Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,048
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد برید داخل تاپیک Movie Center از داخل ادیتور
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید .

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
953
نام
محمد
Coda 10
یه فیلم حال خوب کن، بدون هیچ پیش زمینه ای سمتش رفتم و حسابی سوپرایزم کرد
Cinderella 2021 0
من معذرت میخوام که اسم این دو فیلم کنار هم آوردم:D به اصرار خانمم نیم ساعت نگاش کردم و نزدیک بود بالا بیارم و هر چی خاطره از انیمیشنش تو بچگی داشتم شست و برد
Cruella 7
Red notice 7

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
4,988

CODA%2B2021%2Bon%2BTheater%252C%2BApple%2BTV%252B%2BRelease%2BDate%252C%2BTrailer%252C%2BStarring%2Band%2Bmore.jpg

Coda 2021
9/10
ایده اولیه فیلم عالی , یه نمره سر این کم دادم چون قبلش فکر میکردم طنزش زیاده
از این فیلمای که حس خوب به آدم میده
اگه طنزش خیلی بیشتر بود بهتر بود
midnight-run-dvd-cover.jpg

Midnight Run 1988
7/10
از این فیلمای مناسب صدا و سیما و شبکه نمایشه که نیازی به سانسور نداره
و اکشن همراه با طنز جزئی
فیلم تا آخر آدمو نگه میداره​

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
338
The Last Duel
The_Last_Duel_poster.jpg

مخلوطی از کست عالی و کارگردان ریدلی اسکات و اهنگسازی هری گرگسون ویلیامز
ولی انتظارم برای این فیلم خیلی بالاتر بود. روایت فیلم به نظرم خیلی خوب نبود و بعضی سکانس ها هم واقعا اضافی به نظرم رسید که کمکی به فیلم نمیکرد.

7.5/10

Red Notice
Red_Notice_-_film_promotional_image.jpg

با تمام احترامی که به رایان رینولدز و دواین جانسون دارم ولی این دو خسته نشدن از یک سبک بازی که برای چندین سال دارن همون رو ادامه میدن؟ رایان رینولدز کلا در تنظیمات deadpool گیر کرده !
یک فیلم شدیدا پاپکورنی که فقط برای گذراندن وقت ساخته شده و در کمتر از یک ماه هم فراموش خواهد شد.

5/10

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,925
نام
متوئیدی
دوتا فیلم دهه نودی معرکه دیدم اولی:
State of Grace 1990
کست فیلم: شان پن، رابین رایت، گری اولدمن، حضرت اد هریس، جو ویترلی، جان تورترو و جان رایلی و موسیقی موریکانه. همچین کستی دیگه تو فیلمای امروزی مثلش هم ممکن نیست. داستان یکم کلیشه‌ای هست اما مگه میشه با وجود این کست میخکوب فیلم نشد؟
9/10
دومی:
Bullets over broadway 1994
یه فیلم روون و حال خوب کن وودی آلنی که با لذت یه نفس تا آخر فیلم میرید. چز پالمینتری عزیز خیلی باحاله تو این فیلم، جو ویترلی هم که ساخته شده برای رئیس مافیا بودن.
10/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,475
نام
nucky thompson
last duel
جدید ترین فیلم ریدلی اسکات کبیر . فیلم از نظر کارگردانی و بازی ها و به خصوص نبرد ها در سطح بالایی قرار داره . اما از نظر فیلم نامه مشکل داره . صحنه های اضافی و بی کارکرد زیاد داره . از طرفی با این که با روایت راشومون گونه اش و بیان یک ماجرا از دید 3 شخصیت اصلی اش سعی می کنه بیننده رو به کاراکتر ها نزدیک کنه موفق نمیشه به شخصیت ها عمق بده و بیننده را باهاشون درگیر کنه. بازی ها خوب هستند . با این که فیلم اسم دو بازیگر شناخته شده تر یعنی بن افلک و مت دیمون رو یدک میکشه بدون شک ستاره هاش دو بازیگر تازه نفسش یعنی جودی کومر و آدام درایور هستن. درایو که امسال با 3 فیلم حضور موفقی داشت و جودی کومر هم قدم به قدم از اون بازی اغراق آمیز اش در سریال کیلینگ ایو داره فاصله می گیره . کارگردانی اسکات عالی است و به خصوص در دوئل پایانی به خوبی تعلیق نفس گیری رو ایجاد می کنه که بیننده رو به وجد میاره . در کل آخرین دوئل ارزش دیدن داره ولی پایین تر از انتظاری بود که ازش می رفت
امتیاز 7.5 از 10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,173
نام
Ali
1638487795960.png

یه فیلم دیگه که به شخصه خیلی منتظرش بودم و اینم ناامید کننده از کار در اومد :|
کلا داستان فیلم به شدت گنگه اونم بصورتی که ادم رو خسته میکنه، چون خیلی مسائل و مواردی که اتفاق میوفتن غیر منتطقی و دور از انتظارن.
قبلا زیاد داشتیم فیلم هایی که داستان رو میپیچونن و این مورد اگه خوب انجام بشه میتونه بیننده رو بیشتر جذب فیلم کنه ولی توی این فیلم و حداقل برای من اصلا اینطور نبود.

در کل فیلم نامه فیلم خیلی بد نوشته شده و از اونور twist یا سورپرایز فیلم بیش از حد قابل پیش بینی و در عین حال دوباره غیر منطقی هست.

ولی خوب از نظر فیلم برداری، داشتن شات های زیبا، بازی بازیگر ها (مخصوصا شرلوک :-" ) فیلم خوبی هست و از همه این ها مهمتر موسیقی متن فیلم هم خیلی خوب و درخور فیلم هستش.

6/10

+

بریم belfast و the last duel هم ببینیم و امیدوارم اون 2 تا بهتر باشن :-"

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,984
last duel
همون طور که دوستان گفتن قشنگ 1 ساعت فیلم اضافی بود صحنه های تکراری فقط زاویه دوربین عوض شده بود ، بازی ها رو هم دوست داشتم نبرد پایانی هم عالی بود اگر فیلم 1.30 ساعت بود امتیاز بالاتری میدادم
7/10

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
541
نام
محسن
The last duel

در این حد بی خبر بودم از این فیلم که حتی کارگردانش هم نمیدونستم ریدلی اسکات هست و آخر فیلم متوجه شدم (با اینکه گلادیاتور تو تاپ10م هست)
تنها دلیلی که اومدم اینجا نظرم رو اعلام کنم شاید نکته ای هست که انگار برای همه بولد شده. و اونم تکراری بودن خیلی از سکانس ها هست (شاید با کمی تغییر ولی نه انقدر که اطلاعات جدیدی به بیننده بده) و تنها دلیلی که به ذهنم میرسه برای قرار دادن این همه سکانس تکراری، تفکیک کردن قطعیت از عدم قطعیت از نگاه بیننده هست. هرچند ایده خوبیه ولی انقدری خوب پیاده نشده که آدم بگذره ازش
و خب حتی با وجود این نکته که همه براشون عجیب و منفی بوده همچنان برام یکی از بهترین فیلمای امسال محسوب میشه
فکر کنم 7.5 امتیاز مناسبی باشه براش

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
2,014
نام
milad
MV5BNDhiODUyN2UtYTQzZi00YTE0LWJiMWEtYTVlODEyZDQwYzRhXkEyXkFqcGdeQXVyMTA3MDk2NDg2._V1_.jpg
9/10
فیلم زیبایی بود چیزی هایی توش دیدیم که امکان نداشت قبلش بتونیم درکش کنیم البته که بعدشم نتونستیم درک کنیم D :
freeguy.jpg
7/10
ایده فیلم خوب بود . بازی rayan reynolds هم عالی بود بازیگره دیگه ای بجاش بود قطعا نگاه نمی کردم در کل برای یه بار دیدن خوب بود فکر نکنم کسی بعدا دلش بخواد دوباره بره سراغش (شاید هم بخواد )

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
2,014
نام
milad
MV5BZmRjODgyMzEtMzIxYS00OWY2LTk4YjUtMGMzZjMzMTZiN2Q0XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_.jpg
5/10
اتفاقاتی که تو فیلم می افتاد واقعا غیر منطقی بود و واسه انیمشن ها هم قفل بود . روند فیلم جوری بود میخواستی تا اخرش نگاه کنی دلیلش هم بنظرم بخاطر رایان و راک بود که بازیگرای عالی ای هستن
اگه تماشا نکردین فکر کنم ارزش 1 بار دیدن رو داشته باشه جدا از اینکه فیلم سطحی ای هست.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
4,153
نام
محمد مهدی
The Last Duel

نه اینکه بد باشه ها ولی بنظرم اونقدر هم خوب نیست و جزو کارهای تاپ ریدلی اسکات قرار نمیگیره. فیلم نامه اصلا اونطور که باید نیست و ایده فیلم خیلی خسته کننده است. بجز تکراری یودن خیلی از دقایق فیلم، بنظرم یه نقطه ضعف فیلم مت دیمن هست. اصلا به این نقش نمیخوره. من که نتونستم تحملش کنم. ولی پایان فیلم خوبه و مبارزات هم کلا قشنگ از آب در اومدند. بازی آدام درایور و اون خانوم هم نقطه قوت فیلم هست. بن افلک هم نقش خوبی داشت. یه کمی از این فضای بتمنی فاصله گرفته خوبه.

6/10

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
2,014
نام
milad
819WWgLVVEL._RI_.jpg
10/10
از دنیا و کارکتر های فیلم خیلی خوشم میاد داستان فیلم عالیه جلوه های ویژه هم بعد این همه سال بدون ایراده بنظرم
کمدی فیلم خیلی کمه که نسبت به تم ش عالیه
حس قدیمی بودن هم داره که برای من عالیه
------------------
p172364_p_v10_af.jpg
9/10
ادامه عالی ای بود گرچه میتونست یکم دارکتر باشه. مثل نسخه اول لذت بخش بود
خیلی دلم میخواست 3 4 سال بعد ادامش ساخته بشه که نشد.
-------------------
MV5BODdkMDQzMzItZDc4YS00OGM4LTkxNTQtNjUzNzU0ZmJkMWY2XkEyXkFqcGdeQXVyMjMxOTE0ODA@._V1_FMjpg_UX1...jpg
hellboy 2019
0/10
فیلمی فوق العاده افتضاح با نویسندگی ، کارگردانی ، انتخاب بازیگریه مسخره و شلخته
15 سال بعد از hellboy 2004 اومده اما جلوه های بصریش در حده انیمیشن حیف اون hellboy قدیمی اسمشو با این خراب کردن

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,363
نام
سپهر
1639165839174.png
Belfast 2021
4.5/10

بلفاست کنت برانا است هرگز شبیه یک شهر نیست. بلفاست کنت برانا یک شهرک سینمایی است که آدم هایش تنها در یک خیابان و چند خانه رفت و آمد می کنند. آدم های مخملی و کاغذی که زندگی روزمره شان حتی با سیاه و سفید بودن تصویر، مخاطب را به هیجان وا نمی دارد. شورش های عقیدتی و مذهبی که زندگی کودک را تحت الشعاع قرار نمی دهد. بلفاست کنت برانا علی رغم یک پروژه شخصی، پر از کپی پیست پلان های مطرح سینما است. این کپی است نه ادای دین! ادای دین با کپی تفاوت دارد. ادای دین و بازسازی مختص کار تارانتینو است. بلفاست شایستگی این همه تقدیر را در آستانه فصل جوایز ندارد.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر