Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ظاهرا وسط ها داره!خفن هم داره.

من که تا اواسط بازی رفتم چیزی ندیدم.
البته اینم بگم که جان مارستن مرد خانواده هستش و اگه هم بخواد از این کار ها بکنه مطمئنن با زنشه که خوب کاملا شرعی است:p

در ضمن من که همش دارم میبینم زن ها تو کافه به جان مارستن پیشنهاد این کارو میدن و اونم رد میکنه دست تو نیست خود جان جوات منفی میده

من که تا اواسط بازی رفتم چیزی ندیدم.
البته اینم بگم که جان مارستن مرد خانواده هستش و اگه هم بخواد از این کار ها بکنه مطمئنن با زنشه که خوب کاملا شرعی است:p

در ضمن من که همش دارم میبینم زن ها تو کافه به جان مارستن پیشنهاد این کارو میدن و اونم رد میکنه دست تو نیست خود جان جوات منفی میده
گوش به زنگ باشید و جلوی خونواده بازی نکنید ! :-"

دوستانی که بازی رو تموم کردن یه توضیح میدن چرا:
چون :
بازی شباهت خیلی زیادی به فیلم های وسترن داره و شاید داستان بازی از چند فیلم الهام گرفته باشه. اکثر فیلم های وسترن در آخر فیلم شخصیت اصلی به دلیل قهرمان بازی های زیادی که در مدت زیادی انجام داده باید کشته بشه حالا به دلایل خاصی ... ! این تبدیل به یک کلیشه شده که توی این بازی هم به نمایش کشیده شد.
اگر دقت کرده باشین هر چی در بازی جان به خانوادش بیشتر محبت می کرد و بیشتر باهاشون انس می گرفت دردسر های بیشتری رخ می داد که سرانجام یه گله آدم که تعدادشون حتی از سخت ترین مراحل قبلی بازی هم بیشتر بود میان که زندگی جان رو تباه کنند.
من خودم به شخصه خیلی حالم گرفته شد چون توی اون 1 هفته ای که بازی کردم واقعا با جان زندگی می کردم آخرش که مرد خیلی حالم گرفته شد بطوری که 48 ساعت دپرس شدم.

چون :
بازی شباهت خیلی زیادی به فیلم های وسترن داره و شاید داستان بازی از چند فیلم الهام گرفته باشه. اکثر فیلم های وسترن در آخر فیلم شخصیت اصلی به دلیل قهرمان بازی های زیادی که در مدت زیادی انجام داده باید کشته بشه حالا به دلایل خاصی ... ! این تبدیل به یک کلیشه شده که توی این بازی هم به نمایش کشیده شد.
اگر دقت کرده باشین هر چی در بازی جان به خانوادش بیشتر محبت می کرد و بیشتر باهاشون انس می گرفت دردسر های بیشتری رخ می داد که سرانجام یه گله آدم که تعدادشون حتی از سخت ترین مراحل قبلی بازی هم بیشتر بود میان که زندگی جان رو تباه کنند.
من خودم به شخصه خیلی حالم گرفته شد چون توی اون 1 هفته ای که بازی کردم واقعا با جان زندگی می کردم آخرش که مرد خیلی حالم گرفته شد بطوری که 48 ساعت دپرس شدم.
دوست من ممنون از توضیحتون.اما این بیشتر شبیه فیلم هندی شد.:biggrin1:یعنی منظورم اینه که ما که کارهائی که اونا میخواستن انجام دادیم.پس چرا باز مارو کشتن؟
اونائی که داستان رو کامل فهمیدن و بازی رو تموم کردن اسپویلر رو بخونن و جواب بنده حقیر رو بدن.:biggrin1:

اونائی که داستان رو کامل فهمیدن و بازی رو تموم کردن اسپویلر رو بخونن و جواب بنده حقیر رو بدن.:biggrin1:
شما اگه خوب به داستان و کات سین ها و صحبت های کاراکترا گوش میکردی متوجه میشدی

اما علت

اگه به صحبت های john با dutch گوش میکردی متوجه میشدی که dutch مرتب به john تیکه میندازه که تو رفیقای سابقتو فروختی و حالا جایزه بگیر دولت شدی. جان هم بهش میگه اونا زن و بچه منو گروگان گرفتن و بهم قول ازادی دادن و میخوان گذشته م رو پاک کنن. که dutch هم تو یه جمله قشنگ پایان داستان رو بهت میگه : "You're just like me, John, you can't change who you are." نمیدونم متوجه شدی یا نه! بعد از اینکه جان با زن و بچه ش هم همراه شد. زنش مرتب از این نگران بود که دولت دوباره بهشون گیر بده و مرتب به جان میگفت یعنی ممکنه اونا دیگه به ما کاری نداشته باشن؟
در کل تو خود بازی هم زیاد به این نکته اشاره شده که به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد( مثلا ماموریت های فرعی) دیگه سیاست که جای خودشو داره و اصلا پیام کلی بازی اینه همه ادما یه روز تاوان کارهای گذشته شون رو پس میدن حالا میخواد اون ادم ژنرال النده باشه که ادم هوس بازی بودو خیلی از ادمای بی گناه رو کشت میخواد سرگرد ross باشه که اخر حقه بازها بود یا میخواد جان مارستونی باشه که همیشه مرد خونواده بود!

دوستان من نیمدونم بازی رو تموم کردم یا نه

آره تموم کردی حالا می تونی بصورت دلبخواهی توی بازی گشت و گذر کنی.

اقا چرا امار اشتباه به بچه مردم میدی:cheesygri؟

هنوز یه کار خیلی مهم مونده شما به balackwater یه سری بزن اونجا یه علامت؟ میبینی اون ماموریتو تا اخرش برو!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or