Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه سوال : این اسبهایی که با طناب می گیریم به چه دردی میخورن ؟؟ یعنی بعد از رام کردنشون باید چیکار کرد ؟؟

وقتی که رامشون کردی یه جا ببندیشون جایگزین اسب قبلی میشن . یعنی دیکه هر وقت سوت بزنی اسبی که رام کردی میاد.

سلام دوستان
بنده مدتی هسته که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و همین صفحه بازی سنترو به بدبختی باز میکنم و نمیتونم کل صفحاتو بگردم لطفا یه نفر به من بگه که این جایزه های آواتار چی هستن و چه جوری باید بازشون کرد . (از یه نفر شنیدم که میگفت یه هفت تیر هم تو جوایز هسته درسته یا نه و چه جوری باید بازش کرد)
ممنون

این بازی هم مثل gta iv هیجانش کمه؟ من از gta iv اصلا خوشم نیومد. به نظظرتون اینم مثل همونه؟

دوست عزیز من خودم از جی تی ای خیلی خوشم نمیاد کلا این iv رو هم فقط به خاطر داستان و شخصیت پردازی قشنگش بازی کردم ولی این بازی کولاکه هم از لحاظ بصری خیلی قشنگتره هم جو قوی داره داستانش هم به نظر میاد خیلی روش کار شده از من میشنوی از دستش نده

سلام دوستان
بنده مدتی هسته که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و همین صفحه بازی سنترو به بدبختی باز میکنم و نمیتونم کل صفحاتو بگردم لطفا یه نفر به من بگه که این جایزه های آواتار چی هستن و چه جوری باید بازشون کرد . (از یه نفر شنیدم که میگفت یه هفت تیر هم تو جوایز هسته درسته یا نه و چه جوری باید بازش کرد)
ممنون

کلاهشو میتونی وقتی داری یکی رو head shot میکنی جوری بزنیش که کلاه از سرش پرت شده و تی شرت قرمز هم یه جای تو نقشه هست که یه سری توپ جنگی قرار داره تو خونه خرابه یه جعبه هست بازش کنی بهت میده در مورد تی شرت سیاه با لوگو راک استار اخرین خونه john marston یه جای تو خونه پله داره میره بالا اونجا هم یه جعبه هست که اینو بهت میده فقط منظورم از اخرین خونه همونیه که نیازی نیست براش پول بدی جوری گفتم چون ممکنه بعضی ها بازی رو تمام نکرده باشن این تی شرت اخری رو اونجا میده باقیشونم دارم میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه :smile:

کسی توی مرحله LR به مشکل بر خورد نکرده؟(اولین مرحله بعد از ورود به مکزیک)
مال من صدای فیلم بازی قطع میشه و بعد هم بازی روی صفحه سیاه می مونه.(در حالی که دستگاه هنگ نکرده و راحت میشه به داشبورد رفت.)
آیا مشکل از دیسک بازی بوده؟(بازی را به طور کامل و بدون مشکل روی هارد نصب کردم.)
لطفا راهنمایی کنید...
با تشکر

اقا بین اسبهای مختلف فرقی هم میکنه از نظر سرعت و قدرت ؟
اره اون 6 سیلندرهاش تند تر میرند:دی فکر نمیکنم فرقی داشته باشن-چون لول خاصی براشون ندیدم تا الان!

من داشتم بازی میکردم، دیدم یه یارو وسط بیابون زار میزنه- تا پیاده شدم،بی همه چیز پرید بالا سوار اسبم شد و در رفت:دی منم چون میخوام ادمه خوبی باشیم،اسبه کسی رو ندزدیدم:دی

-میگم این دختره پا نمیده؟من چندین تا ماموریت براش انجام دادم:biggrin1:

اره اون 6 سیلندرهاش تند تر میرند:دی فکر نمیکنم فرقی داشته باشن-چون لول خاصی براشون ندیدم تا الان!

من داشتم بازی میکردم، دیدم یه یارو وسط بیابون زار میزنه- تا پیاده شدم،بی همه چیز پرید بالا سوار اسبم شد و در رفت:دی منم چون میخوام ادمه خوبی باشیم،اسبه کسی رو ندزدیدم:دی

-میگم این دختره پا نمیده؟من چندین تا ماموریت براش انجام دادم:biggrin1:
زن بچه داری خجالت بکش

سلام
ميگم اين بدبخت بيچاره هاي كه تو بيابون بيدن :biggrin1: به جز اون اسب دزدا :biggrin1: اگه بهشون كمك كنيم چي ميشه؟ وقت تلف كني نيست؟ اچيو نميده؟؟:biggrin1:
ممنون

اقا بین اسبهای مختلف فرقی هم میکنه از نظر سرعت و قدرت ؟
بلی فرق داره.
شما از General store اونجایی که deed (سند)برای اسبهات میخری.قدرت و سرعتشونو مشخص کرده.وقتی Y رو میزنی information اون اسب رو بهت میده و سرعتشو مشخص کرده.
فکر میکردم بازی قشنگ باشه ولی نه تا این حد.
من موندم این همه جزئیات و محیط به اون عظیمی که فقط 1-2 ساعات طول میشکه دورش بزنی چجوری روی یک DVD جا شده؟
بازی مشکلاتی داره مثل باگ و کمبود تکسچر توی بعضی جاها ولی اصلا در حدی نیستن که بشه اسم بازی رو زیر سوال برد.
بازی نسبت به GTA خیلی قشنگتره.
----------------
در ضمن ادم تفاوت ادبیات رو توی زمانهای مختلف میبینه کف میکنه!:biggrin1:
مثلا توی این وقتی به کسی تنه میزنی میگه sorry,sir ولی وقتی که توی GTA به کسی تنه میزدی اونواع جملات اغشته به Fu*K رو بهت حواله میکرد.:biggrin1:
واقعا دم راکستار گرم.فکر نکنم حالا حالاها OW روی دستش بیاد مگر بازی بعدی خود راکستار.
بعد از AW و ME2 تنها بازیهایی توی این نسل بودن که ارزش تامل کردنو برام داشتن.

بلی فرق داره.
شما از General store اونجایی که deed (سند)برای اسبهات میخری.قدرت و سرعتشونو مشخص کرده.وقتی Y رو میزنی information اون اسب رو بهت میده و سرعتشو مشخص کرده.
فکر میکردم بازی قشنگ باشه ولی نه تا این حد.
من موندم این همه جزئیات و محیط به اون عظیمی که فقط 1-2 ساعات طول میشکه دورش بزنی چجوری روی یک DVD جا شده؟
بازی مشکلاتی داره مثل باگ و کمبود تکسچر توی بعضی جاها ولی اصلا در حدی نیستن که بشه اسم بازی رو زیر سوال برد.
بازی نسبت به GTA خیلی قشنگتره.
----------------
در ضمن ادم تفاوت ادبیات رو توی زمانهای مختلف میبینه کف میکنه!:biggrin1:
مثلا توی این وقتی به کسی تنه میزنی میگه sorry,sir ولی وقتی که توی GTA به کسی تنه میزدی اونواع جملات اغشته به Fu*K رو بهت حواله میکرد.:biggrin1:
واقعا دم راکستار گرم.فکر نکنم حالا حالاها OW روی دستش بیاد مگر بازی بعدی خود راکستار.
بعد از AW و ME2 تنها بازیهایی توی این نسل بودن که ارزش تامل کردنو برام داشتن.

آره رامین جون
ببین اگر 360 هم مجهز به BD بود چی میشد
راستیAW که alan wake هست، ME2 منظورت به چی بود؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or