Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
1626710286769.png

این 3 گانه رو دیشب دیدیم و از انتظارامون خیلی بهتر بود :-"

کلا یادم نیست اخرین بار کی فیلم اسلشر خوب دیدم ولی این 3 گانه، مخصوصا قسمت دوم و سومش، خوب و سرگرم کننده بودن.

قسمت اول زیاد برای من جالب نبود هرچند دوستام با قسمت اول هم خیلی حال کرده بودن :-" ولی فسمت دوم و سوم خیلی بهتر شدن.

در کل ارزش یکبار دیدن رو داره و فیلم های خوبی هم هستن برای دورهمی دیدن :-"

امتیاز هم:

part 1 = 6/10
part 2 = 8/10
part 3 = 7.5/10

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
موضوع اینه من اصلا از فیلم اسلشر هورر هیچوقت انتظار بالایی ندارم ولی این خیابان ترس همه چیش عجیب بالانس بود.

The Hitman's Wife's Bodyguard

4/10
حیف از این همه بازیگر خوب که با فیلمنامه آبکی و کارگردانی بد به فنا رفتن.

• Like
Reactions: ( Layken )

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
Muppet ها نمایش عروسکی جذاب و دوست داشتنی

comedy television هست
از ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۵ نمایش به صورت اپیزودی بود

برنامه The Muppet Show از ۱۹۷۶ شروع شد و ۱۲۰ قسمت بود
در این بین فیلم سینمایی هم ساخته شد

و این برنامه محبوب دیزنی به فراموشی سپرده شد برا دهه ها

تا دوباره این سری muppet ها در چهارچوب فیلم خانوادگی برگشت و موفق هم شد و کلی مخاطب جذب کرد

این قسمت دوم مثل قسمت قبلی بسیار زیبا و شاد و دلنشین با یک داستان کلاسیک و جذاب.
موزیک های شاد و دیالوگهای واقعا جذاب و خنده دار فیلم
واقعا لذت بخش هست

امتیاز از 10 : 10

300px-Muppets_Most_Wanted_UK_poster.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
1626938985017.png

PIG 2021
5/10

علت تعریف و تمجید از فیلم PIG حرکت به سمت جریانی است که انتقام را به شکل کلیشه ای و توام با کشت و کشتار گسترده (مانند جان ویک) نشان نمی دهد، حتی اگر پیام داستان همبستگی شدید انسان با حیوان است، مانند Okja نیز شلوغ کاری سورئالیسم نمی کند. همبستگی انسان و حیوان از دریچه Rob تنها امید وی به ادامه حیات است و وقتی حیوان دزدیده می شود، Rob از انزوا - دلیلش واضح اما منسجم (گویا از دست دادن همسرش است) نیست - بیرون می آید تا خوک خود را در دنیایی که در آن متولد شده پیدا کند. مدت زمان فیلم 93 دقیقه است اما به اندازه یک فیلم دو ساعته برای من طول کشید؛ مولف بسیار علاقه دارد که دوربینش را از نیکولاس کیج برندارد. تصویرسازی او برای نمایش یک آدم منزوی و درد کشیده دقیق و هرازگاهی خسته کننده است. می توان گفت نیکولاس کیج بلیط بازگشت به بازیگران تاپ هالیوود را به دست آورده است؛ هرچند بازیگر مورد علاقه بنده نیست اما استایل و لحن وی در سکانس رستوران و بازجویی اش از سرآشپز نشان می دهد که بازیگری کارکشته است (از چهره الکس وولف مشخص است که محو بازی وی شده است). علت دوست نداشتن کلیت فیلم به این دلیل است اتفاق خاصی در جریان فیلم رخ نمی دهد، گذشته اش برایم عاملی نیست که خود را از جامعه پس بزند و بازگشت وی در پایان اثر به همان انزوا و تاریکی، سفری بدون افت و خیز برایم تلقی می شود.​

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سلام
نمی‌خوام ادا دربیارم، اما واقعا روم نمیشه تو این روزا و با این اوضاع، بیام فیلم معرفی کنم و نمره بدم... این فیلم خوبه، اون فیلم بده.
با احترام به تمام دوستان عزیر و محترمی که فعال هستن تو سایت و این تاپیک. 🙏

برای اینکه اسپم نشه و چون چند روز پیش تو تاپیک کناری بهش اشاره کرده بودم:
Hitman's Wife’s Bodyguard 2021
2/10
رایان رینولدز موفق شده یک نقش رو به مدت ده سال در تمام فیلم‌هایی که بازی کرده، تکرار کنه. این سطح از بی‌استعدادی، خودش یک استعداد بزرگه!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
The-Yards-poster.png

The Yards 2000

5/10

بعد دیدن بعد از ظهر سگی از صدا و سیما که اگه اشتباه نکنم برنامه 100 فیلم نشون داد یا شبکه 4 با اون سن کم چیزی از فیلم نفهمیدم بعد که نسخه اصلشو نگاه کردم دیدم چقدر بخش های بعد از ظهر سگیو عوض کرده بودن پس تصمیم گرفتم The Yards ببینم این فیلم هم اولین بار از صدا سیما دیدم بچه تر بودم زیاد به نظرم جالب نبود تنها بخش جذاب فیلم چارلیز ترون بود , گفتم دوباره ببینم شاید اینم مثله بعد از ظهر سگی تغییراتی توش اعمال شده که دیدم نه خود همون چیزی بود که صدا سیما نشون داد با 1-2% تغییرات
یه فیلم متوسط که 2 بار دیدم
max1529302365-front-cover.jpg

And Justice For All 1979

7/10

با این که میدونم بالای 90% تون دیدید
اینقدر سکانسای آخر فیلمو تو اینستا دیده بود که کله فیلم اسپویل بود برام

Once Bitten 1985

3/10

یه فیلم در حد فیلمای سینما خانگی ایران که امثال سحر قریشی و بهنوش بختیاری و نیوشا ضیغمی و ....میارن برای یه فیلم درجه دو که اصلا معلوم نیست بودجش از کجا و به چه هدفی تامین شده
این فیلم هم جز جیم کری هیچ چیز مثبتی نداشت.​

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
F9
images (7).jpeg
2/10
پرفروش ترین و مضخرف ترین فیلم این دوران کرونایی که دیدم!
واقعا چی بر سر سازندگان این فیلم اومده که اون چهار قسمت ابتدایی رو به این بولشیت خالص تبدیل کردن ؟
اخه لامصبا در اون ایده اهنربا حداقل حرمت قانون دوم نیوتن نگه می داشتید!
گاز و فرمان و دنده و Nos در فضا ؟
قسمت های هندی فیلم به کنار ! کست فیلم هم کلا جوک ! با این کست رسما میشه یک کمدی یا سیتکام ناب ساخت.
به خاطر احترام به اون کامارو و ماستنگ و بقیه ماشین های فیلم این امتیاز رو دادم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
images (7).jpeg

در ادامه ی حرف های دوست بالایی، قسمت های قبلی رو من درست حسابی یادم نیست، همیشه دیالوگ ها و بازی بازیگر ها انقدر بد بودن؟! :-"

لعنتی قشنگ با سناریو ها و بازی های صنعت والای p*rn رقابت میکنه فیلم :-"

حتی به عنوان یه فیلم پاپ کورنی و فقط برای تفریح و وقت گذرونی هم خوب نبود، 1/10 :-"

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
F9
images (7).jpeg

4/10
ضعیترین فیلم این سری
منطق در دیوار
داستان در دیوار
بازیگران در دیوار

این 4 هم به حرمت چهار تا تعقیب و گریزش دادم وگرنه 2 هم زیادشه
اینقدر بد بود که 10 بار متوقف کردم رفتم دور زدم اومدم باقیشو دیدم

1626520814566.png

Space Jam A New Legacy 2021
6/10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
1627736568200.png

F9 2021
6/10

پیش از اینکه به F9 چنگ بیندازیم، باید مواردی که منجر شده این سری با کمبودهایی مواجه شود، بپردازیم. این موارد به خارج از فریم و درون فریم اختصاص می یابد:

خارج از فریم: اختلاف دواین جانسون و وین دیزل اولین جرقه در راستای آسیب رساندن به قسمت نهم بود. به نحوی که این اختلاف باعث جدایی جانسون از فیلم و تغییر سناریو شد. سپس شایعاتی مبنی بر حضور کیانو ریوز در فیلم مطرح شد که میزان هایپ انتظار برای فیلم را بالا بکشد که متاسفانه این اتفاق میسر نشد. طرفداران سری فیلم های سریع و خشن دو دسته هستند: دسته اول همان طرفداران کالت سری هستند که دوست دارند شخصیت ها در همان مسابقات ماشین ریز و کوچک شرکت ببینند و با سوارشدن بر ماشین های برند، خودنمایی کنند. دسته دوم طرفدارانی هستند که اضافه شدن المان های اکشن و سپس رویکرد کامل فیلم به یک اثر اکشن/هایست، استقبال کردند، به طوری که از F5 به بعد، منتقدان نظر مثبتی به فیلم ها داشتند که F7 بهترین فیلم از سری شناخته شد. بی شک این دو دستگی ایجاد شده، بر کیفیت نهایی F9 تاثیر گذاشته است.

درون فریم: فیلم از عبارت «تفاله سینمایی» کمی دور است و همچنان از نظر طراحی سکانس های اکشن، انفجارهای عظیم و جلوه های ویژه در بالاترین سطح خود قرار دارد. شات ها شاد و لذت بخش هستند و هرگز مات نمی شوند. کاملا هویداست که بازیکنان اسیر جلوه های ویژه سنگین شده اند و چندان خودشان را برای یک نقش آفرینی قابل قبول، به آب و آتش نمی زنند. در پلان ها، چهره وین دیزل به شدت خسته است، به نظر می رسد خودش هم از روند فیلم ناراضی است! ایراد بزرگ F9 و تا حدودی F8، ناتوانی تهیه کنندگان برای پرکردن جای خالی پل واکر فقید است. اسکات ایستوود و جان سینا به عنوان جایگزین های پل واکر در فیلم ضعیف عمل کردند و این فقدان به فیلم نامه همچنان ضربه می زند. بازگشت بازیگران سابق سری هم نمی تواند مرهمی بر زخم نبود پل واکر باشند. چه بسا ممکن است گال گدوت هم در قسمت بعدی بازگردد! امیدوارم برای قسمت های آینده برای بقای ریشه مجموعه، اختلافات کنار گذاشته شوند و با استخدام یک کارگردان درست، هر دو سویه Racing و Action را در حدی متعادل نگه دارد.

پ.ن: تیم تحقیقاتی نجوم و فضا کشور ممکن است پس از تماشای این فیلم، طرح ارسال پیکان گوجه ای به فضا را به مجلس ارائه دهند. شاید این طرح به تصویب نیز برسد! :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
MV5BNjAzNzJjYzQtMGFmNS00ZjAzLTkwMjgtMWIzYzFkMzM4Njg3XkEyXkFqcGdeQXVyMTY5Nzc4MDY@._V1_.jpg
این شاهکار کلاسیک رو از یاد نبرید.
چند شب پیش تماشا کردم و خوشحال میشم شما هم ببینید.
اگر مثل من از سینمای این سال‌ها تنفر دارید، اگر دلتون برای فیلم سازی و دنیای قدیم تنگ شده
معطل نکنید و برای چند ساعتی خوش باشید...
being there 1979
10/10
بازی پیتر سلرز معرکه‌ست!​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر