Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
دوستان چجوری بعد از اینکه یه مرحله ای رو تموم کنم بازی رو save کنم نمیتونم؟وقتی کنسول رو خاموش کنم بعد روشن کنم بازی از اول برمیگرده:(

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان چجوری بعد از اینکه یه مرحله ای رو تموم کنم بازی رو save کنم نمیتونم؟وقتی کنسول رو خاموش کنم بعد روشن کنم بازی از اول برمیگرده:(
بعد از هر مرحله خودش اتوماتیک سیو میکنه!
شما احتمالا با پروفایلت Sign نمیشی

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
تو مود Single Player هر شهری رو که مرحلشو انجام بدی یا شهر رو از دست زامبی ها نجات بدی، یه علامت خونه ظاهر میشه.برو تو اون خونه و یه تختخواب هست.کنار تخت Y رو بزن و سیو کن بازی رو!

• Like
Reactions: Karchect

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام یک مرحله از بازی هستش به نام Mother Superior Blues دو قسمت هستش قسمت اولش مادر رو حانی هستش میره پهلوش قسمت دومش که میره پهلوش غیر از اون چند زن روحانی هم هستند دختر هستند که همش م میخندن بعد بهش میگه که برو و یک کاری رو بکن و وقتی میری یک زن روحانی وایساده یک شیشه هم دستش هستش هر کاری میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده چی کار کنم این مرحله رو

اینجا هم توضیح داده نتونستم ببینم سرعتم پایینه

http://www.youtube.com/watch?v=YxMODItpNhQ

دوستان من تایپیکی ندیدم و مجبور شدم یکی جدید زدم مرسی ؟؟؟

دوستان کمک کنید فوری
;)

شما باید یه Fresh Undead پیدا کنید و واسه همون خانوم بیارین
منظور از Fresh Undead اون زامبی هایی هستن که فقط راه میرن و به آدم حمله میکنن، نه اونایی که سبز رنگ هستن و یا اونایی که رو چهار دست و پا راه میرن

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
اگه درست یادم باشه فِک کنم توو safe house اَم وقتی بخوابی save میشه!

تو مود Single Player هر شهری رو که مرحلشو انجام بدی یا شهر رو از دست زامبی ها نجات بدی، یه علامت خونه ظاهر میشه.برو تو اون خونه و یه تختخواب هست.کنار تخت Y رو بزن و سیو کن بازی رو!

میرم تو خونه بازم سیو نمیکنه...وقتی میرم کنار تخت فقط مینوسه sleep قبلا مینوشت save sleep:(

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
میرم تو خونه بازم سیو نمیکنه...وقتی میرم کنار تخت فقط مینوسه sleep قبلا مینوشت save sleep:(
شما لااقل یه مرحله رو بگذرون تا سیوت فعال بشه و بعدش برو توی یکی از Safe House ها، وقتی که زدی سیو بشه، یه Save Point درست میکنی و از اون به بعد روی همون Point سیوش کن

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
اون دوستمون که میگه سیو نمیشه جوابش اینه :
عزیز Cheat نزن :D ! Cheat میزنی ، سیو نمیکنه !

Perfect Answer!
2 ساعته ملتو الاف کرده عمو جان نکن از این کارا خب:d

منم قبلا میخواستم بگم از کد تقلب استفاده میکنم ولی گفتم چه ربطی به سیو بازی داره:">...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر