Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
MV5BNDhiODUyN2UtYTQzZi00YTE0LWJiMWEtYTVlODEyZDQwYzRhXkEyXkFqcGdeQXVyMTA3MDk2NDg2._V1_.jpg
9/10
فیلم زیبایی بود چیزی هایی توش دیدیم که امکان نداشت قبلش بتونیم درکش کنیم البته که بعدشم نتونستیم درک کنیم D :
freeguy.jpg
7/10
ایده فیلم خوب بود . بازی rayan reynolds هم عالی بود بازیگره دیگه ای بجاش بود قطعا نگاه نمی کردم در کل برای یه بار دیدن خوب بود فکر نکنم کسی بعدا دلش بخواد دوباره بره سراغش (شاید هم بخواد )

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
MV5BZmRjODgyMzEtMzIxYS00OWY2LTk4YjUtMGMzZjMzMTZiN2Q0XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_.jpg
5/10
اتفاقاتی که تو فیلم می افتاد واقعا غیر منطقی بود و واسه انیمشن ها هم قفل بود . روند فیلم جوری بود میخواستی تا اخرش نگاه کنی دلیلش هم بنظرم بخاطر رایان و راک بود که بازیگرای عالی ای هستن
اگه تماشا نکردین فکر کنم ارزش 1 بار دیدن رو داشته باشه جدا از اینکه فیلم سطحی ای هست.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
The Last Duel

نه اینکه بد باشه ها ولی بنظرم اونقدر هم خوب نیست و جزو کارهای تاپ ریدلی اسکات قرار نمیگیره. فیلم نامه اصلا اونطور که باید نیست و ایده فیلم خیلی خسته کننده است. بجز تکراری یودن خیلی از دقایق فیلم، بنظرم یه نقطه ضعف فیلم مت دیمن هست. اصلا به این نقش نمیخوره. من که نتونستم تحملش کنم. ولی پایان فیلم خوبه و مبارزات هم کلا قشنگ از آب در اومدند. بازی آدام درایور و اون خانوم هم نقطه قوت فیلم هست. بن افلک هم نقش خوبی داشت. یه کمی از این فضای بتمنی فاصله گرفته خوبه.

6/10

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
819WWgLVVEL._RI_.jpg
10/10
از دنیا و کارکتر های فیلم خیلی خوشم میاد داستان فیلم عالیه جلوه های ویژه هم بعد این همه سال بدون ایراده بنظرم
کمدی فیلم خیلی کمه که نسبت به تم ش عالیه
حس قدیمی بودن هم داره که برای من عالیه
------------------
p172364_p_v10_af.jpg
9/10
ادامه عالی ای بود گرچه میتونست یکم دارکتر باشه. مثل نسخه اول لذت بخش بود
خیلی دلم میخواست 3 4 سال بعد ادامش ساخته بشه که نشد.
-------------------
MV5BODdkMDQzMzItZDc4YS00OGM4LTkxNTQtNjUzNzU0ZmJkMWY2XkEyXkFqcGdeQXVyMjMxOTE0ODA@._V1_FMjpg_UX1...jpg
hellboy 2019
0/10
فیلمی فوق العاده افتضاح با نویسندگی ، کارگردانی ، انتخاب بازیگریه مسخره و شلخته
15 سال بعد از hellboy 2004 اومده اما جلوه های بصریش در حده انیمیشن حیف اون hellboy قدیمی اسمشو با این خراب کردن

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
1639165839174.png
Belfast 2021
4.5/10

بلفاست کنت برانا است هرگز شبیه یک شهر نیست. بلفاست کنت برانا یک شهرک سینمایی است که آدم هایش تنها در یک خیابان و چند خانه رفت و آمد می کنند. آدم های مخملی و کاغذی که زندگی روزمره شان حتی با سیاه و سفید بودن تصویر، مخاطب را به هیجان وا نمی دارد. شورش های عقیدتی و مذهبی که زندگی کودک را تحت الشعاع قرار نمی دهد. بلفاست کنت برانا علی رغم یک پروژه شخصی، پر از کپی پیست پلان های مطرح سینما است. این کپی است نه ادای دین! ادای دین با کپی تفاوت دارد. ادای دین و بازسازی مختص کار تارانتینو است. بلفاست شایستگی این همه تقدیر را در آستانه فصل جوایز ندارد.​

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,532
frnchconnection_d4fbbbda.jpeg
THE FRENCH CONNECTION 1971
7/10
اصولا من نمراتمو بر اساس سال ساخت فیلم یا کشور سازنده و بودجه ساخت فیلم میدم وگرنه بالا نباید به فیلم MIDNIGHT RUN نمره 7 میدادم شاید اگه امروز روزی ساخته میشد 5 میدادم
این فیلم THE FRENCH CONNECTION هم به نظر برای زمان خودش فیلم خوش ساختیه ولی با توجه به نقدای که خوندم انتظارم بالا بود 2-3 تا صحنه کارگردان سوتی داده بود یا فیلم نامه نویسی یه جاهای عجیب بود مثله صحنه ی که طرف تو قطار تیراندازی میکنه میره جلو بعد مامور مربوط خیلی شیک از کنار جنازه میگذره میره واگن های بعدی برای پیگیری (یه لشکر مسافر هم پشت سرش میاد انگار نه انگار طرف اسلحه داره) ولی در کل فیلم خوبیه البته نه برای من و ترجیح میدم نسخه 2 ش رو نبینم
یه چیزی که تو این دسته فیلما نمیتونم درک کنم پرش زمانی داستانه به زمان نامعلوم نمونش فیلمای خوش ساخت SERPICO یا USUAL SUSPECTS
واقعا این نوع حرکت کارگردانارو نمیتونم درک کنم . باید تو فیلم بگن کپچر 1 دو 3 نمیدونم برای هر بخش اسمی بذارن یا اگه پرش زمانی دارند بزنند 2 هفته بعد 1 ماه بعد
بی مقدمه بپری وسط یه تاریخی
خیلی کارگردان سعی کرده بود نیویورکو کثیف و تاریک نشون بده منم که کلا آدم بد نیویورک بعد یه محیط سرد و بی روح و کثیف تا آخر فیلم حس سردی تو تمامه بدنم بود انگار نشسته بودم تو سرما
ایده های فیلم خوراک کارگردانای ایرانیه که اسکی برند.
photo1034556.jpg
EXTREME JOB 2019
6.5/10
اینو یکی 2 تا از بچه های سایت گفتن خیلی خنده داره واقعا طنز خاصی نداشت. با این که توقعمو اورده بودم پایین به خاطر کره ای بودن فیلم و منتظر چیز خنده داری بودم ولی فیلم جالبی نبود از دید من , فیلم سرشار از صحنه های لوس و طنز مصنوعی آسیای شرقی بود, درست مثله کلیپ های مصنوعی چینی ها و کره ای ها تو اینستاگرام
دیدن دوباره کارای جکی چانو به دیدن این فیلم ترجیح میدم .

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,103
نام
حامد
The Last Duel

20 دقیقه پایانی فیلم فوق العاده بود.
پرده سوم اصلا لزومی نداشت وجود داشته باشه و فیلم رو خیلی طولانی کرده بود. و جنبه های شعاری داشت
بازی بازیگران هم حرف نداشت.
کارگردانی عالی
7/10

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355

Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021​

1640092162014.png
عجب فیلم خوبی :D
امتیاز من 3/10

همه چیز فیلم داغونه. ساده بگم اگه تونستید دانلودش نکنین اصلا
من نمیدونم انتخاب بازیگرها و تایید اکی بودن داستان با کیه ولی هرکی بود خاک تو سرت :D
این سونی توی گیم هرچقدر کارش خوبه، توی فیلم کلا ریدمانه :D (این خط شوخی بود تقریبا)
حالا این ردفیلدها میشد درنهایت باهاشون یه کوچولو کنار اومد ولی آخه جیل و لیان ببینید. این اسکولا کین
داستان و روندش هم ضعیف و بسی داغون

امیدوارم این ریبوت ادامه دار نباشه، نه با این بازیگرهای داغون

درکل باز تاکید میکنم سراغش نرین، همین​

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021​

View attachment 237477
عجب فیلم خوبی :D
امتیاز من 3/10

همه چیز فیلم داغونه. ساده بگم اگه تونستید دانلودش نکنین اصلا
من نمیدونم انتخاب بازیگرها و تایید اکی بودن داستان با کیه ولی هرکی بود خاک تو سرت :D
این سونی توی گیم هرچقدر کارش خوبه، توی فیلم کلا ریدمانه :D (این خط شوخی بود تقریبا)
حالا این ردفیلدها میشد درنهایت باهاشون یه کوچولو کنار اومد ولی آخه جیل و لیان ببینید. این اسکولا کین
داستان و روندش هم ضعیف و بسی داغون

امیدوارم این ریبوت ادامه دار نباشه، نه با این بازیگرهای داغون

درکل باز تاکید میکنم سراغش نرین، همین​
من نمیدونم چه طلسمی هست، هرچی بازیهای این سری خوب و عالی هستن ولی فیلمای اقتباسی اون داغون هستند. باز انیمیشن ها یه مقدار اوضاعشون بهتر هست. منم میخواستم ببینم ولی نظرات رو توی اینترنت که دیدم پشیمون شدم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
1640191396944.png
Being the Ricardos
6/10

ساخت اثری پیرامون رویدادهای پشت پرده آثار برجسته نمایشی گذشته، در حال تبدیل شدن به یک سوژه نوپا در سینمای هالیوود است. پس از نگرش شخصی و ضد اروسون ولزی فینچر در «منک»، اکنون سورکین، نگرش ضد لوسی بلی در فیلم «ریکاردوز بودن» دارد. لوسی بل، یکی از زنان برجسته تاریخ تلویزیون در اثر سورکین به عنوان فردی جاه طلب، چرب زبان، متکبر و خودشیفته نمایان می شود که اکثر طرفداران سیتکام «من لوسی را دوست دارم»، این دیدگاه سورکین را نکوهش می کنند. سورکین فیلم نامه نویس باهوش و کاربلدی است ولی در متن اثر مذکور، کمی آشفته عمل می کند؛ سورکین سه شاخه داستانی را بازگو می کند که مخاطب انتظار دارد در مدت 133 دقیقه، سورکین داستان ها را در یک امتداد مشخص به پایان برساند. متاسفانه چنین اتفاقی رخ نمی دهد. کمونیست بودن لوسی بل آن چنان پررنگ نمایان نمی شود، پروسه ساخت سیتکام «من لوسی را دوست دارم» تنها در یک بستر و وسواس لوسی در طراحی دکور ختم می شود. تنش در زندگی زناشویی ریکاردوها با یک خیانت کوچک حل و فصل می شود. فیلم سورکین تنها می تواند در این مدت زمان طولانی، شما را به تماشای نقش آفرینی بازیگران درجه یکش (کیدمن، باردم و سیمونز) نگه دارد.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر