Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1637754504945.png

Spencer 2021
8/10
«اسپنسر» شخصی ترین پرتره از پرنسس دایانا است. کارگردان می داند که جهت نمایش مجموعه ای از حالات، عواطف و احساسات یک شخصیت مرکزی، باید چشمانش را از بازیگر مرجع برندارد. «اسپنسر» فضایی کلاسترفوبیا خلق می کند و در آن فضا از مخاطب می خواهد که با درد روحی و روانی شخصیت (دایانا) همدردی کند. فیلم راز و نیاز مخاطب با دایانا است و دوباره نگاه انتقادی به رسم و آداب سنتی و تاریخی انگلستان. «اسپنسر» جایی است که کریستین استوارت می درخشد و ذره ای عقب نشینی نمی کند. استوارت با دایانا خو می گیرد و فروپاشی نوزندگی اش با رابرت پتینسون که ناشی از فشارها خبرنگاران و رسانه ها می داند، در ذهن خود با واقعه دایانا پیوست می زند. پابلو لارین ثابت می کند که خلق فیلم «Jackie» تصادفی نبوده است. وی نزدیک ترین درد و رنج روحی-روانی زن های برجسته تاریخ سیاسی یک کشور را به نحوی قابل قبول به تصویر می کشاند.​

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,459
ezgif-4-705599e0dd23.jpg

Spencer
9/10

فیلمی از تراژدی پرنسس دایانا. فیلم روایت گر بخشی از زندگی پرنسس است. اون نقش اول و نقش دوم هست. همه ی فیلم درباره اوست. ملکه و شاهزاده نیز حضور دارند اما به ندرت از آنها دیالوگی میشنویم. همین امر باعث شده تا فکر کنم شاید دایانا واقعا مشکل روانی داشته است. ما هیچ علمی از سوی ملکه و حرفی از جانب او نمیشنویم.داستان فقط از جانب دایانا تعریف میگردد. موسیقی فیلم بسیار خوب است و در طول فیلم کمتر زمانی است که قطع شود.
بازی استورات بسیار خوب است. شانس اسکار است. در ابتدا لهجه و نوع صحبتش ازارم میداد اما رفته رفته متوجه شدم چه خوب به این نقش میخورد. فیلم به خوبی پریشان حالی او را به نمایش گذاشته و سردی روابط او با کاخ نشینان. از فیلم های خوب امسال بود.​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1637916993566.png

Nitram 2021
8/10
«نیترام» به نحوی فیلمبرداری شده است که گویا دارید صفحه های یک آلبوم عکس از گذر زندگی یک جوان سادیسمی در دهه هشتاد یا نود میلادی را ورق می زنید. دیدن هر عکس از زندگی و درونیات «نیترام» مخاطب را ناراحت و آزار می دهد. در صفحه پایانی آلبوم، جایی است که شما مات و مبهوت می مانید و حادثه ای را مشاهده می کنید که تبدیل به لکه ای تاریک در تاریخ معاصر استرالیا نیز می شود. کیلب لندری جونز می تواند در هیاهوی نام های بزرگ هالیوودی، اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کند.​

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
71JRPn9SVmL._SL1500_.jpg

The Man from Nowhere (2010)

8/10​

اکشن عالی_بازیگرای خوب_داستان تکراری ولی تکان دهنده و غم انگیز
از فیلمی مثل bittersweet life که موضوع مشابهی دارن یه پله بالاتر بود بنظرم

MV5BN2ZiMDMzYWItNDllZC00ZmRmLWI1YzktM2M5M2ZmZDg1OGNlXkEyXkFqcGdeQXVyNDQ2MTMzODA@._V1_.jpg

Total Recall (2012)

7/10​

ایده و فضاسازی جالبی داشت با اکشن قابل قبول.واسه گذران وقت بد نیس

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
venom-1.jpg
venom 2
امتیاز به عنوان به نو جوان 13 ساله 10/10
امتیاز به عنوان یه جوان 25 ساله 4/10
---------
داستانش بیشتر شبیه یه انیمیشن ضعیف بود تا یه فیلم
نکات مثبتش حضور تام هاردی بود و اهنگ پایانی last one standing

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
Coda 10
یه فیلم حال خوب کن، بدون هیچ پیش زمینه ای سمتش رفتم و حسابی سوپرایزم کرد
Cinderella 2021 0
من معذرت میخوام که اسم این دو فیلم کنار هم آوردم:D به اصرار خانمم نیم ساعت نگاش کردم و نزدیک بود بالا بیارم و هر چی خاطره از انیمیشنش تو بچگی داشتم شست و برد
Cruella 7
Red notice 7

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483

CODA%2B2021%2Bon%2BTheater%252C%2BApple%2BTV%252B%2BRelease%2BDate%252C%2BTrailer%252C%2BStarring%2Band%2Bmore.jpg

Coda 2021
9/10
ایده اولیه فیلم عالی , یه نمره سر این کم دادم چون قبلش فکر میکردم طنزش زیاده
از این فیلمای که حس خوب به آدم میده
اگه طنزش خیلی بیشتر بود بهتر بود
midnight-run-dvd-cover.jpg

Midnight Run 1988
7/10
از این فیلمای مناسب صدا و سیما و شبکه نمایشه که نیازی به سانسور نداره
و اکشن همراه با طنز جزئی
فیلم تا آخر آدمو نگه میداره​

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
The Last Duel
The_Last_Duel_poster.jpg

مخلوطی از کست عالی و کارگردان ریدلی اسکات و اهنگسازی هری گرگسون ویلیامز
ولی انتظارم برای این فیلم خیلی بالاتر بود. روایت فیلم به نظرم خیلی خوب نبود و بعضی سکانس ها هم واقعا اضافی به نظرم رسید که کمکی به فیلم نمیکرد.

7.5/10

Red Notice
Red_Notice_-_film_promotional_image.jpg

با تمام احترامی که به رایان رینولدز و دواین جانسون دارم ولی این دو خسته نشدن از یک سبک بازی که برای چندین سال دارن همون رو ادامه میدن؟ رایان رینولدز کلا در تنظیمات deadpool گیر کرده !
یک فیلم شدیدا پاپکورنی که فقط برای گذراندن وقت ساخته شده و در کمتر از یک ماه هم فراموش خواهد شد.

5/10

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
دوتا فیلم دهه نودی معرکه دیدم اولی:
State of Grace 1990
کست فیلم: شان پن، رابین رایت، گری اولدمن، حضرت اد هریس، جو ویترلی، جان تورترو و جان رایلی و موسیقی موریکانه. همچین کستی دیگه تو فیلمای امروزی مثلش هم ممکن نیست. داستان یکم کلیشه‌ای هست اما مگه میشه با وجود این کست میخکوب فیلم نشد؟
9/10
دومی:
Bullets over broadway 1994
یه فیلم روون و حال خوب کن وودی آلنی که با لذت یه نفس تا آخر فیلم میرید. چز پالمینتری عزیز خیلی باحاله تو این فیلم، جو ویترلی هم که ساخته شده برای رئیس مافیا بودن.
10/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
last duel
جدید ترین فیلم ریدلی اسکات کبیر . فیلم از نظر کارگردانی و بازی ها و به خصوص نبرد ها در سطح بالایی قرار داره . اما از نظر فیلم نامه مشکل داره . صحنه های اضافی و بی کارکرد زیاد داره . از طرفی با این که با روایت راشومون گونه اش و بیان یک ماجرا از دید 3 شخصیت اصلی اش سعی می کنه بیننده رو به کاراکتر ها نزدیک کنه موفق نمیشه به شخصیت ها عمق بده و بیننده را باهاشون درگیر کنه. بازی ها خوب هستند . با این که فیلم اسم دو بازیگر شناخته شده تر یعنی بن افلک و مت دیمون رو یدک میکشه بدون شک ستاره هاش دو بازیگر تازه نفسش یعنی جودی کومر و آدام درایور هستن. درایو که امسال با 3 فیلم حضور موفقی داشت و جودی کومر هم قدم به قدم از اون بازی اغراق آمیز اش در سریال کیلینگ ایو داره فاصله می گیره . کارگردانی اسکات عالی است و به خصوص در دوئل پایانی به خوبی تعلیق نفس گیری رو ایجاد می کنه که بیننده رو به وجد میاره . در کل آخرین دوئل ارزش دیدن داره ولی پایین تر از انتظاری بود که ازش می رفت
امتیاز 7.5 از 10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
1638487795960.png

یه فیلم دیگه که به شخصه خیلی منتظرش بودم و اینم ناامید کننده از کار در اومد :|
کلا داستان فیلم به شدت گنگه اونم بصورتی که ادم رو خسته میکنه، چون خیلی مسائل و مواردی که اتفاق میوفتن غیر منتطقی و دور از انتظارن.
قبلا زیاد داشتیم فیلم هایی که داستان رو میپیچونن و این مورد اگه خوب انجام بشه میتونه بیننده رو بیشتر جذب فیلم کنه ولی توی این فیلم و حداقل برای من اصلا اینطور نبود.

در کل فیلم نامه فیلم خیلی بد نوشته شده و از اونور twist یا سورپرایز فیلم بیش از حد قابل پیش بینی و در عین حال دوباره غیر منطقی هست.

ولی خوب از نظر فیلم برداری، داشتن شات های زیبا، بازی بازیگر ها (مخصوصا شرلوک :-" ) فیلم خوبی هست و از همه این ها مهمتر موسیقی متن فیلم هم خیلی خوب و درخور فیلم هستش.

6/10

+

بریم belfast و the last duel هم ببینیم و امیدوارم اون 2 تا بهتر باشن :-"

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
last duel
همون طور که دوستان گفتن قشنگ 1 ساعت فیلم اضافی بود صحنه های تکراری فقط زاویه دوربین عوض شده بود ، بازی ها رو هم دوست داشتم نبرد پایانی هم عالی بود اگر فیلم 1.30 ساعت بود امتیاز بالاتری میدادم
7/10

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
The last duel

در این حد بی خبر بودم از این فیلم که حتی کارگردانش هم نمیدونستم ریدلی اسکات هست و آخر فیلم متوجه شدم (با اینکه گلادیاتور تو تاپ10م هست)
تنها دلیلی که اومدم اینجا نظرم رو اعلام کنم شاید نکته ای هست که انگار برای همه بولد شده. و اونم تکراری بودن خیلی از سکانس ها هست (شاید با کمی تغییر ولی نه انقدر که اطلاعات جدیدی به بیننده بده) و تنها دلیلی که به ذهنم میرسه برای قرار دادن این همه سکانس تکراری، تفکیک کردن قطعیت از عدم قطعیت از نگاه بیننده هست. هرچند ایده خوبیه ولی انقدری خوب پیاده نشده که آدم بگذره ازش
و خب حتی با وجود این نکته که همه براشون عجیب و منفی بوده همچنان برام یکی از بهترین فیلمای امسال محسوب میشه
فکر کنم 7.5 امتیاز مناسبی باشه براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر