Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اخطار +16 !!!!!!!!!!!!!!

آقا این کاری که میگم بکنید تو بازی ببینید چی میشه :

یه مامور پلیس رو با طناب بگیرید ! بعد سوار اسب شید کشان کشان بکشونیدش به یه ریلر قطار ! (حتما دقت کنید که سوار اسب نکنید بکشیدش (کیفش به اینه !) ) بعد ببندینش بعد خیلی آروم و با احساس بگزاریدش دقیقا وسط ریل !!! سپس بشینید کنار و تماشا کنید ! پیش نهاد میکنم پس از تماشای صحنه اسلحه های خودتونو آماده کنید که Bounty میگیرید خدااااااااااااا !!!

شمال شهر آرمادیلو روی نقشه یکم زوم کنی یه جا نوشته The Hanging Rock اگه دقت کنی یه چند تا جاده است که صخره درست وسطش قرار گرفته برو اونجاست، اون ۱۰ و ۱۱۰ هم از دو زاویه مختلف محل گنج رو نوشته، یه شمش طلا پیدا میکنی که ۱۰۰ دلار میخرنش و یه نقشه خفن! واسه گنج بعدی، اما نمیدونم دومی کجاست؟

نقشه خفن يعنی چی؟

نقشه خفن يعنی چی؟

دوستمون درست می گه نقشه جدید خیلی مبهم تر از نقشه اولی هست. ولی انگار قیمت شمشه می ره بالا از من اولش 100 تا بود بعد الان شده 150 تا!! فکر کنم صبر کنم بیشتر از این هم بشه شاید هم بستگی به منطقه داره!

1. تو نقشه مشخصه جاش کجاست بالای صخره هاست که تو نقشه با یک دایره اگه اشتباه نکنم بنفش مشخص می کنه

2. زنش بیرون بار جلوی ساختمان جلوی با ساک و وسایل جلوش ایستاده اونم فک کنم تو نقشه نشون می داد

یک سری از علامت سوال ها فقط داستان هست و هیچ کاری نمی خواد انجام بدی ولی برای آنلاک کردن لباس و این جور چیزیا معمولا نیاز هست

سلام
رفتم اونجا یه استخون بود با مقداری خون و یه کفش یعنی خرسا خوردنش:biggrin1:
چجوری به مادرش بگم:biggrin1: نیازی هست اصلا؟
یه چیز دیگه این نقشه گنج که ازش حرف میزنید کجاس ؟؟
تو مغازه یه اوراقی واسه فروش داره عکس اسب روشه 100 $ هم قیمت دارن بعضیاشم 500 تا چی هستن ایشان؟؟؟

محل هاي دقيق گنج در بازي با عكس :

گنجينه اول در شمال Armalido است براي پيدا كردن ان از جاده فرعي به سمت يك صخره سنگي مي رويد كه در بين آن شمش است

i87q3gyuagirxnpel5f.jpg

گنجينه دوم در جنوب شرقي Rio Bravo اين جاده فرعي در عكس را تا آخر طي ميكنيد وقتي جاده تمام شد به آتش ميرسيد باز هم مستقيم برويد و از تپه با احتياط بريد پايين وشمش را پيدا ميكنيد

m175y0c23827s4uryv3.jpg

گنجينه سوم در غرب Tumblwedd است در يك ساختمان قديمي به طوري كه اگر از جلوي ساختمان به سمت چپ برويد ميتوانيد داخل زيرزمين شويد و مستقيم ادامه دهيد تا به يك ستون برسيد كه روي آن يك جمجمه است و زير ستون شمش طلا است

dbn5lqr4k6i77x5jh1.jpg

گنجينه چهارم در شمال Chuparosa است در اين قسمت از نقشه كه در عكس پايين است سه ديوار سنگي است كه پشت ديواري كه به رودخانه نزديك است شمش وجود دارد

jvcb98zqxtfe9jmchsiv.jpg

توجه : براي اينكه اين گنجها فعال بشن بايد حتما به ترتيب بالا براي پيدا كردن برويد

سلام برای از بین بردن Bounty چقدر باید پول به بانک یا همون جایی که برای این هست پول بدیم الان بانتی من 1000 هست باید 1000 تا بدم تا پاک بشه اخه یک بار رفتم 60 تا دادم از من گرفت هیچ تا ثیری هم پیدا نکرد

گنجينه اول در شمال Armalido است براي پيدا كردن ان از جاده فرعي به سمت يك صخره سنگي مي رويد كه در بين آن شمش است

i87q3gyuagirxnpel5f.jpg

گنجينه دوم در جنوب شرقي Rio Bravo اين جاده فرعي در عكس را تا آخر طي ميكنيد وقتي جاده تمام شد به آتش ميرسيد باز هم مستقيم برويد و از تپه با احتياط بريد پايين وشمش را پيدا ميكنيد

m175y0c23827s4uryv3.jpg

گنجينه سوم در غرب Tumblwedd است در يك ساختمان قديمي به طوري كه اگر از جلوي ساختمان به سمت چپ برويد ميتوانيد داخل زيرزمين شويد و مستقيم ادامه دهيد تا به يك ستون برسيد كه روي آن يك جمجمه است و زير ستون شمش طلا است

dbn5lqr4k6i77x5jh1.jpg

گنجينه چهارم در شمال Chuparosa است در اين قسمت از نقشه كه در عكس پايين است سه ديوار سنگي است كه پشت ديواري كه به رودخانه نزديك است شمش وجود دارد

jvcb98zqxtfe9jmchsiv.jpg

توجه : براي اينكه اين گنجها فعال بشن بايد حتما به ترتيب بالا براي پيدا كردن برويد

عکس ها واسه من نمياد:eek:

• Like
Reactions: GOOD DEMON

i87q3gyuagirxnpel5f.jpg

m175y0c23827s4uryv3.jpg

dbn5lqr4k6i77x5jh1.jpg

jvcb98zqxtfe9jmchsiv.jpg

سپاس دوست عزیز
من این 4 تارو پیدا کردم اما اینجور که معلومه باز هم نقشه به من داده ، یعنی باز هم گنج هست
نتونستم پیدا کنم بعدی رو
من بازی رو الان 85 % رفتم و دیگه نمیدونم چی باید بکنم !
دیگه هیچ چیز خاصی توی Map برام وجود نداره ....
جز ماموریت های شبانه که دنبال یه سگ راه میوفتیمو این کارا
البته نا گفته نمونه چند تا لباس هم مونده که آزاد نکردم...
کاشکی یه راهنمایی چیزی برا بازی میومد که چطور میشه 100 کرد بازی رو:(

سلام علیکم...

john martson نه مثه اتزیو تیزو بزه و از در و دیوار بالا میره ....نه مثه آلن ویک نویسندس و غرق خیالاته....نه مثه سام فیشر حرفه ایی و با تجربس....و نه مثه کریتوس یکی از خداهاس.....
john martson یه مرد تنها وسط صحراس....
RDR یه بازی مردونس....یه بازی کامله....هر کی دوس نداره میتونه ماریو گالکسی 2 رو بازی کنه که سه چار تا ده از ده گرفته....

سلام من الان گنج اولی رو جاشو پیدا کردم زیر خاک روشم سنگ هست میرم بالا سرش هیچ اتفاقی نمیافته چجوری باید درش بیارم؟

خب شما حتما نقشه نداري براي فعال كردنش بايد نقشه باشه

عکس ها واسه من نمياد:eek:
عکس ها برای من هم نمی یاد.

من ديگه سايت اپلودي كه *ي*تر نباشه نميشناسم شما از اينچا دانلود كن
اين سايتم فقط واسه بعضي ها ***تر

سپاس دوست عزیز
من این 4 تارو پیدا کردم اما اینجور که معلومه باز هم نقشه به من داده ، یعنی باز هم گنج هست
نتونستم پیدا کنم بعدی رو
من بازی رو الان 85 % رفتم و دیگه نمیدونم چی باید بکنم !
دیگه هیچ چیز خاصی توی Map برام وجود نداره ....
جز ماموریت های شبانه که دنبال یه سگ راه میوفتیمو این کارا
البته نا گفته نمونه چند تا لباس هم مونده که آزاد نکردم...
کاشکی یه راهنمایی چیزی برا بازی میومد که چطور میشه 100 کرد بازی رو:(

كلا 9 تا گنج هست 100% هم نميدونم من تاره 40% شدم

خب شما حتما نقشه نداري براي فعال كردنش بايد نقشه باشه

من ديگه سايت اپلودي كه *ي*تر نباشه نميشناسم شما از اينچا دانلود كن
اين سايتم فقط واسه بعضي ها ***تر

كلا 9 تا گنج هست 100% هم نميدونم من تاره 40% شدم

خوب این نقشه کوفتی :cheesygriکجاس

این هم جای گنج ها فعلا همون 4 تا هست.

q60ejoctatjxtkwbj4e.jpg

q7eec08tnki4m87sgoaw.jpg

nacrb9uajh7ml6ztj6.jpg

kacx9i1yyq3j0qcp0vd8.jpg

محل دقيق گنجينه پنجم :

گنجينه پنجم در شمال شرقي Escalera است در اين نقطه از نقشه سه تخت سنگ مخروطي شكل است كه بر روي بلند ترين تخت سنگ شمش وجود دارد

afn49fne3jb47fxoqq.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or