Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان این wanted ها را چجوری میشه زنده گرفت ؟ من که هر چی به دست و پاشون تیر می زنم که نمیرن آخرشم می میرن آخه هی پا میشن از رو زمین تیراندازی می کنن آدم مجبور میشه بکشتشون .

دوستان این wanted ها را چجوری میشه زنده گرفت ؟ من که هر چی به دست و پاشون تیر می زنم که نمیرن آخرشم می میرن آخه هی پا میشن از رو زمین تیراندازی می کنن آدم مجبور میشه بکشتشون .
بايد با طناب بگيريشون.
همون طنابه كه باش اسب ميگيري و رام ميكني.
دقيقتر
با طناب ميگيريش
دست و پاشو ميبندي
ميزاري رو اسبت
ميبريش پيشه كلانتر يا marshal

آخرین ویرایش:
این نقشه های گنج رو چجوری باید محلش رو پیدا کنیم؟

سلام
من يكي از گنج ها رو پيدا كردم . فقط دو نكته رو مد نظر داشته باشيد:

1- اعداد روي نقشه گنج مقياس محل گنج هستند. مثلا 10 مقياس با جزئيات بيشتر و 110 با جزئيات كمتر.(فقط محل دفن گنج)
2- اولين گنج دقيقا وسط نقشه است : بالاي شهري كه marshal اونجاست .برو به طرف بالا به يك چند راهي مي رسي كه يك صخره و يك درخت با طناب دار وسط اين چند راهي هست .گنچ بين صخره بزرگ قرار دارد.

آقا یک سوال داشتم.این ماموریت صحنه داری که بچه ها گفتن رو از کی باید بگیریم؟(حرف اولش چیه؟)بعدش این توی دمو صحنه داره یا توی گیم پلی؟قابلیت اینو داره که بزنی بره یا حتماً باید ماموریتشو بری؟
چه بدبختی داریم با این بازی های صحنه دار!
تا میایم بازی کنیم باید حواسمون باشه صحنه نداشته باشه وگرنه جلوی خانواده بدبخت میشیم!

دوستان من اون قسمت که با این دختره میره اسب میگیره رو رد کردم بعدش میره یه جائی که علامت زرده و 3 نفر دیگه بهمون اضافه میشند و باید به علامت زرد برسیم که یه گروه اسب اونجاست کسی میدونه باید با اسبها چکار کنم؟

سلام
یه سری لباس ها با اتمام یه سری مراحل آزاد میشه ! وقتی که داستان بازی تموم میشه و.....
اما اون هایی که باز نشده ، یه سری توضیحات داده که چی بکنی تا لباس آزاد بشه
اگه از قسمت Option داخل بخش لباس ها بشی ، توضیحات هر لباسو بخونی و عمل کنی آزاد میشه ....
برا هر لباس یه سری Object تعریف شده
یکم وقت گیره اما شدنیه ! من 6 تا فعلا آزاد کردم بقیش مونده...
میشه در مورد ازاد کردن لباس های 3 و 4 و 5 یه توضیحی بدی.در مورد ازاد کردن لباس 3 اون 3 تا گزینه های اخر متوجه نمیشم.یه راهنمایی می خواستم.

من رسیدم به اونجایی که اصطبل آتیش می گیره اسب ها را نجات میدم بعد میگهlook for bonnie by the pen بعد میرم اون قسمت که روی نقشه مشخص کرده بعد دیگه هیچ دکمه ای به غیر از استارت کار نمیکنه و و می ایسته وتکون نمی خوره اما محیط فعاله مثلا اسب ها راه میرند ولی این دیگه کاری نمیکنه چی کار ککنم یکی دیگه بخرم؟
اگه مشکل از دیسکه اگه imageبگیرم و با سرعت پایین رایت کنم درست میشه؟

یکی کنار جاده وایساده بود به من گفت منو برسون تا اومد رو اسب منو پرت کرد پایین و با اسب در رفت منم یه سوت زدم اسبم یارو رو پرت کرد پایین بعد رفتم دخلشو آوردم یه دفعه هم داشتم تو جاده تو شب میرفتم یهو فکر کنم یه شغال بود اومد اسبمو کشت اومدم بکشمش یه شغاله دیگه شاید هم یه پلنگ نمی دونم چی بود دخلمو آورد

من 3 بار بازی رو از 3 جای مختلف خريدم تا تونستم بازی کنم......کلاً اينگار مورد داره بازی ......

دوستان من اون قسمت که با این دختره میره اسب میگیره رو رد کردم بعدش میره یه جائی که علامت زرده و 3 نفر دیگه بهمون اضافه میشند و باید به علامت زرد برسیم که یه گروه اسب اونجاست کسی میدونه باید با اسبها چکار کنم؟

تو اين بازی من 2 قسمت فقط گله داری ديدم....(البته هنوز تموم نکردم ولی زياد رفتم جلو:cool:)......اکی اون گاو ها و اکی هم همين اسبها....
اين اسب ها هم بايد ببری به يجايی که تو نقشه معلوم هست برسونی......(به نظره من خيلی هم سخته:-")

سلام
من يكي از گنج ها رو پيدا كردم . فقط دو نكته رو مد نظر داشته باشيد:

1- اعداد روي نقشه گنج مقياس محل گنج هستند. مثلا 10 مقياس با جزئيات بيشتر و 110 با جزئيات كمتر.(فقط محل دفن گنج)
2- اولين گنج دقيقا وسط نقشه است : بالاي شهري كه marshal اونجاست .برو به طرف بالا به يك چند راهي مي رسي كه يك صخره و يك درخت با طناب دار وسط اين چند راهي هست .گنچ بين صخره بزرگ قرار دارد.

چه قدی هست حالا؟......ميارزه به پيدا کردنش؟

اسب ها رو باید به اون نقطه زرده هدایت کنی . مثل هدایت کردن گاوها ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or