Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Star Wars: The Force Awakens
7/10
بلاخره جنگ ستارگان جدید رو دیدم و بهش نمره 7 دادم نه به خاطر اینکه فیلم خوبیه فقط به خاطر حس نوستالژی که در من به وجود آورد
اما در مورد خود فیلم به نظرم فیلم دقیقا کپی مدرن شماره اول جنگ ستارگانه فیلمی که 40 سال پیش جورج لوکاس ساخت و خیلی ها رو شیفته خودش کرد تک تک صحنه های فیلم براتون آشنا خواهد بود چون تقریبا همش رو در جنگ ستارگان اولی دیدید شخصیت های جدید هم همینطور بود تنها تفاوتش در این بود که سه شخصیت لوک و هان سولو و پرنس لیا رو در دو شخصیت ری و فین گنجونده بودند هان سولو در این فیلم بیشتر از اینکه هان سولو باشه اوبی وان کونوبی بود
در کل حس نوستالژی خوبی به من داد و شاید خیلی از طرفداران جدید رو هم راضی کرد ولی من شخصا توقع دیگه ای داشتم دوست نداشتم ریبوت شماره اول رو به عنوان شماره هفت ببینم شخصا نیازی به هان سولو و لوک جدید نمی دیدم چون قبلا اینا رو داشتیم و داستانشون رو دیدیم من فکر می کنم جی جی آبرامز فقط به خاطر اینکه هر دو طیف طرفداران این سری رو راضی نگه داره این کار رو کرد ولی احتمالا فیلم به ورطه تکرار می افته

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Never Let Me Go:
اگه به رمانش آشنایی نداشته باشید سوالات واستون زیاد میشه. به هرحال در هر صورت فیلم تلخ و ناراحت‌کننده‌ایه! بازی سه تا بازیگر اصلی فیلم (کری‌مولیگان، اندرو گارفیلد و کیرا نایتلی) خیلی خوب بود. کاملا میخورد به جو فیلم. نا امید کننده و سرد. کاش مثلِ رمان شاهکار بود اما با این حال فیلم خوبیه.
7/10

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
خوب بعد از چند وقت از ديدن فيلم هاى اسكار،نظرى كوتاه از دو تا از مورد توجه ترين ها مى ذارم...و طبق عقيده ى اى كه دارم،صنعت فيلم در به جريان انداختن داستان،چند سالى ميشه كه به مشكل برخورده همونطور كه گيم با مشكل فقدان نوآورى دست و پنجه نرم مى كنه.

The Revenant

از لحاظ فنى يكى از پيشرو ترين فيلم هاى هاليوود،مفهوم كلى داستان بسيار زيبا،اما كليشه اى،ساده و فاقد كشش مناسب بود.بازى ديكاپريو هم عالى بود،اما به هر حال از شالوده ى هر فيلمى يعنى كشش داستانى به راحتى نميشه گذشت....به نظرم اگه فيلم انقدر جايزه نمى گرفت و ديكاپريو شخصيت اصلى نبود،بازخورد خيلى ها فرق داشت.
7.4/10

Spotlight

خسته كننده...فقط همينو ميشه گفت...داستان و طرح كلى رو حتى ميشه به عنوان يك اپيزود سريال دراورد،احتمالا بيشتر به خاطر موضوع چالشى و واقعى اى كه داشت اسكار برد..اثرى از كاراكتر درگير كننده هم ديده نمى شد و سطح بازى ها نرمال بود.
5/10

• Like
Reactions: Adidas95

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
yUo6zAVRBRN6u76AaODDGh6gweJ.jpg

zootopia : 8.5 / 10

کلیت داستان یه مقدار کلیشه ای هست ، اما زیر داستان ها و ماجراهایی که مابین داستان اصلی پیش بیاد ، و البته ابتکارات و شوخی های به کار رفته انقدر جذاب هستن که اون کشش لازم رو به وجود بیارن . قسمت های طنز خیلی زیاد نیستن اما جالب ان . به خصوص سکانسی که تو اداره راهنمایی رانندگی هست ، یا شوخی ای که با فیلم پدر خوانده میشه . :D
صدا پیشگی کاراکتر ها یکی از نقاط قوت اصلی فیلمه . به خصوص j.k simons ( این یکی انگار جنس صداش مخصوص همین کاراس ! ) و idris elba که خیلی خوب صداشون روی شخصیت مربوطه نشسته . موزیک اصلی انیمیشن هم مربوط به آهنگ شکیراس .
اما اصلی ترین نقطه مثبت فیلم ، طراحی گرافیکی و هنری و لوکیشن های فوق العاده خوش آب و رنگه ، که جذابیت فیلم رو دو چندان میکنه .
تو طول داستان ، چند تا لانگ شات فوق العاده چشم نواز هم از اقلیم های مختلف شهر نمایش داده میشه ، که طراحی بی نطیری دارن . طراحی کاراکتز ها هم با حداکثر جزئیات صورت گرفته . حتی یه جا خوندم شخصیت زرافه با اینکه نقش مهمی هم نداره ، انقدر با جزئیات طراحی شده که 3000 تا از موهای بدنش هم قابل رویته . :D
در کل شاید یه اثر به یاد موندنی نباشه ، اما به نظرم انیمشن خوب و سطح بالاییه . و پیشنهاد میکنم ببینید ، به خصوص اینکه zootopia فقط مخصوص قشر نوحوان نیست ، و انیمیشن بعدی disney هم به این زودی ها اکران نمیشه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
zootopiaposter1.jpg

Zootopia: 8.7/10

واقعا عالی بود.
این دو سال اخیر بنظرم جز به یاد موندنی ترین سال های انیمیشن میشه، این از زوتوپیا که ایده خیلی جالبی پشتش بود که به بهترین نحو ممکن پیاده شده بود و اونم از اینساید اوت که ایدش کم نظیر بود و خیلی به یاد موندنی.
داستان شاید به صورت کلی خیلی خفن نباشه اما این روایت و شخصیتا و صداگذاریه بی نقصش هست که این انیمیشنو به یک عنوان خیلی قوی تبدیل میکنه.
ساندترک Try everything از شکیرا و صداگذاریش برا گزل هم خیلی جالب و مناسب برای انیمیشن بود :D
در کل دیدنش 100% واجبه.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
63707780382516837579.jpeg

ابد و یک روز
این فیلم رو من دیدم ناخودآگاه یاد مرثیه ای بر یک رویا آرنوفسکی افتادم ، و الان خیلی خوشحالم که برای خود من فیلم قوی تر از اثر ایشونه (من به آرنوفسکی ارادت دارم با کشتی گیر ـش زندگی کردم بی احترامی نشه) واقعا یه اثر پرفکت و بی نقص که میدونم سازنده ها نهایت زورشونو زدن تا اونجایی که رژیم میزاره سنگ تموم بزارن توی نشون دادن جامعه ، خیلی قوی ـه کار ، حین دیدن فیلم تو سینما یه
پسر بچه 12 13 ساله برادر 7 8 سالشو اورده بود فیلمو میدیدن ، یعنی نظارت در حد پشم ـه تو اینجا منی نمیدونم چه فازیه ، اصلا PG-13 نیست فیلم.
بازی نوید محمد زاده یه چیزیه ماورای تصور که میدونین هم داره میترکونه و تو بیشتر فیلم های خوب این چند وقت اخیر هست ، دارم روز شماری میکنم این لانتوری بیاد ، بزنیم به بدن .
خلاصه این که من ـی که زیاد سینمای ایرانو دنیال نمیکنم اما جدیدا مشتاق شدم ، نسل جدید فیلمسازای ایرانی دارن شخم میزنن خلاصه ،
10/10 نوش جونش​

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Captain America :Civil War
8/10
فیلم سراسر آدرنالینه. واقعن لذت بردم. به نظر من خیلی بهتر از Winter Soldier یا حتی اونجرز قبلی هم بود. با حضور بعضی از کاراکتر ها جذابیتش بیشتر شد. و خوبیش اینه که کسایی که کمیک نخوندن مثل من و سعی دارن از طریق فیلم با کاراکتر مورد علاقه شون ارتباط برقرار کنن، تو این قسمت خیلی از کاراکترها مثل ویژن یا واندا develop شده بودن. به نظر من فیلم جذابی بود.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Indiana Jones
Raiders of the Lost Ark
من تا به حال سرى ايندايانا جونز رو نديده بودم و نميدونم چرا!
فيلم به شدت بى منطقه:D ولى من چون خيلى علاقه به ماجراجويى و اينا دارم برام بسيار لذت بخش بود.
٧از ١٠
the Brothers Grimsby
به عنوان طرفدار فيلم بورات و كسى كه خندش ميگره از كمدى يه ساشا بارون كوهن اما اين فيلم به هيچ وجه راضى كننده نبود. great dictator باز خيلى بهتر ، ايندفعه شوخى ها از حد گذشته و منزجر كننده است
٤از ١٠

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Hail, Caesar!
v1Copy.jpg

اول از همه بگم واقعا با دیدن این فیلم ناامید شدم اصلا توقع همچین فیلمی رو از بردران کوئن نداشتم واقعا فیلم نکته خاصی نداشت بازی دادن به کلی سوپر استار گردن کلفت مثل اسکارلت جوهانسون و جونا هیل Channing Tatum و حتی جورج کلونی به صورت پراکنده تو یکی دو صحنه و البته بازی متوسط Josh Brolin به عنوان نقش اصلی فیلم همگی تو ذوق می زد البته مشخص بود فیلم چی می خواد بگه ولی عملا اون کشش لازم رو نداشت
فقط یه نکته بازیگر هایی که تو فیلم شخصیت منیکس باهاشون سر و کار داره واقعی نیستند ولی بر اساس چند شخصیت واقعی ساخته شدند و اگه درست بهشون دقت کنید متوجه میشید که منظور برادران کوئن دقیقا کدوم بازیگر ها بوده
در کل میشه گفت درود بر سزار جز ضعیف ترین کار های برادران کوئنه و فیلم به جز چند صحنه جالب چیز به خصوصی برای ارائه نداره
5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر