Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
220px-Nightcrawlerfilm.jpg

nightcrawler
wow,wow
به جز یکسری حوادث مصنوعی و غیر قابل توضیح،فیلم از باقی جهات بی نقص هست.
دقیقا شرایط کسی که تو بحران شدید مالی باشه رو بخوبی نشون میده،من خودمم یه مدت درگیر همچین مسائلی بودم و سطر به سطر اون دوران برام مرور شد و با لوئیس همزات پنداری کامل پیدا کردم.
9.5/10
p.s : با سختگیری زیاد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Birdman_poster.jpg

Birdman - 2014

به نظر من همه چیز فیلم تا قبل 15 دقیقه آخر عالی بود، 15 دقیقه آخر به نظرم تا حد زیادی حوصله سر بر بود و می تونست خلاصه تر باشه (مثلاً توی 7 8 دقیقه اون اتفاقات بیوفته) به علاوه به نظرم پایان فیلم رو هم باید
اون صحنه می ذاشتن که روی سن خودکشی می کنه. در واقع باید خودکشی می کرد به نظرم که Intensity [/SPOILER عطش به موفقیت رو نشون می داد.
اگه 15 دقیقه آخرش بهتر بود شاید بهش 10 میدادم ولی الان 8.5 میدم. شروع فیلم خارق العادست!:D بازی آقامون ادوارد نورتون هم دیوانه کنندست:D مایکل کیتون هم که همه ازش تعریف کردن ما چیزی روش نمی زاریم دیگه:D

8.5/10.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
به نظر من همه چیز فیلم تا قبل 15 دقیقه آخر عالی بود، 15 دقیقه آخر به نظرم تا حد زیادی حوصله سر بر بود و می تونست خلاصه تر باشه (مثلاً توی 7 8 دقیقه اون اتفاقات بیوفته) به علاوه به نظرم پایان فیلم رو هم باید
اون صحنه می ذاشتن که روی سن خودکشی می کنه. در واقع باید خودکشی می کرد به نظرم که Intensity [/SPOILER عطش به موفقیت رو نشون می داد.

البته صحنه آخر که ریگان به هوش میاد و همه چی خیلی خوبه به نظرم بیشتر شبیه رؤیا میمونه و قبلش ریگان روی صحنه واقعن خودش رو کشته. چون هم از اون طرف منتقده بدون دلیل خاصی بهش نقد خوب داده، هم پرواز میکنه و دخترش هم می بینه، هم گل مورد علاقش رو بالأخره میگیره و کلن همه چی خیلی ایده آل به نظر میاد. به نظرم در واقع 10 دقیقه آخر آخرین لحظات عمر ریگان هست و داره چیزی که به نظر خودش بهترینه رو رؤیاپردازی میکنه و آخرش هم با پروازش تموم میشه و ریگان در واقع اینجا میمیره.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته صحنه آخر که ریگان به هوش میاد و همه چی خیلی خوبه به نظرم بیشتر شبیه رؤیا میمونه و قبلش ریگان روی صحنه واقعن خودش رو کشته. چون هم از اون طرف منتقده بدون دلیل خاصی بهش نقد خوب داده، هم پرواز میکنه و دخترش هم می بینه، هم گل مورد علاقش رو بالأخره میگیره و کلن همه چی خیلی ایده آل به نظر میاد. به نظرم در واقع 10 دقیقه آخر آخرین لحظات عمر ریگان هست و داره چیزی که به نظر خودش بهترینه رو رؤیاپردازی میکنه و آخرش هم با پروازش تموم میشه و ریگان در واقع اینجا میمیره.

دقیقاً نکته فیلم اینجاست که جا رو برای برداشت شخصی خودتون باز گذاشته!:D به نظر من 10 دقیقه آخر ایده آل نیست یعنی تا وقتی ایده آله که Birdman رو دوباره نمی بینه ایده آله!:D ولی بعد دیدن Birdman روزش خراب میشه و میشینه فکر می کنه که ماهیتش همینه و باید پرواز کنه. و خودش رو به قصد پرواز کردن میندازه پایین و احتمالاً میمیره، از اونجا که دخترش هم مثل خودشه تا حدی و توی صحنه هایی میتونیم رفتار عجیب غریب دخترش رو ببینیم، به نظرم دخترش آخر فیلم با دیدن جسد پدرش روی زمین تصور می کنه که اون زندست و داره پرواز می کنه چون پدرش همیشه براش یه ابرقهرمان بوده و بهش گفته که اینطوری هم هستم!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
Birdman

66977174141832331021.jpg

حوصلم سر رفته بود نشستم فیلم رو دیدم و الان هم تموم شد!!!
واقعا فیلم فوق العاده ای بود.داستانش خیلی جالب بود,داستان فیلم واسم یه چیزه جدید بود:d
بازیگرا همشون (ینی واقعا تک تکشون) عالی بودن,گلِ سر سبدشون هم که Michael Keaton و Edward Norton بودن
واقعا از تماشایِ فیلم لذت بردم انتظار نداشتم فیلم انقدر خوب باشه:d
از فیلم های Alejandro G. Iñárritu من فقط Babel رو دیده بودم (که زیاد هم با فیلمش حال نکردم!نمیدونم چرا)
ولی این فیلم جدا فوق العاده بود و به نظرم بی انصافیه که نمره ی 10 رو بهش ندم:d
به نظرم شانس برنده شدنِ Keaton تویِ اسکار خیلی خیلی زیاد باشه با بازیِ عالی که تو این فیلم انجام داد:x

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
به نظرم این Baymax به طور غمگینی با نمک هست :D یعنی‌ جدا از اون وجه کمدیش من هر وقت میبینمش بغض می‌کنم به دلایلی :D
Big hero 6
8.5/10

دقیقا اون حس بادکنکی گونه ای هم که داره ناز تر و با نمک ترش میکنه :d یکی از بهترین شخصیت هایی هست که disney وارد انیمیشن هاش تو چندسال اخیر کرده.

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
BirdMan
Birdman_poster.jpg

نمره:7
این امتیاز فقط بخاطر Edward Nortonبود
احساس کردم fight Clubبا حرفهای جدیدتری اومده
فیلم تایمش خیلی کم بود تازه روابط کاراکترها با هم شروع میشه که دیگه تا50دقیقه آخر فیلم خبری ازشون نمیشه و فقط رو شخصیت اصلی داستان تمرکز میشه,انگار کارگردان بلد نبوده بقیه داستان رو چطور ادامه بده!
فقط بازیگری و دیالوگ های Edwardبرام جذاب بود و دیگر هیچ...!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
camp x ray
6/10
فیلم ایرادای فیلم نامه ای داشت،ولی جهت دیدش رو به عنوان یه فیلم سیاسی دوست داشتم نگاه جدیدی به مسائل گوانتانامو و 11 سپتامبر داشت...ولی خب ضعف زیاد داشت که یکیش بازی کریستین استوارت بود که یه جاهایی به دل نمی شست...ولی بازی پیمان معادی به طرز عحیبی خوبه!واقعا ایرانی بودنش رو می زارم کنار،عجبیه برام که آکادمی انتخابش نکرده به عنوان کاندید...دیگه از یه نقش مکمل چی ما خوان؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
BirdMan
Birdman_poster.jpg

نمره:7
این امتیاز فقط بخاطر Edward Nortonبود
احساس کردم fight Clubبا حرفهای جدیدتری اومده
فیلم تایمش خیلی کم بود تازه روابط کاراکترها با هم شروع میشه که دیگه تا50دقیقه آخر فیلم خبری ازشون نمیشه و فقط رو شخصیت اصلی داستان تمرکز میشه,انگار کارگردان بلد نبوده بقیه داستان رو چطور ادامه بده!
فقط بازیگری و دیالوگ های Edwardبرام جذاب بود و دیگر هیچ...!
No offense ولی هیچی از فیلم نفهمیدی:D
مقایسش با فایت کلاب یه چیزی تو مایه مقایسه شورت و دمپاییه:D

sent from mobile

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
4 تا فیلم این چد روزه دیدم، اول فیلمایی ایرانی:

رخ دیوانه 9/10

تنها فیلمی بود که از جشنواره رفتم، و خیلی خوشحالم که سیمرغ بهترین فیلم رو گرفت چون واقعاً از همه لحاظ فیلم عالی بود.
-----------------------

لامپ صد 5/10

موضوع جالبی داشت، بازی محسن طنابنده هم عالی بود اما فیلم خسته کننده ای بود. بیشتر منتقد پسنده تا تماشاگر پسند.
-------------------------

Whiplash 10/10

فوق العاده به تمام معنا. دوستانی که آشنایی با موسیقی هم ندارند (مثل من) غرق در فیلم میشن.
--------------------------

Horrible Bosses 2 -- 6/10

به قشنگی قسمت اولش نبود اما پیشنهاد می کنم ببینید. کوین اسپیسی هر چقدر که کم بازی کرد اما خیلی خوب ظاهر شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
در ایام جشنواره فیلم فجر یه سری فیلم دیدیم که به علت نداشتن اینترنت درست حسابی فرصت نشده بود در موردشون پست بدم. :D

در دنیای تو ساعت چند است؟
10/10

فیلمی شاعرانه، دلنشین، دوست داشتنی و زیبا که نه تنها بهترین فیلم جشنواره فجر برای من بود، که یکی از بهترین فیلم های ایرانی پیش من محسوب میشه. متأسفانه یا خوشبختانه 90% فیلم های درست حسابی ایران سیاه و تاریک هستن، ولی این فیلم در کنار کیفیت بالایی که داشت، یه حالت مهربون و ملایمی هم داشت که عاشقش شدم! بازی های زوج لیلا حاتمی و علی مصفا خیلی خوب بود. مادر لیلا حاتمی هم توی فیلم حضور داشت که بازی خوبی انجام داده بود. موسیقی های فیلم فوق العاده بود و هم آهنگ ها و هم آوازها غوغا بودن. پایان به شدت زیبایی هم داشت و در کل رفت در جمع بهترین فیلم های ایرانی عمرم.
تریلر فیلم

من دیگو مارادونا هستم
8/10

فیلم بامزه و جالبی بود و بازی های زیبایی توش دیده میشد. کاراکترهای فیلم رو دوست داشتم و داستانش هم خوب بود. 10،15 دقیقه آخرش بسیار عالی بود و تیکه "مقاومت" هم غوغا!!!

رخ دیوانه
8/10

یکی از پر انرژی ترین فیلم های ایرانی که شروعی فوق العاده داره، بعدش کمی آروم میشه و دوباره اوج میگیره و با یه پایان جالب تموم میشه. داستان کلی فیلم خوب بود، ولی یه سری از داستان های فرعی مسخره بودن و بی اهمیت. نحوه روایت جالبی هم داشت که توی سینمای ایران شاید تا حالا از این تکنیک استفاده نشده باشه یا خیلی کم به کار رفته باشه.

اعترافات ذهن خطرناک من
8/10

یکی از عجیب ترین فیلم های غیر عجیب (!) ایرانی. :biggrin1: غیر عجیب از این نظر که یه فیلم با حال و هوای معمولی هست و چیزی تو مایه های "تابور" نیست، ولی در نوع خودش خیلی هم معمولی نیست! نحوه روایت فیلم توی ایران کم سابقه هست و فضای نوآر مانند و خاصی هم داره که خوب از کار در اومده. فیلم چهره پردازی های خیلی خوبی داره، مخصوصاً برای نقش اصلی که واقعاً عالیه. بازی سیامک صفری در این نقش خیلی جالب و متفاوته و البته شاید کمی بیش از حد اغراق آمیز، ولی من خیلی دوستش داشتم. در مجموع فیلمی هست که شاید نیاز باشه دو بار دیده بشه.

شکاف
7/10

داستان تأمل برانگیزی داشت و یه چیز همین طوری سر هم شده نبود. بازی ها زیبا بودن و کاراکترها هم خوب پردازش شده بودن، هرچند شاید جای کار بیشتری از این نظر داشت.

چهارشنبه 19 اردیبهشت
7/10

داستانی که در نگاه اول بیشتر به درد فیلم های فانتزی و تخیلی میخوره. :D یه بنده خدایی توی روزنامه آگهی میده که میخواد 30 میلیون تومن به یه نیازمند بده و ملت باید درخواست خودشون رو بدن و بعد از بررسی، فرد نیازمند انتخاب بشه. به هر حال همچین چیزی توی دنیای امروز ما یه کمی عجیب هست، ولی موضوع جالبی هم میتونه باشه. گذشته از بعضی شعارزدگی ها، از فضای فیلم خوشم اومد و داستان رو به زیبایی روایت میکرد و خوب هم تمومش کرد.

مردی که اسب شد
7/10

فیلم از نظر بخش های فنی شاهکار هست! فیلمبرداری خیره کننده و قاب بندی هایی که کمتر نمونه مشابهی از اون ها توی فیلم های ایرانی دیده میشه. صداگذاری کم نظیر و طراحی صحنه مناسب و موسیقی های گوش نواز. بازی ها بین بازه افتضاح تا عالی بودن و بازی نقش اول بسیار جالب بود. لوون هفتوان (بازیگر نقش پرویز) هم توی فیلم حضور داشت و بازی خوبی کرده بود، نقش عجیبی هم داشت و البته بعضی جاها اعصاب خوردکن. جدای این ها، فیلم توی بعضی بخش ها دیگه زیادی خاص میشد! مثلاً 5 دقیقه راه رفتن تعدادی کارگر رو باید می دیدیم یا فلان صحنه 6،7 دقیقه طول میکشید و جون بیننده درمی اومد! اگه این صحنه های خسته کننده وجود نداشت یا تعدادش کمتر بود، خیلی بهتر میشد. هرچند در حالت کلی هم فیلم خوبی بود با پایانی بسیار جالب و عجیب.
یه کمی گشتم ولی تریلری ازش پیدا نکردم، به جاش این ویدئو بود. با دیدن همین ویدئو منظورم رو از صحنه های طولانی می فهمین! :D

عصر یخبندان
7/10

فیلم رو دوست داشتم و بازی های تماشایی و داستان نسبتاً جالبش خوب بودن. ولی به نظرم باید زودتر از چیزی که هست تموم میشد. دیگه زیادی کِش پیدا کرد و هر جایی که آدم فکر میکرد تموم میشه، باز ادامه پیدا میکرد. یعنی پایانش یه کمی زیادی همراه با توضیحات بود و بیننده رو خفه میکرد! کاراکتر فرهاد اصلانی هم چیز جالبی بود. در مجموع اون چیزی که ملت ازش تعریف میکردن نبود به نظرم، ولی بد هم نبود.

روباه
5/10

فیلمی که هم درپیت بود، هم لحظات نسبتاً جالبی داشت. به هر حال فیلم های زیادی با این جور مضمون های جاسوسی نداریم و این فیلم یه نیمچه تنوعی در این زمینه بود، هرچند از بعضی جهات به شدت سفارشی به نظر می رسید. خود فیلم توی بعضی لحظات حس و حال کمدی هم داشت، ولی بعضی بخش های جدی اون هم کمدی بود! :biggrin1: نکته عجیب و جالب هم به لباس یکی از کاراکترهای خبیث برمیگشت که روی اون لوگوی Gran Turismo 6 دیده میشد!!! :|

مرگ ماهی
5/10

شاید بشه از جهاتی فیلم رو "مادر" امروزی محسوب کرد، البته با فضایی 180 درجه متفاوت. جمع شدن کلی بازیگر عالی کنار همدیگه، در کنار داستانی که از شدت خسته کننده بودن آدم رو بیهوش میکنه! داستان اصلی که خیلی بیخود بود و بیشتر به درد یه کمدی میخوره که دغدغه های مسخره یه عده رو نشون بده که گیر چه موضوعی هستن. یه سری داستانک هم توی فیلم وجود داره که اونا از داستان اصلی جالب تر هستن، هرچند همون ها هم زیاد آدم رو درگیر نمیکنن. کلاً با اینکه تعداد زیادی کاراکتر توی فیلم بود و هی یکی یکی اضافه میشدن، ولی اکثرشون کارایی خاصی نداشتن و میشد به عنوان دکور هم ازشون استفاده کرد.

ایران برگر
3/10

ترکیب افتضاحی از اخراجی 3 + شب های برره + پایتخت. حالا اخراجی ها 3 که هیچی، ولی اون دو تا هرکدوم ویژگی های جالب خودشون رو داشتن که اینجا حتی خبری از اون ویژگی ها هم نبود و فقط یه کمدی سخیف و درپیت رو شاهد بودیم که سعی داشت با طنز از رده خارج و شوخی های چرند و مسخره ملت رو بخندونه. البته متأسفانه در این زمینه موفق هم بود و فکر میکنم جزو پرفروش ترین فیلم های سال بعد هم باشه. حالا کیفیت پایین فیلم به کنار، شعارزدگی اون چیزی بود که حالم رو بهم زد. در همین حد بگم که در کنار دو تا نامزد ولخرج که از هر راهی برای رسیدن به پست و مقام استفاده میکنن، یه نامزد هم در قالب یک معلم جانباز بدبخت مفلوک حضور داره که در تنهایی و مظلومیت زندگی میکنه و البته طبق کلیشه های تکراری، اینجا هم یه پیرمرد دانا رو داریم که باید بهمون درس های اخلاقی بده. این 3 نمره رو هم به خاطر یه سری بازی های خوب و همین طور یه کاراکتر عجیب غریب درویش مانند دادم که توی سینمای ایران کمتر نظیرش پیدا میشه، هرچند همین کاراکتر هم آخر کار زد تو فاز پند و نصیحت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر