Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
خیلی وقت بود اینجا نظر نداده بودم ولی خب ... i am back :)

Fear Street: Part One - 1994

MV5BNzQzYjIyZDQtMjBhZS00MzU3LTk0MTQtNTVmMDI3ZWY0ZWU3XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

5/10

Fear Street: Part Two - 1978

MV5BOTQxMWNiZmYtOGUzMi00OGU5LTkzMjctYWY4ZmJkZjZiYWI5XkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

7/10

Fear Street: Part Three - 1666

MV5BN2YxZGFmNDMtNzlhYy00OTJlLTgzMDctZGNjNTMyNjAxYjM4XkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

6/10

با اینکه مثل همه فیلم های نتفلیکیس عشق و عاشقی اقلیت های جامعه رو نشون میده اما این سه گانه برای سال 2021 که کمبود فیلم های اسلشر درست و حسابی درش بیداد میکرد مثل لنگه کفش تو بیابون بود و محصولی جذاب بود. هر چند نسخه اول اصلا خوب شروع نمیشه ولی نسخه دوم عالیه و نسخه سوم باز دوباره متوسط میشه. لذت بردم در کل.

Gemini Man 2019

MV5BZDJlYzMyZTctYzBiMi00Y2E5LTk4YzgtNzU5YzE0MDZkY2EwXkEyXkFqcGdeQXVyMTA3MTA4Mzgw._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

5/10

یکبار مصرف! داستان همیشه تو این مدل فیلم ها مشکل داره ولی خب تکنولوژی به کار رفته برای جوون تر کردن چهره ویل اسمیت عالیه و نوید این رو میده که در آینده فیلم های بیشتری از این دست خواهیم دید.

Troy 2004

MV5BMTk5MzU1MDMwMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjczODMzMw@@._V1_UY209_CR1,0,140,209_AL_.jpg

10/10

عجب فیلمی بود عجب فیلمی بود ... همیشه فقط تیکه های آخرش رو در تلویزیون ایران دیده بودم ولی وقتی خودش رو دیدم که میدونستم برد پیت کی هست و عجب نقش متفاوتی هم داشت، داستان هم زیبا بود و مثل همیشه ... بزرگترین اتفاقات جهان ما در تاریخ به خاطر یک زن رخ داده!

First Man 2018

MV5BMDBhOTMxN2UtYjllYS00NWNiLWE1MzAtZjg3NmExODliMDQ0XkEyXkFqcGdeQXVyMjMxOTE0ODA@._V1_UX140_CR0,0,140,209_AL_.jpg

8/10

با اینکه به شدت اعتقاد دارم قضیه سفر انسان به ماه تئوری توطئه هست ولی خب این فیلم خیلی وقت بود توی هاردم گیر کرده بود و بلاخره دیدمش و چقدر لذت بردم از تماشای اون. بازی رایان گاسلینگ عالی بود مخصوصا که قبل از این فیلم من Blade Runer 2049 رو دیده بودم که راسلینگ خیلی توش خوش درخشیده بود. در کل این فیلم حالت مستند طور برام داشت و دیدن چهره انسان ها تو شرایط مختلف خیلی هیجان انگیز بود.

Black Widow 2021

MV5BNjRmNDI5MjMtMmFhZi00YzcwLWI4ZGItMGI2MjI0N2Q3YmIwXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

6/10

چرا باید دشمن توی همچین فیلمی فقط آخر سر ظاهر بشه؟ چرا اون تنش های همیشگی رو نمیتونیم تو این فیلم ببینیم؟ شخصیت یلنا خیلی بهتر از ناتاشا ظاهر شد و به قولی فقط سوپرهیرو لندینگ و پوز فرودش قشنگ بود! تنها چیزی که واقعا دیدنش عالی بود شخصیت تسک مستر بود. امیدوارم بانو یلنا رو زودتر ملاقات کنیم :D

F9: The Fast Saga 2021

MV5BMjI0NmFkYzEtNzU2YS00NTg5LWIwYmMtNmQ1MTU0OGJjOTMxXkEyXkFqcGdeQXVyMjMxOTE0ODA@._V1_UX140_CR0,0,140,209_AL_.jpg

4/10

یک What the hell دائمی همش روی لب من بود موقع تماشای این فیلم! به قول یکی از دوستان حتی با God Cut هم نمیشه بعضی چیزای این فیلم رو توضیح داد چه برسه به نسخه Director Cut. یک صحنه طرف به راحتی میپره تو کامیون صحنه بعدی به سادگی از داخل کامیون در حال سقوط میاد بیرون! بی منطقی این فیلم تنها زمانی میتونه روی مخ نباشه که بیان بگن اعضای این مجموعه کلا سوپر هیرو هستن که بحثش هم توی خود این قسمت زیاد بود. وگرنه هیچ توجیهی نمیتونه داشته باشه. هر قسمت هم یک رقیب و یک تکنولوژی رو میکنن که آخر سر میوفته دست اعضای دامنیک تورتو و رقیب به رفیق تبدیل میشه! حقیقتا تنها بازی خوب مربوط به جان سینا بود که چهره خونسرد قشنگی داشت و بعد از دو سال بلاخره چشم ما به جمالش روشن شد.

یک نکته پایانی: تریلر های این فیلم چرا تمام صحنه های اکشن رو نشون میدن! هیچ چیزی رو نمایش نداده باقی نمیزارن و سورپرایز ها بول شت میشه برای ادم!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
JPKjYXvzfvIPG3IAPXcfraP20IiWhV_large.jpg
برای من کری گرانت و اینگرید برگمان بهترین نمادهای دوران طلایی هالیوود هستند.
در بدنام این زوج مفتخر هستند تا با استاد تمام اعصار؛ هیچکاک همکاری داشته باشند.
در بدنام همه چیز به اندازه است.
در تمام فیلم شما سایه‌ی عشق میان این دو را لمس می‌کنید.
ده دقیقه پایانی فیلم، هیچکاک مسلسل را روشن می‌کند و پایانی بی‌ نظیر را رقم می‌زند...
از هنرنمایی کلود رینس نباید غافل شد!
Notorious1946
9/10​

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
09589a070930944638908c6c19927baf.jpg
نیک کیو رو احتمالا شما هم بشناسید.
خواننده و آهنگساز استرالیایی...
نیک کیو مهم ترین آرتیستیه که توی زندگیم باهاش آشنا شدم. بالاتر از همه کس و همه چیز!
از موسیقی اعجاب انگیزش تا دیدش نسبت به دنیا و انسان‌ها لذت میبرم...
امروز فرصتی شد تا یکی از فیلم‌هایی که خودش فیلمنامه‌‌اش رو نوشته و آهنکسازش بوده رو ببینم.
از همون ابتدا انتظار یه وسترن شاعرانه رو داشتم. که همون هم شد!
اگر به دنبال حال و هوای وسترنی مثل؛ ترور جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل هستید حتماً ببینید!
The Proposition
8/10​

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
Jungle Cruise (2021)

MV5BNDE1MGRlNTQtZjc4ZC00MTI0LWEwY2MtODk1YTM2NmFmYTNmXkEyXkFqcGdeQXVyODk4OTc3MTY@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

7/10

فیلم یه ترکیبی از مجموعه دزدان دریایی کارائیب، ایندیانا جونز و جومانجی هست که سطح کمدی بیشتری داره، جلوه های ویژه ش به لطف دیزنی در سطح خوبیه و ترکیب املی بلانت و د راک خیلی خوب در اومده. در کل دوست داشتنی هست و قسمت دوم هم ساختش تایید گرفته. من در کل فیلم یاد بازی های آنچارتد افتادم و خیلی دلم هوس اون روزایی رو کرد که چهار قسمت رو بازی می کردم، شدیدا بازی تو این حال و هوا کم داریم و از فیلم هایی که تو این فاز باشن هم خیلی استقبال میکنم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
jungle cruise
جدید ترین دستپخت دیزنی . فیلمی که ترکیب دلچسبیه از ایندیانا جونز - دزدان دریایی کاراییب و تا حدی قسمت اول سری مومیایی . اما خب دز خانوادگی اش بیشتره . داستان کلیشه ی خالصه ولی قابلیت این رو داره که بیننده رو با خودش همراه کنه . طنز فیلم خوبه و خیلی پیاز داغشو زیاد نکردن . هرچند برای این که مخاطب های زیادی رو جذب کنن خبری از جوک های بزرگسالانه نیست . یکی از مهم ترین نکات فیلم شیمی خوب بین راک و امیلی بلانته . راک که کلا دو تا کاراکتر داره یکی اش راک فیلم های خانوادگیه و یکی هم راک اکشن های بزرگسالانه . این جا هم در نقش همیشگی اش ظاهر شده و فرق خاصی بین کاراکتر اش با جومانجی و بقیه کاراکتر هاش نیست . امیلی بلانت اما به خوبی در یک نقش نیمه اکشن و نیمه کمدی عالی ظاهر شده . احتمالا بعد این مارول با له له بیشتری سعی می کنه استخدامش کنه . اما بقیه کاراکتر ها و بازیگر ها رسما تو دیوارن . کاراکتر های منفی فیلم تک بعدی ان . یکی اشون که یک کاریکاتور کامله و دیگری هم یک کپی لول پایین از کاراکتر های منفی سری دزدان دریایی کاراییبه . حتی ارتباطش با کاراکتر های اصلی هم یادآور قسمت اول دزدان دریایی کاراییبه . جلوه های ویژه فیلم چشم نوازه و به خوبی ضعف های داستانی رو پوشش می ده . در کل در این روز ها که بلاهت شده یکی از مهم ترین نکات فیلم های بلاک باستر و در همین زمان یک کار بنداز بفروش دیگه داره جولون میده و مرز های حماقت رو یکی پشت دیگری داره رد میکنه دیدن این فیلم که در عین کلیشه ای بودن تلاش داره یک داستان نصفه نیمه رو تا جای ممکن قابل دیدن از آب در بیاره خالی از لطف نیست
امتیاز 7.5 از 10

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
53798d5ba21654182296890adafefdb0.jpg
سه احمق رو بعد از سال‌ها دیدم.
جدای از اینکه فیلم جنبه‌ی سرگرمی داره با سه ساعت زمان،
باید بگم تا به حال ندیده بودم یه فیلمی این چنین کمدی‌وار نظام آموزشی رو مورد هجمه قرار بده!
برای یه روز تعطیل بشینید تماشا کنید، احتمالاً شما هم لذت می‌برید...
3idiots
7/10​

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz

Hitman's Wife's Bodyguard​

9/10

Untitled.jpg

فیلم فان و سرگرم کننده ای بود، شوخی های خنده دار و اکشن جذابی داشت فقط بعضی جاها یخورده جلوه های ویژه ـش تو ذوق میزد ولی درکل از 2 ساعتی که براش گذاشتم راضی بودم.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
683
1628247062431.png

5 از 10

این قسمت رو با توجه به جوان بودن بازیگرهاش همون سال 2014 احتمالا ساختن و سال 2021 ریلیزش کردن .

فرق این با the beginning تو همه جنبها خیلی زیاده و در واقع Final زباله ایی در مقایسه با the beginning حساب میشه.

the beginning همین اواخر ساخته شده .

• Like
Reactions: hitman68 and Evil

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
the suicide squad 2021
شاید بهترین اثر دنیای سینمایی دی سی تا به الان . جیمز گان تبحرش رو قبلا در ساخت فیلم های سوپرقهرمانی با دو قسمت گاردینز برای مارول انجام داده بود . حالا در این جدید ترین کارش می توان گفت در اوج قرار داره . جوخه انتحاری جدید ترکیبیه از خلاقیت های گان در گاردینز و اون ایده های کریپی و دل و روده بازی های دو فیلم اولش که اون رو سر زبون انداخت . فیلم به معنای واقعی کلمه دیوانه واره . پر از رنگ و خشونت و شوخی هایی که در جای درست قرار دارن و بنچاق شده به نظر میرسن . انگار نه انگار اون دی سی معروف که به زور می خواهد همیشه دنیای تاریکی رو روایت کنه این فیلم رو ساخته باشه . داستان فیلم کلیشه ای و تک خطیه اما خوب روایت میشه و خیلی بهتر از نسخه قبلی و چند اثر اخیر دی سیه . یک اثر که یادآور آثار اکشن دهه 80 . قشنگ یاد قسمت اول اکسپندبلز من رو می انداخت . گان در سری گاردینز نشون داده بود که به خوبی می تونه یک گروه نخاله رو دور هم جمع کنه و با دیالوگ نویسی بجا تا حد زیادی این شخصیت های عجیب و غریب رو برای بیننده قابل باور کنه .این جا هم با این که تعدد کاراکتر ها بالاست تا حد زیادی این کارو کرده . یک سری شخصیت های جذاب رو برای آثار بعدی این یونیورس آماده کرده که اگه سران وارنر عاقل باشن حتما راهش رو ادامه میدن . در راس اون ها بلاداسپورت با بازی ادریس آلباست . اوایل فیلم به نظر میاد این کاراکتر یک ریپ آف از کاراکتر ددشات در قسمت قبلیه اما هرچی میگذره بر خلاف اون فیلم بیشتر به کاراکتر بها میدن . مارگو روبی هم دیگه در نقش هارلی کوئین تثبیت شده و بار دیگر می درخشه . اما تو همین حضور اش از دو اثر قبلی که درباره اش ساخته شده بهتره . امیدوارم حالا حالا ها از بازی تو این نقش خسته نشه . کاراکتر کینگ شارک هم پتانسیل بالایی داره و خدا رو شکر قضیه وین دیزل و تک جمله اش تو گاردینز این جا برای استالونه تکرار نشد . پیس میکر با بازی جان سینا هم از اون کاراکتر های جذابه که از الان لحظه شماری برای دیدن سریال اش سخته . کلا گان تبحر خاصی در بازی گرفتن از بازیکن های کشتی کج داره . شخصیت پردازی مشکلاتی داره که خب به خاطر تعدد شخصیت هاست که البته لزومی هم نبود اما حضور کوتاهشون به کلیت فیلم ضربه ای نمیزنه و به طور کلی شیمی بین کاراکتر ها خوب در اومده .شخصیت منفی داستان هم با این که مثل اکثر آثار اخیر این سبک شخصیت پردازی جالبی نداره لااقل در بر انگیختن حس نفرت بیننده کارش رو میکنه . البته مشکل خاصی هم نیست چون کاراکتر آیکانیک و ویلن مهمی تو کتاب های منبع هم نبوده که حالا ابهتش رو خراب کرده باشن .
یک نکته ای که من باهاش مشکل داشتم ولی به نظرم مشکل فیلم نیست و اتفاقا از جسارت گان سرچشمه میگیره
فیلم واقعا اسمش برازنده اشه . چون با جسارت تمام قشنگ چند تا شخصیت مهم اش رو به فنا میده . برای من شخصا بد بود چون دوست داشتم بیشتر ازشون میدیدم. به خصوص ریگ فلگ و کپتان بومرنگ که با وجود انتخاب بازیگر های توانا در قسمت قبل هم پرداخت درستی نداشتن و وقتی دیدم دوباره تو این قسمت برگشتن خوشحال بودم و احتمال میدادم قراره ضعف شخصیت پردازی اشون رو رفع کنند. البته خب ما هیچ وقت رو در رویی رسمی فلش با بومرنگ رو نداشتیم و به همین دلیل احتمالش هست از طریق الس ورس و دنیاهای موازی که قراره تو فیلم فلش ببینیم بومرنگ برگرده
اکشن فیلم در بهترین سطح قرار داره . سکانس ها چشم نواز و البته پر از خشونت و موزیک هستن . فیلم واقعا درجه سنی اش برازنده اشه . به زور دو تا فحش و یکم خشونت زورکی این درجه رو نگرفته که مردم هایپ بشن . فیلم همه چی داره . هم خون و دل و روده هم صحنه هایی که مناسب سنین کم نیست .البته بد برداشت نشه قرار نیست مارگو روبی اون روی بازیگری اش رو که باهاش تو گرگ وال استریت معروف شد رو نشون بده ولی چند تایی صحنه مورد دار داره فیلم . کلا گان و وارنر زدن به سیم آخر :)) .
انتخاب موزیک یکی از نقاط قوت دیگه ی فیلمه . رسما میشه گفت awesome mix vol.3 رو این جا شاهدیم .

در کل جوخه انتحاری جدید از اون آثار کامیک بوکی دیدنیه قطعا این بهترین بودن به این معنی نیست که قراره یک اثر واقع گرا و جهان شمول رو ببینیم بلکه در مقابلش قرار داره و نشون میده یک اثر کمیک بوکی لزومی نداره حتما دارک و تیره باشه اما پر از لوس بازی هم نباید باشه . این فیلم مختص عاشقان کامیک بوک ساخته شده و وظیفه اش رو به بهترین شکل انجام میده . دیدنش برای عاشقان این سبک پیشنهاد میشه . البته نه برای عاشقان کم و سن سال

امتیاز 9 از 10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
8fv9yny87f.jpg
The Suicide Squad
8.5/10
بعد سه گانه شوالیه تاریکی از بهترین فیلمهای دنیای DC هست که تا به حال دیدم
بازیگران توانا و پردازش خوب کاراکترهای اصلی خیلی به فیلم کمک کرده و امیدوارم ادامه ش ساخته بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر