Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا برهان من خوندمش ، ممنون ازتون ، فقط یه سوال البته هرکی خواست میتونه جواب بده ، این لباس که یکی از حرکت هاش سرچ کردن جاییه، به معنی پیدا کردن اون قسمت نیست ، که شما هم تو اون راهنما نوشتید این منطقه رو پیدا کنید ، اینطوری نی . من پیدا کردم ولی تیک نخورده.
مثلا لباس bollard twins رو نوشتید با کشف منطقه ی TL ولی من اینجا رفتم ، کلی هم گشت و گزار ولی هنو تیک نخورده.

ممنون
خواهش می کنم. خوب دوستان من با یک سری تحقیقاتی که انجام دادم تونستم بفهمم که این رو چه جوری می تونید پیدا کنید. منظور از Search کردن فلان محیط پیدا کردن یک شی خاص تو اون محیط هست. اون موقع که من داشتم می نوشتم و قرار میدادم جایی رو پیدا نکردم که به این موضوع اشاره داشته باشه و خودم هم اتفاقی یکی رو پیدا کردم برای همین فکر کردم فقط جست و جو کردن محیط هست. من همون جا ویرایش می کنم و توضیح رو کامل می کنم. یک نکته رو هم در مورد اچیومنت ها بگم. دوستانی که علاقمند به گرفتن این اچیومنت های هستن از روی راهنمای بازی سایت ما پیش برند و بازی رو 100% بعد از این کار حدود 70-80% اچیومنت ها براشون باز خواهد شد. مطمئن باشند. ممنون

ویرایش: دوستان تمامی توضیحات کامل شد و باز هم اگر اشکالی را در کار مشاهده کردید به من PM بدین یا تو پروفایلم بگید تا در صورت وارد بودن اشکال برطرف کنم.

آخرین ویرایش:
اقا برهان شما در بخش لباس ها برای لباس های Bollard Twin Outfit و Treasure Hunter Outfit نوشتید:
پیش نیازی که برای این لباس لازم دارید نابود کردن یکی از اعضای وابسطه به این گروه می باشد. آن ها را می توانید در بخش Bounties مشاهده کنید.قبل از انجام شش کار دیگر برای آزاد سازی این لباس باید یکی از Bountiesهایی که مربوط به گروه جویندگان گنج هستند را نابود کنید
اما من فکر نمی کنم این طور باشه.من هر دو ی این لباس ها Scrap هاشون وقتی برام باز شد که جسد یکی از اعضای این گروه رو گشتم.
اگه هم تو متن راهنمای مراحل گفتید شرمنده من نخوندمشون.
اگه هم من اشتباه می کنم بازم شرمنده.

• Like
Reactions: hosein_fisher
اقا برهان شما در بخش لباس ها برای لباس های Bollard Twin Outfit و Treasure Hunter Outfit نوشتید:
پیش نیازی که برای این لباس لازم دارید نابود کردن یکی از اعضای وابسطه به این گروه می باشد. آن ها را می توانید در بخش Bounties مشاهده کنید.قبل از انجام شش کار دیگر برای آزاد سازی این لباس باید یکی از Bountiesهایی که مربوط به گروه جویندگان گنج هستند را نابود کنید
اما من فکر نمی کنم این طور باشه.من هر دو ی این لباس ها Scrap هاشون وقتی برام باز شد که جسد یکی از اعضای این گروه رو گشتم.
اگه هم تو متن راهنمای مراحل گفتید شرمنده من نخوندمشون.
اگه هم من اشتباه می کنم بازم شرمنده.
چیزی که تو خود بازی نوشته شده این هست که Defeat a Bollard Twin gang member و برای بقیه گروه ها هم اون اسم گروه تنها فرق می کنه. تنها کاری که لازم است انجام بدین شکست دادن آن ها است و برای Treasure Hunter gang که من این جوری گرفتم و لباسشون رو نگشتم. حالا ممکنه برای Bollard Twin این جوری باشه ولی برای اونکی رو مطمئن هستم. در هر صورت اگر دیدین نمیشه بعد از کشتن یکی از اعضای وابسطه به اون گروه لباسش رو هم بگردید.

دوستان عزیز واقعا این قدر سخت هست که به صفحه اصلی سایت سر بزنید و مقالاتی که قرار میگرد رو یک مطالعه کوتاهی برش داشته باشید؟ در قدم به قدم بازی Red Dead بخشی با نام Entertainments وجود دارد که در آن تمامی بازی های داخل این بازی از جمله پوکر، 21 یا همان Blackjack و ... توضیح داده شدند. بهتره همیشه به صفحه اصلی سر بزنید. سعی کنید این رو برای خودتون یک عادت کنید. فقط به خاطر مقاله خودم نمیگم بلکه تمامی دوستان به شدت دارن برای جا انداختن فرهنگ اینکه عمده مطالب مهم سایت تو صفحه اصلی بچرخد تلاش می کنند. حالا چه مقالات مهم چه خبرهای مهم یا نقدهای که به صورت کامل به صفحه اصلی منتقل شده است. امیدوارم که شما هم همکاری بکنید.
موفق باشید.

من شدیدا عذر خواهم! مرسی بابت مقاله.

من شدیدا عذر خواهم! مرسی بابت مقاله.
نه دوست عزیز بحث عذرخواستن شما نیست. من اصلا اون پست رو به صورت کامل با شما نبودم. این فرهنگ رو باید تو سایت جا بندازیم که بچه ها برن تو صفحه اصلی مقاله ها، نقدها، پیش نمایش ها رو بخونند. برن به بازی مورد نظر خودشون امتیاز بدن. نقد خودشون از اون بازی رو به سایت اضافه کنند. صفحه اصلی برای همین درست شده. اون بخش رو هم تنها به منظور جواب سوال شما قرار دادم و پستم مستقیم با شما نبود;)

آقا یه سوال دارم
یه جا هست که ماموریت دارم سه تا بطری رو باهم با اسلحه نشانه بگیرم هر کاری میکنم نمیشه دو تا شو هم زمان میتونم بزنم ولی سومی رو نمیتونم وقتی هم دو تا رو میزنم یه بابایی مسته اون پایین نشسته چرت و پرت میگه گویا میگه از اول برو قضیه چیه چیکار کنم؟

آقا یه سوال دارم
یه جا هست که ماموریت دارم سه تا بطری رو باهم با اسلحه نشانه بگیرم هر کاری میکنم نمیشه دو تا شو هم زمان میتونم بزنم ولی سومی رو نمیتونم وقتی هم دو تا رو میزنم یه بابایی مسته اون پایین نشسته چرت و پرت میگه گویا میگه از اول برو قضیه چیه چیکار کنم؟

برو به حالت dead eye
نشونه اسلحه رو ببرو رو بطری ها و با RB بطری ها رو Mark کن.بعد هم در حالی که هنوز تو حالت dead eye هستی RT رو بزن حله.

دوستان من یه مشکل فوق العاده بزرگ دارم با بازی!!! لطفا راهنمایی کنید.:confused::evil:

Save های بازی متاسفانه یجورایی مشکل داره!! من کارهای متفرقه غیر از ماموریت (مثل شکار، Bounty کشی، انجام ماموریت برای دیگران و ...) رو که انجام میدم، و بازی رو سیو می کنم، به اسم ماموریت اصلی آخری که انجام دادم سیو میشه و وقتیم که لود می کنم از بعده همون ماموریت اصلی میاد!!!!!!!!!!
یعنی تمام کارهای ریز و درشتی که انجام دادم دود میشه میره هوا!! یعنی هر وقت این همه کار ریز و درشت انجام میدم باید کلی وقت بذارم حتما یه ماموریت برم تا اون ها هم سیو بشه!!!

راه حلی هست برای این مشکل؟؟

دوستان من یه مشکل فوق العاده بزرگ دارم با بازی!!! لطفا راهنمایی کنید.:confused::evil:

Save های بازی متاسفانه یجورایی مشکل داره!! من کارهای متفرقه غیر از ماموریت (مثل شکار، Bounty کشی، انجام ماموریت برای دیگران و ...) رو که انجام میدم، و بازی رو سیو می کنم، به اسم ماموریت اصلی آخری که انجام دادم سیو میشه و وقتیم که لود می کنم از بعده همون ماموریت اصلی میاد!!!!!!!!!!
یعنی تمام کارهای ریز و درشتی که انجام دادم دود میشه میره هوا!! یعنی هر وقت این همه کار ریز و درشت انجام میدم باید کلی وقت بذارم حتما یه ماموریت برم تا اون ها هم سیو بشه!!!

اسم saveـها با اسم ماموریت هاتون یکیِ و وقتی بعد از انجامِ یک ماموریت کارهای جانبی مثل شکار و ... می کنید باید برای save شدن به خانه برید یا یه کمپ برپا کنید و بازی رو سیو کنید و بعد خارج بشید(اسمِ سیوِ بازی عوض نمی شه اما کارهای شما سیو می شه)

من یه نظری دارم البته بقیه دوستان هم کمک کنن

شما بعد از اینکه کارهایی رو که گفتی انجام دادی مثلا رفتی شکار کردی اوردی فروختی یا کار هایه دیگه به پولت نگاه بنداز و بعد که سیو کردی و دوباره خواستی بازی کنی دوباره به پولت نگاه بنداز بعد اگه دیدی پولت همونه مشکلی نداره ولی اگه اینجوری نشو شما بعد از کار های فرعی که انجام دادی یه مرحله ی اصلی برو بعد سیو کن دیگه این یکی فکر کنم 99% بشه.

موفق باشی

اگه سند اسب همراهتون دارید با یک بار انتخاب کردنش بازی سیو میشه و لازم نیست تا یه خونه بکوبید برید !
بازی یه آتوسیو بیشتر نداره، اگه بازم قاطی شد به مدت زمان بازی توجه کنید تا آخریو پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or