Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام!من میخوام اون لباس که باهاش میشه تو پوکر تقلب کرد رو بگیرم ولی هرچی تو TheviesLand(اسمش این بود دیگه؟) میگردم خیاط رو پیدا نمیکنم!آیکون قیچی هم داخل نقشه نیست
از پل رد شو ، برو جلو يخورده ، يه خونس كه طبقه بالا دكتره ، طبقه ي پايين هم خياط ، جلوي خونه هم پوست حيوون ها رو آويزون كرده.

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
عجب! مگه میشه؟:| شاید شما شب رفتی که مغازه ها تعطیلن! یه بار لنگ ظهر هم برو. جاش: بغل اسلحه فروشی یا طبقه پایین دکتر(دارو فروشی). البته شایدم باید مقدار خاصی از بازی رو بری؟

XBOX LIVE

کاربر سایت
Aug 7, 2009
11
نام
پویا
سلام دوستان

bounty من تقریبا رسیده به 2 ملیون دلار:d بگید چه خاکی بریزم رو سرم هرجا میرم یه لشکر از این کلانتر ها به من حمله میکنن ولی من مجبور میشم بکشمشون و دوباره روز از نو روزی از نو
چی کار کنم؟

در ضمن یه چند تا حیوون بهم معرفی کنید و بگید کجاست تا برم شکار البته البته حیوون گرون قیمت

دست شما درد نکنه فقط یکمی زودتر

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
2 میلیون دلار...یه دفعه بگو مردم کل منطقه رو زدی کشتی دیگه...:-o:-o
تا جایی که من میدونم هیچ راهی نیست باید پولش رو جور کنی بدی البته عمرا بتونی همچین رقمی جور کنی...:
گوزن بزن فک کنم از بقیه گرون تره...d
یه سوال هم خودم داشتم:
این قسمت بالای نقشه که خرس گریزلی داره چطوری میشه رفت من راهی پیدا نکردم...:-/
این نقشه ها که توی فروشگاه ها میفروشن به چه دردی میخوره...
یه ماموریت هم هست که علامت سوال بنفشه (یه مرده که انگار با همسرش دعواش شده...اول میرم پیش مرده بعد هم زنه...ولی هیچ اتفاقی نیفته اینم بگید!!
خفن ترین اسب برای خرید کدومه (در حده کامارو یا بوگاتی باشه...)

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
داری جدّی میپرسی؟:d
اگه جدیه: اوّل از رو نقشه ببینین قطار کجایه مسیره برین یه جای نزدیک که زیاد صبر نکنین. یک خانوم محترم رو پیدا کنید و با کمند بگیرید ببندید. ورش دارین بذارین رو ریل و منتظر شین قطار بیاد:d ( من چون میخوام آدم شرافتمندی باشم این کارو تا حالا عملی انچام ندادم و این فقط تئوریشه. البته می تونم از bandana استفاده کنم... :-?ایول اوّلین کار فردا تو بازی همینه>:):d)
آقا bandana چیه ؟ (من بازی رو تازه شروع کردم و هنوز 2 تا از اسلحه هام باز نشدن)

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
آقا bandana چیه ؟ (من بازی رو تازه شروع کردم و هنوز 2 تا از اسلحه هام باز نشدن)

شما bandana رو از خیاطی (علامت قیچی) میخری. همون نقاب صورته. اگه بپوشیش fame و honor تون تغییر نمیکنه چوم دیگه مردم نمیشناسنتون ولی میتونین wanted بشین.

سلام دوستان

bounty من تقریبا رسیده به 2 ملیون دلار:d بگید چه خاکی بریزم رو سرم هرجا میرم یه لشکر از این کلانتر ها به من حمله میکنن ولی من مجبور میشم بکشمشون و دوباره روز از نو روزی از نو
چی کار کنم؟

شما قابلیت گرفتن یه8 اچیومنت رو دارین! تو بازی یه چیزی هست به اسم pardon letter یا نامه ی معذرت خواهی که اگه اونو به اونجایی که bounty رو میپردازید بدید، هرچقدر هم که باشه صفر میشه! این اچیومنت میگه به کمک یکی از این نامه ها حداقل 50 هزار دلار bounty رو صفر کنین!

راه 2: بدون اسلحه جلو پلیس وایسا تا تسلیم شی ببرنت زندان! البته یکی از دوستام اینکارو کرد گفت bounty ش صفر نشد ولی کم شد.

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
شما bandana رو از خیاطی (علامت قیچی) میخری. همون نقاب صورته. اگه بپوشیش fame و honor تون تغییر نمیکنه چوم دیگه مردم نمیشناسنتون ولی میتونین wanted بشین.

شما قابلیت گرفتن یه8 اچیومنت رو دارین! تو بازی یه چیزی هست به اسم pardon letter یا نامه ی معذرت خواهی که اگه اونو به اونجایی که bounty رو میپردازید بدید، هرچقدر هم که باشه صفر میشه! این اچیومنت میگه به کمک یکی از این نامه ها حداقل 50 هزار دلار bounty رو صفر کنین!

راه 2: بدون اسلحه جلو پلیس وایسا تا تسلیم شی ببرنت زندان! البته یکی از دوستام اینکارو کرد گفت bounty ش صفر نشد ولی کم شد.
برو يك جا مثل بانك اونجا پول بده حل ميشه

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
سلام ، ببخشید اگه ممکنه یکی به من بگه این بازی Save کردن هاش چجوریه ؟!

حتماً باید بریم تو این خانه هایی که هست بخوابیم یا Auto Save داره ؟! چون من کلی Mission بود که رفته بودم ولی الان که اومدم بازی کنم دیدم انگار Save ها پریده :(( ( نمی دونید چقدر نارحت شدم :( )

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام ، ببخشید اگه ممکنه یکی به من بگه این بازی Save کردن هاش چجوریه ؟!

حتماً باید بریم تو این خانه هایی که هست بخوابیم یا Auto Save داره ؟! چون من کلی Mission بود که رفته بودم ولی الان که اومدم بازی کنم دیدم انگار Save ها پریده :(( ( نمی دونید چقدر نارحت شدم :( )
وقتی single player را می زنید خودش از اخرین سیوی که تو سیف هوس خوابیدید میاره!ولی auto save هم داره,تو بازی برو تو منو,آخرین گزینه زده game,بعد اولی که نوشته auto save را بزن تا از آخرین سیوی که auto save شده میاره!یعنی از آخرین ماموریتی که رفتی!ببین هر چند تا ماموریتی که رفتی,برو وسط بیابون(یه جا خارج از شهر و گستی بلندی هم نداشته باشه)back را بزن,بعد rb را بزن,اولیش نوشته basic camp.اون را بزن یه کمپ می زنه,می تونی اونجا هم مثل سیف هوس سیو کنی.تازه می تونی Fast travel هم بکنی.

XBOX LIVE

کاربر سایت
Aug 7, 2009
11
نام
پویا
دیگه دارم خسته میشم این کلانتر ها هی به من حمله میکنن منم مجبورم بکشم فرار هم نمیشه کرد چون با سرعت باد هم میرم میان دنبالم وسط راه هم اضافه میشن.من تا اواسط بازی رفتم ولی دیگه دارم به این فکر میکنم که new game رو بزنم.

این نامه ای که گفتین رو چجوری باید نوشت همون پاردون لتر بود فکر کنم.چجوری بنویسم؟

از صبح تا شب این بازی five finger یا همون چاقو بازی رو میرم ولی تا زه پولم رسیده به 360 هزار دلار دیگه موندم چه کنم.

راستی من یه جایی خوندم که گوزن پرنده یا خرگوش درشکه سوار یا زن سر اسبی تو بازی هست این ها رو کجا میشه پیدا کرد؟فک کنم زیاد بخرنشون.:d

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دیگه دارم خسته میشم این کلانتر ها هی به من حمله میکنن منم مجبورم بکشم فرار هم نمیشه کرد چون با سرعت باد هم میرم میان دنبالم وسط راه هم اضافه میشن.من تا اواسط بازی رفتم ولی دیگه دارم به این فکر میکنم که new game رو بزنم.

این نامه ای که گفتین رو چجوری باید نوشت همون پاردون لتر بود فکر کنم.چجوری بنویسم؟

از صبح تا شب این بازی five finger یا همون چاقو بازی رو میرم ولی تا زه پولم رسیده به 360 هزار دلار دیگه موندم چه کنم.

راستی من یه جایی خوندم که گوزن پرنده یا خرگوش درشکه سوار یا زن سر اسبی تو بازی هست این ها رو کجا میشه پیدا کرد؟فک کنم زیاد بخرنشون.:d

اگه تا وسطای بازی رفتی پس تو یکی از مراحل بهت این Pardon Letter رو داده. برو تو یکی شهر ها واسه ی پرداخت Bountyت بعد به جای دادن پول، دادن نامه رو بزن فکر کنم با دکمه ی B بود.

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
این نامه ها پیدا کردنیه! اگه اشتباه نکنم میتونی توی gang hide out ها پیداشون کنی چون یه جا تو بازی یه همچین چیزی گفت ولی با کمی شانس ممکنه تو هر صندوقی باشه(من 2 تا دارم اگه میشد یکیشو میدادم بهت:d یکیش شانسی پیدا شد یکیشم تو یه gang hideout)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر