Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان این treasure هارو چجوری باید پیدا کرد ؟ یکیش رو گیر آوردم تو info ش نوشته یه جایی در new astin اما تو نقشه نیست !!!

بعد این thieves landing باز میشه ؟

ممنون

سلام.

دوستان برای گرفتن یکی از اچیومنت ها باید 7 تا خرس گریزلی رو بکشی . من کل نقشه رو گشتم یه دونه هم پیدا نکردم. کسی میدونه کجا هستن؟؟؟

بعد این نقشهیه گنج که روش مشخصات 110و 10 رو داده باید کجا رو بگردم؟؟

بی ربط:

برید گوگل پک من مجانی بازی کنید :cheesygri

سلام.

دوستان برای گرفتن یکی از اچیومنت ها باید 7 تا خرس گریزلی رو بکشی . من کل نقشه رو گشتم یه دونه هم پیدا نکردم. کسی میدونه کجا هستن؟؟؟

بی ربط:

برید گوگل پک من مجانی بازی کنید :cheesygri

شمال به سمت شرق قسمت کوهستان برفی اونجا گیرت می یاداین نقشه گنج کجا بود ما ندیدیم هر کاری تو این بازی کردیم به غیر از این نقشه گنج از جای گرفتی یا تو خوده نقشه بازی زده؟؟؟؟؟؟؟

سلام.

منم همین نقشه رو پیدا کردم اما جای به نام NEW ASTIN که تو توضیحاتش هست پیدا نکردم :(

این نقشه گنج کجا بود ما ندیدیم هر کاری تو این بازی کردیم به غیر از این نقشه گنج از جای گرفتی یا تو خوده نقشه بازی زده؟؟؟؟؟؟؟

والا من که داشتم همینجوری تو نقشه ول میگشتم دیدم 2 نفر به 1 نفر حمله کردن مردونگیم گل کرد :cheesygri رفتم و اون 2 نفر رو کشتم اما دیر رسیدم اون طرفم مرده بود اما یه نقشه همراهش بود ;)

منم همین نقشه رو پیدا کردم اما جای به نام NEW ASTIN که تو توضیحاتش هست پیدا نکردم :(

والا من که داشتم همینجوری تو نقشه ول میگشتم دیدم 2 نفر به 1 نفر حمله کردن مردونگیم گل کرد :cheesygri رفتم و اون 2 نفر رو کشتم اما دیر رسیدم اون طرفم مرده بود اما یه نقشه همراهش بود ;)

new austin به کل اون منطقه میگن بالا سمت چپ باید نوشته باشه این گنجخ منم دیوونه کرد بابا 91 درصد بازی رو رفتم هرجا به فکرم میرسید رفتم ولی اصلا نمیدونم دنبال چی باید گشت

این صفحه هر 9 تارو توضیح داده ولی من ترجیح میدم یکیشو خودم پیدا کنم تا 9 تاشو با راهنما

http://www.videogamesblogger.com/20...on-treasures-locations-guide-xbox-360-ps3.htm

من که فعلا دارم میگردم .....

آخرین ویرایش:
lol لامصب نوشته somewhere in new astin من فک کردم حتما یه منطقه کوچیکیه نگو که کلش new astine فک کنم اینی که نوشته 110 و 10 یه مختصاتی چیزی باشه که به مپ مربوط باشه ;)

شمال به سمت شرق قسمت کوهستان برفی اونجا گیرت می یاداین نقشه گنج کجا بود ما ندیدیم هر کاری تو این بازی کردیم به غیر از این نقشه گنج از جای گرفتی یا تو خوده نقشه بازی زده؟؟؟؟؟؟؟

من کلا هر کی رو تو راه ببینم که به مشکل بر خورده میشم سوپر من و بهش کمک میکنم. تو یکی از این عملیلتا بود به عنوان تشکر نقشه رو بهم داد.

چه توع پکری؟

انواع مختلف داره ... معروف ترینش texas holdem هست آموزشش هم زایده رو نت
این ترتیب بهترین دستای poker هست این دسته بتندی برای هر پکری همین شکلی هست
اما نحوه کارت دادن و شرط بندی بسته به نوع بازی فرق داره

http://poker-hands.flopturnriver.com

دستت درد نکنه .

دوستان برای گرفتن یکی از اچیومنت ها باید 7 تا خرس گریزلی رو بکشی

18 تا نه 7 تا !

در مورد اولین گنج که من پیدا کرد فقط بگم که نزدیک شهره آرمدیلا است !

این بازی هم مثل gta iv هیجانش کمه؟ من از gta iv اصلا خوشم نیومد. به نظظرتون اینم مثل همونه؟
دوست عزیز باید تعریفت از هیجان مشخص باشه.راستش منم از gta خوشم نیومد یعنی بازی یه کم تکراری بود حالا اگه بخوام یه تعریف مشخصی از این بازی داشته باشم باید بگم این بازی همون gta iv هست ولی در دنیای وسترن ولی اصلا تکرای نیست و فکر میکنم خوشت بیاد.

این که بازی جایزه آواتار داره خیلی جالبه.
اگه به سر یه نفر شلیک کنید که فقط کلاهش بیافته یه جایزه آواتار میده.
اگه 40-50 تا از این جعبه ها که تو خونتون یا جاهای دیگه هم هست باز کنید یه تی شرت قرمز براتون جایزه میده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or