Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون دوستان :دی بازی رو تموم کردم .
دو تا سوال داشتم :

1- بازی یک پایان داشت ؟ حتما باید میمیردیم ؟
آخربازی بعد از اینکه در رو بازکردم و بازی رفت رو حالت Dead Eye ، اشتباهی دوباره .RS رو زدم و اومد بیرون و تیربارونم کردند :دی
2- چرا آخر بازی Credits نداشت ؟ :دی
1)راه نداره!منم همین اشتباه رو کردم ولی هرچی هم بزنی بازم می کشنت!
2)داره!هنوز نرسیدید!بازی تموم نشده!با پسرش،جک، برو به بلک واتر اونجا دو تا علامت سوال هست اونها رو انجام بده با قاتل پدرت دوئل می کنی یه اچیو 50G رو هم نوش جون میکنی تموم میشه!:d

ممنون دوستان :دی بازی رو تموم کردم .
دو تا سوال داشتم :

1- بازی یک پایان داشت ؟ حتما باید میمیردیم ؟
آخربازی بعد از اینکه در رو بازکردم و بازی رفت رو حالت Dead Eye ، اشتباهی دوباره .RS رو زدم و اومد بیرون و تیربارونم کردند :دی
2- چرا آخر بازی Credits نداشت ؟ :دی

اگه توجه كني اگه هر اسلحه اي رو برداري حتي اون 22 تيره وقتي ميري كه بكشينشون برات 7 تير انتخاب مي كنه برا همين تو حد اكثر مي توني 7 نفر بكشي كه تعدادشون خيلي از اين بيشتر بود .

گرافیک بازی خیلی خیلی عالی هست مخصوصا صحنه هایی که نزدیک غروب میشه این بازی یکی از قشنگترین بازیهای بود که تو عمرم انجام دادم ولی حیف که زود تموم شد تمام علامت سوال ها رو رفتم دیگه علامت سوال بهم نمیده چیکار باید بکنم؟

1)راه نداره!منم همین اشتباه رو کردم ولی هرچی هم بزنی بازم می کشنت!
2)داره!هنوز نرسیدید!بازی تموم نشده!با پسرش،جک، برو به بلک واتر اونجا دو تا علامت سوال هست اونها رو انجام بده با قاتل پدرت دوئل می کنی یه اچیو 50G رو هم نوش جون میکنی تموم میشه!:d

دمت گرم .
دیگه واقعا تموم شد :دی

من هیچی ازش نفهمیدم میشه بگی چیه؟؟

بابا برداشته مسخره ی اچیومنت های این بازی کرده که چقدر سخته به دست بیاری :d
1 کم توجه کنی میفهمی چیا نوشته مثلا نوشته 1 دست Poke بازی کنید بعد همه ی اونایی که ازتون بردند رو سر میز بکش!!!
10 G:d

آقا من یه جا رسیدم یه باگ بزرگ دیدم گفتم دفه ی بعد حل میشه3بار رفتم حل نشد:
اونجا که میری مزرعه آتیش گرفته باید اسبارو از اصطبل بیاری بیرون بعد که میارم بیرون میبرم توی همون محیط مارستن سرجای خودش باقی میمونه وهیچ کاری نمیکنه...
مشکل داره؟؟؟
باید برم یه نسخه ی دیگه بخرم؟؟

آقا من یه جا رسیدم یه باگ بزرگ دیدم گفتم دفه ی بعد حل میشه3بار رفتم حل نشد:
اونجا که میری مزرعه آتیش گرفته باید اسبارو از اصطبل بیاری بیرون بعد که میارم بیرون میبرم توی همون محیط مارستن سرجای خودش باقی میمونه وهیچ کاری نمیکنه...
مشکل داره؟؟؟
باید برم یه نسخه ی دیگه بخرم؟؟

واسه من که درست کار می کرد ولی فکرکنم باید نسخه تو عوض کنی:|

سلام
یبار وسط مرحله ، اونو کنسل کن اگه درست نشد ، یبار بازی رو سیو کن و دوباره لود کن ، اکگه بازم درست نشد یه ماموریت جدای دیگه رو انجام بده و دوباره این مرحله رو برو . ایشالله که درست میشه !

اگه نشد از یک سیو قبل تر برو !

من بازی رو کامل کردم ، از این باگ ها زیاد بود ، ولی با همین کارا که گفتم معمولا فیکس میشه . موفق باشی

دوستان من باید همین جا یه عذر خواهی بکنم!!!
من تو همین تاپیک گفته بودم که از این بازی بدم میاد!....اما حالا فهمیدم که این بازی یک شاهکاره....عجب حماقتی کردم:(

بچه ها سلام ...
توی یه مرحله توی یکی از شهر های جنوبی باید می رفتم پیش یه مرده ...
رفتم دیدم که مرده با یه زن ( از زن های سالون ) داره حرف می زنه ... رفتم سمتش و با مرده حرف زدم ... بعد نوشت پول و یه چیز دیگه ... ( یادم نیست ) ... منم زدم پول ... بعد پولو داد به مرده و خداحافظی کرد و رفت ...
مردم داد به زنه ...:x ... (چرا ؟)
بعد هانرم 20 تا کم شد ... چرا :((:-/

اولا هانر نه و تلفظ صحیحش آآنر هست ! به معنی عزت و احترام و افتخار !;)

اما در مورد این قسمت اینکه مرده میخواد با زنه کارای بد بد بکنه ! حالا بازی از شما می پرسه که آیا جان بره باهاش صحبت مکنه و جلوشرو بگیره یا تشویقش کنه که اینکارو بکنه !

که شما تشویقش کردی :d ! اگه تشویقش نمی کردی جان در مورد اینکه مرده متاهل هست و زنش تو خونه منتظرشه و نباید از این کارای بد بد بکنه باهاش صحبت می کرد و متقاعدش می کرد که از اینکارا نکنه ! عکس العمل دختره هم جالبه که یه جوری برخورد میکنه که یعنی ضد حال خورده ! :)

دوستان من يك باگ خيلي بزرگ پيدا كردم.سوار قطار بودم اون يكي قطار اومد خورد بهش و فقط من كه توش بودم مردم اما قطارا و مردم هيچ چيزيشون نشد :-o

دوستان من باید همین جا یه عذر خواهی بکنم!!!
من تو همین تاپیک گفته بودم که از این بازی بدم میاد!....اما حالا فهمیدم که این بازی یک شاهکاره....عجب حماقتی کردم:(

سلام علیکم...

احسنت به این شجاعت و جسارت.....

برادر من شما حماقت نکردی....ذات این بازی همین جوریه....کم اند کسایی که درک کنند راک استار چه جواهری دست گیمرها داده....حالا حالا ها مونده که بفهمیم راک استار چه شخصیتی خلق کرده (جان مارستون)...

dante جان تو رو به یه ابر بازی دیگه از *R مژده میدم : MAX PAYNE 3
خودتو آماده کن...b-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or