Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها لباسا چجوري باز ميشن ؟ يه سئوال من تو ارماديلو اون اولا كه بازيو شوروع كردم رفتم تو يكي از اون بار ها كه ميشه ازش اتاق خريد يه يارو با كت شلوار سفيد با جان صحبت ميكننه من موقعي كه رفتم جلو يارو مرده هنوز لود نشده بود و گرافيك ش در حد پي اس 1 بود!!!! اما 10 ثانيه بد درست شد!!!!! موضوع چيه مشكل از بازيه يا كلا طبيعيه ؟ چون همه لود بودن جز اون :confused:

بچه بشین درست رو بخون ... مگه تو نهایی نداری ؟!:biggrin1:
...
من حتما این بازی رو باید انجام بدم ولی 25 خرداد ، و شایدم بعد از شهریور :دی
این چیزا از ما گذشته...!:biggrin1:
-------
امیر خواهش عاجزانه دارم بازی نکن بزار یک بازی سالم بمونه و با بازی کرن تو الوده به ویروس خز نشه!:biggrin1:

بچه ها لباسا چجوري باز ميشن ؟ يه سئوال من تو ارماديلو اون اولا كه بازيو شوروع كردم رفتم تو يكي از اون بار ها كه ميشه ازش اتاق خريد يه يارو با كت شلوار سفيد با جان صحبت ميكننه من موقعي كه رفتم جلو يارو مرده هنوز لود نشده بود و گرافيك ش در حد پي اس 1 بود!!!! اما 10 ثانيه بد درست شد!!!!! موضوع چيه مشكل از بازيه يا كلا طبيعيه ؟ چون همه لود بودن جز اون :confused:

طبیعیه . اگه بازی روی هارد نصب بشه زودتر لود میشه و این مشکلا پیش نمیاد.

من عاشقه مسابقه چاقوشم هموني كه بايد چاقو رو بين انگشتات به ميز بزني و اسيبي به دستت نرسه با اين يارو 100 دلاري شرط ميبندم و هي برنده ميشم اين الاغم بلند نميشه هي ميبازه:laughing:

من عاشقه مسابقه چاقوشم هموني كه بايد چاقو رو بين انگشتات به ميز بزني و اسيبي به دستت نرسه با اين يارو 100 دلاري شرط ميبندم و هي برنده ميشم اين الاغم بلند نميشه هي ميبازه:laughing:
آره منم دقیقا همینطوریم.یکی این یکی Black jack:biggrin1:

اقا بین اسبهای مختلف فرقی هم میکنه از نظر سرعت و قدرت ؟
اره زیرش سرعتش رو نوشته فقط 3 تا اسبن که سرعتشون از همه بیشتره
1.kentucy saddler اسب طلایی با دم طلایی که تو همون ماموریتهای اول از دست بانی فرار میکنه میگیریش

2.اسب hungarian brad اسب سفید با دم سفید که توی یه ماموریت توی مکزیک که میخوای یه ژاپنی رو ازاد کنی باید به صاب کارش بدی

3.american stanford هست که فک کنم توی hennigan stead پر باشه این اسب سیاهه و صورتشم سفید نیست دقت کنید صورت سفیده سرعت نرماله

املاشون ممکنه غلط باشه

نه فرقی نداره...هميشه اون اسبی که با سوت مياد پيشت از همه قوی تره تو نفس داشتن......

اونی که باسوت میاد trusted stead که باید خیلی خوب فکر کنم رامش کنی که بیاد

رام کردن اسبها هم باعث میشه که تو جنرال استور بفروشنشون

20 درصد بازی رو رفتم اما از outfit ها فقط یه دونش بازه و ماموریتاش هست اما بقیه ش undiscover . چیکار باید بکنم باز شه ؟ :|

ببین هر outfit با یه کار خاص discover میشه حالا اگه ازاد باشه که مثه elegant همینطوری میده اگه نباشه که باید اسکرپ هارو انجام بدی من 90 درصد رفتم بازم یکی بستهس

برای مثال اخری که یادمه الان تو شهر باید یدونه وانتد میگرفتی که لباس ارتش باز میشد یا اگه بازیرو تموم کنی اف بی ای باز میشه

بین مینی گیمها فقط poker اونم تو blackwater که زیاد بسته میزنن هر سری 500 تا میبری

راستی راهی هست که دیگه با جک بازی نکنیم دوباره با جان مارستون بازی کنیم اون خیلی باحال تر بود این پسرش الدنگه

تو رمزاش چیزی نیست که با جان مارستون بازی کنیم؟

برای این که اسبی که رام کردین با سوت زدن بیاد . باید اسبی که رام کردید به یه جا ببندید . بعد بازی سیو میشه. و از این به بعد که سوت زدین اون اسب میاد.( که که که که ...:cheesygri)

من هنوز مشکلم با اسبها حل نشده !!
وقتی میرم تو دشت و صحرا و با طناب یکی از این اسبهای گله های وحشی رو می گیرم ، انگار نه انگار که باید رام بشه . خیلی راحت بدونم رام کردن سوارش میشم و ازش استفاده می کنم . مشکل کجاست ؟

وقتی پول رو میزاریم تو بانک چوری میشه پسش گرفت
اون پولی که شما میدین توی بانک نمیره.معمولاً وقتی تحت تعقیب باشین و جریمه بشین باید برین توی اون ایستگاه های مخصوص که بانک هم نیست و جریمه جرم و جنایات خودتون رو بپردازید تا سابقتون پاک بشه.

من هنوز مشکلم با اسبها حل نشده !!
وقتی میرم تو دشت و صحرا و با طناب یکی از این اسبهای گله های وحشی رو می گیرم ، انگار نه انگار که باید رام بشه . خیلی راحت بدونم رام کردن سوارش میشم و ازش استفاده می کنم . مشکل کجاست ؟

از این بهتر :biggrin1:؟؟ رام کردنش کلی حوصله میخواد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or