Red Dead Redemption | PS3

عزیز هر چی بری جلوتر wanted های خوفناکتر گیرت میاد و پول بیشتر هم بابتش بهت میدن :دی
برای گل ها توی منو استارت بازی اسمهاشون رو نام برده و مکانشون بگردی پیدا میشه

آره تو start یه قسمتی بود که نوشته رفتم پیدا کردم ممنون
بعد ببخشید یه سوال فنی دیگه :d
من داشتم راه میرفتم یهو یه مادر مقدس اومد به من یه گردنبند داد و زیرش نوشته که باعث میشه دشمنا شانس کمتری داشته باشن که من و بزنن
جریانش چیه ؟

آره تو start یه قسمتی بود که نوشته رفتم پیدا کردم ممنون
بعد ببخشید یه سوال فنی دیگه :d
من داشتم راه میرفتم یهو یه مادر مقدس اومد به من یه گردنبند داد و زیرش نوشته که باعث میشه دشمنا شانس کمتری داشته باشن که من و بزنن
جریانش چیه ؟
جریانش همون که خودت گفتی دیگه :دی دیده ادم خوبی هستی اومده بهت
لطف کن از این جور چیزا تو بازی هستش مثلا ارتقا کمپ و یا پنچه خرگوش
اینا که برای ادم شانس میارن و یه نشان دیگه هم بود که واسه ارتقا خشاب و تیر اینا بود
میتونی از فروشگاه بخری

دوستان یه جا گیر کردم هلپ می.

الان با جک مارستون روی نقشه هیچی نیست جز 2 تا علامت سوال بنفش,یکیش ماله اون یارو که گل میخواده یکی هم که ماله اون یارو که پاراگلایدر؟پالاگرایدر؟پالاگلایدر؟پاراگرایدر؟ همچین چیزی درست میکنه,که یه سری لوازم میخواد؟

لوازم هواپیماشو چطوری جوور کنم؟
اون یارو که گل میخواد هر چی گل جمع میکنم میگه کمه؟

حالا که هیچ آرمی تو نقشه نیست این دو رو باید انجام بدم؟

یرای گل ها باید این ها رو توی آدرس هایی که نوشته پیدا کنی:
Wild Feverlow is around MacFarlanes ranch, Red Sage is around Rio Bravo, Desert Sage is around Gaptooth Ridge
اولی یه گل چند برگ سفید هستش، دومی یه گل قرمز و سومی شکل گل بنفشه هستش؛ همشون هم توی همون قسمت اول نقشه هستن..
یرای اون طرف هم که داره روی ماشین پرنده کار میکنه باید این ها رو ببری:
Find 20 feathers, 5 Beaver Furs, and 10 Red Sage Plants

باید 20تا پر پرنده ببری براش حالا پر هر پرنده ای باشه فرق نداره، 5تا پوست سگ آبی ببری براش که توی اون جنگل نزدیک Tall Trees فکر کنم پیدا کردم من و 10تا هم گل Red Sega ببری براش..
کلا همه ی اینها رو باید با هم آماده کنی و بعد تحویل بدی.. ;)

یرای گل ها باید این ها رو توی آدرس هایی که نوشته پیدا کنی:
Wild Feverlow is around MacFarlanes ranch, Red Sage is around Rio Bravo, Desert Sage is around Gaptooth Ridge
اولی یه گل چند برگ سفید هستش، دومی یه گل قرمز و سومی شکل گل بنفشه هستش؛ همشون هم توی همون قسمت اول نقشه هستن..
یرای اون طرف هم که داره روی ماشین پرنده کار میکنه باید این ها رو ببری:
Find 20 feathers, 5 Beaver Furs, and 10 Red Sage Plants

باید 20تا پر پرنده ببری براش حالا پر هر پرنده ای باشه فرق نداره، 5تا پوست سگ آبی ببری براش که توی اون جنگل نزدیک Tall Trees فکر کنم پیدا کردم من و 10تا هم گل Red Sega ببری براش..
کلا همه ی اینها رو باید با هم آماده کنی و بعد تحویل بدی.. ;)

از راهنمایی ارزنده شما خیلی خیلی ممنون.>:d<

کسی اینجا لایر داس بلده ؟
بعد اینکه موقع پوکر چیت میکنه این چیتش به درد من نمیخوره واسه چیه این چیته ؟

دوستان من نمیدونم این r* چه مرگشه منو نمیذاره واسه بازی
من وسط بازی دکمه ps ؤو نگه میدارم بعد turn off system رو میزنم چیزیش که نمیشه ؟

آخرین ویرایش:
سلام..
Lair Dice به این صورت هستش که شما باید با توجه به تاس هایی که اووردی بگی چندتاش مثلا شش هستش.. حالا اگه Cheat کنی یارو Bluffت کنه یه تاس از دست میدی یا اگه Bluff یارو رو بگی اون یه تاس از دست میده.. البته یه گزینه هم هست که با انتخاب اون گزینه می تونی تایید کنی که حرف طرف کاملا درسته و اگه درست بگی طرف یه تاس از دست میده.. کلا هر کی بتونه تاس هاش رو بیشتر نگه داره و سبب بشه طرف مقابل همه ی تاس هاش رو از دست بده برده..
اگه هم بدون اینکه هیچ تاسی ببازی سبب شی یارو ببازه یه Trophy بهت میده.. :d

توی Poker هم Cheatش خیلی باحاله؛ شما وقتی داری کارت میدی با Cheat یه کارت بیشتر ورمیداری و هر جا دیدی به دردت میخوره با زدن دوباره ی Cheat میتونی ازش استفاده کنی.. >:)

برای خارج شدن از بازی من خودمم استارت رو میزدم بعد دکمه ی PS رو نگه میداشتم و Quit Game رو انتخاب میکردم و با توجه به اینکه Auto Save روشن بود مشکلی برام پیش نمیومد.. کلا فکر نمی کنم به دستگاه هم صدمه بزنه.. ;)

اخرین رنک (rank) بازی در بخش انلاین چنده؟؟ و این legendry award که توی بخش انلاین باز میشه چه قابلیت هایی رو ازاد میکنه؟؟
در ضمن محل دقیق شکار روباه ( نه کایوت! ) تو بازی کجاست؟؟؟؟

دوستان یه گزینه ای به نام
jounrial یه چیزی همین طرف ها تو Start هست و 3 تا بخش داره به نام چلنچ ها و ..
تو بخش چبنش ها هر چه قدر میری باز یه رنک بعدیش میاد اینا کی تموم میشن و جایزشون چیه ؟

دوستان یه گزینه ای به نام
jounrial یه چیزی همین طرف ها تو Start هست و 3 تا بخش داره به نام چلنچ ها و ..
تو بخش چبنش ها هر چه قدر میری باز یه رنک بعدیش میاد اینا کی تموم میشن و جایزشون چیه ؟
تا جای که یادم هر کدوم یه 10 تا لول دارن که کامل بشه یک قابلیت اضافه میشه
اخرم که همش تموم بشه یک لباس خفن باز میشه:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or