Resident Evil 4 | PC

دوستان بازی اویل 4 در اروپا 23 فبریه 2007 منتشر میشه اینم یه لینک قرص و محکم که رد خور نداره (امیدوارم). در پامریکا هنوز TBA و در استرلیا هم منتشر شده مثل اینکه.
http://www.gamespot.com/pc/adventur...mode=versions&om_act=convert&om_clk=gssummary

تو میتونیستی و اخرش هم تونستی:)
بالاخره یه لینک معتبر دادی:cheesygri

74.gif
74.gif

دوستان بازی اویل 4 در اروپا 23 فبریه 2007 منتشر میشه اینم یه لینک قرص و محکم که رد خور نداره (امیدوارم). در پامریکا هنوز TBA و در استرلیا هم منتشر شده مثل اینکه.
http://www.gamespot.com/pc/adventure...lk=g ssummary

بالاخره پس از تلاش های شبانه روز ی تونستی ! بهت تبریک میگم !
74.gif

از وقتی اومدی توی این سایت 95 تا پست داری که از این 95 تا 200 تاش توی همین تاپیک بوده ! در مورد همین RE4 For PC بوده . :cheesygri
تبریک و شادباش صمیمانه رو از من بپذیر !
226.gif

حالا این مطلبی که پیدا کردی مال چه زمانیه ؟
یعنی چه زمانی گیم اسپات اون مطلب رو نوشته ؟

باز هم ازت تشکر میکنم و بهت تبریک میگم ! :cool:

http://www.gamespot.com/pc/adventure...lk=g ssummary
تبریک میگم... به همهتون تبریک میگم.. به خودمم تبریک میگم
بالاخره یه چیزی شد.... یه تاریخی دادن دستمون
174.gif

ولی من مطمئنم این کی هم سره کاریه
39.gif

سلام:
من يك سئوال درباره گرافيك اين بازي براي PC داشتم، گرافيك اين بازي درست حسابي بيد يا مثل Silent Hill 4 حال گيريه؟ :confused:
میهش بپرسم گرافیک سایلنت هیل 4 کجاش حال گیری بود؟؟؟ تو سال 2004 اونم بازی که از روی ps2 برای pc پورت شده بود به نظر من گرافیکش عالی بود....

در ضمن قرار بازی از نسخه gc پورت بشه و فکر کنم نسخه gc از نظر گرافیک 10 امتیاز کامل رو گرفت...
فکر کنم روی pc 9 رو بگیره

re4_pc.jpg

عكس واسه قشنگي صفحه بود

در ضمن قرار بازی از نسخه gc پورت بشه و فکر کنم نسخه gc از نظر گرافیک 10 امتیاز کامل رو گرفت...
فکر کنم روی pc 9 رو بگیره

چرا بايد اينطوري باشه ؟؟؟؟

به نظر من گرافیکش هر چی باشه مهم نیست:) فقط بشه با موس و کیبورد کنترلش کرد!!
امين عشق است گرافيك . حالا با گيم پلي بد توي 1 ساعتي ميشد كنار اومد و عادت مي كني اما گرافيكو نميشه بايد باش حال كني

silent hill 4 خدای بازی هاست اگه یه ده دقیقه بیشتر بازی میکردی ولش نمیکردی
چي بود ديگه . بازي خوبي بود ولي يكم سر آدمو درد ميوورد
نه از لحاظ فكر . ببين اونقدري كه اين Silent Hill 4 سرمو درد اورد اون يارو Hunting Ground سرمو درد نيوورد

آخرین ویرایش:
خیلی خوش بینی:)
به نظر حدود 8.5 شاید بگیره;)
امین ...من فقط قسمت گرافیک رو گفتم....
امتیاز کلی بازی فکر نکنم از 8 متجاوز بشه.... شایدم کمتر

چرا بايد اينطوري باشه ؟؟؟؟
یه نظر شخصیه ..... باید بیام با تعدادی آیه قرآن واسه شما ثابت کنم؟؟؟

منكه تا بازي Silent Hill 4 رو نصب كردم، فوري آنيستال كردمش. ايشالا كه اين يكي رو ميشه تحمل كرد
خوب معلومه تو بازی فقط و فقط گرافیک واسه شما ملاک هست.... سایلنت هیل 4 حدود یک سال و نیم روی سیتم من نصب بود و هیچ وقت هم ازش خسته نشدم

امين عشق است گرافيك . حالا با گيم پلي بد توي 1 ساعتي ميشد كنار اومد و عادت مي كني اما گرافيكو نميشه بايد باش حال كني
اتفاقا من حاضرم بایزی که انجام میدم چیزی به نام گرافیک نداشته باشه ولی گیم پلیش عالی باشه

خوب معلومه تو بازی فقط و فقط گرافیک واسه شما ملاک هست.... سایلنت هیل 4 حدود یک سال و نیم روی سیتم من نصب بود و هیچ وقت هم ازش خسته نشدم
ایول دمت گرم من 3 بار بازی رو تموم کردم آخرشم 10 تا نیزه رو برداشتم زدم به قوله زنه اسمش یادم رفته زنده موند

نه بابا چی چیو عادت میکنی;)
اگه گیم پلیش بد باشه از بازی زده میشه:)

اصلا re حال میده که موس و کیبورد بازیش کرد:)

اتفاقا من حاضرم بایزی که انجام میدم چیزی به نام گرافیک نداشته باشه ولی گیم پلیش عالی باشه

:cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or