Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان سلام مجدد چند تا سوال برام پیش اومده
چجوری باید گاو هارو به سمته مشخصی هدایت کنم
توی یه شهر دیدم زنه چوب تو دستش بود برای سگه پرت میکرد سگه عین واقعیت میرفت چوبرو میورد تا زنه دوباره براش پرت کنه ایا تو بازی میشه ما هم این کارو بکنیم؟

محل دقيق گنجينه پنجم
این هم جای گنج ها فعلا همون 4 تا هست

آقا دستت درست.بقیه اش رو هم بگی که دیگه عالی میشه.نکته جالب برای گنج ها این است که اگه 4تاشون رو پیدا کنید Dead Eye مخزنش بیشتر میشه و درضمن تاکسی های بازی(همون گاری ها) شما رو مجانی هرجا که بخواید می برنن.

توی یه شهر دیدم زنه چوب تو دستش بود برای سگه پرت میکرد سگه عین واقعیت میرفت چوبرو میورد تا زنه دوباره براش پرت کنه ایا تو بازی میشه ما هم این کارو بکنیم؟

اگه Bرو بگیری رو گله متمرکز میشه .

وقتی که تو شهری وقتی که برای اسبت سوت بزنی اگه یه سگ دور و برت باشه دنبالت میاد.

اما اینی که شما میگی رو من تا حالا ندیدم.

• Like
Reactions: ADSL

سلام...
باید دورشون حرکت کنی و کاری کنی که به خاطر ترس از تو و دور شدن ازت به سمت مخالفت برن
مثل بالا آوردنِ یک قسمتِ کاسه ی آب تا کاری کنی که آب از سمتِ مخالفش بیرون بریزه(چه مثال چرتی:دی)
درباره ی اون زنه هم تا جایی که می دونم ؛ نه ؛ ما نمی تونیم همچین کاری کنیم:smile:

• Like
راهنماي گنجينه ها از 1 تا 6 :

گنجينه ششم هم اضافه شد :

گنجينه اول در شمال Armalido است براي پيدا كردن ان از جاده فرعي به سمت يك صخره سنگي مي رويد كه در بين آن شمش است

3irzjr7c4mef5fpjqqrm.jpg

گنجينه دوم در جنوب شرقي Rio Bravo اين جاده فرعي در عكس را تا آخر طي ميكنيد وقتي جاده تمام شد به آتش ميرسيد باز هم مستقيم برويد و از تپه با احتياط بريد پايين وشمش را پيدا ميكنيد

bvjyfr8za3yqeu9ecqz.jpg

گنجينه سوم در غرب Tumblwedd است در يك ساختمان قديمي به طوري كه اگر از جلوي ساختمان به سمت چپ برويد ميتوانيد داخل زيرزمين شويد و مستقيم ادامه دهيد تا به يك ستون برسيد كه روي آن يك جمجمه است و زير ستون شمش طلا است

frqbrfa311zuwmce71w.jpg

گنجينه چهارم در شمال Chuparosa است در اين قسمت از نقشه كه در عكس پايين است سه ديوار سنگي است كه پشت ديواري كه به رودخانه نزديك است شمش وجود دارد

g0l8kizbepbgwc50fn4b.jpg

گنجينه پنجم در شمال شرقي Escalera است در اين نقطه از نقشه سه تخت سنگ مخروطي شكل است كه بر روي بلند ترين تخت سنگ شمش وجود دارد

]
afn49fne3jb47fxoqq.jpg

گنجينه ششم در جنوب Chuparosa است در اين قسمت از نقشه دو صخره سنگي بزرگ است كه توسط يك طاق سنگي به هم وصل شدن در زير طاق دو برآمدگي است كه ميتوانيد با اسب روي آنها رويد بر روي يكي از برآمدگي ه شمش است

jm6y9fvhuw957r7q143a.jpg

توجه : براي اينكه اين گنجها فعال بشن بايد حتما به ترتيب بالا براي پيدا كردن برويد

• Like
Reactions: ghost
راهنماي گنجينه ها از 1 تا 6 :

گنجينه ششم هم اضافه شد :

گنجينه اول در شمال Armalido است براي پيدا كردن ان از جاده فرعي به سمت يك صخره سنگي مي رويد كه در بين آن شمش است

3irzjr7c4mef5fpjqqrm.jpg

گنجينه دوم در جنوب شرقي Rio Bravo اين جاده فرعي در عكس را تا آخر طي ميكنيد وقتي جاده تمام شد به آتش ميرسيد باز هم مستقيم برويد و از تپه با احتياط بريد پايين وشمش را پيدا ميكنيد

bvjyfr8za3yqeu9ecqz.jpg

گنجينه سوم در غرب Tumblwedd است در يك ساختمان قديمي به طوري كه اگر از جلوي ساختمان به سمت چپ برويد ميتوانيد داخل زيرزمين شويد و مستقيم ادامه دهيد تا به يك ستون برسيد كه روي آن يك جمجمه است و زير ستون شمش طلا است

frqbrfa311zuwmce71w.jpg

گنجينه چهارم در شمال Chuparosa است در اين قسمت از نقشه كه در عكس پايين است سه ديوار سنگي است كه پشت ديواري كه به رودخانه نزديك است شمش وجود دارد

g0l8kizbepbgwc50fn4b.jpg

گنجينه پنجم در شمال شرقي Escalera است در اين نقطه از نقشه سه تخت سنگ مخروطي شكل است كه بر روي بلند ترين تخت سنگ شمش وجود دارد

]
afn49fne3jb47fxoqq.jpg

گنجينه ششم در جنوب Chuparosa است در اين قسمت از نقشه دو صخره سنگي بزرگ است كه توسط يك طاق سنگي به هم وصل شدن در زير طاق دو برآمدگي است كه ميتوانيد با اسب روي آنها رويد بر روي يكي از برآمدگي ه شمش است

jm6y9fvhuw957r7q143a.jpg

توجه : براي اينكه اين گنجها فعال بشن بايد حتما به ترتيب بالا براي پيدا كردن برويد

دوست من این نقشه ای که میگید رو من از کجا بیارم:(
انقدر پرسیدم و کسی جواب نداد اشکم در امد

دوست من این نقشه ای که میگید رو من از کجا بیارم:(
انقدر پرسیدم و کسی جواب نداد اشکم در امد

نقشه اول به طور تصادفي پيدا ميشه معمولا اگر به اونايي كه از شما كمك ميخان كه ميگن درشكه من توسط تبهكاران سرقت شده كمك كنيد نقشه به شما ميدن

اینکه هیچی نبود اونجا! من الان رفتم شما آرمادیلو ولی هرجی می‌گردم می‌‎‏‌گردم، چیزی پیدا نمی‎کنم!

تخته سنگ مخروطي كه از همه بزرگتره دورشو بگردي يه جايي هست ميتوني مثل پله بري بالا

• Like
اقایون کسی cheat های بازی رو نداره؟؟؟!!
بازی بدون cheat حال نمیده!!!:biggrin1:

راستی چه طور میشه لباسها رو باز کرد؟؟!![/

QUOTE]
بفرما.......................
NOTE! Activating a cheat will permanently prevent the game from being saved and achievements from being earned. Invincibility:
Enter Enter HE GIVES STRENGTH TO THE WEAK as a cheat code.
Infinite Dead Eye:
Enter I DON'T UNDERSTAND IMNFINITY as a cheat code.
Infinite Horse Stamina:
Enter MAKE HAY WHILE THE SUN SHINES as a cheat code.
Infinite Ammo:
Enter ABUNDANCE IS EVERYWHERE as a cheat code.
Money (Get $500):
Enter THE ROOT OF ALL EVIL, WE THANK YOU! as a cheat code.
Horse (Spawn a horse):
Enter BEASTS AND MAN TOGETHER as a cheat code.
Diplomatic Immunity (No bounty/wanted level):
Enter I WISH I WORKED FOR UNCLE SAM as a cheat code.
Decrease Bounty:
Enter THEY SELL SOULS CHEAP HERE as a cheat code.
Gun Set 1:
Enter IT'S MY CONSTITUTIONAL RIGHT as a cheat code.
Gun Set 2:
Enter I'M AN AMERICAN. I NEED GUNS as a cheat code.
Who? (Makes you a nobody):
Enter HUMILITY BEFORE THE LORD as a cheat code.
Old School (Sepia ******):
Enter THE OLD WAYS IS THE BEST WAYS as a cheat code.
Sharp Dressed Man (Unlocks gentlemens suit):
Enter DON'T YOU LOOK FINE AND DANDY as a cheat code.
Lewis and Clark (Unlocks all areas):
Enter YOU GOT YOURSELF A FINE PAIR OF EYES as a cheat code.
Jack Attack (Changes John into Jack):
Enter OH MY SON, MY BLESSED SON as a cheat code

اقایون کسی cheat های بازی رو نداره؟؟؟!!
بازی بدون cheat حال نمیده!!!:biggrin1:

راستی چه طور میشه لباسها رو باز کرد؟؟!!

http://www.cheatcc.com/xbox360/reddeadredemptioncheatscodes.html
اين هم cheat ها
اما در مورده لباس ها.....اقتی تو منوی stop بری بعد بری تو outfits بعد رو هر لباسی که بری کارای که بايد بکنی تا اون لباس آزاد شه رو نوشته....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or