Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگه فقط خط داستانی بازی رو بری چند ساعته؟
حدود 17 الی 19 ساعت
اگر ماموریت های جانبی رو هم بری چقدر میشه
حدود 30 ساعت
اقا چرا امار اشتباه به بچه مردم میدی؟
خوب قربونت بشم آخه داستان تموم هست فقط ماموریت های اضافی هست یه نمونه اش هم همین علامت ؟ که شما میگی :biggrin1:

خوب قربونت بشم آخه داستان تموم هست فقط ماموریت های اضافی هست یه نمونه اش هم همین علامت ؟ که شما میگی :biggrin1:

ماموریت اضافی چیه نوکرتم؟! اون علامت؟ ای که من میگم تاثیر مستقیم روی داستان اصلی داره! شما تیتراژ پایانی رو دیدی؟ مگه میشه شما اون ماموریت انجام نداده باشی و تیتراژ رو ببینی؟این ماموریت ؟ هه با اونای دیگه فرق داره ها. اگه میخوای تیتراژ پایانی رو ببینی حتما اونو برو. از ما گفتن بود دیگه خودت میدونی!

• Like
Reactions: ADSL
سلام یه قسمت بود که یه پیره مرده کنار جاده افتاده تیر خورده کمکش میکنیم میزاریمش رو درشکه و به دکتر میبریمش بع اون مارو میبره جایی شیوه تیراندازی و دوئل و غیره رو یاد میده و یه قابلیت میده که وقتی ded eye رو میزنی خودش چند تا نشانه گیری روی طرف میزاره من این پیره مردرو خونه پسر عموم که بازی میکردیم اول بازی دیدم واین قابلیت رو گرفتم ولی یک بار خودم دارد تو خونمون میرم الان 40 درصد بازی رو رفتم هنوز اون پیره مردرو ندیدم ونه فابلیت نشانه گراری رو افراد رو گرفتم ممنون میشم اگه راهنمایی بکنین

• Like
Reactions: ADSL
این بازی چه قدر باگ داره
شخصا با 4 نوعش برخورد کردم
1.سیو ها میپره(جلل خالق):eek:
2.حیوون ها لا در و دیوار گیر میکنن!
3.صفحه رنگی رنگی میشه(مدل پارتی)
4.اهان این یکی خیلی مزخرف بود که ویدئو ش را واستون میزارم که موجب شد 4 تا مرحله ای که رفته بودم بپرد
http://www.4shared.com/video/eL1XeDQm/31052010023.html

آقای javad_wfc استفاده از Spoiler بد نیست ها یه دکمه میزدی تموم بود. ;)
الان 40 درصد بازی رو رفتم هنوز اون پیره مردرو ندیدم ونه فابلیت نشانه گراری رو افراد رو گرفتم ممنون میشم اگه راهنمایی بکنین
شوخی می کنی ؟؟ :eek: یعنی نصفه بازی رو بدون Eagle Eye رفتی ؟؟ چطور میشه پیرمرد رو ندیدی ؟ نقشه رو باز کن برو دنبال حروفی که بزرگ و سفید نوشته شدن. مثلا W
این بازی چه قدر باگ داره
1.سیو ها میپره(جلل خالق)
باگ که داره اما اینایی که شما میگی رو هیچ کس برخورد نکرده تاحالا :biggrin1:

این بازی چه قدر باگ داره
1.سیو ها میپره(جلل خالق):eek:
4.اهان این یکی خیلی مزخرف بود که ویدئو ش را واستون میزارم که موجب شد 4 تا مرحله ای که رفته بودم بپرد
http://www.4shared.com/video/eL1XeDQm/31052010023.html
دوست عزیز این مشکل شما از dvd بازی هست .
میدونم الان میگی رو هارد ریختیش بدون مشکل .
حالا برو خدا رو شکر کنه اینجوری میشه برا من که زمین زمان بهم میریخت .
dvd رو عوض کن درست میشه .

شوخی می کنی ؟؟ :eek: یعنی نصفه بازی رو بدون Eagle Eye رفتی ؟؟ چطور میشه پیرمرد رو ندیدی ؟ نقشه رو باز کن برو دنبال حروفی که بزرگ و سفید نوشته شدن. مثلا W
البته منظور فکر کم Dead Eye باشه.eagle eye ماله Ac بود.
خوب دوستان یه باگی را می گم,خداوکیلی خودت بگید,این می تونه ایراد ازدی وی دی باشه؟به SP مراجعه کنید(نترسید,چیزی از داستان نیست.تازه همون اویل بازیه.)
اون مرحله که می ریم پیش مارشال.می گه که یه سری حمله کردند و مردهای یه منطقه را کشته وزن هاشون را زده اند و یکی از زن ها اومده به ما اطلاع داده.بعد می ریم یه جا که باید در یه اصطبل را باز کنیم که وقتی باز می کنیم پر جنازه هست و یه خانومه در خواست کمک می کنه.اونجا مارشال گفت که به تخته ها شلیک کنم تا در اصطبل باز بشه.من رو اسب بود یه لحظه حواسمو نبود تیر ار زدم تو سر اسب بدبخت!اسب همونجا جلوی در مرد.بعد من در را بازی کردم و بعدش رفت تو یه دمو که الی می ره در را باز می کنه.جنازه ی اون اسب جلوی در بود و در خیلی باحال صاف از توی جنازه ی اسب بدبخت رد شد . مارشال و رفقا هم از توی جنازه اومدن تو!
کسایی که می گن باگ نداره و ایراد از دی وی دیه!خواهشا یک بار بدون تعصب برن و بازی را بکنند و باگ هاش را ببینند!می دونید چیه,ایراد اینه که یه سری دی وی دی خراب اولا اومده بود که بازی صداش قطع می شد و به هم می ریخت.حالا همه فکر می کنند هر باگی که تو بازی هست به خاطر دی وی دیه!اون خراب ها,کلا یه جا بازی گیر می کنه,صدا هم می پره.در ضمن منوش هم خیلی کنده!

ماموریت اضافی چیه نوکرتم؟! اون علامت؟ ای که من میگم تاثیر مستقیم روی داستان اصلی داره! شما تیتراژ پایانی رو دیدی؟ مگه میشه شما اون ماموریت انجام نداده باشی و تیتراژ رو ببینی؟این ماموریت ؟ هه با اونای دیگه فرق داره ها. اگه میخوای تیتراژ پایانی رو ببینی حتما اونو برو. از ما گفتن بود دیگه خودت میدونی!

دوستان که تموم نکردن نخونن:-"

حق با شماست
silent_hill54 جان اون علامت سوال تو black water مهم هست برو اونجا بعد یه دایره بنفش میاد که زده remember my family که به ترتیب میری جولو و او یارو میکشی دوئل میکنی بعد تازه تیتراژ میاد;)

هیچ چیز خاصی نیست پایانم لو نمی ده.مرتبط به داستان اصلی بازی هم نیست.برای این گذاشتم تو اسپویلر تا گیر الکی بهمون ندن.
امروز ماموریت Poppycock رو انجام دادم.یه مرده توی Chuparosa این ماموریت رو بهم داد.
اول رفتم به یه بندر.با یه سری جنگیدم و از تو صندوق یه چیزی بر داشتم.
بعد رفتم پیش یکی اون 1000 دلار بهم داد تا برم به همون مرده بدم.منم رفتم پیش مرده یه مدت حرف زدن.
اخر می تونی انتخاب کنی که پول رو بهش بدی یا نه.
اگه بدی 500 تا honor می گیری.اگه هم نه 1000 دلار برات می مونه اما honor نمی گیری.
خوب من پول رو بهش دادم و 500 تا honor گرفتم.بعد bandana رو equip کردم.و مرده رو کشتم:dبدنشو گشتم.مامورا ریختن دنبالم اما سریع از شهر زدم بیرون.
بدین ترتین هم 1000 دلار رو گرفتم هم 500 honor
:d
به شدت حال داد این تیکه.
اکثر Stranger Mission ها این جوریه و اخرش چند تا انتخاب داری.
مثلا American Appetite اخرش 3 تا انتخاب داری.

دوستان چه طور میشه safe house ها رو بیشتر کرد ؟
آخه بعضی وقت ها باید کلی مسافت طی کنیم تا به safe house برسیم وبازی را سیو کنیم .

می تونی safehouse بخری.خونه های ابی تو نقشه.
اما یه چیزی.
لازم نیست مسافت بین safehouse هات رو کلی با اسب بری که.
اول برو یه جای دور از شهر,کمپ و رود و ....بعد دکمه ی back رو برن.یه بار RB رو بزن.basic camp رو انتخاب کن.
بعد جان برای خودش یه کمپ می سازه.
تو این کمپ کلی کار می تونی بکنی.
عوض کردن لباس و سیو کردن و fast travel
برای سفر سریع دکمه ی A رو بزن و با LS (یا شایدم RS) شهری رو که می خوای بری انتخاب کن.اگه نمی خوای شهر بری و می خوای بری وسط برهوت روی نقشه بازی علامت جایی که می خوای رو مشخص کن و travel to tle way... رو انتخاب کن.

دوستان پوکر چجوریه؟؟؟ من سر در نمیارم اما شرط های گنده بستم 20 دلار بردم بلند شدم یارو فحشم داد که زود بلند شدم!!!

یکی یه توضیح در مورد پوکرش بده!

دوستان عزیز واقعا این قدر سخت هست که به صفحه اصلی سایت سر بزنید و مقالاتی که قرار میگرد رو یک مطالعه کوتاهی برش داشته باشید؟ در قدم به قدم بازی Red Dead بخشی با نام Entertainments وجود دارد که در آن تمامی بازی های داخل این بازی از جمله پوکر، 21 یا همان Blackjack و ... توضیح داده شدند. بهتره همیشه به صفحه اصلی سر بزنید. سعی کنید این رو برای خودتون یک عادت کنید. فقط به خاطر مقاله خودم نمیگم بلکه تمامی دوستان به شدت دارن برای جا انداختن فرهنگ اینکه عمده مطالب مهم سایت تو صفحه اصلی بچرخد تلاش می کنند. حالا چه مقالات مهم چه خبرهای مهم یا نقدهای که به صورت کامل به صفحه اصلی منتقل شده است. امیدوارم که شما هم همکاری بکنید.
موفق باشید.

دوستان عزیز واقعا این قدر سخت هست که به صفحه اصلی سایت سر بزنید و مقالاتی که قرار میگرد رو یک مطالعه کوتاهی برش داشته باشید؟ در قدم به قدم بازی Red Dead بخشی با نام Entertainments وجود دارد که در آن تمامی بازی های داخل این بازی از جمله پوکر، 21 یا همان Blackjack و ... توضیح داده شدند. بهتره همیشه به صفحه اصلی سر بزنید. سعی کنید این رو برای خودتون یک عادت کنید. فقط به خاطر مقاله خودم نمیگم بلکه تمامی دوستان به شدت دارن برای جا انداختن فرهنگ اینکه عمده مطالب مهم سایت تو صفحه اصلی بچرخد تلاش می کنند. حالا چه مقالات مهم چه خبرهای مهم یا نقدهای که به صورت کامل به صفحه اصلی منتقل شده است. امیدوارم که شما هم همکاری بکنید.
موفق باشید.
آقا برهان من خوندمش ، ممنون ازتون ، فقط یه سوال البته هرکی خواست میتونه جواب بده ، این لباس که یکی از حرکت هاش سرچ کردن جاییه، به معنی پیدا کردن اون قسمت نیست ، که شما هم تو اون راهنما نوشتید این منطقه رو پیدا کنید ، اینطوری نی . من پیدا کردم ولی تیک نخورده.
مثلا لباس bollard twins رو نوشتید با کشف منطقه ی TL ولی من اینجا رفتم ، کلی هم گشت و گزار ولی هنو تیک نخورده.

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or