Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فکر کنم 9.5 که GS بهش داده منصفانه باشه
تنها ایرادی هم که ازش تونستن بگیرن یه مقدار باگ بوده و کمی ایراد در قسمت مولتی
که اینم دیگه ذره ای در دریای خوبی های بازی به شمار میاد

به نظر من بازيش فوق العاده س يعني بي نظير چه قدر حال ميده راه زناني كه سوار اسب شدن با طناب يكي رو ميكشند بكشينش فقط به نظر من اگر قرن 19 شهراش بيشتر و بزرگتر بود بهتر ميشد:biggrin1: من مرض دارم شيشه general storeرو بشكونم ! گرافيكش 10.10ميدم صدا گذاري 10 و گيم پلي 9.5 فوق العاده اس جرف نداره اين نظر من بود ديگه خودتون ميدونين من بازي gunرو رسما فراموش كردم ! عاشق جان مارستن شدم(اون دختره كه با علامت b هست چه ماموريتاي باحالي ميده مخصوصا irishماموريت اون معدنش خيلي لاحال بود )

منم امروز موفق شدم این بازی رو تجربه کنم .
گرافیک فوقالعاده بالاست و موسیقی زیبایی هم در بازی کار شده . سبک بازی هم که کاملا شبیه به Gta هست که منم اصلا از این سبک خوشم نمیاد .

بازی خیلی باحالیه من یه 3 ساعتی بازی کردم خیلی حال داد.شکار کردنش خیلی باحاله.راستی دوستان برای گرفتن ماموریتهایی که مال داستان بازی باید بریم همونجاهایی که رو نقشه زده Wیا B یا M یا ... پیش اون افراد تا ازشون ماموریت بگیریم.
چجوری باید از بازی خارج شد منوی Quite یا Exite کجاست من میزنم رو Xbox Dashbord میم بیرون.

ااقا اینکه میگن رزیولیشن read dead هفتصد وبیست هست یعنی من برم تو تنظیمات واسه این بازی بزارم 720 P به جای 1080P گرافیک بهتر میشه ؟
نه!
منظور رزولوشن Nativeـش 720 است. که کنسول به 1080p خودش upscale میکنه. در کل دست نزنید بهتره:دی

سلام
آقا کسی میدونه چه جوری میشه سیستم لینک بازی کرد؟من این کار رو کردم ولی تو قسمت player بازی فقط یه پروفایل بود.یعنی فقط خودم تو شهر بودم ولی واسه دوستم تو شهر جدای دیگه ای بود.ممنون میشم جواب بدین.

آقا شايد جاش اينجا نيست اين سايت teamxbox كجاست رفتند مسافرت ؟! اينا چرا به بازي ها امتياز نميدن نه به اين بازي و نه به alan wake نميدونم چرا خوابن اينا ؟!

بچه ها این بازی دیگه بد رقم اعصاب ما رو خط خطی کرد
تا الان این چهارمین دیسکس هست که میخرم ، تا الان پول یه بازی اورجینال دادم ولی مشکلم بر طرف نشد
همین اول کاری که طرف زخمی میشه بعدش از توی خونه اون خانومه بلند میشه و بازی شروع میشه ، آقا اینجا که صدا کلا قطع میشه ، بعدشم اسبها همه در حالت فریز به سر میبرن ، لنگ یکی توو هواست ، زمین زیرو رو میشه ، بعدش هم یه جا توو زمین گیر میکنه ....
به نظر شما مشکل از چیه ؟
اولش خیال کردم مشکل دیسک بازیه ولی 4 تا بازی از 4تا فروشگاه مختلف خریدم روی هر 4 تا همین مشکله !!! یعنی آپدیتی چیزی میخاد ؟
ولی روی بازیهای پرنس و اسپلینتر هیچ مشکلی ندارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

تا الان این چهارمین دیسکس هست که میخرم ، تا الان پول یه بازی اورجینال دادم ولی مشکلم بر طرف نشد
همین اول کاری که طرف زخمی میشه بعدش از توی خونه اون خانومه بلند میشه و بازی شروع میشه ، آقا اینجا که صدا کلا قطع میشه ، بعدشم اسبها همه در حالت فریز به سر میبرن ، لنگ یکی توو هواست ، زمین زیرو رو میشه ، بعدش هم یه جا توو زمین گیر میکنه ....
به نظر شما مشکل از چیه ؟
اولش خیال کردم مشکل دیسک بازیه ولی 4 تا بازی از 4تا فروشگاه مختلف خریدم روی هر 4 تا همین مشکله !!! یعنی آپدیتی چیزی میخاد ؟
اگه هارد نداری یه هارد بگیر بازیو سوار کن رو هارد !
فکر کنم مشکلت حل بشه !

به نظر شما مشکل از چیه ؟
عجب مشکل باحالی یکی ازبچه ها صفحه قبل مشکل داشت که از دیسک بود فک کنم چندتا خرید ولی بعدش رفع شد تو مغازه تستش کرد. ولی واسه تو خیلی باحاله سرچ کردی تو نت ؟

دیروز من پستی زدم که سایت ویجی 247 زده بود راک استار واسه این بازی 100 میلیون دلار خرج کرده ولی الان دوباره ویجی زده که این فقط یه حدث و گمان از طرف the daily mail بوده فکر کرده مثل gta iv اینم صدتا داره البته عقلانیم هست نباید صدتا باشه دنیایه gta iv کجا و این کجا.

Last edited by a moderator:
به نظر شما مشکل از چیه ؟

احتمالا مشکل از کنسولته!نه از بازی!اگه هارد داری رو هارد نصب کن!-یا سیو و هرچی از بازی داری پاک کن و از اول برو

سازنده هم گفته یه پچ برای رفع باگ بازی عرضه خواهد کرد- پچ برای انلاین هم که گفتن عرضه میشه و مشکلات MP حل میشه .ای یکی رو نمیدونم چی و کِی و کجا عرضه میشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or