Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
Sin City 2005
9/10
یه اثر هنری واقعی، بازی فوق العاده بروس ویلیس و کلایو اوون
بعد از این فیلم علاقه عجیبی به آثار سیاه و سفید پیدا کردم !

سلام
نوصیه اکید میکنم که قسمت دومش رو نبینی و بزاری خاظره خوب قسمت اول برات باقی بمونه.

The.Shadow

کاربر سایت
Nov 4, 2012
21
نام
Nima
Her 8/10

فیلم در یک کلام فوق العاده بود.اگه یه کتاب کامل هم در مورد این فیلم واسه توصیفش نوشته بشه،کافی نیس.:dبه شدت توصیه میکنم ببینید.:d

• Like
Reactions: blak

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
Self Less

فوق العاده !!

داستان جذاب و میخکوب کننده !

پیشنهاد میکنم حتما حتما ببینیدش

8/10

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
San Andreas
8/10
با اینکه خالی بندی بود اما حال داد و چسبید
صحنه های سینماتیکش مشتی بود خیلی عالی بود واقعا صنعتشون تا کجا پیشرفت کرده،آخرشم که پرچم شیطون بزرگ اونجوری نشون داد فی خالدون وطن پرستی بود دیگه

پ.ن:سکانسی که آب داشت میومد بالا و بلیک داشت غرق میشد خیلی مشتی بود فوق العاده بود ،نزدیک بود اشکم دربیاد

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Ghost in shell
کلا چیزی از این انیمه نفهمیدم فقط برهنگی داشت و میدونم 3قسمته اما حداقل تو این عصر بهتر بود بیشتر روش کار میکردن
زیرنویس درست حسابی براش پیدا نکردم
چندتا صحنه اکشن خوب داشت
در کل نمره6

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
Ted 2 2015

la89gszaxcxlgjgqlp6p.jpg

فیلم اولش خیلی فان و با مزه شروع میشه و داره عالی پیش میره اما اون وسطها وقتی بحث دادگاه پیش میاد بسیار مسخره جلو میره و در ادامه بازم کمی خوب میشه در کل فیلم خوبی هست
فیلم برداری و صدا برداریم چیز خاصی نداره یکم فان قضیه رو با گفتن حرفها ناجور بالا بردن که خوب بودن یا نبودنش رو نمیدونم
7/10

Curse.Of.Chucky.2013

hsjwp3yeo77v6qnysva2.jpg

به عنوان یک فیلم ترسناک متوسط عمب میکنه بعضی صحنه های جالبی داره و خیلی صحنه ها کلیشه ای و قابل پیش بینی هست و بعضی جا ها هم سطح پایین کار شده فیلم برداری بد نبود لوکیشن هم خوب بود

5.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,526
نام
سپهر

Goosebumps -2015

220px-Goosebumps_%28film%29_poster.jpg

کسانیکه با فیلم Jumanji حال کردن و با آن خاطره دارند و دنبال فیلمی توی این مایه ها هتسن، Goosebumps بهترین گزینه است!

7/10

Pawn Sacrifice -2015
220px-Pawn_Sacrifice_Poster.jpg

وای !امسال چه فیلم های خوبی بر اساس فیلم نامه اقتباسی ساخته شده، یکی از اینا هم Pawn Sacrifice هست که داستان واقعی بابی فیشر ( یک گرند مستر شطرنج ) رو با وجود مشکلات بیماری اش و رقیب سرسخت و شوروی خود که همزمان با جنگ سرد هست، توضیح میده. چند وقتی از توبی مگوایر و بازی های خوبش خبری نبود، اما بازی در این فیلم، دوباره بازی پرشور و عالی خود را به نمایش گذاشته، مسابقه آخر فیلم یادآور تسلیم نشدن Andrew در Whiplash است که مشکلات رو کنار زده و به صحنه برای موفقیت و پیروزی بر می گردد!

8.5/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
400x400-75.jpg

The Martian

در وحله اول بگم که با دید مقایسه با Interstellar به هیچ وجه نباید این فیلم رو نگاه کرد چون تو چیزی که میخوان دوتا فیلم نشون بدن دوتا چیز کاملا متفاوت و جدا هستن (کلا به غیر سکانسای مربوط به فضا و مسائل مربوطش هیچ شباهتی به هم ندارن) تنها مسئله ای که میمونه بحث فنی فیلمه که خوب چه از نظر فیلمنامه چه از نظر کارگردانی در حد خیلی خوبی قرار داره و کاملا آدم رو تا اخر نگه میداره از نظر داستان کلا خیلی نسبت به Interstellar داستان ساده تری داره موسیقی فیلم با اینکه زیاد اتمسفریک نیست (بر خلاف Interstellaer) نسبتا خوبه و با جو فیلم کامل همخونی داره بخش علمی فیلم دقیقا مثل Interstellar برا مسائلی که تو فیلم اتفاق میوفته دلیل منطق و فرمول (:D) میاره که خوب به دلیل ساده تر بودن بودن مسائل درک و فهمشون زیاد سخت نیست و راحت میشه با یـ بار نگاه کردن فیلم همه این مسائل رو درک کرد . در مورد بازی ها به غیر از شخصیت های فرعی بقیه بازیاشون خوب و قابل قبوله بازی مت دیمون هم این وسط خیلی خوبه و کاملا هم مستحق نامزد شدن تو بخش کمدی Golden Globe رو داشت (حداقل :D) جلوه های ویژه هم نیازی به تعریف کردن نیست و کاملا فیلم باورپذیر و بی نقض ـه , از این نظر . چیزی که بطور ملموس تو فیلم خودنمایی میکنه بخش فان و شوخی فیلم نسبت به بخش جدی و درام فیلم ـه که برخلاف موضوع و داستان فیلم و کاملا میچربه بهش !
در کل The Martian نسبت به Interstellar تجربه متفاوتی رو ارائه میده و صد البته یکی از فیلم های خوب امسال محسوب میشه که شدیدا دیدنش توصیه میشه (حتی همین الان که کیفیت HDRip ـش فقط موجوده :D)

9/10

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
Fantastic.Four.2015

همین اول کاری آب پاکی رو بریزم رو دستتون این فیلم یک bullshit کامل هست هیچ نکته مثبتی نداره یک سری بازیگر نچسب سطح پایین با یک فیلم نامه ضعیف جلوه های ویژه هم در پایین ترین سطح ممکن قرار داره اصلا جلوه ویژه خاصی نداری! نمیدونم هدفشون از ساخت این چی بوده

3/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Ant-Man 2015
7SGGUiTE6oc2fh9MjIk5M00dsQd.jpg

دیگه داستان مشخص هست یک ابر قهرمان که در برابر بدی ها ایستاده
از اسم فیلم فکر میکردم داستان بدی باشه و نتونند شخصیت جالبی ازش بیرون بکشند و دقیقا هم همین طور بود :|
برقراری ارتباط با مورچه ها ؟!
فیلم به واسطه طنزهای کمی که داشت میتونست شما را وادار کنه که فیلم تحمل کنید وگرنه داستان بیش از حد کلیشه ای هست
یک سری اتفاق ها و طنز ها هم به شدت بچه گانه بود مخصوصا اخر فیلم
اونجا که داشت با زنبور در اسباب بازی قطار بچه ها مبارزه میکرد :|
در کل اگر از فیلم های ابرقهرمان خوشتون میاد ببینیتش وگرنه چیز جدیدی برای گفتن نداره

امتیاز 6/10

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چند تا از فیلم های سال امسال رو دیدم گفتم امتیاز بدم
Maze Runner: Scorch Trials
خوب فیلم بدی نبود حداقل ارزش یکبار دیدن رو داشت تعقیب و گریز های خوبی داشت و دنیای آخر زمانی رو نسبتا خوب به تصویر کشیده بود داستانش هم بگی نگی شبیه بازی tlou بود
در کل فیلم خیلی تاپی نبود ولی ارزش دیدن رو داشت
6/10

terminator genisys
اول باید بگم واقعا دلیل این جو وحشتناک ضد این فیلم رو درک نمی کنم واقعا اونقدر فیلم بدی نیست که اینطوری بکوبنش فیلم یه ریبوت کلی از دو شماره اصلی با یه خط داستانی دیگه همراهش بود
اگه یادتون باشه تو شماره اول اسکای نت یه ترمیناتور (آرنولد) رو به سال 84 فرستاد تا سارا کانر مادر جان کانر رهبر مقاومت مردمی رو بکشه و جلوگیری کنه از به دنیا اومدن جان کانر از طرفی جان کانر هم یکی از سربازاش رو به سال 84 فرستاد تا از مادرش مقابل ترمیناتور دفاع کنه که اون سربازه عاشق سارا می شه و پدر جان کانر
تو شماره دوم اینبار اسکای نت یه ترمیناتور پیشرفته تر به نام تی 1000 رو می فرسته به گذشته تا اینبار خود جان کانر رو که بچه بود رو بکشه و جان کانر هم یه ترمیناتور (آرنولد ) که برای دفاع از جان کانر برنامه ریزی شده بود می فرسته به گذشته تا جلوی تی 1000 رو بگیره
داستان این فیلم یه مخلوطی از این دو شماره به همراه یه خط داستانی جدیده
به نظر من فیلم جدید می خواست به ریشه اش پایبند بمونه حضور آرنولد و اون خط داستانی هم می خواست همین رو نشون میده مشکلی که من به فیلم می گیرم اینه که یکم زیادی با خط زمانی بازی می کردند در صورتی که یه بخش خیلی کوچکی از سری ترمیناتور این جا به جایی زمانی بود البته نمیشه از شخصیت منفی فیلم هم گدشت که واقعا افتضاح بود ولی در کل فیلم بدی رو شاهد نبودیم و به نظرم این امتیازات یکم براش کم لطفیه
7/10

fantastic four 2015
تنها کلمه ای که برای توصیف این فیلم می تونم به کار ببرم فاجعه است
واقعا این فیلم هیچ نکته مثبتی نداشت خیلی خیلی فیلم ضعیفی بود و اگه نظر من رو می خواهید وقتتون رو برای دیدن این فیلم تلف نکنید
.../10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-The_Lobster.jpg

The Lobster

فیلم در دنیایی جریان داره که همه مردم دنیا حتما باید متاهل باشن، در غیر اینصورت باید مدت زمانی 45 روزه رو در یک هتل مخصوص سپری کنن تا بتونن فرد مورد نظرشون رو پیدا کنن و اگه در این مدت موفق به این کار نشدن تبدیل به حیواناتی میشن که خودشون انتخاب کردند و تو جنگل رها میشن...

یه Dark Comedy عالی با بازی های فوق العاده و موسیقی های دلنشین و کارگردانی عالی و فیلمنامه عالی تر، یورگوث لانثیموس کلا عاشق ساختن دنیا هایی متفاوت و عالی هست و تو فیلم قبلیش یعنی Dogtooth هم به بهترین شکل اینکار رو کرده بود. فیلم انتقادات خیلی جالبی به دیدگاه روابط های شخصی و کلا رابطه ها داره و خیلی قشنگ به تصویر میکشتشون، چیز خاصی نمیشه در این خصوص گفت چون اسپویل داستان میشه و واقعا حیفه و تک تک لحظات فیلم جالب و زیبا هست و با یک پایان بی نظیر بدجور سوپرایزتون میکنه. هم این فیلم و هم Dogtooth رو به هیچ وجه از دست ندید.

9/10
=========

220px-Sicario_poster.jpg

Sicario

مورد انتظار ترین فیلم من در سال 2015 که خدا رو شکر بامداد امروز لینک های بلوریش اومد و مفتخر به دیدنش شدم :D یعنی واقعا کسی هست منتظر آخرین اثر دنیس ویلنوو نبوده باشه؟ اگه همچین آدمی وجود داره از ما نیست، از اوناست...
یه سری نکات بدیهی این فیلم داره که بنظرم اصلا لازم به اشاره کردن نداره واقعا، یعنی جدا لازمه بگم راجر دیکینز چقدر مثل همیشه فیلمبرداری هاش بی نظیر و خارق العاده و بی نقص هست؟ شات هایی که میگیره و پلان های دور دست و زاویه هایی که میگیره یه ارگاسم برای چشم هاتون حساب میشه.
دنیس ویلنوو تو این فیلم هم بازم سراغ یه داستانی میره که به اشکال مختلف و تو ژانر های مختلف دیده بودیمش و بعضا کلیشه ای هست دقیقا مثل Prisoners و پلاتی که داشت اما چه چیزی هر دو اثر رو متفاوت میکنه؟ روایت مخصوص و ویژه ویلنوو از این داستان ها! نگاهی که بهشون داره و جوری که برای ما این داستان رو تعریف میکنه دقیقا همون چیزی هست یه آدم منتظر مثل من انتظارش رو میکشید، فضا سازی های بی نظیر این آدم تو فیلم هاش یه نمونه و مثال هست، دقایق 25 تا 38 فیلم شاهد هیجان و تنش و اضطرابی هستیم که به شخصه واقعا تو مدیوم فیلم تا حالا تجربه اش نکردم یا یادم نیست که چیز خاصی رو بیان کنم، همون سکانس بلوار بنظرم برای کل فیلم کفایت میکنه، یعنی ترکیب دوربین های دیکینز و فضا سازی های ویلنوو یه چیز عجیب و تخیلی رو ساخته.
همه اینا به کنار دوست دارم کسی که موسیقی های این فیلم رو ساخته بدونم کیه چون همینجا به احترامش یه دقیقه سکوت میکنم!
Emily Blunt هم با اینکه رقیب های خیلی سرسختی داره تو فصل جوایز ولی بنظر بنده لایق نامزدی تمام و کمال در تمامی رشته های مخصوص خودش هست، یه کاراکتر زن خسته و مهم تر از همه واقعی رو به بهترین شکل ممکن در آورده و شدید منو یاد بازی جسیکا چستن تو Zero Dark Thirty انداخت.
حرفی باقی نمیمونه، اون کسایی که میدونن، میرن نگاه میکنن بدون دریغ :D

9.5/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر