Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Iago

کاربر سایت
Mar 27, 2015
28
نام
I'm the enemy of Cassio
Dumb and Dumber To
02zuWRdAGU.jpg

درسته مثل 90 درصد مواقع تازگی و موفقیت predussecorـش رو نداره ولی همون 5 دقیقه اولش (ملاقات تیمارستان) برای من اندازه کل یه فیلم ارزش داشت! چرا که اولین برخورد من با احمق و احمق تر هم به تقریبا پونزده - بیست سال پیش برمیگرده.
در طول فیلم هم یه جاهایی شوخی ها نمیگرفت یه جاهایی بدجوری میگرفت! در کل راضی بودم.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
FAST AND FURIOUS 7/ 2015
6n6lsj099ugpv9cy8j5t.jpg

10/10
بهترین فیلم اکشنی که تو این 2سال دیدم. از همون اوایل فیلم هیجان کل وجودت رو میگیره. موسیقی مثل همیشه عالی و بدون نقس. خیلی جاها با موسیقی حال کردم:d بازیگر ها هم که عالی بخصوص بازی jason statham. عشقه منه این:bighug: نکته ی مثبت فیلم به بقیه فیلم های اکش داستان خوبش بود که به ندرت افت میکرد. بدون نقص در کل اگه بخوام بگم. 100% پیشنهاد میکنم به همه. فیلم برداری هم عالی بود.
پ.ن: خدا رحمت کنه paul walker . واقعا دوست داشتنی بود. بدون این من دیگه طاقت دیدن این سری رو ندارم:(
پایان فیلم به عقیده ی من اگه "دام" میمرد بهتر میشد:d
و سوال ها
1-قسمت بعدی در کار هست؟
2-چطور برادر کوچیکی shaw هنوز زنده بود؟
3- میگفتن قسمت پایانی فیلم رو برادر "پاول واکر بازی میکنه من که جایی ندیدم. پس چی شد؟

1-وین دیزل گفته به احتمال زیاد هست.
2-زنده بود??!!
3-از 2 برادر پول واکر با 2 نفر بدل استفاده کردن که باقیمونده نقش برایانو کامل کنن ( با استفاده از cg چهره و صداشو شبیه سازی کردن)

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
امتیازات یک سایت ‌ایرانی به چند فیلم:

Escape Plan : 8
Transformers: Age Of Extinction : 8
The Expendables 3 : 7.7
Pacific Rim : 7.7
The Hobbit:An Unexpected Journey : 7.7
Parker : 7.5
Krrish 3 : 7.5
The Amazing Spider-Man 2 : 7.5
World War Z : 7.5
G.I.Joe:Retaliation : 7.2
HomeFront : 7
Jai Ho : 6.7
RoboCop 2014 : 6.5
Ghost Rider: Spirit of Vengeance : 5.5

-----------------------------------------------------
چارسو : 7.2
پنج ستاره : 72
ردکارپت :6.7

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
(Goodbye to Language (Adieu au langage

6/10

نظرم اینه که گدار دیگه از فیلم ساختن دست بکشه، به خدا جایگاهش تو سینما مشخص شده. :d این فیلم رو باید ۵۰ سال پیش می‌ساخت، نه الان.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Fast and Furious 7
6/10

از دوتای قبلی ضعییف تر بود به نظرم به طور کل از نظر داستانی و روندش. شخصیت های منفی هم زیاد نه دیده میشن نه چیزی در موردشون گفته میشه که بشه ارتباط برقرار کرد.

+ اینکه من صحنه های Star Wars رو شاید بتونم باور کنم ولی اینو نه :d ولی به عنوان سرگرمی خوب درآوردن

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
2015_03_24_2_13_43.jpg

Inherent Vice

بعضي وقتا "حرکت نکردن" نه تنها سودمنده، که از "پسرفت" شما نيز، جلوگيري مي‌کنه.
وقتي دست روي ژانر جنايي از نوع کاراگاهي ميذاريد، بايد توجه کنيد و به اين اطمينان برسيد که آيا توانايي ايجاد "رمز و راز هيجان انگيز" رو درش داريد؟ [که حالا در وراي اون، تفکر و عقيدتون رو روح و پشتوانه‌ي مسائلش کنيد] و وقتي نداريد [يا در بهترين حالت نمي‌کنيد]، محصولتون ميشه جنايي-خاله‌زنک، با هنرنمايي خواکين فينکس، به سبک پلنگ صورتي، پلنگِ نئشه‌ي صورتي.
فيلم، نه حس واقعي بودنِ "There Will be Blood" رو داره، نه قدرتِ روايتِ کوتاه از زندگي انسان‌هاي مختلف در "Magnolia"، نه جرات گارگردان جواني که در "Boogie Nights" علي رغم خام بودنِ فيلمش در مسائل فني، باورهاش رو با اطمينان به تصوير ميکشه. و نه بي نقص بودن در بيان نقد خود، در برابر جامعه‌اي که خود رو برتر از همه ميدونه درحالي که سالهاست با يک غده‌ي سرطاني زندگي ميکنه و از درون رنج ميکشه، در "The Master".
و به علت نداشتن هيچکدوم از اين خصوصيات هست که اين محصول نه حتي "درجا زدن"، که "قدمي به عقب" قلمداد ميشه.

فيلم در ژانر [که حتي بهش وفادار نميمونه]، محتوا و روايتي که ازش ميکنه، ملال‌آوره. تقريبا هيچ چيز خاصي نداره، موضوعي رو نقد نميکنه، چيزي رو به شما نشون نميده، توان اين رو هم نداره که براتون "صحنه"اي بسازه، البته بغیر از صحنه‌ي آخر فيلم که شکل سورئال پيدا ميکنه، آن هم نه به سلامتيِ شما که به سلامتيِ بازه‌ي زماني‌اي که از تاريخ فرهنگ-اجتماعی يک جامعه‌ي مشخص انتخاب کرديد.
موضوع اين هست که همون بازه‌ي زماني، اساس فيلم است. "مواد مخدر"، خود يک کارخانه‌ي تخريب و ساختِ محتواي دروني و شخصيتي يک فرد هست. مشکل اساسي فيلم هم از اينجا آغاز ميشه که دست نه بر "اعمال" افراد تحت مواد مخدر بخاطر نيازهاي بوجود آمده در آن سبک زندگي بخصوص، که بر روي شخصيت، دنياي فکري و مواجه شدن‌هاش با مراحل زندگي، گذاشته شده. اينجاس که شما نميتونيد شروع، متن و پايان خوبي براي اين نوع شخصيت پردازي ايجاد کنيد تا "افراد عاري از مواد مخدر" توانايي ارتباط برقرار کردن با فيلم رو پيدا کنند. چراکه در رابطه با موادمخدري که با ذهن فرد سروکار داره، شما هيچوقت نميتونيد متوجه بشيد چه چيزي واقعي بوده، چه چيزي زاده‌ي ذهن، حال خواه تصويري باشه اون موضوع، يا صرفا يک قضاوت [که از قضا روي عمل هم قراره تاثير بذاره در ادامه].
نتيجه‌ي تمام اينها گنگ و بي معني شدن فيلم براي مخاطبِ سالمِ ما هست. براي مخاطب ناسالممون هم که فرقي نميکنه، در اون حالت همه چيز معني ميده.

کل فيلم در اصل سوداي رابطه‌ي دو فردي رو برامون به تصوير ميکشه که معلوم نيست چه مدت از عمرشون رو تو خلسگي بودن.
سوالي که پيش مياد اينه که دستورِ "حرکت" در شروع فيلمبرداري، با چه پشتوانه‌اي صادر شد؟
جواب سادس، "پسرفت". و در ادامه‌ي اون، "از دست دادن خودآگاهي" نسبت به عقايدي که به تصوير کشيده ميشه. معمولا اين اتفاق زماني رخ ميده که از "باور"هاتون -اگه داشته باشيد- دور بشيد و به سمت خوددرگيري با دنياي "افکار" بريد، دنيايي که نه انتهايي داره، نه هويتي و مهمتر از همه، نه احساسي.

موسيقي خاصي نداشت.
حرکت دوربين اما نسبت به کاراي قبل "راحت"تر شده بود، که بازم مسئله‌ي جالبي نيست.
بازي‌ها کم و بيش نچسب. فينکس تقريبا تکراري، حالات نقشش رو برعکسِ بازيش در "The Master"، خوب به نمايش نگذاشت.

نهایتا در يک و تنها يک صورت ميتونيد از اين فيلم لذتي ببريد، خودتون تا پيشوني نئشه باشيد.

4/10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
file_124424_0_furious7headernew.jpg

Furious 7
10/10

یه فیلم اکشن کامل. این سری در حال حاضر بعد از TDK محبوب ترین Saga من هستش. تک تک شخصیت هاش رو دوست دارم. لوداکریس کسی ِ که با جاستین بیبر Baby رو خونده. قائدتا من باید حالم ازش بهم بخوره ولی عین باقی کاراکترهای این فیلم، تک تکشون دوست داشتنی هستند. یه سری که از مسابقات ماشین غیرقانونی تونست راه خودش رو تکمیل کنه و برسه به اینجا.

ریتم و pace فیلم باورنکردنیه. لحظه ای نیست که هیجان فیلم از دست بره. فیلم ایراد های کوچیک داره مثل کمبود Jason Statham و کامل استفاده نشدن ازش ولی انقدر باقی چیزها خوبه که اصلا به چشم نمیاد. صحنه های اکشن فیلم، بدل ها، حتی کمدی فیلم با Tyrese. همشون عالی ان.

و بهترین نکته این فیلم، صحنه آخر فیلم هستش. آخرین باری که اینطوری اشک من رو یه فیلم درآورد Toy Story 3 بودش.

بدون شک بهترین فیلم اکشن چند سال گذشته و یا حتی دهه.

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
Boyhood-2014
811c4f2d5a1c95a6193a373235f4bfb1d5998e96.jpg

تاثیر جالبی که فیلمهای لینکلاتر روی من داره اینه که چیزهایی که به صورت روتین و همیشگی نگاه میکنم تا یه مدت شدیداً چرت به نظرم میان.
از حال و اوضاع بقیه فیلمهای اسکار خبر ندارم ولی ادیت کار بینظیر بود.
9.5/10

Wild Tales-2014
a6068c6c9f29f53515170a3646099f9aee533d0c.jpg

گشتم دنبال یه پوستر جالب از فیلم به نظرم این پوستر خیلی خوب آدم رو میبره به حس فیلم.
یه محتوای موجز و درگیرکننده، تصویربرداری عالی، کارگردانی فوق‌العاده، بازیهای زیبا... آدم چی میخواد واسه لذت بردن از یه فیلم؟
داستان عروسی‌ش به تنهایی اگـه یه فیلم کوتاه میشد به نظرم میتونست در حد رقابت اسکار فیلم کوتاه باشه.
میگن داستان فیلم در مورد انتقامـه... ولی من اینطوری نمیبینم حداقل توی دو سه‌تا از داستان‌ها.
یه اصطلاحی دارن آمریکایی‌ها به اسم: Pushed Over The Edge به فارسی معنای دقیقی نمیشه گفت براش، ولی تقریباً هم رده‌ی "رد کردن"ـه.
فیلم خیلی خوب نشون داد وقتی این اتفاق میفته آدم به راحتی میزنـه زیر همه چی. حالا شاید تهش ختم شه به کوبوندن یه هواپیما به یه خونـه، منفجر کردن ماشینت توی پارکینگ موسسه حمل با جرثقیل یا زدن زیر معامله‌ی حفظ پسرت. نشون دادن اینکه تقریباً همه‌ی ما وقتی اون مرزمون رو رد کنیم موجودات خیلی ترسناکی میشیم.
8.5/10

The Interview-2014
16cde74c1e77a1bfaf9f4efdbce595a679644ee1.jpg

میشد یه کمدی بهتری باشه، اگه خشونت بیمورد توی بعضی از صحنه‌هاش دیده نمیشد. کنده شدن انگشت یه نفر توسط دهن یکی دیگه قاعدتاً نباید توی یه فیلم کمدی جا داشته باشه.
در ضمن واقعاً به دوستان سازنده خوندن 1984 اورول رو توصیه میکنم تا یه ایده‌ای از اینکه یه سیستم دیکتاتوری توی این سطح چطوری عمل میکنـه داشته باشن:d
5.5/10

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
Godzilla 2014

ایده اون دوتا گودزیلا ها واقعا مسخره بود فبلم میتونست خوب بشه اگر اون طراحی وایده رو برمیداشتن
5/10

Sin City A Dame to Kill For 2014

به نظرم شماره قبلی بهتر بود ولی بازم فیلم خوبی بود

7/10

Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014

مثل نسخه های قبل مضخرف بود

4/10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
Interstellar 2014

آخر این فیلم آدمو چه قدر میبره تو فکر اصلا چی شد چی بود؟ ولی بار دوم که دیدم همه چیشو فهمیدم جواب خیلی از سوالات رو نولان به صورت غیر مستقیم گفته و باید بیننده به فکر فرو بره تا جواب بگیره.
امتیاز 9 از 10.
-------------------------------------
Night at the Museum 2014

عجب فیلم مسخره ایی بود!!!! حیف اون وقتی که گزاشتم پای فیلم! اصلا داستانی نداره یه چیزی آبکی سر هم کردن، دیگه آخر های فیلم زده بودم رو دور تند داشتم میدیدم.
امتیاز 3 از 10.

Iago

کاربر سایت
Mar 27, 2015
28
نام
I'm the enemy of Cassio
آرایش رقیق

نمیدونم به فیلمای ایرانی اصلا میشه از 10 امتیاز داد؟! :d بهرحال اگه بتونی یک ساعت و نیم خود فیلم رو تحمل کنی پایان خوبی داره. یعنی چیزی نیست که از این سطح سینما انتظار داشته باشی. بازیگری بهداد هم که فوق العاده سلیقه ایه. من همیشه ترجیح میدم تو فیلمی که دارم می بینم نباشه. بهش لقب شاکردوست بازیگران مرد رو میدم!! :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
220px-Dredd2012Poster.jpg

DREDD
8/10
به عنوان یه فیلم اکشن عالی بود . شخصیت ضد قهرمانش هم فوق العاده بود.
میتونستن با پرداختن به گذشته ی ما ما و درد و اندرسون این فیلم رو چند برابر قشنگ ترن کنن و از اون حالت خشکی درش بیارن اما متاسفانه اینطور نبود با این حال بازم مرگه ماما تاثیر گذار بود
در کل فیلمو میشد بهتر ساخت و صحنه های احساسی بیشتری توش گذاشت اما احتمالا چون فیلم 3Dبخاطر همین بیشر روی اکشن و این چیز ها تمرکز کردن حیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر