Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان یه مرحله هست که باید برا یه یارو که میخواد گلایدر هوا کنه باید چندتا چیز ببریم
یکیش فک کنم پوست سگ ابی هستش
میخواستم محل دقیق پیدا کردنه این سگ ابی رو کسی میدونه؟
شمال نقشه کنار Blackwater پیش رودخونه رو بگرد هست. حیوون کوچیکیه. دمش هم یه خورده پهنه.

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
دوست عزيز منم همين مشكل رو داشتم.شما احتمالا يك بار خوابيدي و سيو جدا گرفتي .اين بازي مشكلش اينه كه هميشه از همونجا مياد كه خوابيدي.البته براي من كه اينطوره. حالا ايندفعه كه رفتي توي بازي از منو game رو انتخاب كن و بعد از auto لود كن.درست ميشه ;)
دوست عزیز ازت ممنونم مشکلم حل شد!
ولی از این به بعد دیگه نباید برای سیو روی تخت بخوابم؟:-/

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوست عزیز ازت ممنونم مشکلم حل شد!
ولی از این به بعد دیگه نباید برای سیو روی تخت بخوابم؟:-/
نه . من كه هروقت اتوسيو ميكنه خودم هم يك سيو جدا ازش ميگيرم.اون وقت ديگه چه از سيو خودت چه از اتو لود شه ميتوني از ادامه بازي كني :) البته گفتم كه مال من اينجوري بقيه رو نميدونم.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه
باید بری Blackwater روبروی کلانتری! بعد یه علامت سوال تو نقشه میاد که یکی از مراحل Strangers هست که اونو بری بازی تموم میشه.

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
دوستان یه سوال داشتم. این اسب هایی که می خریم اگر یه وقتی بمیرن دیگه کلا از دست رفتن؟!
یه چیز جالب هم امروز دیدم.تو یکی از کات سین های بازی رفتم توی یک رستوران بعد نشسته بودم پشت میز. صندلی بقلی هم یکی نشسته بود داشت نوشیدنی میخورد. یهو دیدم luisa اومد داخل و روی همون صندلی که اون مرده نشسته بود نشست. واقعا صحنه دیدنی بود! کله این هی از تو کله اون یکی رد می شد. واقعا صحنه جالبی بود که چنین صوتی هایی از راک استار با این همه تجربه بعید بود!!!

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
دوستان یه سوال داشتم. این اسب هایی که می خریم اگر یه وقتی بمیرن دیگه کلا از دست رفتن؟!
خیر. بک رو میزنین و از inventory سندشو انتخاب میکنی. بازی سیو میشه. یه سوت میزنی میاد.
به همین سادگی، به همین خوشمزگی،سند اسب:d:d

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
سند آخری... اسمش هست یه چیزی steed :d
تو اینفورمیشنش که میری نوشته a pearl gold horse یا یه همچین چیزی. به هر حال مطمئنّم آخریه بود

Ardi King

کاربر سایت
Jun 12, 2010
27
نام
اردلان
من نمیدونم چرا هر وقت بازی رو اجرا میکنم اسبم میره توزمین ، خودمم که پیاده میشم میرم تو زمین ، جالبه اون پیرهمرده هم که همراهمون میاد حالت تیک دار حرکت میکنه ، از تو همه چیز حتی قطار هم رد میشه ! چه کنم ؟ چند بار هم از بازی اومدم بیرون رفتم توش دوباره ، درست نشد ! آباد شد ! :-s:-s

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
من نمیدونم چرا هر وقت بازی رو اجرا میکنم اسبم میره توزمین ، خودمم که پیاده میشم میرم تو زمین ، جالبه اون پیرهمرده هم که همراهمون میاد حالت تیک دار حرکت میکنه ، از تو همه چیز حتی قطار هم رد میشه ! چه کنم ؟ چند بار هم از بازی اومدم بیرون رفتم توش دوباره ، درست نشد ! آباد شد ! :-s:-s

شما اگر هارد داری بازی رو نصب کن تو هارد ببین درست میشه ؟ بازی رو از کجا گرفتی ؟

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
احتمالاً دیسک شما مشکل داره چند نفر هم این مشکلو داشتن دیسک رو عوض کردن درست شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر