Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Night Crawler

9 از 10

فیلم در ابتدا روند کندی داره، که برای درک شخصیت اصلی لازم بود به نظرم، البته در ادامه هم روند زیاد تندی به خودش نمیگیره، ولی شخصیت لوییس بلوم فوق العادس که باعث میخکوب شدن بیننده میشه.
در مورد بازی ـه گلینهال که هیچ حرفی نمیشه زد، خیلی خاص و عالی بود، یه مقدار شخصیت پردازی بقیه کارکتر ها جالب نبود به نظرم. فضای فیلم هم به بازی جیک خیلی میخورد، تاریک... ! در کل فیلم خیلی خاص با ایده خیلی خوبی بود و یه جورایی نسخه مدرن Taxi Driver بود. و یکی از بهترین فیلمای 2014.

Whiplash

9 از 10

خب.. قطعا برنده اسکار شخصیت مکمل مرد هست! :D Simons محشر بود.. فیلم یه سری اغراق داشت ولی در مجموع خیلی خوب بود، آخرشم که تموم شد گفتم یه 20 دقیقه دیگه جا داشت، ولی بعد که یکم فکر کردم دیدم همینطوری که تموم شد خیلی بهتر بود! از اون حالت کلیشه در اومده بود! :D

Camp X-Ray

7 از 10

در مورد خود فیلم اول بگم که بر اساس ارتباط بین شخیصتا و دیالوگا جلو میره و شکل میگیره و نگاه جالبی به زندانی های سیاسی و فضای توی این نوع زندان ها داره.. داستان میتونست جذابیت و هیجان بیشتری داشته باشه، ولی سعی شده تا یه درام خالص باشه.
در مورد بازی پیمان معادی هم بگم که کامل یه سر و گردن بهتر از استوارت بود ! به نظر من حتی حقش بود نامزد شخصیت مکمل اسکار هم بشه (روپایی زدنش هم تو حلقم :D )... برعکس بازی استوارت زیاد دلنشین نیست، البته بد هم نیست... کاملا معمولی.

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
در ایام جشنواره فیلم فجر یه سری فیلم دیدیم که به علت نداشتن اینترنت درست حسابی فرصت نشده بود در موردشون پست بدم. :D

در دنیای تو ساعت چند است؟
10/10

فیلمی شاعرانه، دلنشین، دوست داشتنی و زیبا که نه تنها بهترین فیلم جشنواره فجر برای من بود، که یکی از بهترین فیلم های ایرانی پیش من محسوب میشه. متأسفانه یا خوشبختانه 90% فیلم های درست حسابی ایران سیاه و تاریک هستن، ولی این فیلم در کنار کیفیت بالایی که داشت، یه حالت مهربون و ملایمی هم داشت که عاشقش شدم! بازی های زوج لیلا حاتمی و علی مصفا خیلی خوب بود. مادر لیلا حاتمی هم توی فیلم حضور داشت که بازی خوبی انجام داده بود. موسیقی های فیلم فوق العاده بود و هم آهنگ ها و هم آوازها غوغا بودن. پایان به شدت زیبایی هم داشت و در کل رفت در جمع بهترین فیلم های ایرانی عمرم.
تریلر فیلم

فکر کردم فقط من از این فیلم خوشم اومده ! حرف نداشت مخصوصا موسیقی کریستف رضاعی و بازی مادر لیلا حاتمی :D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دو روز آخر جشنواره

اعترافات ذهن خطرناک من : سینمای هومن سیدی بشدت مورد پسند منه.اینجا هم سکانس‌هایی داریم که در سینمای ایران تا الان وجود نداشتند،خوش‌ساخت و معرکه.اما مشکل اصلی فیلمنامه دست‌چندمی کاره که به وضوح از یک سری فیلم ها مثلِ ممنتو کپی برداری شده.سیزدهِ هومن سیدی به مراتب فیلم بهتریه. 7/10

در دنیای تو ساعت چند است :
تنها فیلمی در جشنواره امسال که وقتی از سالن بیرون میاید حالتون رو خوب میکنه.کافیه فقط بنشینید بازی علی مصفا رو روی موسیقی شاهکار کریستف رضاعی تماشا کنید و انگار دیگه در این دنیا نیستید.کمدی رومنسی اینچنینی از حد و اندازه های سینمای ما فراتره. 8.5/10

من دیه گو مارادونا هستم :
بهترین فیلم جشنواره 33 . بهرام توکلی براتون سکانس‌هایی درآورده با ده دوازده بازیگر در یک محیط بسته که هم طنز موقعیت خوبی دارن و هم معجونی هستند از ایده های فلسفی و بیان معضلات اجتماعی و به تمسخر گرفتن هرچیزی.فیلمِ یکبار دیدن نیست،شاید موقع اکران عمومی بشه فیلم رو کاملن باز و تحلیلش کرد. 9/10

شیفت شب :
فیلمی کهنه که شاید ده پونزده سال پیش موضوع قابل توجهی داشت. 3/10

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
2014 The Theory of Everything
10
However bad life may seem , while there is life , there's hope
پیشاپیش بـه طرفداران مایکل کیتون و بقیه نامزدها تسلیت میگمـ این یـارو خود استفن هاوکینگ ـه ردمَین نیست . :d

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
Penguins of Madagascar 2014
انیمیشن
همه چی عالی از شوخی های تو کارتون و متلک هاشون تا موسیقی و....
شخصیت های این پینگوئن ها و مینیون ها رو خیلی دوست دارم خیلی بامزه هستن.
امتیاز 10 از 10 میدم.
امتیاز کامل هم به خاطر اینکه حتی 1 دقیقه از فیلم صرف سکانس های بیهوده نشده از اول تا آخرش تعقیب و گریز و طنزه!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Predestination (2014)

فیلم جالبی بود دوتا نکته خوب داشت اول اینکه سوژه بازی با زمان همیشه جذاب هست نکته دوم زمان کوتاهی داشت و الکی با سکانس های بیهوده کش نمیداد فیلم رو .نکته منفیه خاصی هم نداشت ولی در سطح یک شاهکار صد در صد نبود در حده اینکه یک اخر شب رو باهاش سپری کنید خوبه

7.10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Night crawler
فیلم قشنگی بودش. بازی جیک جینهال هم عالی بود. فقط آخرش یک کم ناجور تموم شد. به نظرم زیادی حالت شعاری داشت.
8/10

Sent from my C5502 using Tapatalk

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Let's Kill Ward's Wife

220px-Let%27s_Kill_Ward%27s_Wife_poster.png

فیلم در مورد چندتا دوست هستش که یکی از اونها به اسم وارد زنی داره بداخلاق ، پرخاشگر و بی توجه به خانواده . سرانجام این چند نفر به فکر کشتن این زن میوفتند که با اتفاقاتیی همراهه و ...
من که اصلاََ هیچ کمدی ای تو این فیلم ندیدم حتی سیاهش . شخصیتها برای بیننده خوب جا نمی افتند و صرفاََ برای خالی نبودن عریضه هستند .
فیلم سریع ببیننده رو وارد اتفاقات اصلی میکنه اما یه جاهاییش کاملاََ مزخرفه و از دیدنش خسته میشید .
یکی دوتا صحنه واقعاََ یه جوری شدم که انگار دارم مستند نئاندرتالها رو به جای یه فیلم کمدی می بینم و حال به هم زن بود ( صحنه های خشن بی منظور و تهوه آور )
در کل به نظرم وقتتون رو پای فیلم نذارید
IMDB Rate: 5.6/10
نمره من : 4/10

- - -ویرایش - - -

Dead Man Down

220px-Dead_Man_Down_Theatrical_Poster.jpg

حدود یه سالی بود این فیلم رو کامپیوترم به امون خدا ول شده بود تا بالاخره فرصت دست داد و دیدمش:d . نحوه بازی کردن Colin Farrell خوراک همین فیلماست
داستان فیلم درباره یه مردی هست که همه چیزش ازش گرفته شده و دنبال انتقام گرفتن از تک تک افرادی که در جریان نقش داشتن هست.
یه مقدار کلیشه ای اما جذابه ولی داره اما از یه جاهایی به بعد قابل حدسه
فیلم خوش ساخت و باکیفیته و صحنه های اکشنش خوب در اومده . اگه ندید پیشنهاد میکنم ببینید

7.5/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
No_Country_for_Old_Men_poster.jpg

No Country For Old Men - 2007

خب. من دیروز خوندم رمان No Country For Old Men رو تموم کردم و امروز هم فیلمش رو دیدم. فیلم به طرز خیلی عجیبی وفاداره به کتاب. خیلی وفاداره:D دیالوگها 95% مثل کتابن. در واقع تقریباً همه چیز مثل کتاب هست جز 2 مورد که توی اسپویلر خدمتتون عرض می کنم:D
1- این که اون Roadie ـه که توی کتاب بود توی فیلم نبود. اون بخش که لیولین و اون دختره با هم حرف می زنن و اختلاط می کنن از فوق العاده ترین جاهای کتابه! دوم این که تلفن کارلا جین شنود میشه و میرن سراغ لیولین نه این که مامان بزرگه بگه اگه اشتباه نکنم.
سوم هم اندینگ کتاب خیلی بهتر بود، هم صحنه کشته شدن کارلا جین خیلی دیالوگ ها بهتر بودن و هم این که کارلا جین آخرش سکه شانسو انتخاب کرد و باخت ولی. بعد هم این که کلانتر اد تام بل خودش میره سر وقت اون بچه هایی که صحنه تصادف رو دیده بودن و آخرش بعد از این که دید نمی تونه کاری کنه بازنشست کرد و بعدش هم اون رؤیا رو برای زنش تعریف کرد.

ولی در کل باقی چیزها عالی بود. انتخاب بازیگرها همه خوب بود از نظر بازیگری ولی به نظر من چهره ی خاویر باردم به شیگور نمی خورد:D ولی انتخاب وودی هارلسون عالی بود برای نقشش. دقیقاً وقتی کتاب رو می خوندم توی ذهنم وودی هارلسون اومد:D

به نظرم فیلم خیلی خوب بود و اگر فقط اون مورد اول رو از کتاب گفته بود بهش 10 می دادم، و چون من اون تیکه کتاب رو خیلی دوست دارم بهش 9 میدم:D.

9/10.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
فیلم Wild Card رو کسی دیده؟ خوبه دانلود کنم؟ صحنه اکشن داره؟
___

فیلم V.H.S.Viral.2014 امتیاز من بهش 5 هستش با توجه به قسمت قبلی که دیده بودم انتظار بهتری از این نسخه داشتم.
فیلم در مورد اتفاقات یا عوامل غیر طبیعی که رخ میده هست در کل جالبه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Changeling 2008
در یک کلام عالی! بازی فوق العاده آنجلینا جولی، مرموز و تاثیرگذار.
8.5/10
----------
2014 A Walk Among the Tombstones
من کلا خیلی با لیام نیسون حال میکنم اما این فیلمش خیلی خیلی معمولی بود. هیچ هیجان خاصی نداشت.
5/10
----------
Big Hero 6 2014
عالی! یه انیمیشن به شدت فان و مفرح! بسیار زیبا! حتما ببینید!
10/10

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
The Theory of Everything

Theory_of_Everything.jpg

بسیار فیلم زیبایی بود.بازی شخصیت اصلی داستان خیلی خوبه.یعنی تشخیصش با Stephen Hawking خیلی سخته.اصلا خود هاوکینگه :d
بدون شک امسال تو اسکار جایزه میگیره

امتیاز 9/10

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
1317531imuzoigo_check_out_these_birdman_international_city_posters.jpg

Birdman

محتوا:
"درجا زدن".
برای گروه‌های فکریِ گسترده‌ای، نیاز به "مورد علاقه واقع شدن" یک حالت طبیعی از ماهیت انسان شمرده میشه. درواقع اما، بیماری‌ای بیش نبوده و نیست. بیماری‌ای متعلق به قشر بی‌همه‌چیز -فاقد غنای درونی- که خوشحالی، ناراحتی، رضایت، غم، آرزوها و قص علی هذه-شون، در گروی هرچیزی، غیر از "خود"شون هست. همون دردی که "هنر برای هنر." و "هنر، معرف من." رو به "هنر برای مردم." تبدیل میکنه.
پرداختن به این موضوع پیش نیازهای بسیاری رو میطلبه که در راس اونها، جرات قرار داره. جراتی که در پسِ اون، با پرداختن به ماهیت بی‌ارزش، گدا و توخالی انسان امروزی، برای مخاطب‌هاش جز توهین چیزی به ارمغان نمیاره، درحالی که جز حقیقت، چیزی رو به کلام و تصویر، درنیاورده. که در این فیلم موجود نیست.
"بیردمن" فیلمی برای ترسوهاس، ساخته‌ی ترسوها، با بازیِ ترسوهای سوخته.

فنی:
این نوع فیلمبرداری ایده ی چه کسی بوده؟ هیچکس دوست نداره با سرعت 50 کیلومتر در ساعت توی آزاد راهی که تا چشم کار میکنه جاده یک خط مستقیمه، حرکت کنه.
یکی از بدترین مدل‌های فیلمبرداری، با پتاسنیل بالا برای اینکه هرچیزی رو برای شما، ملال‌آور کنه.
موسیقی متن فیلم چندسالی هست که رو به افوله، موسیقیِ متنی که زمانی قسمتی از فیلم بود و هویت بخش اون، حال تبدیل شده به "یه آهنگی بذار پخش بشه".

ملال‌آور، ترسو، لقمه‌‌ی بزرگتر از دهن.

4/10

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Kingsman

9/10

به نظرم همه چیز فیلم خیلی خوب بود. از ضحنه های اکشن و جدیش تا قسمت طنزش. خیلی خوشم اومد. داستانش فقط میتونست بهتر باشه. بازی ها هم همه عالی بودن. ساموئل جکسون فوق العاده نقشش رو اجرا کرد. Colin Firth همه کلا با بازی و استیل و پرستیژش یه لول فیلم رو بالاتر برده. کلا همه چیز فیلم عالی بود. از Interstellar تا الآن با هیچ فیلمی انقدر حال نکرده بودم (در این حد که حاضرم یه بار دیگه هم برم ببینمش :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر