Resident Evil 4 | PC

slam mikham begam bikhod montazer in bazi nbashid in bazi grar bode in bazi 7 mah pish pakhsh bshe ke be dlali moshkltati dasht nashod 1 moshkel control bazi in ra kasi ke dar topkhone kar mikone bhem goft ba man refige goft mikhast tabsot shekati pakhsh bshe ka nashod

slam mikham begam bikhod montazer in bazi nbashid in bazi grar bode in bazi 7 mah pish pakhsh bshe ke be dlali moshkltati dasht nashod 1 moshkel control bazi in ra kasi ke dar topkhone kar mikone bhem goft ba man refige goft mikhast tabsot shekati pakhsh bshe ka nashod

چه ربطي داره عزيز من . فكر كردي پورت كردن يه بازي واسشون مشكله . اگه ميبيني لفتش دادن بدون به دلايل فني نبوده و فقط يه نوع سياست كاريه . مگه نه از اين جور چيزا تا حالا زياد اتفاق افتاده

( راستي فارسي بنويس )

میگم خیلی منبع خوبی داره گفتی توپخونه هست؟؟
اونجا يخمك فروشا هم Next Gen News ميدن .

واقعا منو کشتی :biggrin1:
واقعا که
نترس تو نمي ميري

ويراش : صفحه قبلو يادم رفت بخونم حالا :

اصلا re حال میده که موس و کیبورد بازیش کرد:)
تو RE4 رو رو PS2 بازي كردي ؟؟ يه 1 ساعت كه بازي مي كني عادت مي كني . درضمن انقدر ميري تو نخ گرافيك كه گيم پليش واست عادي ميشه . درسته بعضي جاها اذيتت مي كنه . ولي چيز خاصي نيست . However بازي با سبك FPS ماله PC هست و بس . يه مثال مثلا SC Series هرچند رو PC هم چيزي نيستن روي PS2 حات بهم مي خوره بازيشون كني :biggrin1:

اتفاقا من حاضرم بایزی که انجام میدم چیزی به نام گرافیک نداشته باشه ولی گیم پلیش عالی باشه

قبلا هم يكي از بچه ها يه همچين حرفي ميزد . ولي ..

آخرین ویرایش:
تو RE4 رو رو PS2 بازي كردي ؟؟ يه 1 ساعت كه بازي مي كني عادت مي كني . درضمن انقدر ميري تو نخ گرافيك كه گيم پليش واست عادي ميشه . درسته بعضي جاها اذيتت مي كنه . ولي چيز خاصي نيست . However بازي با سبك FPS ماله PC هست و بس . يه مثال مثلا SC Series هرچند رو PC هم چيزي نيستن روي PS2 حات بهم مي خوره بازيشون كني :biggrin1:

نه بازی نکردم!
sc که کنترلش شبیه re4 هست:) پس الکی حرف نزن...
sc که کنترلش تو pc خوبه پس re4 تو pc کنترلش خوبه:biggrin1:

نه بازی نکردم!
sc که کنترلش تو pc خوبه پس re4 تو pc کنترلش خوبه
بابا خواستم تحريكت كنم تا شايد بنت كردن :biggrin1:

خواهش میکنم . زیاد مارو شرمنده نکنید.
وظیفه ای بود بر گردن ما که آخر به اتمامش رسوندیم.
عمرا اگه خودتم فهميده باشي چي ميگي ;)

hala az man shnidid khod dani haminjori montazer bemon ta biiiiiiiiiiiiiiad
اگه منتظر باشيم يا نباشيم مگه فرقي هم داره ؟؟. خوب چه بهتر كه بگن منتظريم ;)

آخرین ویرایش:
بازی که نزدیک 2 سال طول کشیده کانورتش کنند باید یه فرقی با Ps2 GC اینا داشته باشه البته من یکی دو جا خوندم که تو بازی مه و اسلحه های جدید هم اضافه کرده یوبی .;) و از لحاظ گیم پلی 100 % بهتر از نسخه کنسول هست چون دوربین با موس میچرخه قدرت مانور زیادی به بازی کننده میده.( البته اگه مثل DMC نباشه که اون طوری هم بازم خوبه.)

بابا دمت گرم توپ خونه چه میدونه بازی چیه یعنی رفیقت از سایت game spot و ubisoft معتبر تره؟
عجب:-" به قول یکی میری یه بازی از توپ خونه میخری cd خوام در میاد میری به یارو میگی cd خام میگه از کارت گرافیکته

نه بازی نکردم!
sc که کنترلش تو pc خوبه پس re4 تو pc کنترلش خوبه:biggrin1:
امین تو بازی نکردی.. من که بازی کردم!!!
من هم re4 و هم sc:ct رو روی ps2 بازی کردم و حتی re4 رو با gc هم بازی کردم... ولی روی ps2 فقط تونستم 2 بار تموم کنم
من چون قبلا ps2 داشتم کاملا با آنالوگ سازگارم... الانم که 360 دارم.... تماما سازگارم
8.gif

يه مثال مثلا SC Series هرچند رو PC هم چيزي نيستن روي PS2 حات بهم مي خوره بازيشون كني :biggrin1:
عزیز من در منطقه خطر پا گذاشتی.... مدیرا تهدید کردن اگر این تاپیک کمی بلغزه تاپیک قفل میشه.... پس دیگه بحثی در مورد sc نکن....
235.gif

خواهش میکنم . زیاد مارو شرمنده نکنید.
وظیفه ای بود بر گردن ما که آخر به اتمامش رسوندیم.;)
من هفته قبل رفته بودم gs ولی اروپا و آمریکا رو هنوز tba زده بود... ولی زده بود تو استرالیا عرضه... من گفتم اگر عرضه شده بود یه چیزی تو تورنت بود...
الانم که اروپا تاریخ دار شده...

azizam manzoram inke sherkat gigagames mitonst bazi ra pakhsh kone jon amade bode bedlil moshklati dare pakhsh nemishe magna kasi az pol badesh nemiad
آره ؟؟؟؟ :)
213.gif

بازی که نزدیک 2 سال طول کشیده کانورتش کنن
عزیز من دیگه شما چرا کف و خون قاطی میکنی؟؟؟ بازی پارسال زمستون بود که اعلام شد میخاد پورت بشه... چه جوری میشه 2 سال؟؟؟
24.gif

باید یه فرقی با Ps2 GC اینا داشته باشه البته من یکی دو جا خوندم که تو بازی مه و اسلحه های جدید هم
عزیز من تو نسخه gc رعد وبرق و مه وجود داشت... ولی به خاطر ضعف سخت افزاری ps2 توی نسخه ps2 این افکت ها حذف شده اند...
در مورد اسلحه هم درست شنیدی... فکر کنم دو تا اسلحه جدید داره به بازی اضافه میشه...

بابا دمت گرم توپ خونه چه میدونه بازی چیه یعنی رفیقت از سایت game spot و ubisoft معتبر تره؟
سمیر جون شما نگاه کنی از حرف زدنش معلومه تازه کار هست.... مونده تا دستش بیاد دنیا دست کیه!!!

امین تو بازی نکردی.. من که بازی کردم!!!
من هم re4 و هم sc:ct رو روی ps2 بازی کردم و حتی re4 رو با gc هم بازی کردم... ولی روی ps2 فقط تونستم 2 بار تموم کنم
من چون قبلا ps2 داشتم کاملا با آنالوگ سازگارم... الانم که 360 دارم.... تماما سازگارم
8.gif

کاری با سازگاری ندارم اون که معلومه بعده یه مدت سازگار میشی ولی میگم رو pc بهتره!!

بابا خواستم تحريكت كنم تا شايد بنت كردن :biggrin1:

چون میدونم چیزی تو سرت نیست بی خیال شدم:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or