنا نیستن آشنا بشن. به علت اینکه مطلبو قبلا سیو کردم منبعشو ندارم که براتون بزارم:

ایدا وانگ

در مورد سن قد وزن و گروه خون اطلاعاتی در دست نیست

Ada_lg.jpg

البرت وسکر

wesker.jpg

اشلی گراهام

ashley_lg.jpg

بیتروز مندز

قد بیشتر از ۷ فوت!

re4_mendez_lg.jpg

اینگریذ هانیگان
re4_hunnigan_lg.jpg

جک کروزر

krauser_lg.jpg

لیون اسکات کندی

Leon_lg.jpg

لویس سرا
luis_lg.jpg

اوسموند سالادر(غول اخر بازی)
saddler_lg.jpg

رامون سالازار

salazaar_lg.jpg

به نظر من این بازی تو کامپیوتر بیاد دیگه فایده ای نداره چون که این بازی خیلی وقته برای کنسولهای دیگه اومده و فکر می کنم که هرکس تو محلش یک کلوب Ps2 باشه که بره اونجا بازی کنه .من که این بازی تموم کردم رفت و دیگه منتظرش نمی مونم که می یاد یا نمی یاد .خلاصه بازی که تاریخ مصرفش گذشته باید بندازی دور

سلام ...

دوستان حداقل سعی کنند چند تاپيک مهم سايت را مطالعه کنند ...

چند روز بيشتر تا انتشار Resident Evil 4 بر روی PC وقت باقی است ... UbiSoft خبر پايان پورت کردن بازی را اعلام کرد و دومين ماه ۲۰۰۷ را بهترين زمان برای انتشار اين بازی دانست. در مطالب بیان شده صحبت هايی از پورت شدن بازی از روی نسخه GameCube شده ولی بيشتر گيمر ها با مشاهده تصاوير بازی ان را حتی ضعيفتر از نسخه PS2 ميدانند. به هر حال اين بازی تا چند روزی ديگر اگر با بدقولی روبرو نشود بر روی سيتم های خانگی نصب خواهد شد. گرافيک بازی به علت پورت شدن چيزی شبيه به Davil May Cry 3 پورت شده است .

سيستم مورد نياز اعلام شده :
CPU: 1,4 GHz
RAM: 256 MB
Video: Sup Pix 2.0
Hard Drive Space: 7 GB

01.jpg

02.jpg

03.jpg

من الان در عکس هایی که konami جان گذاشته دقت میکنم گرافیکش چیز خوبی از آب در امده البته مهم گیم پلی آن هست که باید دید چه کار کرده توی این یه سال.

من الان در عکس هایی که konami جان گذاشته دقت میکنم گرافیکش چیز خوبی از آب در امده البته مهم گیم پلی آن هست که باید دید چه کار کرده توی این یه سال.
این عکس ها چی بود :( حالم بهم خورد.... حیف gc نبود با اون گرافیک خفنش....
من که میگم اینا دارن از روی ps2 پورت میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or