Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام علیکم...

احسنت به این شجاعت و جسارت.....

برادر من شما حماقت نکردی....ذات این بازی همین جوریه....کم اند کسایی که درک کنند راک استار چه جواهری دست گیمرها داده....حالا حالا ها مونده که بفهمیم راک استار چه شخصیتی خلق کرده (جان مارستون)...

dante جان تو رو به یه ابر بازی دیگه از *R مژده میدم : MAX PAYNE 3
خودتو آماده کن...b-)
واقعا بعضی وقت ها فک می کنم شما یوزرتون رباته و از طرف راک استاره!
آخه تا بحث راک استار میشه میای وسط و بد جوری هم تبلیغ می کنی!!
جالبه واقعا!/:)

سلام
یبار وسط مرحله ، اونو کنسل کن اگه درست نشد ، یبار بازی رو سیو کن و دوباره لود کن ، اکگه بازم درست نشد یه ماموریت جدای دیگه رو انجام بده و دوباره این مرحله رو برو . ایشالله که درست میشه !

اگه نشد از یک سیو قبل تر برو !

من بازی رو کامل کردم ، از این باگ ها زیاد بود ، ولی با همین کارا که گفتم معمولا فیکس میشه . موفق باشی
ممنون...
شاید همین کار رو بکنم...
ولی بازم میترسم...شاید برم یه نسخه دیگه بگیرم...
حیف این بازی بیشتر از بازیای دیگه بهم حال میده...
واسه من که درست کار می کرد ولی فکرکنم باید نسخه تو عوض کنی
ممنون..شاید همین کار رو هم کردم..

ممنون...
شاید همین کار رو بکنم...
ولی بازم میترسم...شاید برم یه نسخه دیگه بگیرم...
حیف این بازی بیشتر از بازیای دیگه بهم حال میده...

ممنون..شاید همین کار رو هم کردم..

منم این مشکل رو داشتم یادم اون موقع فقط همین یه مرحله بود بقیه شو رفته بودم ولی باید اینو می رفتم تا مرحله بعد باز شه یه بازی دیگه خریدم همین مشکل رو داشت بعد یه سیو از قبل داشتم که چند مرحله دیگه توش باز بود منم اول همین مرحله رو رفتم بعد بقیه رو رفتم ودرست شد بازی رو هم تموم کردم یه مشکل دیگه هم این بود که مرحله آخر رو نقشه نمی آمد که دوباره لود کردم درست شد

اقایون مثل اینکه هیچ کس بازی رو تموم نکرده!!!!

همیشه بازی های راکستار موقع تموم شدن اسم سازنده ها رو مینویسه!!!وی اخر این یکی ننوشت!!
طی تحقیقات من باید برید تو یکی شهرها!!(black...) اونجا از یه بچه روزنامه میخرید و وقتی روزنامه رو میخونه یه اتفاق عجیب میافته اون هم اینه که یه ماموریت به اسم ماموریت S ظاهر میشه!!
باید برید اون رو انجام بدید و در نهایت لیست سازنده ها رو ببینید و واقعا بازی رو تموم کنید!!
میره انتقام باباشو میگیره!!

البته نمیدونم این مطلبی که نوشتم جدید باشه یا نه ولی محض احتیاطی گفتم!!

سلام علیکم...

احسنت به این شجاعت و جسارت.....

برادر من شما حماقت نکردی....ذات این بازی همین جوریه....کم اند کسایی که درک کنند راک استار چه جواهری دست گیمرها داده....حالا حالا ها مونده که بفهمیم راک استار چه شخصیتی خلق کرده (جان مارستون)...

dante جان تو رو به یه ابر بازی دیگه از *R مژده میدم : MAX PAYNE 3
خودتو آماده کن...b-)

نه درسته یه جوره عجیب از راکستار تبلیغ میکنن ولی بازی واقعا شاهکاره. من بازی رو دیر گرفتم و الان دارم بازی میکنم. بعضی مواقع وقتی دارم موقع بازی چیزی میبینم می ایستم و نگاش میکنم. واقعا عالی کار شده.

درود

دوستان من دیروز بازیو تموم کردم ولی بعضی از اسلحه ها باز نیست هنوز مثل تفنگ بوفالو

اینارو چه جوری باز کنم ؟؟

ممنون

درود

دوستان من دیروز بازیو تموم کردم ولی بعضی از اسلحه ها باز نیست هنوز مثل تفنگ بوفالو

اینارو چه جوری باز کنم ؟؟

ممنون
شما باید یک تعدادی از اون چلنجارو انجام بدی تا باز شه دقیق یادم نیستا کدوم یکی بود 5 6 تاشو که انجام میدادی واست باز میکرد

سلام علیکم...

اینا که دیگه یوزرشون ربات نیس که !!!!!

بی‌بی‌سی:
نمایشگاه E3 امسال پر بود از محصولات بی‌ارزش
مارک سيزلاک، گزارش‌گر شبكه‌ تلویزیونی انگليسی بی‌بی‌سی ادعا کرده است در نمایشگاه E3 امسال خلاقيت وجود نداشت و اكثر بازی‌های امسال را دنباله‌های عناوین گذشته و بازی‌های تير‌اندازی‌ تشكيل داده بودند.
سيزلاک در جدیدترین قسمت از برنامه‌ تكنولوژی بی‌بی‌سی تحت عنوان كليک، گفت: تقريبا هزاران بازی جديد در E3 امسال وجود داشت، اما متاسفانه بيشتر آن‌ها عناوين متوسطی هستند.
سيسلاک در ادامه‌ی سخنانش گفت: پيدا كردن يک بازی عالی ميان تمام اين عناوین کم‌ارزش به اندازه‌ی كنترل ازدحام مردم در نمايشگاه سخت بود.
هم‌چنین در كنار نظرات سيسلاک اخیرا مايكل پچتر، تحليل‌گر نام آشنای صنعت بازی‌های رایانه‌ای تاکید کرده است بازی‌های ویدئویی اصلا وضعيت خوبی را پشت‌سر نمی‌گذارند.

RDR رو باید طلا گرفت....

P.S : راک استار در نمایشگاه E3 حضور نداشت . این شرکت در مراسمی به طور اختصاصی از محصولات خود رونمایی خواهد کرد....b-)

آخرین ویرایش:
بازی تموم کردم یک سوال مهم در مورد جان داشتم و پایان بازی آیا پایان دیگه ای نداره :-/ یکی از دوستان هم گفتم باید یک کاری کنی من نفهمیدم در پایین توضیح دادم توی spoiler

من میخواستم توی بازی جان نمیره توی بلک واتر دو تا علامت سوال هستش که انجام دادم یکیش که اون دختره توی کلیسا هستش که من رفتم اون یارو رو کشتم و پولشو براش بردم و چند روز بعدش هم رفتم سر مزارش که یک زنی هم اونجا بود

ی
کی دیگشم فکر کنم یک یارو مذهبی بودش رفتم براش از یکی یک چیزی گرفتم و بعدش دوباره رفتم بهش دادم و بعدش برگشتم پش همون شخ و این ماموریت هم تموم شد

ولی بازی تموم نشد و من هنوز توی نقشه اون گذینه J که جان کشته میشه رو توی بازی دارم باید چی کار کم جان نمیره

آخرین ویرایش:
بازی تموم کردم یک سوال مهم در مورد جان داشتم و پایان بازی آیا پایان دیگه ای نداره :-/ یکی از دوستان هم گفتم باید یک کاری کنی من نفهمیدم در پایین توضیح دادم توی spoiler

من میخواستم توی بازی جان نمیره توی بلک واتر دو تا علامت سوال هستش که انجام دادم یکیش که اون دختره توی کلیسا هستش که من رفتم اون یارو رو کشتم و پولشو براش بردم و چند روز بعدش هم رفتم سر مزارش که یک زنی هم اونجا بود

ی
کی دیگشم فکر کنم یک یارو مذهبی بودش رفتم براش از یکی یک چیزی گرفتم و بعدش دوباره رفتم بهش دادم و بعدش برگشتم پش همون شخ و این ماموریت هم تموم شد

ولی بازی تموم نشد و من هنوز توی نقشه اون گذینه J که جان کشته میشه رو توی بازی دارم باید چی کار کم جان نمیره
همون یه پایان رو داره!
دوستمون اشتباه گفتند!

دقت کردین تو این عکس یه سوتی عظیم هست!
reddeadredemption_marstonwanted_800x600.jpg

به جای این که بنویسه 400$ alive و 200$ dead نوشته 200$ alive و 400$ dead!

اگر بازی یک پایان داشته باشه حال نمیده اگر هم داشته باشه طوری حال میده که جان زنده باشه من صدای جان رو توی بازی بیشتر از جک میپسندم حالا نمیشه یک کاری کرد زنده بمونه جان:d:>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or